Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

Ps

Witam, chciałabym się zapytać jakie są widełki zarobków czy na rękę jest chociaż 2tys?

Jadzia

Tak

Żaneta
@Ps

Zapomnij. Omijaj tą firmę jak najszerszym łukiem. Najniższa krajowa, zero jakichkolwiek zasad bhp, zaplecze jak za gierka. Pracowałam w tym przybytku pół roku i nigdy więcej. Moja najwyższa pensja to było jakieś 1800zl.

...
@Ps

Najniższa krajowa jest zapomnij o takiej kasie chyba że będziesz robić nadgodziny ale to wątpię bo przecież nie każą wpisywać musi być jak w grafiku siedzisz do 22.30 A wpisujesz do 22.00 cały miesiąc i nazbiera się 8 godzin,tyrasz za 5 osób A jeszcze źle.Ja właśnie zakończyłem pracę w tej firmie na moje szczęście!!

@Ps

2030 zł taka była moja wypłata od stycznia 2020 do teraz ,jeśli są jakieś podwyżki to tylko te dane przez rząd i to wszystko

Jadzia

Bardzo malutko

Wojownik

W jednej sieci polomarket na Opolszczyźnie jest stosowany mobing i zastraszanie pracownika .

Klient nie zadowolony

Obsługa na dziale Mięsnym jest tragiczna Mowa o Jabłonowo Pomorskie ul Urzędowa 15 nie potrafią doradzić jak i polecić towar zdarza się nie świeży.... poleci Pani jakaś krucha szynkę..... odpowiedź to co widać

Ola

Kochane kierownictwo,,,Kiedy zrobicie porządek,żeby klienci byli w maseczkach??????pracownicy nie zwracają uwagi dla klientów,,,zróbcie coś wreszcie,

Zasada
@Ola

A co klient nie wie że ma mieć maseczke? I jeszcze obsługa ma się denerwować? Słuchać epitety w swoją stronę? Możesz stanąć tak na godzinę na wejściu ???? nawet bym miał ubaw po pachy jak Tobą ludzie pomiataja klient nasz Pan co widać i słychać a na domiar złego czekać na policję aż łaskawie przyjedzie ... wytrwałości dla pracowników ????

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

@marta

#syców Pani Iwona w polo koło przychodni zdrowia przy Daszyńskiego chodzi za klientami (bardzo nie miłe notoryczne sytuacje)(wytyka klientów palcami do innych pracowników)kiedy idę po bułki idzie za mną po mleko tak samo doszło nawet do tego że poszła za mną do kasy i stała przy mnie . Jest bardzo nie miła źle patrzy na klientów i nie umie szanować swojej pracy ani klientów. Kiedy chciałam oddać towar z rygorem powiedziała że trzeba było się zastanowić co chce się kupić.Kolejna sytuacja kiedy pół godziny przed zamknięciem poszłam po ser żółty powiedziała że mam nie mieszać ponieważ ona ułożyła i ukróciła go na jutro co jest totalnym absurdem jeżeli chodzi o zarobek sieci polo.

Pracownica

Jedna z gorszych posad, na jakich pracowałam. Wiecznie ucinanie premii za byle jaka pierdołe, problem z dostanie urlopu, nie uwzględnianie próśb a propo grafiku, kolesiostwo. Jedni pili kawki i zajmowali się pierdołami, inni ciężko zasuwali przy dostawach czy długich kolejkach... socjale marne.. wynagrodzenie takie sobie... nie rzadko mobbing ze str kierownictwa. Nie polecam na dłuższą metę. Na chwile, jak się ma kiepska sytuacje, albo brak innego wyjścia to można się przemęczyć. Cieszę się, że mam ten czas za sobą.

koortez

Kupiłem pierogi ruski i z mięsem wyprodukowano dla Polskie Markety. Tak niedobrych pierogów jeszcze nie jadłem,a raczej ich nie zjadłem. pierogi ruski miały nadzienie z ziemniaków ze śladowa ilością twarogu, a pierogi z mięsem były tak kwaśne ze nie dało się ich zjeść,czy nikt nie kontroluje jakość produktów w Polo Market?

Polak

Przypominam wladzom POLOMARKET..ze ociaganie sie i unikanie podpisania wypowiedzenia jest niezgodne z prawem i podlega konsekwencjom karnym..

Klient

100 razy gorzej niż w biedronce wszyscy narzekają na biedronki ze brudno a tak na prawdę brud i wszystko inne jest dopiero w polomarkecie. Poprostu masakra wędliny z datą kończącą przeceniane na 50%. Jedna osoba robi za 3 kiedy inni stali pracownicy tzw. Lizodupcy piją sobie kawkę z kierownikami. Nie wiesz czegoś i się zapytasz to dostaniesz (usunięte przez administratora) A jak zrobisz po stwojemu to też dostaniesz (usunięte przez administratora) Cały czas tylko nagadywanie na siebie i obgadywanie zespołu. Wszyscy byli mili na początku a później pokazali jacy są naprawdę. Pracownik jest gorzej traktowany jak ścierką do podłogi.to jest opinia z portalu indeed i ja sie zgodze z ta opinia

Polak

Kierownictwo w pewnym sklepie POLOMARKET zapomnialo ze pracownik to niejest niewolnik..a odbieranie premii za to ze nie maja obrotow to troche podle jest..Nie polecam znajac sytuacje podejmowac w tej firmie pracy.

zainteresowana

hej hej dostalam ofertę pracy w Polo, dajcie znac jak sie pracuje:) jesli chodzi o kase.. wrzucaja na caly dzien na kase?? co sie dzieje jak jest jakas pomylka?? sa jakies widelki?? no i firma h... cos tam to to samo co polo?? z gory dzieki za pomoc, w sensie odp pozdrawiam

....
@zainteresowana

Zalezy na jaki sklep idziesz napisz a powiem ci czy warto

zainteresowana
@....

polo zabrza wolnosci

Torun
@....

Kobieta dzisiaj kaszlaca na potege przy kasie pozniej przeniesiona na miesny w toruniu w polo przy swietopelka dramat

Dajana
@zainteresowana

Jak się pomyślisz i będziesz mieć minus w rozliczeniu na koniec zmiany to musisz to od razu zapłacić. Nawet 0.01 grosz.

Skr
@Dajana

Prawda a jak masz na plusie to nawet słowa nie wspomną Ci o tym tylko chowają do swojego słoiczka.

Ola

Jestem klientem od dawna,ale w sobotę robiąc zakupy po południu przy kasie odczułem niechęć robienia zakupów w tym sklepie,nie dość,że kolejka długa była to Pani przychodząca na drugą kasę była bardzo nie miła,nerwowa,ręce jej się trzęsły,rzucała tym towarem.Nie wiem o co tej Pani chodziło.Może robi to wszystko z musu?

Annapurna

Najgorsza praca, najgorsze miejsce. Nigdy więcej. Traktują cię jak śmiecia, harujesz za najniższą krajową, premia co miesiąc inna od 100 do 128 zł (?), zero przestrzegania przepisów prawa, zasad bhp. Zaplecze i organizacja pracy jak za głębokiej komuny. Wytrzymałam tam pół roku i wszystkim odradzam.

Jako klient jestem zbulwerosowany obsluga w tak popularnej sieci sklepów. (usunięte przez administratora) Drażnią ciągle zmiany personelu. Gdzie zawsze byłem zadowolony z obsługi ale chyba kierowniczce nie pasują. Szkoda bo były bardzo miłe panie a teraz zostały prawie same nieuprzejme. Może na mięsnym znajdzie się jedna u której można spokojnie zrobić zakupy. Szkoda..

Tom
@Anonim

Ja widzę jak dziewczyny zapierdzielają z paletami,a jak ma tam przyjechać dyrektor to są posrane...ludzie 21wiek trochę szacunku zrozumienia ze strony zwierzchników dla ciężkiej pracy ....

Omt
@Tom

Dyrektorowi również brakuje do tego czegoś, aby się obawiały. Tak zamiatamy wszysztjo pod dywan będzie dobrze...

Moja poprzednia opinia dotyczy sklepu na Helence....

Ktos

Trzeba uwazac na kasie wczoraj jedna pani kasjerka stwierdzila ze" wszystko zdrozalo" bo sie zapytalem dlaczego tyle mam zaplacic i skasowala mnie prawie 50% wiecej za zgrzewke wody nie sa to "wielkie pieniadze" ale sam fakt .... wrocilem do sklepu i inna pani zwrocila mi roznice mowiac ze pomylila kody stary paragon zabrala i dala nowy....

Maria

Jestem stalą klientką marketu .Wczoraj kupiłam boczek paski w promocyjnej cenie.Ponieważ na opakowaniu była metka przeczytałam .Moje zdziwienie było ogromne po zakupie boczku paski w promocyjnej cenie. Na metce cała tablica Boczek paski w promocyjnej cenie z całą tablicą Mendelejewa sami zjedzcie.Jak się Boga nie boicie sprzedawać ludziom takie świństwo. Nie doradzam kupowanie produktów w tym markecie,są złej jakości. b mendelewjewa m na

Nica

Hej. Mam pytanie względem wypłaty. Czekają do 10ego czy wypłata może pojawić się już dzisiaj?

Wojtek

Polo market w Dziwnówku (nad bałtykiem) Pracownice bardzo nie miłe nie odpowiadają na pytanie typu np. przepraszam gdzie znajdę konserwy mięsne. Najlepsze jest to że zamknięcie sklepu jest o 23.00 A miła pani mimo że była 22.30 nie chciała nas obsłużyć ,sądząc że jest już zamknięte Ale jakoś do sklepu drzwi się otworzyłý Ale niestety ciężko było przy kasie skasować jeden towar ...bardzo przykre jest to że w sklepie tak obsługuje się miłych klientów ..nigdy więcej tam nic nie kupię I odradzam bo pozatym takiego brudu na podłodze też nie widzieliśmy chyba nigdy ...odradzam I nie polecam

Bubu

Mąka lubella jest dostepna tylko w okresach przedswiatecznych gdzie niegdzie jeszcze sie ona znajduje bo dziś akurat ja widzialem na polce sklepowej

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.