Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Znudzony

Hej nie wiecie może czy dziś będzie wypłata?

Mario

Jkl tobie również życzę wszystkiego dobrego. Nawet nie wiesz z o kim piszesz a tak obrażasz. Wychodzi z twojego wpisu wieśniactwo i egoizm. Jeżeli byś wiedział co to życie to bys przerzucić formy albo zmienil szczęki na D . Nie będę komentował twojej wypowiedzi ponieważ ja patrzę troche szerzej i każdy logicznie myślący człowiek to zrozumie.

@Mario

Tak, mądrzejszego od Ciebie to w całej branży motoryzacyjnej nie. Gadać każdy potrafi. Skoro jestes taka wazna osoba to czemu nie przebranżowisz zakładu, ja chętnie wrócę do pracy, chodźmy jutro, bo już siedzę trzeci tydzień na urlopie a od jutra mam bezplatny i dzwoniłem, pracy nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.

@Mario

W takiej sytuacji robisz sobie z ludzi żarty. Piszesz tylko po to, żeby nas wkurzył?Administrator tej strony powinien cie wywalić.

Mario

Witam wszystkich serdecznie. Na początku chciałbym wszystkich pozdrowić. Kochani w dobie kryzysu należy patrzeć racjonalnie na całe nasze zuciekam nie można popadać w paranoję. Na ogromne brawo i wsparcie z naszej strony należy się tym którzy są na pierwszej linii frontu. Musimy dać radę. Na wasze pytania o l4 i tym podobne polecam kodeks pracy bardzo dobra lektura na ten czas niepokoju. Może zaproponujci e żeby wasz zakład został przebranzowinny na produkcję najbardziej potrzebnych rzeczy. Wtedy wesprzecie tych co potrzebują i zachowanie miejsca pracy. Zastanówcie się nad historia naszego kraju .zawsze kiedy były ciężkie czasy zebraliśmy się w kupę i przeszliśmy przez wszystko szturmem. .... jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza to walić łapkę w dół. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam ,życzę zdrowia tego fizycznego jak i psychicznego. ...

@Mario

Polityk sie odezwal. Nikogo na l4 nie zwolnia, ale wtedy jak wroci do pracy, nikt do emerytury na l4 siedzieć nie będzie. Może zaproponujemy przebranżowic sie? A może ty dasz na to gruba kasę. Widac całe życie nie pracowałeś, jak mam na piecu zrobic respiratory? A na maszynie D uszyć maseczka. Bredzisz i denerwujesz ludzi. Po co tu wchodzisz i pie...... jak w tej firmie nie pracujesz. My patrzymy racjonalnie a ty pojęcia o życiu nie masz.

Operator

Czy będą zwalniać ludzi z umową na stale z tygodnia lub weekendu. Ktorzy np. rzadko choruja.

Fit

A ty to skad masz takie informacje czy po prostu twój wredny charakter nawet w dobie koronawirusa dal o sobie znac.

Szczena
@Operator

Logicznie myśląc to nie powinni, nie jest tak łatwo zwolnić kogos kto ma umowę na stałe, ale to zależy ile miał l4, bo jest różnica jak ktoś ma 10 dni l4 w ciagu roku a ktos 60 dni. Dużo jest takich co miesiąc robią a dwa tygodnie "odpoczywaja" na l4 i tak cały rok, takich powinni odrazu zwolnić, nie wiem na co ich trzymają darmozjadów.

Szkoda gadac

Nie prawda, postojowe 100% płatne.

Ciekawa
@Szkoda gadac

Tak tydzień postojowe i tydzień urlop 100% płatne ale coś mówią że jeszcze tydzień bezpłatne. Czy to prawda?

@Ciekawa

Nic nie wiem na ten temat. Pytać w ZZ oni to załatwili.

@Szkoda gadac

Dowiedz się na temat nowego porozumienia związków z dyrekcja. Ten tydzień ludzie mają swoje urlopy, przyszły bezpłatny który będzie odrabiany w kolejnych miesiącach, czyli 5 dni do odrobienia, każą Ci przyjść w sobotę to pójdziesz ale nie będzie to dzień płatny 100% tylko jako zwykły dzień, jako iż mamy zmieniony okres rozliczeniowy na pół roczny. Postojowego na razie nie będzie, jeśli zajdzie taka potrzeba to w maju.

Mily

Pracowników wysłali na urlopy nikt nie wie co dalej mają ludzi gdzieś bony to socjal h.. Mnie obchodzi taki kryzys gdzie związki zawodowe ludzie wypisujcie się jak najszybciej z tej bandy a w soboty niech robią sobie sami (usunięte przez administratora)

@Chłopek

Nic nie będziemy odrabiać, albo jakieś głupie żarty sobie robicie na 1 kwietnia, albo pomyliliscie Lesnianka że Stolarska, na Stolarskiej odrabiaja ale szczegółów nie znam bo mnie to nie obchodzi.

@Chłopek

To jakieś tajne porozumienie, o którym nikt nie wie oprócz Ciebie?

@Szkoda gadac

Odpisz koło piątku czy miałem rację czy nie ????

@Mily

Pierwsze sie zapisz do związków, a potem sie szumnie z nich wypisz, bo jak narazie to najwiecej krzyku i zamieszania robia Ci co nie są w zz. Gdybys byl w zwazkach to bys wiedzial o co chodzi z bonami i na jakich warunkach mamy wolne, albo byś zapytał u źródła.

@Helka

A ty co prorok może znajdziesz lek na konorawiurusa jak do zz nawet nie można się dodzwonić szanowna pani związkowiec

Markoo
@Helka

Po tym co robią to po co się tam zapisywać? By ze mnie haracz ściągali co miesiąc a nie załatwiali dla nas nic? Podwyżek nie ma, bonów nie ma. Jeszcze zobaczysz, że nas wydymają z tymi bezpłatnymi. Jestem DUMNY, że się do tych pseudo związków nie zapisałem..

@Szkoda gadac

I co? Dostałeś smsa? Dalej twierdzisz, że uczestniczyłem w tajnych naradach? Kolejnym razem zanim zaczniesz pisać (usunięte przez administratora) to się upewnij. Od 6 do 10 będzie 5 dni bezpłatnych, które odrobimy w terminie do końca wrzesnia

Nie dostałem żadnego smsa

@Szkoda gadac

To zadzwoń do swojego kierownika to ci odpowie, widocznie masz nie zgłoszony nr telefonu do informowania smsowego, między innymi o wypłatach

@Chłopek

Numer mam nie zgłoszony, nie bylo takiego przymusu, jestem na urlopie, telefonu do kierownika nie mam, w poniedziałek idę do pracy, jak to rzeczywiście prawda to będzie niezła jazda. Od tego są żeby ludzi informowac. Swoja droga nie taka była umowa, robią z ludzmi jak z głupimi, jeśli myślą że będę im to nadrabiać to sie rozczaruja. A jeszcze zapyta w pip czy to legalne. Kto pyta nie błądzi

Nikt

Odpisze wszystkim Chłopek , Szoda gadac i innym. Nie jestem z Waszego zakładu. Prawda nie mysle ale jestem przekonamy jest taka: dyrekcja i zwiaski wreszcie nie miały zadnych sporów tylko wybieraja najmniejsze zło. Ludzie dostosujcie sie do sytuacji albo beda zwolnienia tak jak jest to w całej Europie. Poświęć swoj urlop ale bądź zatrudniony. Czego nie rozumiecie. Krzykacze wypisują że sie nie zgadzaja, dobrze dostaniesz wypowiedzenie z wybraniem urlopu i bedziesz w (usunięte przez administratora) Podajcie sensowne argumenty. Chce miec miejsce pracy czy bony na święta?

@Nikt

Gdybym miał wybór wybieram bony na święta, ale nie mam takiego wyboru

Darek
@Szkoda gadac

Twoja wypowiedź świadczy o Twojej niewiedzy. Nikt Cię nie będzie prosił żebyś cokolwiek odrabiał, jakbyś miał choćby minimalną wiedzę na ten temat, wiedziałbyś że wszystko jest zgodne z prawem. Słyszałeś coś o sześciomiesięcznym okresie rozliczeniowym? Jeżeli nie to radzę poczytać kodeks pracy bo jak widać pojęcia nie masz o czym piszesz.

@Szkoda gadac

Jeśli nie będziesz chciał odrabiać to będziesz musiał brać urlop na te soboty, które inni będą odrabiać...

@Darek

Nie mam wiedzy przyznaje dlatego zapytam ekspertów. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że ktoś mi z dnia na dzień narzuca niby urlop bezpłatny (bo nawet nie wiem jak to nazwać). A oficjalnie to ja nic nie wiem. Mam wierzyć jakiegos anonimowwgo forum.

@Chłopek

O ten urlop tez zapytam i dam wam znać.

Gubernator
@Nikt

To może oddajmy wypłaty, przecież wszyscy jesteśmy milionerami, podwyżki niech negocjują gdzieś za 10 lat, bony niech wstrzymają do końca roku itp itd..., jeżeli będą mieli zwalniać to i tak zwolnią i taka jest prawda, a sory przecież całe adecco już polecialo.

Lodz
@Szkoda gadac

W łodzi mamy brać swoje urlopy

Darek
@Szkoda gadac

Jeżeli chodzi o urlop bezpłatny to rzeczywiście pracodawca nie ma prawa Cię do niego zmusić. Wypisuje się go na wniosek pracownika. Jeżeli chodzi o resztę to pracodawca ma prawo nakazać Ci odrobić te dni kiedy miałeś wolne. Dziwię się wszystkim, którzy wypisują żale i pytają o wszystko na tym forum zamiast popytać u źródła. Przecież to forum nic nie znaczy, nikt sobie nic nie robi z waszych opinii, tym bardziej że niepokazujac twarzy, można pisać wszystko.

@Darek

A ja słyszałem że nie musi, odpracowywac jak nie chce.

Nikt
@Gubernator

Na co Ci podwyżka jak Cię zwolnia,grałeś to pod uwagę?

@Darek

Odrobić wolne mogę wtedy gdy będę miał zaplacone . A mamy mieć 5 dni bezplatnych i jeszcze wypisywac urlop za soboty - chyba coś nie tak ...

Szkoda gadac

Właśnie to samo słyszałem, że nie musi się tego odrabiać.

Eeeee

Mnie sie wydaje ze to nie jest zgodne z prawem. Zawsze nadrabiam sie dzien wcześniej, żeby dostać dzien wolny później. Teraz dają mi 5 dni wolnego, które dopiero nadrobie, a co jesli mam umowę np do końca kwietnia, to już nie nadrobie.

@Mily

Ludzie czy Wy nie widzicie że teraz wszędzie źle???

Ktos
@Nikt

Tak nie jesteś z tego zakladu i czytasz forum i do tego jesteś na nim aktywny. Boisz się zeto uzgodniliscie a ludzie się nie zgadzają.

Ktoś
@Człowiek

Ile ty masz 5 lat? Nie potrafisz nawet zdania zbudować.

Ktos
@Ktoś

Albo ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. I dlaczego ciagle zmieniaszNicki.

@Mily

Przewodniczący związków dostanie normalną wypłatę więc po się przejmować ludźmi on nie musi na bezpłatnym siedzieć

Zs23
@Gubernator

Na stolarskiej już dają wypowiedzenia tym co mają umowy na 2 lub 3 lata nie przejmują się nikim mają(usunięte przez administratora) Na ludzi a związki daremne mieli nie zwalniać a i tak już ludzie lecę

Leszek

Wiecie moze kiedy bony beda przelewane

Kasa
@Leszek

Myślę że jutro albo w niedziele będziesz miał przelew.

Haha
@Kasa

:D ;D

Wy się cieszcie że macie pracę .... A nie narzekajcie

@Człowiek

Jak narazie to pracy nie mamy i nikt nam nie zagwarantuje że 13 kwietnia praca będzie. Dlatego uważam że to bezpłatne jest nielegalne, bo nikt mi nie zagwarantuje że będę wstanie to nadrobić.

@Szkoda gadac

Nie panikuj teraz każdy powinien zacisnąć zęby i portfel i czekać

Chyba na smierc

Mosiur

Hej, przestańcie narzekać, mnie dzisiaj zwolnili a teraz piję. Jeżeli będę miała możliwość to chciałabym tam wrócić do tych samych kierowników i dyrektorów i sekcji. Pozdrawiam i dziękuję.

Czy jest gdzieś informacja ze związków na temat tych bezpłatnych do odrobienia? Może chociaż w tej jednej sprawie nie dadzą ciała i zareagują....

@123

Jakieś smsy wysyłają a jak nie masz smsa to z plotek. To jest typowe dla naszego zakładu, dowiadujesz sie po fakcie. Ja nadal oficjalnie nic nie wiem tyle co jedna baba drugiej babie.

Mala

Hej a orientuje się ktoś kiedy wypłaty będą ???

Kwiecien
@Mala

We wrzesniu

Taki jestem
@Mala

Do 10 powinny być

Eeeee

Są osoby które w te 5 dni wolne do dopracowania ida do pracy. Dlaczego oni mogą a ja nie. To jest niesprawiedliwe

cIEKAWSKI

UWAGA!UWAGA!UWAGA! MAM DLA PAŃSTWA INFORMACJE W SPRAWIE URLOPU OD 06.04 DO 10.04, CYTUJĘ "UDZIELENIE PRACOWNIKOWI URLOPU BEZPŁATNEGO Z INICJATYWY PRACODAWCY JEST BEZSKUTECZNE. LINK- https://kadry.infor.pl/urlopy/urlop-bezplatny/764650,Urlop-bezplatny-najwazniejsze-informacje.html

Żyw 1

Tak, na lesniance ma premii świątecznej nie być. Cabind pracownikom normalnie bony wypłacił, aptiv również i inne firmy zywiecczyzny a nas oszukali na podwyżkach, premiach świątecznych. Takich mamy przewodniczących w związkach, a raczej ich brak. Sprzedane.

Kor
@Żyw 1

A jak nie będzie pracy i cię zwolnią to też będziesz narzekał że nie masz bonów na święta opamiętaj się człowieku każdy z czegoś zrezygnował

Żyw 1
@Kor

Tak zwolnią wszystkich i sami będą robić na produkcji, biedaki. Szkoda że w sąsiednich zakładów takich rzeczy nie muszą robić. I wyprzedzę cie, nie pisz mi bym szedł do innego zakładu bo pracuje tutaj 15lat, a ty ile?

@Żyw 1

Pod koniec roku znowu zaczna przyjmowac na śmiecówki, wykorzystywac ludzi a o epidemii, premiach i podwyżkach zapomną, tylko normy podniosą i odrabiać rozkarza. Co do związków to z naszym dyrektorem nie da się dogadać jak z człowiekiem, a dobrze wiecie że ludzie nie będą strajkować, bo nie ma solidarnosci. Zwiazek zawodowy to nie tylko przewodniczacy, to wszyscy pracownicy, dyrektor dobrze wie że nie ma u nas jedności, dlatego tak traktuje naszych przedstawicieli. Wiem, że np. osoba sie zapisała do związków żeby szpiegowac, i donosic jakie kto komentarze wystawia itp. Przemyście sobie każdy jakim kto jest związkowcem a potem narzekanie na przewodniczących. Przecież dyrektor sie z nas śmieje. Moze czas sie w koncu zebrac w kupe i mowic jednym glosem, a nie jeden na drugiego jechac.

Placek
@Kor

Nie strasz zwolnienia bo do tej pory ludzie się sami zwaliali i to pracownicy co pracują po kilkanaście, kilkadziesiąt lat. tych na śmiecówkach zwolnili żeby im postojowego nie płacić, jak to ucichnie to znowu będą szukać, każdy głupi kto by przyszedł drugi raz. Ile spadły obroty firmy? 5, 10, 15% Jak taki kryzys niech się przyznają. Rzad dopłaca przy spadku nie mniej niz 15% do postojowego i to az 75% sredniej krajowej. Chce wiedzieć ile spadły obroty na Lesniance w marcu?

@Kor

Zrezygnuj z wypłaty pracuj charytatywnie a na wiosnę przybij się palem koło mucki i smakuj zielonej trawki

Mily

Bony a oni niech robią dami

Ada

Hela w tym zakładzie to wszyscy gadają inaczej. Kierownicy to chyba sami nie wiedzą. Gadają z ludźmi jak z głupim. Kryzys że kasy nie ma. Bony zabrać dojazdowki wszystkie premie. Teraz są święta to bony zabierają. Dadzą później a święta są w kwietniu a nie później. Urlop miałbyc platny w tamtym tyg. Mówili teraz bezpłatny. .. Bo sobie pójdziesz w sobotę i to nadrobisz te pięć dni i będziesz mieć płatne jak za dzień zwykły.

@Ada

To nie słucha co gadają. Na pewno 5 dni twojego urlopu 100% płatne, 5 dni postojowego 100% płatne i caly zalegly urlop kto ma, nie wszyscy maja wolne w tym samym czasie, o tym decyduje kierownicy wydziałów, to jest czarne na białym. Bony na święta są wstrzymane bo możemy ich bardziej potrzebować później, moze za miesiac, moze za dwa, tak zdecydowala komisja socjalna. Tyle wiem na pewno. Co dalej jak wrócimy do pracy to nie wiem i narazie nikt nie wie. Sytuacja jest rozwojowa. Jeden zakład coś tam nadrabia, drugi jest na bezpłatnym postojowym, wszyscy wszystko wymieszali i opowiadają durnoty.

@Ada

Jakie Święta, czy wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z powagi sytuacji.Z święconką do kościoła nie pójdziesz.Z rodziną się nie spotkasz.Tylko bliscy(współ mieszkańcy )Zastanówcie siè co wy za święta chcecie wyprawiać .Weekend jak weekend, wspólne jajko z rodzina i tyle.Mamy epidemie!!!. Czy to dociera do Was.Czy dla was tylko bony się liczą. (usunięte przez administratora)Co ci po bonie na pare groszy jak jutro może cię nie być.

Masakra

Nie siej paniki,widzę że tv nieźle ci mózg wyprała,siedź sobie w domu nawet do grudnia jak chcesz, ludzie myślący wiedzą że na tym siedzeniu gospodarka będzie miała zapaść zobaczymy co wtedy będziesz mówił.

Ada

Dla ciebie to może weekend jak każdy ale nie dla mnie. Dla mnie to święta. Najważniejsze w roku.

@Masakra

Jak widać, prostota i lekceważenie jest domeną ludzi głupich.Wystarczy zastanowić się i zobaczyć na przykładzie Włochów co im dało takie podejście jak twoje.Tysiące zmarłych ludzi.Jak byś był choć trochę kreatywny to byś wiedział jak mozna wykozystać ten czas.,zawsze mozna poszukać innej pracy która nie naraża na niebezpieczeństwo ludzi.Przez takie podejście.Zrobią takie obostrzenia ,ze nawet do sklepu nie wyjdziesz.Wiedz zastanów się Panie Bon za pare groszy czy jest to warte.Inteligencja jak widać twoja mocna stroną nie jest.

Helka

Co do Włoch to od 6 kwietnia będzie kończyć sie u nich epidemia. Miej my nadzieję że u nas po świętach ogłoszą koniec

@Ada

Tak,tak Święta ponad Wszystko.To widzę, ze ktoś tu jest zwolennikiem Kaczki, wybory ponad Życie.Ludzie ogarnijcie się/Jesteśmy w tym razem!!! Nie tylko ty coś stracisz.Jak będziesz Żyć to jeszcze nie jedne święta przed tobą.Co maja powiedzieć ludzie co nawet wypłaty nie dostanà i nie maja pracy i perspektyw.Czy dalej tylko twoje Bony są najwazniejsze.

@Helka

Ciekawe skąd tak wnioskujesz.Epidemia nie ma daty.To nie Ślub.,ani wakacje. Tym czasem ludzie nie wychodzą z domów we Włoszech i napewno nie planują co zrobić z Bonami Świątecznymi.

Masakra

A gdzie ja pisałem coś ona temat bonów? ty jesteś pewnie jedna z osób które robiły zapasy na 3 miesiące,takimi ludźmi najłatwiej sterować bo zgodzą się na wszystko co im w tv powiedzą.

Ada

Człowieku tu chodzi o to że pytamy co nam przypada. Czy będzie to czy nie. Chodzimy do pracy i chcemy wiedzieć. Na czym stoimy Żeby nie było nie domowien.. Zastanawiamy się czy będziemy mieć pracę myślimy co będzie dalej. A ty tu coś z Kaczka wychodzisz. Jako pracownicy mamy prawo wiedzieć co będzie dalej dlatego pytamy jeżeli są nie do mówienia.

Helka

Epidemia sie skończy kiedy premier i minister zdrowia zdecydują. Ten wirus był, jest i będzie, chodzi żeby wywołać kryzys gospodarczy żeby banki sie wzbogaciły. Co do bonów to sie nie wypowiadam, bo dzięki Bogu ja dostanę normalna wpłatę za marzec i nie utrzymuje się tylko z Hutchinsona, ale rozumiem ludzi którzy utrzymują się tylko z pracy w Hutchinsonie i w marcu byli albo na l4, albo mieli jakiś większy wydatek, albo chore dziecko, albo kredyt i dla nich te 200 zł jest na wagę złota. Ja to rozumiem bo byłam kiedyś bez grosza.

@Masakra

Nie trafione, raz w tygodniu sklep tez daje radę.,ale nie byłoby to głupie na 3 miesiące zastanowię się. Póki co nikt mną nie steruje ale nie lekceważę sytuacji i naszczęście nie muszę jeździć komunikacją albo chodzić do pracy.Potrafię sobie zorganizować czas i wiem jak należy się zachować.Życzę zdrowia i Rozwagi????

Masakra

Nie wiem czy masz świadomość, ale w Polsce codziennie umiera ponad tysiąc osób,zachorowań na grypę na początku marca było ponad 200 tys.Tego ci pewnie w tv nie powiedzieli,wiadomym jest że trzeba zachować środki ostrożności higiena itp, ale sianie paniki naprawdę nie jest na miejscu.

@Ada

To następnym razem z takimi pytaniami do pracodawcy, a nie na forum o opiniach firmy się pytać po 100 razy o to samo.Czy najlepiej za plecami.Bo strach zapytać czy załatwić coś samemu.ojjjj ludzie kiedy okażecie więcej własnej inicjatywy.Tutaj i tak się prawdy nie dowiesz.Tylko jakieś ploty sfrustrowanych ludzi.Tchurzy.

Helka

Tchórz sie pisze przez Ó. A nasz pracodawca z pracownikami produkcyjnymi nie rozmawia. Stąd te plotki i frustracja.

@Masakra

Nie wiem kiedy i w jaki sposób sieje paniki swoimi wypowiedziami.Tak ludzie umierają prawda.Tylko nie w takim stopniu w ciągu miesiąca taka masa.Nie zamierzam nikomu nic narzucać ale Szanujmy się, panie mądry. Jak wszyscy to wszyscy, rozumiesz czy w dalszym ciągu będziesz mi wmawiać coś czego nie mówiłam. Czytaj ze zrozumieniem.,

Mily

Jutro to cie może nie być ale z głodu a bony należą się pracownikom jak psu buda osle

Nieuk

Witam , czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego mamy dzień darmowy (bezpłatny) odrobić Sobotami(dzień płatny 100%), przecież się to w żadną stronę nie kalkuluje dla pracownika...

Ada

Hela czyli 5 dni mojego urlopu miałby być załóżmy od 6 potem święta są 11i 12 i potem po 13 kwietnia będzie 5 dni postojowego płatnego. A potem będziemy informowani co dalej..

Ada

Helka czyli mam rozumieć że nie ma czegoś takiego jak urlop bezpłatny? I nadrabianie tych 5 dni w soboty?? Tylko dadzą mi urlop bieżący te 5 dni.

@Ada

Jeśli masz urlop zaległy np. 3 dni to dostajesz 3 dni urlopu zaległego, potem dostajesz 5 dni urlopu swojego, a potem 5 dni postojowego 100% płatne. Jeśli nie masz urlopu zaległego dostajesz 5 dni urlopu swojego i 5 dni postojowego. Tego nienadrabiasz. A co będzie dalej to nikt nie wie. Dojazdowki nie zabrali. :)

Ada

Czy na leśniance hutchinson jest w przyszłym tygodniu urlop bezpłatny? O co to chodzi dlaczego ludzie nie wiedzą co będzie z nimi? Gdzie są kadry i związki. Dlaczego nikt ludzia nie mówi Co w przyszłym tygodniu z tymi którzy jeszcze pracują..

@Ada

A twoim kierownikiem sa związki czy kadry. Zapytaj kierownika/kierowniczki Miał/a cie poinformować za to im płacą. Gdzie są majstrowej i kierownicy?

Urlop bezpłatny jest tylko na wniosek pracownika. Te dni nie liczą się do okresu zatrudnienia. Pracodawca nie może sam o tym decydować - jesli przestrzega kodeksu pracy. To że mozna później odpracować w soboty ....kto jest pewny że będzie jeszcze pracował i nie zachoruje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 160 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 372 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.