Carrière

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Carrière

Piotrek
Kandydat

Witam czy ktoś pracuje na produkcji rybnej jak wyglada tam praca po ile godzin się pracuje

Natalia
Kandydat

Czy ktoś pracował na pomidorkach nad morzem okolice hagi? Może coś powiedzieć?

Monika 89
Kandydat

Cześć czy ktoś pracuje na produkcji salatek jak tam jest po ile godzin się pracuje

Nie polecam koordynatora Wiktora który nic nie potrafi załatwić i zorganizować:)

Kiko
@.

Niestety, w tej agencji nawet koordynatorzy sie zmieniaja co kilka tygodni. Zostaja tylko ci nieogarnieci, ktorzy nie znajda pracy nigdzie indziej. Pozdrawiam

krystian
Kandydat

jakies opinie o pracy za posrednictwem tej agencji w Bleiswijk Albert Heijn?

Nie warto, czytaj nizej

efka
@krystian

Tutaj się prawdy nie dowiesz. Zaufaj intuicji i zbierz fakty. W Internecie można być każdym.

O
@krystian

Mój syn jutro jedzie na AH, napisz jak w pracy itp

Kiko
@O

Stanowczo odradzam.

Viki
@O

Spoko, początki sątrudne. Jak chce pracować to stawka dobra, niech się stara od pierwszego dnia.

Jonatan
@Kiko

Dlaczego?

SarabiX
Kandydat

Witam . Dostaliśmy ofertę pracy z chłopakiem przez Holland Contracting do pracy przy papryce na Rainbow Kleinpak. Na dział, który się nazywa " ompak" . Czy ktoś pracował na tym dziale ? Jacy tam są ludzie ? Jak wygląda praca na tym dziale ? Spotkamy tam jakiś pomocnych, życzliwych ludzi na tym dziale, którzy Nam wytłumaczą i pomogą w pierwszych dniach naszej pracy ? Gdyż, będzie to nasza pierwsza praca za granicą i nie ukrywam, że trochę się stresujemy

Sum olimpijczyk
@SarabiX

Na Rainbow jest straszny przemiał, dużo ludzi przychodzi i odchodzi. Tempo pracy jest duże. Mężczyźni sztaplują (układają paczki na palety), w bardzo szybkim tempie, zajmują się też sortowaniem i ważeniem paczek, również w szybkim tempie. Ogólnie dla faceta jest tam ciężko, można nadwyrężyć plecy. Kobiety najczęściej sortują paprykę przy taśmie. Atmosfera jak dla mnie była gęsta, ludzie niezbyt pomocni. Wypłaty tygodniowe niskie, z godzinami różnie. Ogólnie na pierwszy raz można spróbować, w międzyczasie szukać czegoś nowego. Nie wiem jak na zakwaterowaniu agencyjnym i dojazdem, bo mieszkałem na prywacie. Pozdrawiam!

Marek

Kary ciągle kary.Czas zrezygnować z tej agencji.Nie legalnie kradną.

Aga

Czytaliśmy opinie na temat różnych agencj. O wszystkich były lepsze i gorsze. Czasem to aż straszne jakie ludzie przechodzili syfne sytuacje. Chcieliśmy jechać z chłopakiem rok temu. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Cały czas opinie są takie skrajne. My się baliśmy. On pojechał pierwszy na zasadzie jak będzie źle to szybko wróce sam. Po trzech tygodniach ja też już tam byłam i faktycznie było mieszkanie na citta romana. Tempo takie że się idzie przyzwyczaić. Mieliśmy fajnych ludzi na domku i dogadywaliśmy się w pracy. Teraz rusza powoli papryka i na rainbow jadą powoli ludzie. My wracamy z Gliwic będą dzwonic. Wypłata była zawsze punktualnie i tego im nie można zarzucić. Mieszkania są różne więc jak trafisz. Szczerze możesz dobrze się ustawić. Czytam tylko ze ludzie się boja tak jak my. Faktycznie jak sobie nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jak chce ktoś jeschać do pracy to się nie musi bać. JPozdro Citta!

Rafał Ce

Na ogłoszeniach inna stawka niż na solarisach. Rekrutka powie ci, że soboty są płatne 150% na miejscu okazuje się, że w sobotę płacą jak za poniedziałek. Jak już umowę podpiszesz to w jej telefonie twój numer jest zablokowany i zapomnij, że się dodzwonisz by to wyjaśnić. 6 dni na jumbo online za 300e. Kontakt z biurem jest jak wizyta w szpitalu psychiatrycznym. Rodaku przyjeżdżasz do pracy z uczciwymi zamiarami żeby pracować i zarabiać a traktują cię jak niewolnika ze skolonizowanego kraju. To że ktoś będzie darł na ciebie jape... Zdążysz się przyzwyczaić albo ekspresowo zmienisz pracę. Dom, mieszkam na wiosce do sklepu mamy 10km i zakaz skorzystania z auta służbowego by kupić jedzenie a rowerów nie dają. Wróćmy do domu... Budzisz ale rano i termostat pokazuje 14*C. W niektórych drzwiach nie ma klamek. Cześć okien się nie otwiera. Pewnie po to żeby się nie dało stąd uciec. Jak za dużo świateł włączysz na raz to wywala fazę i siedzisz bez prądu. Nie myśl, że agencja będzie się spieszyć z usunięciem usterki, lokatorom w pokoju, w ścianie pękła rura spustowa i w nocy fekalia zalały im pokój. Instrukcje firmy to zatkać dziurę w ścianie reklamówką. Za jedyne 95€/tygodniowo. W całym domu śmierdzi metanem. Opieka koordynatora 24h?! Hhhh od tygodnia nie mamy kontaktu z koordynatorem. Zgłoś chorobę, to pani z ryjem naskoczy. Pani co sprawdza porządek w domu grzebie w twoich prywatnych rzeczach żeby się upewnić, że nie opuściłeś lokacji zostawiając wszystkie swoje rzeczy. Takowe jest stanowisko firmy na zgłoszenie o grzebanie w prywatnych rzeczach. Lubisz wyważenia i adrenalinę?! Jesteś młody i elastyczny?! Lubisz być traktowany jak(usunięte przez administratora) Szukają właśnie ciebie. Nie polecam.

Kandydat

SarabiX a kiedy jedziecie???

nickjestniewazny
Kandydat

witam, czy pracuje ktos dla tej agencji w Albert Heijn? chcialbym wyjechac do holandii, jednak co agencja to tak naprawde wszyscy tylko wypisuja same brudy i tak naprawde nie wiem sam co mam myslec...XD czy naprawde agencje pracy w holandii sa tak beznadziejne czy po prostu to polacy sa jacys nienormalni? juz chyba lepiej nei czytac nic tylko pojechac sie przekonac samemu jak to wszystko wyglada, bo z tych wszystkich opinii to wychodzi na to, ze lepiej nikomu nie ufac i co agencja to gorsza.

@nickjestniewazny

Zapytaj rekruterke, dlaczego ubezpieczenie jest drozsze niz w innych agencjach, zapytaj o adres, dlaczego masz placic za transport do pracy itd. Jak juz przyjedziesz i dostaniesz kilka "kar" to bedziesz miec swoja opinie. W ah bedziesz pracowac przez carriere, nie holland

efka
@nickjestniewazny

W kazdej agencji znajdziesz narzekaczy i zadowolonych, lizusów i burzycieli, porządnych i tych mniej sprzątających. Jesli agencja jest na rynku kilka dobrych lat, to o czyms to jednak świadczy a liczba ludzi jaka się u nich przetoczyła, musi być znacząca. Na fora trafiają ludzie którzy mają żal do agencji, nadepnął im ktoś na odcisk albo zmienili pracę i tęsknią:) Koleżanka poprosiła mnie o opinię na temat HC i o skomentowanie tego co na forach. Jako były pracownik wiem co mowię, byłam w wakacje 3 lata pod rząd. Wszystkie grupy się tam poznało. Do listy można jeszcze dodać (usunięte przez administratora) i uzależnionych od różnych środków.. Jest tam jednak w większości normalna grupa ludzi, którzy pracują, mają swoje plany i pobyt traktuja poważnie! I ci poważni i zaangażowani nie mają czasu ani głowy do tego by pisać na forach. Sama widziałam jak ci, ktorym podziękowano pisali, dzwonili, że chcą wrócić bo inna agencja nie ma jednak tak kolorowo bo w HC jednak żle nie bylło. Długo by pisać...

@efka

Prawda, sa duzo gorsze agencje. Znajac holenderskie realia i bedac tu troche czasu nikt rozsadny nie wybierze HC. Ich priorytetem sa osoby z PL, najlepiej "swieze", ktore beda ich utrzymywac. Jezeli chodzi o uszczuplanie wyplaty pracownikow to DLUGO BY PISAC...

@efka

Efka jestes taka zadowolona z wspolpracy i polecasz te agencje, pracowalas w wakacje 3 lata pod rzad... mialas kiedykolwiek stawke na umowie za jaka pracujesz? Mialas na umowie swoje stanowisko? Nazwe firmy do ktorej Cie wypozyczaja? Wyszczegolnione, ktore CAO Cie obowiazuje? No wlasnie, DLATEGO ZANIM KTOKOLWIEK ZACZNIESZ PRACE NIECH PROSI O UMOWE W KTOREJ ZAWARTA JEST STAWKA ITP INFORMACJE :)

Mimi
Kandydat

Hej, wybieramy się z chłopakiem do pracy przez HC na paprykę, czy ktoś coś może powiedzieć na ten temat ??

@Mimi

Szybkie tempo pracy, jak sie nie spodobacie to szybko wam podziekuja. Duzy przeplyw ludzi. Z minusow to jeszcze odleglosc miejsca zamieszkania do pracy, bo pewnie was wrzuca na citta romana. Z godzinami i wyplatami to loteria, raz jest duzo, raz siedzisz w domu

Kandydat

Mimi a kiedy dostałaś ofertę???

Gość
Kandydat

Hej, pracował ktoś w AH Rotterdam przez Holland Contracting? Jak z mieszkaniami, wypłatami?

Konik

Wyplaty na czas,mieszkania ok

Majka

Było ok

Kamil
@Gość

a pracuje ktos aktualnie?

@Gość

Otto rowniez rekrutuje do AH, wyplaty duzo lepsze i warunki mieszkaniowe o niebo lepsze.

Ja

Pracowałam w tamtym sezonie na papryce. Normy są, ale jeśli wszystko się ogarnie to praca sama idzie. Koordynatorka pomocna,wypłacalni,godzin nie brakowało. Ludzie w pracy różni,ale szybko można się zaklimatyzować. Polecam:)

krystian
Kandydat

hmmm, zadalem pytanie ktore nagle zniknelo ze strony :) CZY WARTO WYJECHAC DO ALBERT HEIJN ZA POSREDNICTWEM TEJ AGENCJI? moze te nie zniknie ;)

Kazik

Odpowiedź do Egar To że w ostatniej chwili dostajesz adres pod którym masz się zameldować o danej godzinie to nie jest normalne.Ja zawsze jak jechałem to dostawałem numer do koordynatorki w Holandi, a od niej dostawałem numer do kogoś z kim będę mieszkał. Dogadywałem się o jakiej godzinie będę bo mogą to być różne, (środek nocy) mówienie że będę konkretnie o danej godzinie to wróżenie,później warowanie pod drzwiami jak pies, bo albo wszyscy w pracy, albo śpią. jak warunki w mieszkaniu (o ile to mieszkanie a nie jakaś szopa z jedną łazienką na 8 osób). Ale skoro ludzie dają się traktować jak bydło i o nic nie pytają i nic nie sprawdzają, to później niech nie robią oczu jak BYK U RZEŹNIKA!! Że mieszkają w chlewie, pracują z burakami i do tego są poganiani. Są ludzie którym to pasuje i uważają to za normalne bo i tak mają lepiej niż w ojczyznie. Jak sami nie będziemy się szanować to nikt nas nie będzie szanował

Kazik

Powrót do Polski nie wchodzi w grę, z wirusem! ?. Podejrzewam że są to dużo większe problemy. Warto się nad tym zastanowić za nim zdecydujemy się na wyjazd. Bo myślę że są to wysokie koszty związane z leczeniem. Kwarantanna w najlepszym przypadku, sam w mieszkaniu przez conajmiej dwa tygodnie, ponowne testy i jak będzie ok to pracę masz pewną bo przez najbliższe pół roku, będziesz spłacał koszty związane z twoją chorobą :(

Kazik

A jak wygląda sytuacja w przypadku wykrycia wirusa? Wiadomo że jadąc busem z innymi nie znanymi osobami można się zarazić. Co wtedy agencja robi z takim pacjetem, bo tak go już można nazwać. Czy ktoś z agecji odpowie?

@Kazik

Oczywiscie bezplatna kwarantanna, albo powrot do PL. Jezeli sie rozchorujesz przed rozpoczeciem pracy to nie masz ich ubezpieczenia, wiec jestes zbedny

Kazik

Pracować w agencjach które mają chociaż odrobinę szacunku, opłata za dojazdy i te wysokie ubezpieczenie to agecji wymysł. Wystarczy porównać z innymi agencjami, bo co do pracy to we wszystkich jest tak samo SZYBKIE TEMPO I WYSOKIE NORMY do wyrobienia, po to nas tam ściągają

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière
Przejdź do nowych opinii