Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

anka

Hej,ja w tej firmie pracuje ponad 10 lat,jak komuś zależy na pracy to ją będzie miał,nie ma co do siebie wszystkiego brać co tam piszą w meilach,tylko robić swoje,byle byłaby dobra atmosfera w pracy,o co nieraz trudno:)

ciekawa

witam Ktos w tej firmie pracuje dłużej niż 2 lata i 3 m-ce?

rozbawiona

Leniwy zwyczajnie niechcący popełniłam błąd ale ja nie jestem kierownikiem wiec mi można wybaczyć :)

Droga Pani

Znasz dokladnie bo juz mialas doczynienia w takiej kwestii :) ale nie udalo sie w tamtej pracy

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Leniwy

"Od kad " hahaha takie wyrazu to nawet w slowniku nie ma :) Ludzie wezcie sie do pracy, bo brak slow, swieta ida .... Pani to za te gadanie to Bozia jezyk upierdo....

Obserwator

Nie mozna na to patrzec jak oczernia sie przez zawisc druga osobe . Dane sa podane i sa na to dowody, przede wszytkim potwierdzone. Ja jestem obserwatorem, ale innym niz ten co wypowiadal sie wczesniej- zbieznosc nickow. jestem kolejna osoba ktora to widzi. P.S. ta pani za oczernianie powinna odpowiedziec. Forum jest do wypowiadania sie ale nie takiego, na wielu czytalam i tego nie ma. Podania z imienia, miejsca skad pochodzi itd...

@Obserwator

Skąd pewność, że to oczernianie? że to nieprawda? Była Pani świadkiem opisywanych we wcześniejszych komentarzach sytuacji? Opinie na forum pojawiają się różne, chociażby o kierownikach regionalnych i również są podawane ich imiona, nawet nazwiska jak i regiony z których pochodzą i również są to nieprzychylne opinie, a jednak ich tak Pani zawzięcie nie broni... dlatego też ponownie apeluję o niezaśmiecanie forum.

Obserwator

A dlatego, że podanie danych jest zabrionione i karalne.

@Obserwator

Przecież dane osobowe nie zostały podane, tak samo jak nie ma udostępnionego wizerunku (np. zdjęcia), są tylko opinie. Może warto skończyć tą internetową kłótnię i zaśmiecanie forum obroną obcej osoby...

Obserwator

Znalazlo sie ofiarę i na niej trzeba odbic swoje boleści, za mocny charakter i osobowość ( no cóż nie każdy jest cichy) ale za to na szczescie Bog nie karze. Nikt nie jest idealny, nikt nie musi lubic osob z mocnym charakterem, najwazniejsze ze czlowiek dobrze wykonuje to co ma wykonywac, to co musza. Ludzie z mocnym charakterem tez musza istniec...Sa rowniez dowody na to jak dobrze ta osoba wykonuje swoja prace, sa ludzie ktorzy dobrze o niej mowia, ktorzy byli i sa zadowoleni z pracy z nia.Do momentu pojawienia sie pani

olga

właśnie zaczęłam pracę w sklepie i jak na osobę początkującą zostałam świetnie przyjęta! zespół wspierający, pomagający także nie mam się do czego przyczepić. Umowa o pracę więc bajka!

Agatka
@olga

zgadzam się z Tobą olga! Pracowałam w wielu sklep i umowa o pracę to luksus! Grafik ok, pieniądze też, pewnie zawsze może byc lepiej, ale i gorzej

Obserwator

Zadna (usunięte przez administratora)tu nie pisze. Moze idz do spowiedzi? Bo chyba dawno tam nie bylas. Czas i pora zagladnac do kosciolka i pomodlic sie za siebie i swoje zachowanie. Pan Bog nierychliwy ale sprawiedliwy... Kazdy ma inny charakter ale twoj to przebil ponad wszystko. Zawisc zawisc i jeszcze raz zawisc ...

Dla sprostowania nicku "obserwator " to zbieznosc co do poprzedniego

Obserwator

art. 212 KK § 1. Kto pomawia inna osobe, grupe osob, instytucje, osobe prawna lub jednostke organizacyjna niemajaca osobowosci prawnej o takie postepowanie lub wlasciwosci, ktore moga ponizyc ja w opinii publicznej lub narazic na utrate zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju dzialalnosci, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolnosci do roku. § 2. Jezeli sprawca dopuszcza sie czynu okreslonego w § 1 za pomoca srodkow masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci do lat 2. Prosze teraz uważac, bo mądra to Pani jest tylko na tym forum, weź sie dziewczynko do pracy a nie żerujesz na innych ( tak jak juz mialas problem w innej pracy)

@Obserwator

Obserwatorze, dlaczego tak zawzięcie bronisz kierownika (którego nawet nie znasz) i poświęcasz swój czas i energię na wyszukiwanie choćby art. prawnych? Skoro pojawiło się tyle negatywnych opinii na temat (usunięte przez administratora), dla mnie oznacza to jedno, musi źle się tam dziać. Dziewczyny wyraziły swoje opinie i przestrzegły inne osoby przed tym salonem i tyle... od tego m.in. jest to forum. P.S. zawsze przed rozmową kwalifikacyjną sprawdzam opinie o potencjalnych pracodawcach i nigdy w życiu nie chciałabym mieć kierownika, który określa swoich pracowników mianem "tępa dzida" a takie zachowanie suwalskiego kierownika zostało wspomniane w jednym z komentarzy, szok i brak słów...

meana

co za tepa sztuka sie tego forum dopadla... kazdy ks albo osoba w ciazy pracuje w carry 8, tak samo jak kazdy uw rozpisuje sie po 8h, to akurat prakt.w kszdej firmie... ale- najwazniejsze to czegos sie czepic, czegokolwiek;) napiszcie lepiej czy lucy wroci;))

Wolne slowo

Pracuje po 8 godzin wiec niestety nie 12:)pisze jednym nickiem nie musze pajacowac jak Pani ze zmieniam nick,wogole sie nie znamy a Pani juz prowokuje swoimi komentarzami co do mnie,wiec domyslam sie ze nie jest Pani latwym pracownikiem,Pani komentarze juz sa niesmaczne,wrecz irytujace,ale tonacy brzytwy sie chwyta,dziekuje za konwersacje ale poziom juz sie zbliza do podstawowki milej pracy w przyjemnej atmosferze

stokrotka

ale marudzicie! jak nie lubicie swojej pracy to się zwolnijcie, nikt was nie trzyma tam na siłę! A jeśli lubicie wylewać wiadra pomyj na jakiegoś kierownika, który każe pracować (bo po to jest praca jakby nie było) to gratuluję! O was również można napisać tutaj parę słów, więc uważajcie, bo skoro uważacie, że to kierownik pisze, to może za chwilę i o was tu się coś pojawi. żyj i daj żyć innym!

Żal dupę ściska
@stokrotka

HAHAHA, nawet nickiem błysnęłyście bo coz wy innego, kreatywnego mozecie wymyslic niz stokrotka. Przeciez stokrotka to wasz jedyny sklep spozywczy, do ktorego smigacie po buleczki podczas pracy :P IQ na poziomie max 70. Uwazac to mozemy co najwyzej na przejsciu dla pieszych, takze Stokrotka nie strasz, bo az mi sie nogi trzesa. Trochę wam zajmie oczernianie tyluuu czarnych owiec:) Cieple pozdrowienia dla pani walącej piescia w stół. Bez odbioru!

zaintwea

jak tam ks wrocław?

Wolne slowo

Te ranne ptaszki pracuja na ranne godziny a nie jak niektore ksiezniczki,nie znam Pani kierownik z (usunięte przez administratora) niale po Pani wypowiedziach i komentarzach to wspolczuje tej Pani bo miala do czynienia z pracownikiem widzacym swoj czubek nosa,pora sie zaangazowac w swoja prace "Gleboki row" i nie szukac przyjaciol a motywacji pracy Wesolych Swiat

irk

bo przybyło tez salonow, i co tzn.ostatnio, bo od jakichs 3 lat rotacje sa na tum samym poziomie, jak i we wszystkich innnych sieciowkach zreszta,

odp.

Ja nie sugeruje tylko stwierdzam fakty. Akurat rotacja w tym sklepie jest spowodowana tylko i wylacznie 1 osoba, ktora dalej tego nie jarzy.

obserwator

odnośnie wypowiedzi wyżej,te oczernianie ma sluzyc poprawie samopoczucia czy to taki może sposób na zycie żeby skupic na sobie uwagę?tylko jedna Pani się wypowiedziała jak w plazie jest zle i nie dobrze,a gdzie reszta osob,gdzie jakies konkrety?Dysponuje Pani jakimiś dowodami?Gdyby tak było nie pisala by Pani tych bzdur ale zrobilaby Pani użytek z dowodow.Pozdrawiam mimo wszystkiego i zycze dalszych sukcesow w skupianiu na sobie uwagi

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 880.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 772, z czego 37 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 520 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.