Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Wymiar godzin

Hehe widac ze KTOŚ tu ma bardzo słabą wiedzę na temat kodeksu pracy i sam zle czyta to co podpisuje. Moja droga tam jest waterk z kodeksu, ze jeśli mamy etat 1/1 to obowiazuje 8h dziennie czyli 40h tygodniowo z mozliwoscia do 12h odnosi sie do pracy typowo w c.h zeby wlasnie durnowato nie rozbijac tych godzin. Normalny czlowiek pracuje 5x8h i weekendy wolne ale jesli ktos podejmusje sie pracy wc.h to wiaze sie z mozliwoscia przedluzenia do 12h tak jak jest otwarte centrum. Wiec bardzo polecam czytac ze zrozumieniem, bo ktos tu chyba nie wie co pisze. Trzeba terz zaczerpnac wiedzy aby muc sie wypowiadac. Moja droga ja pracowalam w tej firmie jako kierownik i bardzo dobrze wiem czy rozpisane sie po 8 czy 12 dobra wola kierownika i chec dania wiecej wolnego pracownikowi, bo takie rozbijanie to nie jest fer. Carry sobie nie wymyslilo swojego kodeksu co do godzin to sie tyczy kazdego czlowieka ktory ma umowe o prace 1/1

Kaka

Skąd się wzięło,że w Carry pracuje się po 12 h?drodzy państwo trzeba czytać to co się podpisuje przed zatrudnieniem,w Carry jest system pracy 8 h z możliwością przedłużenia do 12 h,i z tego każdy kierownik układając grafik korzysta, wszystko zawarte jest w informacji dla pracownika, przy podpisywaniu umowy :-)

...

Tylko szkoda, ze kierownik nie wyraza checi rozmowy z pracownikami na takie tematy. Walnie grafik i zadowolona wszystko pod siebie i sie nawet nie pyta. A jak chcesz cos zamienic to kreci nosem. He kwestia godzin tez oczywiscie nie pracujemy po 8 h niby bo system 12h ale kierownik tak ci rozwali godziny w miesiacu ze praktycznie caly czas walisz po 8h mimo ze q centrum handlowym. Kto to widzial zeby tak rozwalac.....śmieszne.

halinka

Wydaje mi się, że kwestia grafiku jest zawsze do dogadania pomiędzy pracownikami, wiadomo, że są sytuacje nie do przewidzenia. Dlatego kierownik musi czasami robić korekty, ale tak jest w każdej firmie, która pracuje zmianowo. Sklep to nie biuro pracujące 8-16.

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nnnnn

Ja 5ez mialam niby fajny zespol, kierownik niby ok, ale ciagle robil grafik pod siebie! Przykre to jest ze jest sie dobrym pracownikiem, a nawet jesnego wolnego weekendu nie mozna miec w miesiacu. Co to w ogole z praca. Wydaje mi sie ze koerownik jest niby ok ale tak na prawde robi na zlosc. Widac to po grafikach. Szkoda ze nie mamy na to wplywu.

paula

a jaka ta podstawa ze niby taka dobra? widzialam ogloszenie i nie wiem czy skladac, w kazdym taka sama? czy zalezy od miasta? ja widzialam ogloszenie ze szczecina

auo

pewnie znowu i cash and carry chodzi ;P

Co?

Premie? Chyba w snach he he

Zart
@Co?

No właśnie, nie ma to jak fałszywa reklama he he.

anna

dostałam pracę w jednym ze sklepów Carry. Początek fajny, umowa o pracę, dobra podstawa plus premie, oby tak dalej

naan
@anna

i na tej "dobrej" podstawie się skonczy... premia? można pomarzyc..

qlq

WIADOMO SA OSOBY KTÓRE PRACUJĄ TYLKO 2 L I 3 M-CE , TO NIECH NIE BIORĄ uż

anka

Ja znam osoby, które pracują w Carry juz 5 i 6 lat, sama pracuje około 10:-) jak ktoś chce to może, robota jak każda inna:-)

majka
@anka

zgadzam się! zupełnie nie rozumiem tej nagonki!

ima
@anka

zgadzam się! ja pracuję już 3 rok i sobie chwalę. Ekipa fajna, nawet po pracy się spotykamy. Kierownik też ok. Widocznie pracować się nie chce i dlatego takie głupoty piszaą :)

o

zgadzam się w zupełności z Tobą! Pracować trzeba jak wszędzie

kaśka
@ima

też mam super zespół! Zawsze można pogadać, więc chce się przychodzić do pracy

zgadzam się! pracowałam w różnych sieciówkach i w carry jest najlepiej! uwierzcie!

nikolka

Lubię ten sklep, szkoda, że tylko w dużych miastach. Siostra tam pracuje i jest bardoz zadowolona.

mik

też to widziałem - umowa o pracę to super!

jatoja

hejka ludki :) wiecie kiedy carry otwiera się w Auchanie i na Morenie?

ehym
@jatoja

a ja pracuję w Carry już trochę i poznałam panią (usunięte przez administratora)i polubiłam ją. Kobieta jest pewna siebie i wie czego chce. Ja z nią nie miałam żadnych problemów. Humorki swoje miała-jak każda kobieta. Można z nią było i pogadać i pożartować, a zarazem pracować. Wystarczyło wykonywać swoje obowiązki i tyle :):) buziole:):))

hihihih

Miejmy nadzieje, że wcale:D:D:D:D

binek

to chyba jestes pupilkiem nie znam nikogo kto by pracowal tam dluzej niz okolo 3 lat znam kupe osob ktore tam pracowaly nie dluzej niz 2 lata i 3 miesiace zwalniaja za nic praktycznie pracodawcy do 4 liter nie sxzanuja nikogo

binek

anka

Hej,ja w tej firmie pracuje ponad 10 lat,jak komuś zależy na pracy to ją będzie miał,nie ma co do siebie wszystkiego brać co tam piszą w meilach,tylko robić swoje,byle byłaby dobra atmosfera w pracy,o co nieraz trudno:)

ciekawa

witam Ktos w tej firmie pracuje dłużej niż 2 lata i 3 m-ce?

rozbawiona

Leniwy zwyczajnie niechcący popełniłam błąd ale ja nie jestem kierownikiem wiec mi można wybaczyć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 878.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 770, z czego 37 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.