POLONICA D.COM

Opinie o POLONICA D.COM

Mali Nowy wpis

Kojarzycie, aby była inna możliwość współpracy niż b2b? Kusi mnie aplikowanie do nich jako kierownik sieci sprzedaży, ale interesuje mnie wyłącznie umowa o pracę. Da się coś wynegocjować w tym zakresie jeszcze?

Kolo Nowy wpis
@Mali

Ponownie udzielę odpowiedzi która znowu zostanie usunięta! Uciekaj!!!!! Tam nie ma sprzedaży a tym bardziej sieci sprzedaży. Toksyk że swoją wizją odklejony od rzeczywistości poniżający i nie płacący pracownikom to obraz tej firmy czyli szef Dariusz. Kłamstwo i obłuda. Nie daj się nabrać tam nikt nie chce pracować. Ludzie którzy tam pracują nie odchodzą dlatego ze wiedzą że nie dostaną pensji jsk odejdą. Jak pracują też zresztą o to ciężko. Nawet rodzina od niego uciekła i nie chce z nim mieć nic wspólnego. Sprawy w sądzie na porządku dziennym. Będzie również zawiadomienie w sprawie jego nieruchomości że (usunięte przez administratora) ludzi

Gosia Nowy wpis
@Kolo

Kierownikowi też nie płacą? Co ty gadasz.. Bo ja też się interesowałam tym stanowiskiem kierownika sieci sprzedaży akurat. Ciekawe, czy coś się zmieni. A jakiś w ogóle dział HR tam jest? Żeby zgłaszać..

Czy w POLONICA D.COM odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nowy wpis

Tak, bierzemy pod uwagę kandydatury osób już zatrudnionych i proponujemy im nowe stanowiska (w ramach awansu / przesunięć międzystanowiskowych).

Dariusz

Firma poszukujemy kierowcy kat. C. z uprawnieniami na HDS. Widzę jazda tylko po województwie świętokrzyskim. A ja ze stawką wynagrodzenia bo nic nie ma o tym w ogłoszeniu. Są liczone dniówki czy ustalona wypłata miesięczna?

@Dariusz

Dzień dobry, proszę o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja1@polonica.com.pl pozdrawiam serdecznie Dział HR

Patrycja

Pan Dariusz jest specyficznym człowiekiem ale jak każdy z nas. Da się z nim dogadać jeśli się z nim rozmawia, a nie uważa, że powinien się domyśleć co siedzi pracownikowi w głowie. Jak komuś się nie chce pracować to każda praca będzie zła. Atmosfera wśród pracowników też jest luźna. Dziwne są tu negatywne opinie, jakby kogoś kto w ogóle nie miał styczności z tą firmą.

Dzień dobry! to zależy jakie stanowisko, zachęcam do kontaktu rekrutacja1@polonica.com.pl pozdrawiam serdecznie

Zależy o jakie stanowisko Pan pyta :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POLONICA D.COM, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Fotowoltaika? Podziel się swoimi wrażeniami!
Bartek D

Ja pracowałem u pana Darka i jestem bardzo zadowolony. Wypłaty były na czas zawsze i nigdy nie miałem z nim problemu. Czytam te fejkowe opinie tu dwie myśli przychodzą mi do głowy: 1. Opinie te nie są tworzone przez byłych pracowników bo tu w GoWork nie ma takiej opcji żeby sprawdzić czy dana osoba została zweryfikowana i rzeczywiście pracowała w firmie i najczęściej to konkurencja może inwestować czas w prowadzenie propagandy negatywnej dla swojej konkurencji (co generalnie jest wyznacznikiem pozytywnym prosperującego biznesu). 2. Opinie jeśli uznać, że są wiarygodne to pisane są przez ludzi co stracili pracę gdyż nie wywiązywali się z obowiązków i za swoja porażkę chcą obarczyć pracodawcę! Statystycznie 99% opinii odnośnie byłego miejsca pracy to opinie negatywne bo ludzie pozytywnie wspominający miejsce pracy bardzo rzadko znajdują chęć i czas żeby grzebać w przeszłości aby pisać pozytywne opinie. GoWork o tym wie że jeśli ludzie piszą o byłym pracodawcy to 99% będą negatywne opinie i ich model biznesowy na tym się opiera, że firma musi wykupić sobie możliwość usuwania negatywnych opinii! Dla mnie ten portal nie będzie wiarygodnym miejscem opinii dopóki opiniodawca nie potwierdzi a Gowork zweryfikuję, że ta osoba rzeczywiście to były pracownik. Pozdrawiam

@Bartek D

m
@Bartek D

czy mógłby sie ktos wypowiedzieć na temat pracy jako kierowca ,ile godz i tp

@m

Dzień dobry, zachęcam do złożenia aplikacji na adres mailowy rekrutacja1@polonica.com.pl Pozdrawiam serdecznie Dział HR

Czy w POLONICA występują paczki/bony świąteczne?

Olga

Napompowane? Czym niby? To, że wizjonerem jest to chyba nic złego, może w takim razie trzeba jakoś lepiej się zgrać i wspólnie je spełnić? Bo te wizje to odnośnie rozwoju firmy, tak?

Olga

A brzmią chociaż w miarę przekonująco? Mimo to przyszli jacyś nowi tak? Więc dopiero się wdrażają w zespół?

BIZZI
@Olga

Pani Olgo Starsi pracownicy odchodzą, nowi z większymi zaangażowaniem i pomysłami są zatrudnieni w każdej firmie tak jest. Osobą, które pracują wiele lat brak chęci i zaangażowania w rozwój, każdy chce mieć miła i przytulną posadę, twierdzą, że jest źle, a gdy przejdą do innej firmy to chcą wrócić bo jednak nie było tak jak się im wydawało.

Jeżeli ma Pan na myśli 2 osoby na całą firmę, która zatrudnia ok 50 osób i to jest większość to nie dziwię się, że Pan tak piszę :), a przy okazji już są nowe pełne energii. Dla Pana informacji opinie są wystawiane przez klientów na prośbę firmy ;)

Jacek
@BIZZI

A kto tak chce wracać?

Dzień dobry, Pana komentarz za dużo nie mówi, a tylko przedstawia Pan jakieś ogólniki, bez konkretów. Każda osoba, która jest związana z firmą umową, ma w terminie wypłacane wynagrodzenie za pracę, jaką wykonała, jeśli ma Pan jakieś zapytania odnośnie Pana wypłaty, zapraszam do siedziby firmy w Kielcach. pozdrawiam

Marzena

Mąż ma doświadczenie i chciałby zmienić firmę, znalazł w necie że szukają kierownika ds. hurtu. Pytanie czy współpraca tylko na B2B jest możliwa czy UoP też wchodzi w grę? Na jakich zasadach działa u was system prowizyjny? Ile osób liczy dział?

@Marzena

Dzień dobry Pani Marzeno, proszę o dosłanie aplikacji męża na adres rekrutacja1@polonica.com.pl zadzwonię i odpowiem na wszystkie pytania, pozdrawiam serdecznie POLONICA D.COM.

Zuzanna

Widziałam dwie identyczne oferty pracy dla specjalistów, z różnicą w nazwie, albo ds. zakupów, albo zaopatrzenia. Jakie są zarobki, przy zastrzeżeniu, że wymagają bardzo dobrego angielskiego? Z góry dziękuję za podpowiedź.

@Zuzanna

Dzień dobry, tak wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na tym stanowisku, zachęcam do aplikowania :) rekrutacja1@polonica.com.pl Pozdrawiam

Jak jest z pakietem medycznym w POLONICA D.COM? Można dołączyć rodzinę?

Jak wygląda sprawa grafiku w POLONICA. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dawid

Wszystko zależy od stanowiska.

Dzień dobry, w razie zainteresowania ofertami pracy, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym rekrutacja1@polonica.com.pl Zachęcam również do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.polonica.com.pl Pozdrawiam Dział HR

Mariusz G

Byłem przedstawicielem handlowym dla Polonica przez 2 lata i nie było nigdy problemu. Dostałem auto służbowe Skoda Fabia i kartę na paliwo, telefon i laptop i w porównaniu z innymi pracodawcami z jakimi miałem okazje pracować w przeszłości w Polonica D.COM nie miałem zbytnio narzucane jak prowadzić negocjacje itp dopóki generowałem wyniki miałem zaufanie menedzerów i samego prezesa. Nic złego o nich nie mogę powiedzieć, no może to że kiedy ja pracowałem to jeszcze wszystko opartę było o pracę papierkową ale kiedy odchodziłem zaczynali wprowadzać cyfrowe systemy komunikacji i rozliczen itp

Cezary B

Potwierdzam :)

Tomasz
@Mariusz G

Ja też nie miałem zastrzeżeń. Polecam

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za opinię :) Pozdrawiam

Mariusz

Jestem zadowolony z montażu instalacji fotowoltaicznej . Polecam firmę

Dawid
@Mariusz

Dziękujemy za opinie i służymy pomocą.

@Mariusz

Dzień dobry, bardzo miło nam to słyszeć :) Pozdrawiam

Zadowolona

My jesteśmy zadowoleni z firmy Polonica. Blacha dobra, miła obsługa, ludzie kompetentni ????Polecam

Cezary B
@Zadowolona

Zgadzam sie ze Polonica jest ok!

@Zadowolona

Anna Mrozińska

jestem zadowolona ze współpracy, wiadomo nigdy nie jest idealnie, ale wszystko kwestią dogadania.

Grzesiek
@Anna Mrozińska

Nic dodać nic ująć!

Przedstawiciel Handlowy

witam pracuję w firmie od 2008 roku i nie wyjeżdżam do Anglii bo mamy ją tutaj 5 samochód z salonu 3 domy i zaczynamy 4 z bala wydaje mi sie że pracowników dzielimy na ambitnych albo na narzekających pozdrawiam przedstawiciel handlowy

Adam Mickiewicz
@Przedstawiciel Handlowy

Na 5 domów pewnie Lamborghini ma podjeździe.prawda jest taka że cieszko jest coś więcej zarobić. Znam gościa z Kielc z jednego z punktów jeździ młodym fordem Galaxy i mówi że nie jest źle ale rewelacji nie ma a naprawdę chłopak sprzedaje i to nie mało. Więc twój komentarz mówiąc delikatnie (usunięte przez administratora) rzeczywistość.

witam ja tu pracuje na 3 zmiany i nie narzekam jest ok byle tak dalej fajna zaloga mistrzowie tez jest gicio tylko prozniaki narzekaja a pracowici pracuja bo im sie robic nie chce i tyle a zyc trzeba za darmo nic POZDRAWIAM

R.M

Bardzo fajna atmosfera i super ludzie.

Edward
@R.M

???????????????????????????? ludzie tak i zalerzy którzy. Częsta metoda spychajewa. Z czymś tam ich do tego ic do tamtego. Na wycenę niektórych rzeczy możesz się w ogóle nie doczekać bo ktoś zapomni.

Bartek

Witam. Napotkałem ogłoszenie że firma Polonica poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Są osoby które w przeciągu kilku ostatnich miesięcy lub roku pracowały w tej firmie. Wiadomo od obecnych pracowników nie otrzymam neutralnej opinie tylko same pozytywne. Jaką umowe dają, jak z kasą, jak z godzinami pracy, jak nadliczbowe. Chciał bym się dowiedzieć ogólnie jak atmosfera w firmie. Czytam tu wasze opinie i mam mieszane odczucia. Dziekuję z góry za wasze szczere opinie. Pozdrawiam.

Tom
@Bartek

Ja co prawda pracuje w Polonica ale dopiero od niecałych 2 miesięcy na okresie próbnym i choć jeszcze nie dostałem stałej umowy to mogę uspokoić, że płatności dla pracowników są na czas wypłacane a stawki zależne od umiejętności. Atmosfera w firmie jest swojska i bezstresowa. Firma inwestuje w nowe branże z powodzeniem do czego mam nadzieje się przyczynić w kolejnych miesiącach. Jasne, że jest wiele jeszcze rzeczy do usprawnienia ale to jest sprawa chęci i determinacji całego zespołu.

BIZZI

Firma się nie sypie tylko rozwija, pracownicy, którzy pracują wiele lat są zastępowani na młodszy i bardziej kreatywny zespół, któremu się chce pracować, chyba o to chodzi w prowadzeniu firmy ? Natomiast nieruchomość jest sprzedawana ze względu na udział w projekcie unijnym, a z dofinansowania którego będzie ponad 20mln, będzie zmiana lokalizacji i rozbudowa firmy, więc chyba nawet ten krok pokazuję o rozwoju firmy.

Jacek

Albo za krótko pracujesz i mało wiesz, albo celowo zmieniasz rzeczywistość.

Zostaw merytoryczną opinię o POLONICA D.COM - Kielce

• Jak się pracuje w POLONICA D.COM?

Zobacz opinie na temat firmy POLONICA D.COM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLONICA D.COM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLONICA D.COM