Carrière

Opinie o Carrière

piker

chciałem zapytac jakie sa tam roboty w zime

ania
@piker

czesc ja mam problem moj maz pracuje tam trzy lata a ja tu jestem sama z dwojka dzieci chce jechac do niego z dziecmi i tam zyc ale boimy sie jak bedzie a firma w takich sprawach nie pomaga moze wy cos mi doradzicie

aga:(

z czego mam się cieszyć jak tyle opinii negatywnych co? w każdym bądz razie przełożyłam wyjazd na 6 pazdziernika jeszcze się zastanowię..

ddd

to sie ciesz ze jedziesz bo ja byłem juz na rozmowie itd i czekam miał byc w ten weekend wyjazd ale watpie zeby sie udało bo cos nie ma ofert ;/

roksana

moze ktos napisac jak wyglada praca i warunki na produkcji przy kurczakach ?

aga:(

a ja mam teraz w nd jechać i nie wiem co robić normalnie masakra:(

elo

może ktoś napisac cos konkretnego o tym biurze ? do czego zatrudniaja jak zarobki ? jak warunki mieszkania ?

?

na kurczakach podobno trzeba sie nadzwigac i generalnie ciezka robota w przypadku kobiet a jesli chodzi o mezczyzn to nie mam pojecia

gregor

Witam. Czy moze ktos cos powiedziec na temat pracy z HC w jakiej firmie z kurczakami.

nie to nie jest zadna nowosc a mowie jak jest..

.....

Jest tam dobrze, podaj inna agencję której mozna w 100 % zaufac. Co się rzucasz, że ktoś chce jechać z obobą mu bliską ??? jakaś nowość chyba dla Ciebie że chłopak może mieć dziewczynę i odwrotnie ?? Że nie będzie zdany tylko na agencję ???

l

to sobie czekajcie na wyjazd dla par, a co do mieszkan to jest roznie bo domki sa zazwyczaj 6-8 osobowe wiec roznie mozna trzfic a co do kasy to zalezy gdzie sie trafi wszystko zalezne od godzin...

?

Czekam na wyjazd dla par. Jeśli się pojawi, bez zastanowienia się pakujemy i jedziemy. Moja znajoma wyjeżdża zawsze z nimi i nie narzeka. Wręcz przeciwnie. Bardzo sie jej podoba tam. Mieszkanie miała z jakąś inna parą, więc luźno. Dogadywali się w kwestii sprzątania mieszkania i samochodu służbowego. Zarobiła sporo kasy (tym bardziej że nie należy do osób czego kolwiek sobie żałujących). Zastanawia mnie Axell ... ale te hotele odstraszają ludzi ... I mieszanina mieszkająca tam . A wiadomo że każdy chce spać spokojnie i odpocząć po pracy w ludzkich warunkach.

m

jedzie ktoś teraz z Was w niedziele do Holandii? Jadę sam i było by raźniej z kimś się poznać przed ;)

makao

ktoś dostał telefon w sprawie pracy około 16 wrzesnia ? jak to widzicie ? co gadali na rozmowie ? i co dokladnie mam być robione ?:)

?

Witam wszystkich bardzo serdecznie! czytając opinie niektórych , owszem mogę się zgodzić, ale z drugiej strony nie mają co niektórzy racji. z mojego doświadczenia z HC nie mogę im nic zarzucić. wyjechałam pierwszy raz na tzw. ofertę specjalną. Będąc już w Holandii jeden dzień siedziałam tylko na domku. W pozostałe dni, a w sumie były to 3 miesiące , miałam cały czas pracę. Fakt faktem, przez pierwsze 3 tygodnie byłam rzucana do kilku różnych prac, ale godziny za to były wyśmienite. miałam ponad 62 godz w pierwszym tyg. pracy. potem dostałam już konkretna prace. i pracowałam do ostatniego dnia- nawet w dniu wyjazdu. jeżeli chodzi zaś o godz pracy , to tak zgodze się , że różnie to bywa. Zależy czy jest na to co robisz sezon. ale mnie nie zdarzyło się, żebym z godzin tyg wypłatę dostała mniejszą niż 260 Euro. więc tragedii nie było :) Warunki mieszkalne - jak dla mnie , osoby która pojechała do pracy , a nie na wakacje - były ok. Jeżeli zaś chodzi o Panie Koordynatorki - im również nie mogę nic zarzucić- czasem oczywiście są lepsze a czasem gorsze dni w pracy - ale generalnie współpraca z koordynatorkami układała mnie się bardzo dobrze:) (Pozdrowienia dla Asi :)) Moje wrażenia i odczucia związane z współpracą z firmą HC jak najbardziej pozytywne . Co prawda nie będę nikomu ani doradzać ani zniechęcać nikogo też nie będę. Trzeba spróbować i wtedy można samemu się wypowiadać na dany temat. Pozdrawiam i życzę owocnej współpracy ;)

olka

Witam w weekend jade pierwszy raz przez hc czy ktos jedzie z opola tel723410881

wojas

ja mam pytanie do tych ktorzy pracuja, po ostatnich komentarzach ktore wyczytalem troche jestem niepewny wyjazdu. Jak byscie mogli cos powiedziec na temat pracy, tempa, godzin, oraz standardów pracy. Jestem bardzo zdeterminowany na jakakolwiek prace.

hej mam pytanie a co jesli ktos nie bardzo zna jezyk i na rozmowie zwyczajnie mu nie pojdzie, to co wtedy? Jest szansa ze tez dostanie szanse na wyjazd?

kkkkam

wiecie cos na temat nowych ofert? myslicie ze bedzie cos nowego czy juz za pozno?

mimi

Hehehehe – no u nas na domku też był taki jeden chory zawsze w poniedziałki. Pierwszy poniedziałek to jeszcze dali mu luz jak nie poszedł do pracy ale potem to już wiadamo. Ta choroba to kac po łikendowej bibie się nazywa! Byłam i 2 tyg temu wróciłam i było normalnie godziny były. Samochody ok na domku też u mnie było spoko. Jak się jedzie zarobić to da rade, mam znajomych co tam są długo i nie powiedzą ze jest jak w chotelu na wakacjach ale pracują mają kase i są zadowoleni. Nigdy nie musiałyśmy spać w pokoju z facetami.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière