POLONICA D.COM

Opinie o POLONICA D.COM

Realizacja instalacji fotowoltaicznej bez żadnych zastrzeżeń Polecam :)

Dawid
@Marta

Dziękujemy za opinie.

Czy pracownicy w POLONICA dogadują się między sobą?

Bizzi

Jak najbardziej, każdy ze sobą współpracuje i stara się pomóc jak może, ale jak w każdej firmie zdarzają się wyjątki :)

Aneta

Fajna firma i fajni ludzie.

Patricco

Super. Polecam współprace

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POLONICA D.COM, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Fotowoltaika? Podziel się swoimi wrażeniami!
Ania S.

Prace w Państwa firmie wspominam bardzo miło. Dziękuje za wspólnie spędzone 2 lata

Grzegorz

Firma bardzo dobra. Współpraca ok

Bardzo dobra firma, najlepsze 2 lata w mojej pracy zawodowej, praca dobra dzięki wspaniałym ludziom, Dzięki i pozdrawiam

Renata

Firma godna polecenia. Pozdrawiam

Rekrutacja mega profesjonalna. Rozmowa merytoryczna i profesjonalnie przeprowadzona. Nie dostałem się ale będę próbować dalej bo fajna firma i fajnie by było tam się dostać.

Janek

Konkretna firma

Kaśka

Dobry solidny pracodawca. Wszystko na czas

Adrianna

Firma z którą współpracuje już od dłuższego czasu. Spokojnie mogę polecić usługi

Mialam rozmowe w listopadzie. Telefoniczna przez wzgląd na pandemie.Rozmowa bardzo profesjonalna.Pani z HR bardzo miła i merytoryczna.Nie udalo mi się bo rekrutacja zawieszona przez wzgląd na zimę ale dostałam przynajmniej odpowiedź zwrotna co w tych czasach jest rzadkością.

P.K

Pracowałem przez 2 lata jako PH i polecam zwłaszcza młodym handlowcom. Prawdziwa szkoła życia w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Żeby się dostać zdawałem egzamin po szkoleniu (wcale nie łatwy). Praca o.k, nie miałem, zastrzeżeń chociaż różne opinie słyszałem. Odszedłem bo wyjechałem za granicę do żony. Gdyby nie to pewnie bym tam pracował nadal.

Krzysiek

Konkretna firma, moja współpraca z Państwem trwa do dziś, tylko dzięki wysokim standardom

Marzena

Cześć, jak wygląda wynagrodzenie w POLONICA? Czy można liczyć na jakieś premie lub dodatki? Napiszcie czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś benefity. Takie rzeczy zachęcają by wybrać daną firmę na swoje miejsce pracy.

Gibon

Czy może ktoś napisać jak tam się pracuje ( handlowiec) ? Chciałbym tam pracować . Zależy mi na firmie która ma szacunek do pracownika . Jak szefostwo ? Ilu kierowników ? Jakie samochody , komp, tel ogólnie Nie ktoś napisze , zaoszczędzi mi to rozczarowań i czasu

Luidzi

Tak bardzo oszczędni jesteście w dzieleniu się opiniami o pracy ale to z pewnością dlatego, że dobrze się pracuje?|

@Przedstawiciel Handlowy organizują jakieś kursy doszkalające? Można liczyć na stałą możliwość rozwoju? Szukam pracy na dłużej.

Jak długo trwa proces awansu w POLONICA?

Dariusz

W tej Firmie przyjmowani są pracownicy na poszczególne stanowiska z odpowiednimi kwalifikacjami na dane stanowisko i nie ma awansów, ponieważ wszyscy pracują za ustalone wynagrodzenie, które jest podnoszone wraz z zaangażowaniem i podnoszeniem obrotów w Firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o POLONICA D.COM - Kielce

• Jak się pracuje w POLONICA D.COM?

Zobacz opinie na temat firmy POLONICA D.COM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLONICA D.COM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLONICA D.COM