Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

Lepra

PRAN - ADECCO z dnia na dzień wywala wszystkich pracowników RHENUSa z osrodka Oosterhout do położonego w odległym ok 80 km belgijskim zadupiu,gdzie wiatr zawraca.Dla niektórych pracowników,zwlaszcza tych co zainwestowali w kursy jezyka lub opłacili inne formy rozrywki czy edukacji,jest to szok.Pracownikow traktuje się jak przedmioty.

Aneta

A ja nie moge narzekac na prace dla Pranu. Opieka przed I po wyjezdzie, w przypadku pytan zawsze pomocni, dobra opieka koordynatorow. Wystarczy chciec pracowac. Ja jestem na tak dla tej firmy I moge ja polecic.

Paulina

@anonymous, nie rozumiem, co masz na myśli w swoim komentarzu, rozbuduj go proszę tak, by inne osoby mogły wynieść z niego istotne informacje. Czy byłeś lub jesteś pracownikiem firmy? Czym się zajmujesz w tym miejscu pracy? Napisz proszę, jakie wady i zalety dostrzegasz.

Dlaczego niema 0 tylko 1 bo dałbym 0 za robienie ludzi w hu.. cdn

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Paulina

Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Czy jesteście zadowoleni z tego pracodawcy? Możecie powiedzieć, czy organizuje transport do pracy, bądź też zwraca jego koszt? A może organizuje kursy językowe bądź też inne szkolenia? Wasze opinie o Pran będą bardzo cenne.

Janek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Paulina

@akuu11 czy już przyjąłeś ofertę współpracy od Pran czy może jeszcze się zastanawiasz i szukasz potwierdzenia swojej decyzji? Jeśli interesują Cię wymagania, które stawia przed Tobą pracodawca zajrzyj tu: https://pran.nl/pl/oferty_pracy/7185/pracownik-magazynu---naprawa-skrzynek- Warunki płacowe możesz poznać, przeglądając media społecznościowe, które na bieżąco aktualizuje firma Pran. Możesz też napisać w jakim temacie opinii oczekujesz, będzie to wskazówka do udzielenia odpowiedzi przez innych użytkowników forum.

kasia

witam praca w venlo przy ziolkach jak to wyglada?? jakies opinie ??

Pepina

Witam czy jest tu ktos kto pracuje na produkcji sera i moze powiedzieć jak to wyglada? czy faktycznie trzeba znać angielski jak warunki mieszkaniowe i godziny?

Jerzy

Jak się pracuje? Można śmiało starać się o pracę?

ecik

Mom w zecu tako siatka placowa jak w tyj firmie ino oplaco sie grzoć chorobowe abo zik jak wto woli.Widza bez okno jak w Oosterhout na bangalu 328 ekipa somsiodow baluje od pora dni-gorzoła jaranie durś łod rona balanga dobrano firma hahahaha

Osoba ambitna

W przeciwieństwie do wcześniejszych opinii nt. firmy "Rhenus",moja opinia jest odmienna.Pracownicy ADECCO jak i stali pracownicy RHENUSA służą pomocą,płace są naliczane wzorowo i zawsze na czas.Obecnie firma wdraża nowy program zmianowy i motywacyjny.Gdy dobrze pracujesz możesz liczyć na przydział do kategorii pracowników ze stałym dodatkiem zmianowym,co motywuje bardziej do wytężonej pracy.Jeśli można by coś zmienić na lepsze, to zwrócić uwagę na tzw."stare wygi"czyli ludzi pracujących niekiedy nawet 8 msc. jako order pickerzy,którzy dalej nie potrafią wykonać targetu.Można ich zazwyczaj oglądać na samym dole,drugiej strony listy,zaraz obok nowicjuszy.Firma powinna z tym coś zrobić, gdyż demotywuje to bardziej ambitnych pracowników do działania.Zmiana Paula w zamiarze miała być zmianą elitarną,niestety trafiły do niej obok super ludzi,jednostki pasożytnicze,leniwe i wyrachowane.Drogie ADECCO zrozumcie że za tych ludzi inni muszą ciężej pracować za te same pieniądze.Czy nie można by tych pracowników poprzenosić na inne działy Rhenusa np. Shipping,na którym zawsze brakuje ludzi?Pozostawiam to pytanie otwartym i pozdrawiam.

oli

hej szukam kolezanki na wspolny wyjazd do holandi. mickymouse1@interia.pl

Paulina

@anonymous, zgodnie z regulaminem forum nie wpisujemy niczyich danych osobowych, ponieważ są prawnie chronione. Zapoznaj się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Wraz z użytkownikiem @MMMM opisujecie zachowania, które są niedopuszczalne w miejscu pracy. Przypominam, że dzielimy się tylko zweryfikowanymi oraz rzetelnymi informacjami. Może ktoś napisze czy PRAN obecnie prowadzi rekrutacje w swoje struktury oraz na jakie stanowiska? Jak przebiega rekrutacja? Czy pracownicy mogą liczyć na benefity oraz rozwój zawodowy? Dzielenie się rzetelnymi informacjami jest istotne dla kandydatów do pracy w PRAN.

romel

co sadzicie o pracy w venlo przy ziolkach???

Cezary

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Tyle osób wyjeżdża i jest zadowolonych.

kasia

Witam chce zapytac moze ktos opisac prace na magazynie w sevenum ? Jaka kasa mieszkanie atmosfera ?

oli

Jak wyglada praca na ciastkach ochten ??jaka placa warunki mieszkaniowe ????

Olos

Witam co sadzicie o pracy przy ciastkach w ochten lub ziolkach w venlo byl ktos,?????

ZNIESMACZONY!!

Nie polecam tego pośrednika. Zadzwoniła do mnie Pani krótko opisała ofertę pracy- test języka. Na maila został wysłany dokładny opis pracy. Wyraźnie pisało darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie. Potem czytam wysłaną umowę na maila mieszkanie 100€ za tydz. i prawie 90€ ubezpieczenie/ miesiąc. Wysłałem zapytanie na maila na ten temat- odpowiedzi nie było. PS. Można znaleźć lepszego pośrednika pracy. Obecnie gdzie pracuje mieszkanie darmowe i u pracodawcy zapewnione nadgodziny (11h pracy). Czy jest praca czy jej nie ma ma się płacone.

jesswuwu
@ZNIESMACZONY!!

mozesz powiedzieć gdzie? :)

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN