Carrière

Opinie o Carrière

Marcel

Ile teraz pobieraja za mieszkanie i ubezpieczenie bo pani w biurze nie chcuala podać prze telefon/?

mariusz

ludzie zastanowcie sie co piszecie na firme hc widoczie nie byliscie w nl w firmach takich jak flex,efficient at work itp prosze sprobujcie i dopiero wypowiedzcie sie na temat hc a stwierdzicie ze to jedna z najlepszych firm uwierzcie mi wiem co pisze.

mordeczka

Witam mam wyjechac po nowym roku i chcemn sie dowiedziec jak tam w styczniu wyglada praca i jakie sa naprawde warunki mieszkalne

aaa

firma raczej ok. przynajmniej ja natrafiłem na fajne warunki, wypłaty na czas ,warunki mieszkaniowe ok.

waldi
@aaa

wiesz co mam pytanie czy te domki som takie fatalne jak tu piszom pralka jest niby mala jakies smieszne kary za nieporządek(usunięte przez administratora).Mam jechac teraz w tym tygodniu na rozmowe do pracy na jabłka mugbys powiedziec cos wiecej pozdrawiam

hey

nie są aż tacy źli, mój mąż jest ich pracownikiem trochę czasu,z wypłata nigdy nie ma problemów, a w zeszłym roku jak musiał zostać w pracy na święta, razem z córką mogliśmy do niego jechać na 2 tygodnie, firma zapewniła nam darmowe zakwaterowanie i nie robili żadnych problemów, jak ktoś chce tam jechać i pracować to jest jedna z lepszych firm.zwykle narzekają imprezowicze.

baca

Witam mam wyjechac przez ta firme teraz czy warto

anka

HOLLAND CONTRACTING TO OSZUŚCI, szczerze nie polecam, lepiej nasłać na nich instytucje, które sprawdzą czy istnieją legalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zawiedziona

Ściągają nowych ludzi a my siedzimy bez pracy bo nie ma ofert. Ewentualnie rzuca cię na 2 dni do pracy żeby zarobić na mieszkanie. Poza tym przeprowadzki co tydzień też nie są przyjemne. Zdarza się że zostaje się dłużej ale zależy wszystko od tego co im odstrzeli. Co do zarobków to wypłacają w terminie i to jest chyba jedyny plus.

nygus

Jutro jadę na rozmowę do Opola jak wrócę to napisze co i jak.

@nygus

nie ma roboty w hc starzy przyjechali z rodzinami ludzie siedza na rezerwach po tydzien czasu i jest sie -134 e w plecy a nowi przyjezdzaja a pani koor... (usunięte przez administratora) mowi zycie trzeba czekac na oferte

jaaaaaa

No więc moi drodzy, przed wyjazdem koniecznie telefon do wróżbity Macieja, on Wam powie jak traficie i czy warto wyjeżdżać hahahahahha

?

mam pytanie czy wogóle teraz w sezonie jesiennym jest tam praca, czy jest jej więcej niż np. w sezonie wiosennym? Domyślam sie że teraz jest chyba więcej pracy przy kwiatach, może ci co są tam lub byli orientują się.

cześć pracuję w tej firmie od 1 kwietnia i nie narzekam pracuje w szklarni przy kwiatach trzeba (usunięte przez administratora) ale są godziny i jest kasa jest dużo ludzi co sie przejechało na tej firmie trzeba po prostu dobrze trafić na prace wtedy sie dobrze zarobi a nie każdy dobrze trafi i wtedy zle pisze o tej firmie są plusy i minusy jak w każdej firmie ja polecam tą firmę bo nie jest zle trzeba po prostu dobrze trafić jak wszędzie więc nie bójcie sie jechać z tej firmy.

justyna

Ci którzy wypisują takie rzeczy o tym biurze są w błędzie... Jesteśmy tutaj z chłopakiem od maja prace mamy cały czas nawet przez zime będziemy ją mieć, oczywiście godziny są mniejsze niż w sezonie ale to norma o twj porze roku. Pracujemy na sortowni i nie narzekamy robota cieżka ale fajna do wszystkigo idzie się przyzwyczaić i wszystkiego idzie się nauczyć. Holland jest jaki jest każda firma taka ma swoje za uszami ale jest wypłacalna nie było jeszcze tygodnia żeby nie było wypłaty na czas koordynatorki w większości ogarnięte a i tak masz z nimi mało styczności. Co do mieszkań to tutaj koleżanka ma racje, co wy myśleliście że gdzie jedziecie na wakacje do hotelu? Po drugoe jak się dba o mieszkanie sprząta itp to nie ma syfu nie ma kar itp ale jeśli się mieszka na domku z imprezowiczami to przepraszam ale to juz nie wina biura, a jakby nie bylo oni tez za to mieszkanie płacą są ich więc też o swoje dbaja to logiczne dla normalnego człowieka! Prawda jest taka że biuro jest ok, tylko ludzie którzy wyjeżdżają za granice nie są ok. jadą za granice sie bawić a nie pracować bo też z takimi się mieszkało. co do ofert specjalnych to dobrze się wie w pl że jedziesz na oferte specjalna!! czyli ta praca bedzie powiedzmy na 1 dzień albo tydzień albo miesiąc to zależy ale sam sie na to decydujesz więc potem nie skamlaj na forum że siedzisz w domu!! bo o tym cię informują w biurze w pl!! pracujesz jakis czas potem czekasz na oferte albo możesz zjechać i tyle nikt na siłe nie trzyma w Nl. Zastanówcie się ludzie co piszecie bo robicie z siebie (usunięte przez administratora) br /> A do tych co wyjeżdżają : powiem tak, nie zaryzykujesz nie zobaczysz nie możesz powiedzieć nic. A słuchając ludzi tym bardziej tutaj daleko nie zajedziecie!! Wiem sama po sobie, my też dużo czytaliśmy o HC zanim pojechalismy duuuzo fatalnych opini i też się zastanawiliśmy czy warto , ale się opłaciło i jestemy do tej pory zadowoleni z biura i pracy.

dorota kozik

ja mam wyjazd w te srode zostawia 3 dzieci i bardzo sie boje ale coz jak trzeba

Ula la

Jak wam zle to po co tam jedziecie? hahaha kary? (usunięte przez administratora) Ludzie weźcie sie do roboty a jak wam sie nie chce to przynajmniej wstydu nie robcie innym! I dajcie spokoj tym co przyjechali zarobić bo bycie daleko od dziecka to wystarczająca kara.

arko

siemka, ja własnie dostałem odpowiedz z tego biura w sprawie pracy w ogrodnictwie, tez sie zastanawiam czy jechac, niby jest duzo opin negatywnych ale patrzac po innych biurach to wydaje sie wiarygodne , a opinie negatywne zawsze sie znajda , co sadzicie ?

roksana

aha ja na kurczaki tez sie zastanawiam mam czas do jutra,dlatego chetnie poczytam obiektywne opinie jak tam praca i ieszkanie wyglada?

aga:(

no niby do sortowania owoców i warzyw ale teraz to już nie wiem czy wogóle jest tam cokolwiek;(

?

aga a do jakiej pracy masz wyjazd?

piker

chciałem zapytac jakie sa tam roboty w zime

ania
@piker

czesc ja mam problem moj maz pracuje tam trzy lata a ja tu jestem sama z dwojka dzieci chce jechac do niego z dziecmi i tam zyc ale boimy sie jak bedzie a firma w takich sprawach nie pomaga moze wy cos mi doradzicie

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière