Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w POLONICA?

Mariusz Nowy wpis

Jestem zadowolony z montażu instalacji fotowoltaicznej . Polecam firmę

Marta Nowy wpis
Klient

Realizacja instalacji fotowoltaicznej bez żadnych zastrzeżeń Polecam :)

Zbigniew Pluta Nowy wpis
Klient

Firma ok. Profesjonalne wykonanie zleconego zadania. Bardzo dobry kontakt telefoniczny.

R.M Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera i super ludzie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w POLONICA?

Sylwia

Chyba będzie rekrutacja do Polonica D.Com. Przez ostatnie 4 lata nie było tylu komentarzy jak przez ostatnie 2 miesiące. Prawie wszystkie pozytywne i zachwalające firmę. Ciekawe kto jest właściwym autorem tych postów?

Aneta

Fajna firma i fajni ludzie.

Gibon
Klient

Czy może ktoś napisać jak tam się pracuje ( handlowiec) ? Chciałbym tam pracować . Zależy mi na firmie która ma szacunek do pracownika . Jak szefostwo ? Ilu kierowników ? Jakie samochody , komp, tel ogólnie Nie ktoś napisze , zaoszczędzi mi to rozczarowań i czasu

Pyzus
@Gibon

Szacunek do pracownika?? To zapomnij o tej pracy tam nie ma szacunku

Anon
@Pyzus

Dokładnie, mają Cię tam za nic. Na rozmowie pięknie, ładnie, obiecują wdrożenie w produkty, pomoc itd. a w rzeczywistości radź sobie sam i słyszysz tylko mnóstwo pretensji. Kierownik najpierw wchodzi w tyłek szefowi żeby utrzymać stołek, a później wyżywa się na podwładnych, takie realia.

Krzyś
@Gibon

Warunki bardzo słabe. Na początku szkolenia teoretyczne i na bardzo niskim poziomie. Przejdziesz etap szkoleń, dużo planów, dużo opowieści, ambitne wizje właściciela. A później same rozczarowania. Począwszy od narzędzi pracy: samochód (rozklekotane i porozbijane stare DACIE lub jeszcze starsze PEUGEOTY Partnery), komputer (10 letni lub starszy gdzie bateria nic nie trzyma), telefon kilkuletni, miarkę, notatnik, długopis oczywiście musisz sobie kupić sam. Jak już zaczniesz pracować okaże się, że żaden dekarz nie chce z tobą współpracować (wcześniej nie raz został już przez firmę (usunięte przez administratora) wsparcia marketingowego niema i nie masz o czym marzyć. Jak już uda się coś sprzedać to może spotkać cię rozczarowanie najpierw ze strony produkcji a później logistyki. A największe rozczarowanie jak wyliczą ci prowizję.

Patricco

Super. Polecam współprace

Ania S.

Prace w Państwa firmie wspominam bardzo miło. Dziękuje za wspólnie spędzone 2 lata

Grzegorz

Firma bardzo dobra. Współpraca ok

Tomek

Bardzo dobra firma, najlepsze 2 lata w mojej pracy zawodowej, praca dobra dzięki wspaniałym ludziom, Dzięki i pozdrawiam

Agnieszka

Rewelacyjny pracodawca, solidny, słowny. Polecam

Kaśka

Dobry solidny pracodawca. Wszystko na czas

Klaudia
@Kaśka

Pracujesz tam? Jeśli tak to na jakim stanowisku?

Renata

Firma godna polecenia. Pozdrawiam

Marcin
Kandydat

Rekrutacja mega profesjonalna. Rozmowa merytoryczna i profesjonalnie przeprowadzona. Nie dostałem się ale będę próbować dalej bo fajna firma i fajnie by było tam się dostać.

Janek

Konkretna firma

Adrianna
Klient

Firma z którą współpracuje już od dłuższego czasu. Spokojnie mogę polecić usługi

Kasia
Kandydat

Mialam rozmowe w listopadzie. Telefoniczna przez wzgląd na pandemie.Rozmowa bardzo profesjonalna.Pani z HR bardzo miła i merytoryczna.Nie udalo mi się bo rekrutacja zawieszona przez wzgląd na zimę ale dostałam przynajmniej odpowiedź zwrotna co w tych czasach jest rzadkością.

P.K

Pracowałem przez 2 lata jako PH i polecam zwłaszcza młodym handlowcom. Prawdziwa szkoła życia w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Żeby się dostać zdawałem egzamin po szkoleniu (wcale nie łatwy). Praca o.k, nie miałem, zastrzeżeń chociaż różne opinie słyszałem. Odszedłem bo wyjechałem za granicę do żony. Gdyby nie to pewnie bym tam pracował nadal.

Zostaw merytoryczną opinię o POLONICA - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

POLONICA