POLONICA D.COM

Opinie o POLONICA D.COM

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w POLONICA?

Asiu, chyba już nie polecasz!!!!

Roman

Twoja nazwa użytkownika wskazuje, że pracowałeś w firmie POLONICA. Mógłbyś napisać coś o atmosferze, która tam panuje? Dobra atmosfera jest kluczowym czynnikiem wpływającym na zadowolenie, dlatego chciałbym ustalić, czy jest ona rodzinna, czy raczej typowo służbowa.

Pyza
@Roman

Tam nie ma dobrej atmosfery

Konrad

Do Polonicy jest bardzo ciężko się dostać do pracy. Byłem na rozmowie i jeszcze kilka chłopaków. Są szkolenia z produktu, a potem egzaminy. Ja się nie dostałem. To jest teraz dla mnie wyzwanie zdać u nich te egzaminy.

Joasia:)

Praca w Polonice D.COM to wyzwanie dla uczciwych i pracowitych ludzi pragnących się rozwijać. Pracowałam tam i gorąco polecam !!!

poległy
@Joasia:)

Ty tam cały czas pracujesz Asiu

Maja

@dżordżio, rozumiem, że nie polecasz POLONICA jako pracodawcy. Może jednak mógłbyś napisać, co konkretnie wpływa na Twój negatywny odbiór tej firmy? Jakie podejście właściciela firmy masz na myśli?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POLONICA D.COM, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Fotowoltaika? Podziel się swoimi wrażeniami!
Maja

Słyszeliście, że firma POLONICA zdobyła tytuł Lidera Rynku 2016 w kategorii "Blachodachówki" ? Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej firmy: http://polonica.com.pl/aktualnosci/

bezljka

@ były bklacharz skoro pioszesz że nie brakuje inspekcji, a jesteś taki niezadowolony z tej pracy, to dlaczego nie zgłosisz tego, żeby własnie ich sprawdzono?

Zainteresowany praca

Czy ktos moze udzielic mi informacji, czy warto starac sie u nich o prace na stanowisku przedstawiciela handlowego? Z gory dziekuje.

marcin

Proszę nie mylić firmy Polnica z Kielc z Agencją Pracy Polonica Wrocław - bo to dwie inne firmy nie mające ze sobą nic wspólnego!!!

pub

chyba ktos tu myli Agencje pracy Polonica z Wroclawia z firma Polonica produkujaca blachy z Kielc :)

morfeusz

hm może najpierw wyślij cv i poczekaj na kontakt.. a poza tym na ich stronie bardzo przejrzyście jest opisane każde poszczególne stanowisko a w nich prócz tego co oferują masz kryteria jakie trzeba spełniać. myślę że samą procedurę otrzymać można w momencie zatrudnienia, wtedy na pewno poinstruują co i jak.

dale

Chciałbym się doweidzieć co takiego musze zrobić albo co muszę potrafić żeby mnie do pracy w niemczech wzieli. prosiłbyym jakąś doświadczoną osobę o pomoc w tym aspekcie i wytłumaczenie jak to wygląda cała procedura pracy za grancią czy cośto sie różnic czy jak ? z góry dziękuje za pomoc i wskazanie

mary

Witam mam jechać od nich do filetów, skrzydełek itp, ktoś może coś o nich więcej napisać? A może ktoś jedzie teraz w weekend?

Radek

Nie wiem, czy wzrosnie wiarygodnośc, zamysł forum jest anonimowy i niech lepiej tak zostanie, zwłaszcza, że Polonica to agencja pracy i wiele osób sie przewineło, może ktoś pracował ostatnio i był zadowolony?

księgowy

Widzę, że teraz twardo poszukują Ajentów i Przedstawicieli Handlowych. Czy ktoś wie jak to wygląda, warto tracić czas na wysłanie aplikacji czy raczej sobie odpuścić.

oskar z jakich powodów nie polecasz pracy w firmie Polonica sp.z.o.o? jakie warunki pracy są tam proponowane?

Witam, Gdzieś mi śmignęło ogłoszenie wystawione przez tą firmę, tylko chyba działającej pod inną nazwą już. Czy ktoś wie może czy oni współpracują na stałe z kimś - dostarczają swoje produkty, czy firma się kręci dzięki indywidualnym klientom?

polaco cfaniaco

POLONICA D.COM Sp. z o.o. S.K.A to jest ta firma? bo myśle aplikowac ale skoro to oni tacy uczciwi to dziekuje

wierzyciel polonicy

o której godzinie ?

hahaha

Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę nazwę : polonica d.com I zobaczcie co Wam wyskoczy;) kto jest prezesem, gdzie jest zarejestrowana, skąd się wzięła itd:) Prezes ma kolejne źródło biznesu, i już szukają do niego pracowników, a dokładniej "specjalistów do spraw nieruchomości". http://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-nieruchomosci-kielce,oferta,2944412

abc

Witam, Widziałem dzisiaj ogłoszenie na kierownika magazynu. Warto startować na te stanowisko ?(usunięte przez administratora)Będę wdzięczny za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o POLONICA D.COM - Kielce

• Jak się pracuje w POLONICA D.COM?

Zobacz opinie na temat firmy POLONICA D.COM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLONICA D.COM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLONICA D.COM