SARTAGO

Poznań

Opinie o SARTAGO

mirek

przecież widze, że jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, firma znajdująca się w Poznaniu i nadal działaja, a jedyny problem tak naparwde jest taki, że u nich nie ma żadnych ofert pracy tak naparwde no i to jest minusem.

jopek

Dołączę sie do waszych zapytań, bo czytałem w nesie o Sartago że są firmą z Poznania, że są spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, że zajmują się handlem obwoźnym. Ale niestety tylko tyle, bo strony internetowej swojej nie mają. Wiecie czym handlują, jakimi produktami i jakiej one są jakości. bo mimo szczerych chęci na własną rękę nie wiele znalazłem.

miłosq

no własnie na temat tego co można się spodziewać to ja szczerze powiem że nie wiele znalazłem ogólnie w necie,stąd też zdecydowałem się napisać tu. Że firma istnieje to już wiem, ale w sumie nie posiadam żadnych konkretów - ile można zarobić? i na jaką umowę zatrudniają? no i tak oczywiście ogólnie powiedzcie czy polecacie robotę w Sartago?

pracowaniczka

Ja nie pracuje już 2 tygodnie ale powiem tak kierownictwo wporzadku teamliderki tez idzie sie dogadac nie ma mobingu ale naprawde wiekszosc czasu to sie pali pije kawke plotkuje pokazy byly zmieniane z nienacka umowa podpisywana z dniem całkiem innym troszke słaba organizacja Niektórzy nie mogli sie skupic na pracy bo przychodził ktos na pogawedke a jak chodzi o zwolnienia to laski mowi ze nawet dobre osoby zwalniaja.Pozdrawiam firme sartago i pracowniczki ::))

pracująca od początku

Firma jest ok i te baby co piszą te bzdury chyba upadły na łeb!! polecam wszystkim

Zgadzam sie z kolezanka! POLECAM FIRME!!!! Równiez tam pracuje i jestem bardzo zadowolona!!!

pracująca od początku

zgadzam sie w pełni. Wszystkie jesteśmy traktowane bardzo dobrze, a atmosfera w firmie jest super. Jeśli ktoś narzeka to powinien spróbować przepracowac choć tydzień w remesie lub TPSA, gdzie telemarketerki muszą (usunięte przez administratora) zgodnie z zaleceniami szefowej i oszukiwać biednych emerytów. Poza tym siedzą w 30 na 40metrach kw. z dwiema przeerwami po 10 min. a jak chcą sobie zapalić to oczywiście mogą palić - ale głupa!!!!! - na nic innego tam nie pozwalają. Nie czytajcie najlepiej tych bzdur! Sartago to może nie wielki moloch z 20letnim stażem, ale szefostwo się stara, żeby było miło i tak jest. Polecam ta firmę zdecydowanie

koleżanka

wydaje mi sie, że osoby które to napisały to te które zostały zwolnione z firmy w której tez pracuję. Jeśli ktoś wprowadza nerwową atmosfere i zachęca innych do tego niech sie nie dziwi,że został zwolniony. A wypłata raz była później i to o 3 dni, o czym zostałyśmy poinformowane. Ja zdecydowanie polecam prace tam. oczywiście jesli ktoś szuka pracy, a nie pola do swoich intryg.

ludzie przychodzą i odchodzą atmosfera jest zła wkrecaja ludzi sprzedaja byle co nie ma zaproszeń nei nadążaja z materiałami byle gdzie pokazy

niepracujaca juz tam

Powiem tak za dlugo tam nie pracowalam ale duzo moge powiedziec kazdy ma to w (usunięte przez administratora) co tam robi a najbardziej Panie kierowniczki ktore zielonego pojecia nie maja o tym co robiam jedna lepsza od drugiej. O wyplacie nie mam co pisac bo dopiero w tym miesiacu mam ja dostac:P Jak dla mnie szefowa byla bardzo mila i sympatyczna nawet pomocna:) Tak jak pisze kolezanka wyzej popoludniowa zmiana jest masakra a jeszcze sie mowi o nich ze sa najlepsze smiech na sali jakis. Dni ktore sie odrabia sa najlepsze idziesz na 5 godzin pracujesz moze 2 godziny wiecej gadasz niz dzwonisz pijesz kawe palisz papierosy a Pani kierownik z Toba.Nie polecam tej firmy nikomu

sartago

odradzam tam wszystkim iśc nie dośc ze dostaje sie umowe po miesiacu przepracowanym lub poźniej (usunięte przez administratora) z kuponami o organizacji przychodxzi 1 dzienm do pracy nic ci nie mowia dadza materiał i róbta co chceta bo oczywiście teamliderki pija kawke lub pala papieroska lub urzadzaja sobie pogaduszki .Wypłata wogóle nie w terminie tylko po terminie o wypłate i umówe trzeba sie prosić Kierowniczka jest raz na tydzien lub rzadziej codziennie zmienianne sa normy przepisy itd.Smiech na sali Kobietki uciekaja stamtad bo popołudniowa zmiana to tylko pije kawke plotkuje itd a ranna zasuwa

Zostaw opinię o SARTAGO - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SARTAGO