Carrière

Opinie o Carrière

Pracowałam w tamtym sezonie na papryce. Normy są, ale jeśli wszystko się ogarnie to praca sama idzie. Koordynatorka pomocna,wypłacalni,godzin nie brakowało. Ludzie w pracy różni,ale szybko można się zaklimatyzować. Polecam:)

krystian

hmmm, zadalem pytanie ktore nagle zniknelo ze strony :) CZY WARTO WYJECHAC DO ALBERT HEIJN ZA POSREDNICTWEM TEJ AGENCJI? moze te nie zniknie ;)

Kazik

Odpowiedź do Egar To że w ostatniej chwili dostajesz adres pod którym masz się zameldować o danej godzinie to nie jest normalne.Ja zawsze jak jechałem to dostawałem numer do koordynatorki w Holandi, a od niej dostawałem numer do kogoś z kim będę mieszkał. Dogadywałem się o jakiej godzinie będę bo mogą to być różne, (środek nocy) mówienie że będę konkretnie o danej godzinie to wróżenie,później warowanie pod drzwiami jak pies, bo albo wszyscy w pracy, albo śpią. jak warunki w mieszkaniu (o ile to mieszkanie a nie jakaś szopa z jedną łazienką na 8 osób). Ale skoro ludzie dają się traktować jak bydło i o nic nie pytają i nic nie sprawdzają, to później niech nie robią oczu jak BYK U RZEŹNIKA!! Że mieszkają w chlewie, pracują z burakami i do tego są poganiani. Są ludzie którym to pasuje i uważają to za normalne bo i tak mają lepiej niż w ojczyznie. Jak sami nie będziemy się szanować to nikt nas nie będzie szanował

Kazik

Powrót do Polski nie wchodzi w grę, z wirusem! ?. Podejrzewam że są to dużo większe problemy. Warto się nad tym zastanowić za nim zdecydujemy się na wyjazd. Bo myślę że są to wysokie koszty związane z leczeniem. Kwarantanna w najlepszym przypadku, sam w mieszkaniu przez conajmiej dwa tygodnie, ponowne testy i jak będzie ok to pracę masz pewną bo przez najbliższe pół roku, będziesz spłacał koszty związane z twoją chorobą :(

Kazik

A jak wygląda sytuacja w przypadku wykrycia wirusa? Wiadomo że jadąc busem z innymi nie znanymi osobami można się zarazić. Co wtedy agencja robi z takim pacjetem, bo tak go już można nazwać. Czy ktoś z agecji odpowie?

@Kazik

Oczywiscie bezplatna kwarantanna, albo powrot do PL. Jezeli sie rozchorujesz przed rozpoczeciem pracy to nie masz ich ubezpieczenia, wiec jestes zbedny

Kazik

Pracować w agencjach które mają chociaż odrobinę szacunku, opłata za dojazdy i te wysokie ubezpieczenie to agecji wymysł. Wystarczy porównać z innymi agencjami, bo co do pracy to we wszystkich jest tak samo SZYBKIE TEMPO I WYSOKIE NORMY do wyrobienia, po to nas tam ściągają

Kazik

(usunięte przez administratora) ludzi, kobieta z biura z Polski nie ma zielonego pojęcia co się dzieje w Holandi, czy praca jest czy nie. Albo świadomie wprowadza ludzi w błąd bo ma płacone od sztuki. Domagajcie się numeru do waszej koordynatorki w Holandi niech wam powie coś na temat pracy jak i mieszkania, dojazd rowerem czy jak?Ludzie o nic nie pytają a oni to wykorzystują i cieszą się że mają jeleni którzy będą na nich pracować

Egar
@Kazik

Bardzo tu widzę, że skrajne opinie. Ja nie wiem czy Ty piszesz o HC, ale ja nimi jeźdże od kilku lat... co za fanaberie, że nie wiesz czym jedzisz i gdzie spisz... jakos my z żoną wszystko wiedzieliśmy od początku... głupoty!

Konik
@Kazik

Ja w HC pracuje 11 lat i jest ok.Mieszkania dobre,wyplaty na czas,kontakt z koordynatorka super,informacje na bieżąco. Jeśli chce się pracować to się pracuje i tyle w temacie.

Bożena

Ja bym mogła wrócić, niestety nie ma obiecywanych godzin. Poza tym było prawie ok.

Kinga

Witam czy ktoś może jedzie przez ta firmę teraz w weekend?praca w szklarni

Jaka nazwa firmy?

Konik
@Kinga

Właśnie przyjechałam i też pracuje na szklarnii

@Kinqua

Kazali mi jechać ale nie mam adresu dzisiaj miałam jechać , dzisiaj wysłali adres hotel 4 gwiazdkowy , mówią że mam pracę A karza wysłać jeszcze raz dokumenty, nic nie rozumiem, numeru do koordynatorki w Holandii dac nie chcą, chyba zrezygnuje , czeski film

@Konik

A jak kwarantanna i jak mieszkanie? Długo masz kwarantanne?

miki
@Kinga

Hotele mają? Bo w życu nie mieli. Moim zdaniem są tylko domy i mieszkania - takie proponują do wyjazdu. Nie pomyliłaś firmy? 4 gwiazdkowy??? To gdzie taki wypas? Numer zawsze dostaniesz i adres też na smsa na dzień przed wyjazdem. Polecam-wszystko załatwiają jak trzeba.

Milena

Nie polecam Jumbo Den Bosh !!!!! Stawka 11,41 niby fajnie tylko na salarisie jest biednie przy 37 h 315€ a na magazynie w ciągu 8h zrobisz prawie 20km na nogach Co chwile przychodzą z normami ( co wiadomo w NL jest to nielegalne ) Jeśli system się zawiesi musisz zostać 2 h dłużej w pracy jak to mówi jobcoach „ prośba z nakazem „ Inaczej blokują transport i nikt nie może wrócić do domu Na drugiej zmianie obiady są darmowe ale co z tego ze nie ma gdzie usiąść i zjeść jak zwolni się miejsce na kantynie to już musisz wracać do pracy Czasem pracujesz pełne 6 dni a czasem tylko 3-4 Jeśli chcesz coś załatwić to nie z Holland tylko odsyłają was do biura Carriere ( bo dla nich będziecie pracować ) Domki większość to ruiny co z tego ze „wyposażone "jak podłogi i ściany śmierdzą zgnilizna Grubo się zastanówcie nad agencja jak i praca dla Jumbo Den Bosh Pozdrawiam

@Milena

Opinie trafiona 100% POZDRAWIAM

Benjix
@Milena

Ja pracowałem przez jumbo w tamtym roku i było tragicznie. Tak jak mówisz, na nogach nakręcisz dziesiątki kilometrów a wypłaty rzędu 150 euro. Uciekłem po 2 miesiącach bo było bardzo mało godzin. Wszystko co napisałaś to fakt aczkolwiek z wypłat rzędu ponad 300 euro byłbym zadowolony bo tak jak mówie, większość moich solarisów to kwoty ok 150-200 euro. Masakra

Jedzie ktoś może do pracy w tym tygodniu przez ta firmę?

Lepiej dawac się okradać w NL niż w tym bagnie zwanym Polska

Lepiej dawac się okradać w no niż pracować w tym (usunięte przez administratora) Polskim bagnie

trosy

Normy w Holandii są i zawsze były. Ja pracuje na pomidorach i od kiedy pamiętam zbierasz na normy a nie dla zabawy na luzaka. Koleżance poleciłam pracę ale się nie podobało jej i nie sprawdziła się w tej pracy. Każdy musi trafić z domkiem czy pracą. Nie narzekam. Czekam na sezon i jak co roku odpadnie wiele ludzi. Wiele też trzyma się kilka lat i pracy nie zmieni. bo jezdzi fajna stała ekipa. Jedzie też czasem towarzystwo dla zabawy i tacy wystawiają opinie nam wszystkim bo picie palenie i jedna wielka impreza a sasiedzi na to patrzą i wstyd. Jak chcesz pracować to sobie wszędzie poradzisz a żale do kieszeni bo za darmo pieniędzy nie dają.

@trosy

Masz racje, "jak chcesz prscowac to sobie wszedzie poradzisz" tylko po co dawac sie okradac?

Piotrek

Wyjeżdżałem do pracy z HC już kilka razy, zawsze nie było problemów z wypłatami, na mieszkaniu też spoko. Pracowałem na szklarni i ta pracy nie należy do łatwych, ale zarobki są w porządku obsluga też okej.

@Piotrek

Gdzie pracowales i na ktorym domku? Chetnie sprawdze, gdzie jest tak super

@karolina w jaki sposób nie szanują pracowników ?

Prcownik Oks
@Michał

Ja nie wiem o co tutaj chodzi... Jeżdżę z nimi kawał czasu i ani nie ma problemu z noclegami, ani z pracą...kontakt okej, rektuterzy pomagają, praca jest czasem ciężka i wymagająca, ale przecież nikt nie obiecuje leżenia i wyłpaty za nic. Kompletnie nie czaję o co chodzi w tych komenatrzach.

carmen
@Prcownik Oks

O to że w domkach jest zimno, kary na każdym kroku, ponad 15 euro za nic do ubezpieczenia, a czyścikowa to jakaś maniaczka która chce się wykazać i daje upomnienia za bzdury żeby dostać premię. Agencja żeruje na pracownikach ( czego ty nie widzisz).@Michał jeszcze jakieś pytania ?

@carmen

Michalowi placa za dodawanie pozytywnych opini i wprowadzaniu ludzi w blad.

Kinqua

Ktos jeszcze mial problem z pania, ktora przyjmuje zgloszenia choroby, czy tylko ja trafilam na jej "gorszy dzien"? Moze niech osoby, ktore wypowiadaja sie pozytywnie na temat tego biura napisza, gdzie pracuja... To juz jest moja 3 praca w tym biurze i na kazdej firmie wszyscy narzekaja i chca od niech uciekac, a opinie tutaj SUPER. Osobiscie nie polecam i niestety kontakt z biurem jest mega ciezki... Konsultantki nie odbieraja, jak juz odbiora to wysylaja na myholland, tam trzeba miec stalowe nerwy zeby doczekac sie odpowiedzi... Co do rekruterek to ok, zgodze sie, ze przemile i czarowac to potrafia. Na tyn konczy sie magia holland contracting, sorry juz carriere, bo hc zostalo sprzedane.

Kamil

Cześć, piszecie o pracy w Holandii, mam do Was pytanie, - jak poradzicie sobie ze zmianami w uldze abolicyjnej? Jestem ciekawy, co nas czeka w 2022r. rozliczając się z Holandią, a nie uwierzę Wam, że wszyscy są nagle rezydentami podatkowymi w Holandii... myślicie chociaż o tym?

Ktoś
@Kamil

Hmmm dobre pytanie ...ktoś? Coś??

alan

Hej pracuje może ktoś przy pakowaniu jajek, obsłudze taśm produkcyjnych UDEN, OCHTEN warto jechać?

@alan

Alan chyba zrobiles zle wrazenie na Paniach z rekrutacji, ze tam Cie wysylaja... Smierdzaca, ciezka praca za bardzo slabe pieniadze. Dodatkowa nie szanuja pracownika, wiec nie polecam.

Pracowalam w Holland i nie polecam tej agencji biorą za dojazd do pracy10 euro ,ubezpieczenie 39.5 bo 15 euro idzie nie wiadomo gdzie. W tej chwili pracuje przez inna agencje dojazd mam za darmo,ubezpieczenie 24 euro w mieszkaniu ciepło a nie tak jak u nich jakies plomby i jest zimno w chodza ci do mieszkania kiedy chcą czyscik czepia sie byle czego tylko zeby karę dowalic

Hahi
@Monika

A jak się zatrudniałaś to nie wiedziałaś na co się piszesz? Przecież masz to wszystko w propozycji umowy. Przeczytaj, dopytaj a potem dopiero podpisuj.

olo
@Hahi

A gdzie masz w umowie że podczas twojej nieobecności ktoś będzie ci wchodził na mieszkanie i grzebał w twoich torbach i szafkach ? Bo tak jest w hc.

Ola

Mąz dostał karę 25 e..Za sabotaż termostatu.A skończył się sezon grzewczy

miecioxz
@olo

Nikt nie grzebie w szafkach, tylko w kuchni, łazience, salonie, strefach dostępnych dla wszystkich domowników. Właśnie przez takich ludzi jak ty pilnują czystości bo po każdym pobycie byłby (usunięte przez administratora)

miecioxz
@Ola

Termostat jest ustawiony na 22° czyli optymalną zdrową temperaturę. Ja wiem że wy pewnie palicie w domu piecem kokosowym oponami i macie 40° w budynku ale nie wszędzie jest taka patologia

Była pracownica
@Hahi

Z tej agencji wyjeżdżałam jakieś 3 lata temu. I przepraszam bardzo ,ale nie miałam w umowie ,że mnie wystawia do wiatru i ściągną do Holandii tylko po to,żeby płacić za domek. Wstępnie praca miała być na 8 tygodni. Niestety na miejscu okazało się,że praca skończyła się po 1 tygodniu. Dobrze, pomyślałam panie z agencji coś znajdą. I wiecie co raz byłam na jajkach,przez 3 tygodnie cały czas mydlono nam oczy. Pisze nam,bo w takiej sytuacji znajdowało się parę osób. A za domek trzeba było co tydzień płacić. Tylko z czego? Wyjeżdżałam w lutym,z tego co się dowiedziałam sezon zaczyna się kwiecień ,maj. Ale po co ściągać pracowników,jeśli nie ma pracy i obiecuję im się nie wiadomo co,a potem kłamie i zbywa. Zjechałam do Polski po miesiącu czasu,w tym na tydzień przeniosłam się do innej agencji,żeby mieć za co wrócić. Powiem tak cieszę się ,że wróciłam i nie polecam agencji HC. Mam nadzieję,że pozytywne komentarze są prawdziwe i życzę powodzenia osobom,które przez te agencje wyjeżdżają.

AnnWit
@Monika

Pani Moniko, a przez jaką agencję teraz Pani pracuje ?

@miecioxz

Na którym mieszkaniu miałeś ustawione 22 stopnie? Mam wątpliwości, że było to mieszkanie z HC. MAXYMALNIE 20 stopni jest ustawione i to w najcieplejszym punkcie w mieszkaniu, więc w pokojach itd jest po około 17-18 stopni.

carmen
@miecioxz

Czyścikowa wszędzie wyłazi i to w buciorach( bo jej wolno) po pokojach też buszuje. To jest nielegalne i poporostu bezczelne. Pasowało by zrobić jej wjazd na chatę i wszystkie plamki sfotografować, jesteśmy tylko ludźmi nie robotami. Zgodzę się jeśli ktoś robi nagminnie (usunięte przez administratora) , ale to czego ona się czepia to już przesada.

@carmen

Tak.Potwierdzam.Ostatnio też w pokoju były ślady obuwia .Jest nie spełniona .Ciekawa jestem jak ma u siebie w domu i czy też w butach chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière