Opinie o System-Pro Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie System-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w System-Pro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System-Pro Sp. z o.o. w Gdańsk

Robert

Rozmowa z rekruterem telefoniczna.Praca za granicą ile płaca? 10 EUR/godz...... żenada Umowa na najniższa krajowa polska czyli 2700pl netto a reszta wpłacane na koto walutowe. Zakwaterowanie przejazd zapewnia pracodawca. Nie wiem co o tym myśleć.

@Robert

Pomijając bardzo niskie zarobki i (usunięte przez administratora), problemem są "brygadziści" najwięksi nieudacznicy którzy niechęcią ludzi do siebie zdobyli te śmieszne stanowiska.

Do tego brak diet i ekwipunku za urlop

Możliwe że brygadzista
@8

Problemem nie są Brygadziści jak to nazwałeś najwięksi (usunięte przez administratora) a ludzie którzy przyjeżdżają pracować bez doświadczenia wyobraź sobie że na budowie na której jest od 20 do 50 osób czasem jest 10 elektryków a reszta to piekarze którzy mają 40+ lat nie znają się na tym co robią nie wiedzą w sumie czasem nawet podstawowych rzeczy takich jak to że wiertarka ma lewe i prawe obroty tak więc kolego sympatyczny śmiał bym rzec że ci jak to nazywasz nieudacznicy muszą się użerać z ludźmi takimi jak ty prowadzić budowę mieć na sobie odpowiedzialność za ciebie i za to co wykonujesz trzymać dobry poziom wykonywania pracy przestrzegać wszystkich norm itp... a że czasem ktoś ma gorszy dzień i krzyknie lub ustawi cię do pionu to nie powód do wylewania żalu. chociaż owszem zdarzają się brygadziści których ja nazywam Pan życia i śmierci już na szczęście coraz mniej takich tak więc kolego głowa do góry mniej wódy i zacznij myśleć miłego dnia

Helmut Geembeha Nowy wpis

Jeśli godzisz się pracować poniżej stawki minimalnej która dla elektryków (uwaga - różnią się w zależnosci od zawodu) wynosi 13,40 EUR/h w 2023 r. i tyle musisz mieć minimum wpisane na umowie. Jeśli zrzekasz się diety, która przysługuje ci za wyjazd do Niemczech w wysokości 49 EUR/dzień. Jeśli godzisz się robić nadgodziny za stawkę, którą masz na umowie-zlecenie a nie taką, którą zapewnia ci prawo pracy w Niemczech. Jeśli podpisujesz umowy i papiery w języku niemieckim, którego nie znasz, nie rozumiesz, nie masz czasu aby wziąć to do domu by sobie to przetłumaczyć i wiedzieć co podpisujesz, to miej pretensje tylko i wyłącznie do siebie, że coś takiego podpisałeś. Nikt cię nie zmuszał do niczego. Podpisując cokolwiek, godzisz się na warunki tam zawarte nawet jeśli ich nie rozumiesz. Nie rozumiesz = nie podpisuj. Nie wierzysz - sprawdź w Internecie powyższe informacje i zapoznaj się z prawami jakie ci przysługują. Odnośnie kwater, polecam wynająć coś na własną rękę i dojeżdżać na budowy we własnym zakresie. W każdym mieście znajdziesz tam Polaków, którzy oferują mieszkania lub pokoje na wynajem w Internecie. Wystarczy poszukać. Pamiętaj, że za noclegi przysługuje ci dodatkowa kwota w wysokości 170 EUR/ dzień, której nie możesz przekroczyć. Zakładając, że nie potrzebujesz mieszkać w hotelu, spokojnie się w tej kwocie zmieścisz. Mam nadzieję, że pomogłem i życzę świadomości i rozsądku przy podpisywaniu papierów.

Wro gu system Nowy wpis
@Helmut Geembeha

Właściciel już roztrwonił swój spadek po ojcu, musiał wyjechać do Niemiec by spłacić swoje długi i tak o to narodziła się firma wynajmująca innym niemal że darmowych pracowników/(usunięte przez administratora).

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w WRO-SYSTEM Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Możliwe że Brygadzista Nowy wpis

Zwięźle i na temat to idziesz do najbliższego biura wro składasz CV dowiadujesz się wszystkich rzeczy ( warto dopytać o to co konkretnie cię interesuje) i na tym samym spotkaniu prawdopodobnie dostaniesz już odpowiedź czy się dostałeś jedź i spróbuj tylko jak się dostaniesz to nie spożywaj alko w trakcie tygodnia pracy są kary umowne za alkohol ( nie warto uwierz) i powodzenia

Karol

Czy firma zapewnia szkolenia rozwojowe dla swoich pracowników ?

@Karol

Każdy pracownik, który potrzebuje na swoim stanowisku pracy wsparcia merytorycznego, w postaci szkolenia twardego bądź miękkiego, takie szkolenie otrzymuje.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie System-Pro Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Dobra praca, dobra kasa, normalni ludzie, wszystko ok. Polecam. (usunięte przez administratora) firma.

Przemysław

Dzięki za opinię. Orientujesz się może, czy będą zatrudniać w najbliższym czasie? Gdzie szukać wolnych etatów?

Olo

Witam , czy ktoś miał styczność z tą firma ?

Tik
@Olo

Firma bardzo duża zatrudnia 180 pracowników praca w DE oraz. Belgi.

Zostaw merytoryczną opinię o System-Pro Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w System-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

System-Pro Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Antoniego Abrahama 1A lok. 5.03
    80-307 Gdańsk