Opinie o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Perła - Browary Lubelskie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perła - Browary Lubelskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Prxedswiciel handlowy

Witam, niestety moja ocena pracy w firmie Perła - Browary Lubelskie jest zdecydowanie negatywna. Zaczynają od pierwszego dnia rozpoczęcia współpracy, inna kwota na umowie niż zaproponowana przed podpisaniem. Propozycja od Kierownika Reginalnego, aby wyrównać różnicę w formie piwa ( deputatu ) jako sprzedaż na lewo w rynku. Czy takie są teraz realia? Aby odebrać swoją wypłatę, trzeba oszukiwać firmę i kraść towar.... :( a nie zgodzenie się na takie warunki i chęć uczciwej pracy jest nagrodzone zakończeniem umowy. Podsumowując, należy przemyśleć czy taka forma współpracy odpowiada, zarobki 2400 na rękę, auto do korzystania prywatnie, 20 wizyt w terenie i kręcenie na lewo aby odebrać wypłatę.

rzyczliwy

No i gdzie są podwyżki? Na sport jest, na karetki, respiratory jest. A na pracowników nie ma.

@rzyczliwy

Obstawiam, ze niestety jeszcze długo nie będzie. Teraz nie bo pandemia, później nie bo inwestycje a później też nie bo coś tam albo dadzą ze 100zł. Firma się rozwija, ale za ta pracę zarobki są za małe a szkoda bo atmosfera bardzo w porządku

Prodakszyn

Kochani, czy słyszeliście coś o podwyżkach w tym roku? Wszystko drożeje, a u nas pensja stoi w miejscu już drugi rok.

Prodakszyn

Dziękuję, nie narzekam ????

Jagoda

A ile się tu zarabia na laniu piwa na eventach ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Perła - Browary Lubelskie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Nowa

A jak z pracą w administracyjnych działach?

M

Witam, Prosze o informacje o stanowisku PH Gastronomia. Jakie pieniadza i jak atmoswera?

Joasia

A czy osoby pracujące na kioskach są zatrudniane bezpośrednio przez firmę czy jakąś firmę zewnętrzną?

Kapitan Marek

Witam byłych współpracowników, wiele osób narzeka na NIELEGALNY system pracy panujący w zakładzie. Choć nie wszyscy zdają sobie sprawę, że pracodawca planując wam pracę popełnia wykroczenie. Konkretnie mówiąc chodzi o planowanie pracownikom pracującym w równoważnym czasie pracy (4 brygadówka) nadgodzin. Gdyż aby zapewnić nieprzerwaną pracę zakładu przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu nie wystarczą 4 brygady. np. od lipca do września (2017)każda z brygad przepracuje po 512 godzin pracy - czyli łącznie 2.048 godzin, a przy 92 dniach kalendarzowych potrzeba 2.208 roboczogodzin. Jedynym sposobem na uniknięcie regularnego planowania nadgodzin, czyli wykroczenia popełnianego w każdym okresie rozliczeniowym jest utworzenie piątej brygady. Niestety, ale fakt planowania kilku lub kilkunastu nadgodzin pracownikom każdej ze zmian w następujących po sobie miesiącach wskazuje jednoznacznie, iż powodem polecania nadgodzin nie są szczególne potrzeby pracodawcy, lecz niedokadrowanie załogi, a przyjęta praktyka może być kwalifikowana jako naruszenie przepisów o czasie pracy. A do tego wszystkiego mamy jeszcze automatyków, którzy jeśli mówili prawdę pracują od poniedziałku do piątku, a potem pełnią bezpłatny dyżur gdzie pozostają przez 48h w dyspozycji pracodawcy. Perła browary lubelskie, serio? Tak się traktuje ludzi?

@Kapitan Marek

Weź Ty się odczep od naszych nadgodzin

Aparatownia
@Kapitan Marek

A chcecie mieć nie zapowiedziane kontrolę przez następne kilka miesięcy? Radzę nie oszukiwać pracowników. Więcej szacunku, zrozumienia.

Odradzam każdemu pracę w perła browary lubelskie,na magazynie przy ul.Tokarskiej 2 jak i na browarze przy ulicy Kunickiego 106 na mieszalni słodu jeczmiennego i wody ,bo szyszki chmielu nikt nigdy tam nie widział???????????? Niskie zarobki jak na tak bardzo ciężką pracę fizyczną w obu tych miejscach.brak szacunku do pracownika przez przełożonych,jesteś zwykłym czarnuchem od wszystkiego i masz zapier.. lać, (cyt..słowa Grzegorza Sz) "jak ci nie pasuje to się zwolnij".bez przerwy czepianie się szczegółów i zabieranie premii,barzo częste zjawisko.nawet jak robisz wszystko dobrze,(poprawnie) to tak odwrucą kota ogonem że okaże się ze wszystko robisz źle,i znowu zjebka i po premii.krotko mówiąc szkoda nerwów na ta bandę kretynow.Część załogi to frajery i brudasy nie myją się i nie piorą ciuchów, A do tego prześcigają się w donoszeniu do biura na kolegów, kto pierwszy ten lepszy????.rozjebusy mają tam wysoką pozycję(pozdro dla pączka, tej (usunięte przez administratora) milicyjnej świni).cignij dłuto śmieciu.krotko mówiąc (usunięte przez administratora) straszny,nigdy więcej moja noga tam nie stanie nawet gdyby płacili 6000zl brutto to olewam ich.pozdro dla normalnych ludzi którzy tam jeszcze cierpią.w szatni (usunięte przez administratora) robactwo biega po ścianach ,toalety nie lepsze i kuchnia też.wspolczuje wam koledzy,pozdro.

Kapitan Żbik

Tak tylko przypomnę Szanownemu Panu, że szyszek chmielu nie używa się w browarnictwie od 96 roku. Jak ktoś taki ma pracować efektywnie jak nic nie wie o produkcie....

Robal
@Kapitan Żbik

Co. To ma do rzeczy. Koleś jasno określił że jesteście brudasy, k(usunięte przez administratora) szkodzi pracownikom a zwłaszcza firmie. Brak zgranych zespołów to wieczne problemy. Tëpis (usunięte przez administratora)

Matt

Pracodawca jak Perła - Browary Lubelskie S.A. Bardzo dobrze dba o pracowników, dostępne rękawiczki, maseczki. Z tego co wiem inni pracodawcy mają to daleko w d.... Polecam Pracę w tym browarze :)

Osobiście to nie jeden kotas stał tam i co dalej? Szefo zaliczkę musi dać! Zawsze było i jest mało. A stara widocznie idzie na odszcał że młoda ją zastępuje. Nie ona to inna dziewuszki. Młoda który rocznik 90, 91. Stara pewnie już nie pamięta :*

@30

Ale że o co chodzi? coś weszło za mocno? :p

@30

I'm sorry what happened?????

Rb1
@pracownik

Rozumiecie Państwo coś z tego hahaha

Hehe

Hahahahaha

RudaGrażyna
@30

Matko twoja zamieszania z tymi kotasami.

Mikołaj
@RudaGrażyna

O czym piszecie? Nie mam doświadczeń związanych z pracą w firmie Perła - Browary Lubelskie, dlatego trudno mi zrozumieć, o czym piszecie. Czy Wasze komentarze mają jakiś bezpośredni związek z pracą w tej firmie? Znalazłem informację, że firma poszukuje obecnie operatora wózka widłowego. Pracodawca oczekuje od zainteresowanej osoby gotowości do pracy dwuzmianowej. Możecie napisać, jak kształtują się godziny pracy każdej z poszczególnych zmian?

RudaGrażyna
@Mikołaj

Zmiany są trzy 6-14; 14-22; 22-6 Praca na tygodniu i w weekendy. Też nie wiem o czym mowa.

@Mikołaj

System pracy na magazynie Mikołaju jest 3 zmianowy, praca również w weekendy. Warto dodać, że to są wózki Linde na cztery widły( dwie palety biorą na raz). Na początku nie będzie łatwo takim wózkiem jeździć, trzeba nabrać wprawy.

Linde
@Mikołaj

Nie tylko tego oczekuje pracodawca, choćby sprawne i szybkie przyjmowanie towarów z działu produkcji. Widzisz kolego z jednej strony nie możesz jeździć szybko wózkiem widłowym, ponieważ stwarzasz zagrożenie szybka jazdą dla innych osób, lecz z drugiej strony musisz bo się nie wyrobisz.

kik
@Linde

a ja pracuję na tokarskiej w magazynie , robota nspoko , dzial logistyki fajny , transport tez bardzo miły :-) mozna z dxiewczynami pogadac

Gruby
@kik

I nie tylko pogadać jedną tobym no wiesz

alan
@kik

nie wiem co widzisz w tej robocie ja nagrywam sobie inna , na rynku lubelskim Perła nie jest konkurencyjna cenowo , a co do dziewczyn chyba gustu nie masz , pasztety

Nie polecam
@alan

Ostanio byłem w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej i przez swoją nieostrożnośc wdeptał bym się na dużą minę. Taka moja rada i sugestia dla osób zainteresowanych pracą na produkcji; Radził bym do wszystkiego podchodzić z dużym dystansem i dwa razy przeczytać umowę przed podpisaniem, żeby poźniej nie było płaczu.

@Nie polecam

Zarówno ja jak i 100 innych osób ma podpisaną umowę na produkcji i żaden z nas nie wdeptał się na dużą minę i nie ma płaczu więc nie wiem o czym mówisz

Czy w Perła - Browary Lubelskie występują paczki/bony świąteczne?

Browar

2x w roku bony, chyba od 400 do 600 - zależnie od dochodu na osobę w gosp. domowym. Plus ewentualnie 200 że związków zawodowych 1x w roku

Odradzam prace w magazyn PERŁA ,ul. TOKARSKA 2 LUBLIN.Najgorsza praca jaka miałem w życiu,zapierdol,syf, bród i smród .nie wierzysz idź spróbuj, sam się spoliczkujesz za to. Ps.pozro dla normalnego stołu.ha ha ha

Best work

Nigdy więcej tego syfu i upokorzenia,nigdy więcej nie chce słyszeć nawet tego adresu Tokarska 2.mam lepsza pracę i jeden etat a nie 3 etaty a za jeden płacone.NIGDY WIECJE PERŁA UL.tokarska (usunięte przez administratora) off perła

Najlepszy pracownik

Brak płynu do dezynfekcji rak,masek,rękawiczek.tokarska 2 Lublin.czesto nawet brak mydla do mycia rak.o czym wy piszecie i o jakiej perle?chyba nie lubelskiej.pracuje to wiem.brod i smród w kiblach,nie wierzysz to jedź i sprawdź sam kłamco.je..ć perłę oby splajtowaly (usunięte przez administratora) i brudasy.

lezakownia

Kiedy regeneracja będzie wkoncu ..? Albo duży ....

Czesiek

Polecam pracę w Perlę, kto narzeka jest zwykłym leniem, znam tu ludzi, którzy pracują przez całe życie. Młodzi tylko wpadają i narzekają, że nie są jeszcze prezesami i zarabiają grosze. Trochę samokrytyki Panowie, z Waszym wykształceniem i doświadczeniem powinniście się cieszyć, że się czegoś nauczycie... Jestem dumny, że razem tworzymy tą markę.

Rafal

Witam czy sa przyjecia do perly?

JUREK
@Rafal

raczej zwolnienia .... niz przyjęcia

@JUREK

Pierwsze słyszę o zwolnieniach

@Browar

Widzenie jesteś nie doinformowany rozejrzyj się dokoła co się dzieje...

Hej
@Piotr

Trochę mniej przyjęć, bo mniej ludzi ostatnio odchodzi, ale w dalszym ciągu szukają pracowników. Co do zwolnień to też jak najbardziej są, ale raczej nie spowodowane koronawirusem, tylko kompetencjami i podejściem do pracy zwolnionych osób.

Ela
@Rafal

Witam, czy teraz są przyjęcia na produkcji?

Ambitny

Praca bardzo fajna, grafik do przyzwyczajenia, płaca w miare..chciałbym zostać mistrzem. Szybko się uczę.

Zuzi

Czy są przyjęcia do pracy na produkcję?

Zostaw merytoryczną opinię o Perła - Browary Lubelskie - Lublin

• Jak się pracuje w Perła - Browary Lubelskie?

Zobacz opinie na temat firmy Perła - Browary Lubelskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perła - Browary Lubelskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perła - Browary Lubelskie