Opinie o TRUVANT EUROPE w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TRUVANT EUROPE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRUVANT EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUVANT EUROPE w Łódź

Mam prawo mówić co chce

Mam pytanie, nie wiem kto tam rządzi tym wirusem czy truvant czy (usunięte przez administratora) ale to już zaczyna być śmieszne, zamiast zmniejszać obostrzenia i dodawać mniej zakażeń tak jak próbowali w tamtym roku w lutym to oni dodają po parę tysięcy więcej. Jak ich nie bujne tą opinią to ten wirus nigdy się nie skończy. I napewno za moment po tym komentarzu będzie znowu parę tysięcy więcej, znając życie. Bo truvant myśli że jestem taka jak oni sobie wyobrażają ale ja powiem jedno nie jestem taka i mnie nie znacie mam was gdzieś i mam gdzieś czy przekupiliście świat i czy zrobiliście inne głupstwa, róbcie sobie co chcecie, życia wam nie zazdroszczę mam swoje a was wszystkich mam gdzieś, bo wy to chcecie żebym znalazła pracę w czasie pandemii ale powiem jedno tak nie będzie bo już miałam pracę od was w Voyant Beauty gdzie musiałam wysłuchać głupot na swój temat w pracy i dlatego zrezygnowałam z pracy, więc radzę wam zająć się swoim życiem i nie interesować czyimś bo wy myślicie że żyje w przeszłości i tu się mylicie nigdy nie żyłam życiem w przeszłości i nie żyję przeszłością tylko mam trudność w znalezieniu pracy jak każdy a pracę zawsze znajdowałam sobie sama i na tym trzymam się dalej, więc żeby wam uszy się nie przesłyszały to ostrzegam że pracy szukałam i szukam jak pandemia minie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prze

Jak się dostać do sinicowe truvant Sosnowiec? Jest jakiś darmowy autobus z Łodzi

Eb
@Prze

Jest z łodzi darmowy autobus . Złożyć CV przez stronę

Zdzich

Jest darmowy autobus z Łodzi do Strykowa?

EB

Nadgodziny nie tylko są do odbioru ????????są płatne też

Gall

Ty to chyba po gimnazjum jesteś a;bo z jakiejś wiochy dechami zabitej skoro 2600 brutto to dla ciebie extra wynagrodzenie

Ewelina
@Gall

a gdzie on pisał o takim wynagrodzeniu? nie rozumiem :D i co w końcu z tymi nadgodzinami? nie wiem komu wierzyć...

Firma TRUVANT EUROPE w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. Zarządzania Projektami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ikson

Dzień dobry, jakie warunki można otrzymać na stanowisku analityka danych? Czy jest możliwość pracy zdalnej? W dzisiejszych czasach to standard, a z ogłoszenia nic nie wynika. Jeśli nie ma takiej możliwości to czy biuro jest w Łodzi? W miejscu pracy jest napisane Stryków - nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby praca w IT odbywała się poza dużym miastem. To 10 zmarnowanych godzin w samochodzie tygodniowo jadąc z Łodzi. Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam

@Ikson

A gdzie widziałeś tę ofertę? Nie kojarzę, żeby do Strykowa szukali do it

Ewelina
@:)

a ty w jakim dziale pracujesz? bo ja też bym chciała do IT, a najlepiej to do marketingu...

Kostiantyn

Chodzi o Wrocławskim oddziałe Były pracownik produkcji a zarazem były magazynier. Produkcja W zasadzie niewiele mogę powiedzieć o pracy nad produktami. Umowa zlecenia, dwie zmiany, 6-14, 14-22, praca na linii produkcyjnej. W zależności od rodzaju „zamówienia”, robota może być dość ciężka lub raczej lekka, ale generalnie znośne. Współpracując z zespołem, możesz znaleźć „swojego” lidera i ekipę, z którymi będzie pracować wygodniej i nawet trudne chwile będą łatwiejsze do zniesienia. Nie polecam pracować dłużej niż 6-12 miesięcy. Cierpi na tym zdrowie psychiczne i fizyczne, chyba że nauczysz się być liderem. Wtedy fizycznie będzie łatwiej, lecz gorzej na płaszczyźnie psychicznej, ponieważ trzeba wyrabiać normę. Nawet jeśli jest awaria na linii lub inny problem, na który nie masz wpływu, w wyniku którego linia się zatrzyma - procent nadal musi zostać spełniony. Magazyn Krótko mówiąc - śmieszna pensja, nieprofesjonalny, arogancki, niewychowany zespół, ciągły (usunięte przez administratora) i dyskryminacja, całkowita ignorancja ze strony liderów i tych nad nimi, brak perspektyw, brak szkoleń, brak możliwości przejścia na inne wózki. Wynagrodzenie. To tak jakby wcale go nie było. Tam gdzie inni oferują od 3800 brutto + premie na start i oraz umowę o pracę dla osób BEZ DOŚWIADCZENIA - Truvant był w stanie zaproponować tylko umowę zlecenia, 20 zł/h brutto (3100-3300 brutto miesięcznie pod warunkiem, że nie będziesz chorował). Procesu adaptacji w ogóle nie ma. Zaczynasz od najprostszej pozycji na wózku “piesek”, transport palet z punktu A do punktu B. Po jakimś czasie możesz poprosić o bardziej odpowiedzialne stanowiska. Ale w ogóle nie ma pomocy ze strony przywódców. Twoje wysiłki nie zostaną tutaj docenione. Przy najmniejszym błędzie ostre wyrzuty. Często też odmawiają opanowania innej pracy, ponieważ nie ma wystarczającej liczby ludzi. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i dostać umowę o pracę, a co za tym idzie lepszą pensję - "nie możemy dać ci podnieść kwalifikacji, ponieważ nie mamy ludzi". O awansie można zapomnieć. Szkoleń też żadnych nie ma. Ściąganie testów wewnętrznych nie liczy się, chociaż osoba za to odpowiedzialna ma czas na 1-2 godzinowa przerwę, albo np. poczytać coś sobie o „inwestycjach” w laptopie... Zespół jako całość jest okropny (pracowałem na zmianie A). Nie powiem, że dotyczy to wszystkich bez wyjątku. Są też dobrzy, samowystarczalni ludzie, z którymi praca to przyjemność. Ale jest ich 1-3 osoby! Reszta, moim skromnym zdaniem, ma ogromne problemy psychiczne. Codziennością był nieustanny (usunięte przez administratora) dyskryminacja, zastraszanie. Uważam, że praca z takimi ludźmi — to brak szacunku do własnej osoby. Podsumowując — nie polecam tego magazynu.

Dobrze wiesz kto ;)
@Kostiantyn

Kostek, zacznijmy od tego że Ty do roboty to byłeś ostatni. Ten wątek może potwierdzić każdy, począwszy od produkcji aż po magazyn zdanie na Twój temat został taki sam: Jesteś leser i nierób. Jeżeli chodzi o prace na magazynie to ciężko było Ci powierzyć jakiekolwiek zdanie ponieważ nie byłeś w stanie żadnego zadania wykonać do końca oraz poprawnie. Przy każdym napotkanym przez Ciebie problemie tłumaczyłeś się brakiem doświadczenie, po czym jak Ci tłumaczyliśmy jak trzeba cokolwiek robić mówiłeś ze to rasizm i robiłeś po swojemu. Niestety głupoty nie przeskoczysz. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to i tak na standardy których się trzymałeś dostawałeś za dużo a na kolejny raz pamiętaj żeby się zastanowić nad sobą zanim obsmarujesz resztę ;) Narzekałeś na brak umowy a bałeś się przejeść na 3 zmianę o 22. Szkoda ze masz na tak przykre życie że musiałeś się wyżalić w święta jak bardzo tu było żle, pomimo wszystko pozdrawiam i obyś trochę spokorniał i wziął się w garść bo nic z Ciebie porządnego w tym tępię nie będzie.

@Dobrze wiesz kto ;)

Lol ???? Tyle zlosci i toksycznosci w tych slowach Mogbym podyskutowac z toba na ten temat ze wiekszosc z tego co napisales jest nieprawda.. Ale po co mi tego? Szkoda nerwow i czasu Sam wiesz jaka masz ksywe w tej firmie, wiec pomysl w wolnym czasie dlaczego - moze akurat zrobisz jakies wnioski z tego ;) Wszystkiego najlepszego i trzymaj sie tam ✌️

@Kostiantyn

Kurde, zamiast emotki wrzucilo znaki zapytania... coz ¯\_(ツ)_/¯

Przyjęłam się kiedyś do pracy w tej firmie, miałam pracować jako lider linii weekendowo tak mi obiecano a wylądowałam na zwykłym pakowaniu, nie po to chciałam zmienić pracę aby wylądować na gorszym stanowisku niż pracuję obecnie. Jak dobrze że chciałam na początek zobaczyć jak tam wszystko funkcjonuje i proponuję osobą zanim się przyjmą na stałe niech idą na weekend jeden, drugi, trzeci a póżniej podejmą decyzję. Mimo wszystko osoby z kierownictwa nigdy nie krzyczały, nie wyżywały się na ludziach i liderzy maszyn na których pracowałam też byli ok, towarzystwo trafiło mi się miłe. Pracowałam w ŁODZI

XD

(usunięte przez administratora) ale przynajmniej nie zdechnie się z głodu (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ 1) Liderzy Linii wiecznie wkoorwieni, jak mają zły dzień to się na ciebie wydrą 2) Ponad połowa pracowników to ukraińcy, którzy w większości przypadków nawet podstawowego angielskiego nie znają, więc chooja a się dogadasz - musisz się domyślać 3) W związku z tym, że duża ilość ukraińców nie rozumie po polsku - liderzy linii się wyżywają, bo ukrainiec nie zna polskiego (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ 4) Nauka typu "siadaj tutaj, rób to, jak będzie wolno to cię opierdolę - nie ważne, że to twój pierwszy/drugi/trzeci dzień" 5) Ogólny chaos To keep it short, atmosfera i ludzie to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Praca sama w sobie ujdzie - mam na myśli, lepsze niż bezrobocie, przynajmiej będzie stać człowieka na wegetację XD ale po 8h klepania tego samego można walnąć baranka w ścianę. Minimalna krajowa + premie, ok 3k na rękę z premiami, całkiem niezłe benefity jak na (usunięte przez administratora)

Ta której nie ma

Jak dla mnie praca super Co do ludzi różnie ale nie nażekałabym Wypłata na czas, najnisza krajowa słabiutko Pozdrawiam :)

Wojciechowskiej nie życzę źle, ale życzę niech (usunięte przez administratora) z tej firmy i idzie gdzie indziej

Gdybym nie poznała tego truvant to bym miała święty spokój bo żadna firma taka nie jest jak oni, wpieprzają się w cudze życie jak upośledzeni nie normalni ludzie. Nikomu nie życzę spotkania na swojej drodze takich ludzi - pseudo prześladowców. Tylko potrafią wpieprzać się do czyjeś prywatności i cudzego życia, a te zdjęcia i kamery to sobie w (usunięte przez administratora) wszadzcie.

Nie potrzebuje waszych ofert, o siebie się martwcie

Włączcie rozum i przestańcie się (usunięte przez administratora)do czyjegoś życia

takich (usunięte przez administratora) ludzi którzy (usunięte przez administratora)się do cudzego życia nigdy nie widziałam, zaimijta się sobą bo tylko plotki potrafita wygadywać i zaimijta się swoją pracą a nie (usunięte przez administratora)w czyjeś życie

Zaimijta się swoją (usunięte przez administratora) i swoim życiem a nie czyjmś, a te krzyże zamiast na niebie narysujta sobie na czole

B A K S U

Hej Czy orientuje się ktoś jakie są widełki płacowe na stanowisku Inżynier Procesu? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja, z góry dziękuję.

Najgorzej jest na Ssc3 na zmianie Daniela, pracownicy zatrudnieni przez firmę ludzi mają za nic traktowanie gorzej jak śmieci Najgorsze są te z Koch01 , wyzywanie pracowników od najgorszych to codzienność tam , dyskryminacja pod każdym względem , bluźnierstwa to codzienność , obgadywania wszystkich i rozpowaidanie kłamstw to hobby tych Pań. Liderka to brak jakiejkolwiek kultury , wyzywa ludzi od jakich się da ... , Drze się dosłownie o wszystko , taki człowiek nie powinnien mieć styczności jakiejkolwiek z ludźmi . (usunięte przez administratora) w biały dzień ! Koszmarne baby !!!!! Jednym słowem (usunięte przez administratora) i koszmar !!!!

Reni
@Anonim

Nie zgodzę się z tą opinią pracuje na kochu z tym liderem i tymi paniami od początku jak tylko przyszły na 3 i nie narzekam wręcz przeciwnie chwalę sobie

@Anonim

Witam jak czytam ten stek bzdur to aż niedowierzam ze można tak nienawidzieć ludzi, pracuję obok linij Koch i jedyne co mogę powiedzieć to panie które tam pracują są bardzo miłe, zawsze uśmiechnięte,czasem słychać jak śpiewają ,zekłabym wesoła linia. Gdyby lider i panie tam pracujące były takie złe, to nie miałyby stałej ekipy do pracy pozdrawiam

Eb

Żałosne to co tu wypisujesz . W końcu się dowiemy kim jesteś a za takie debilne głupoty to możesz mieć problemy

EB

Jakbyś był /była taka odważna to byś nie pisał / pisała z anonima tylko prawdziwie podpisany /podpisana . Ale że się boisz Ujawnić to tylko oznaką tchórzostwa

EB

To ty bo nie potrafisz się ujawnić i tylko najezdzasz na ludzi i obrażasz znak tchórzostwa to powiedzieć prawdę ????????✌️

EB

Jasne że można xd ????ale wątpię że się ujawniać

Asia93

Jaka jest atmosfera i zarobki w Strykowie Sosnowiec pieńki na pakowaniu zabawek LEGO i gillet w firmie truvant ktoś może mi opisać tą pracę?

Odradzam wszystkim

Nie polecam nikomu. Ten swój zzat potrafią tylko wsadzić w samolot i zadowoleni

Zostaw merytoryczną opinię o TRUVANT EUROPE - Łódź

• Jak się pracuje w TRUVANT EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy TRUVANT EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUVANT EUROPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRUVANT EUROPE