Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Mietek

Dokładnie macie racje ludziska :)))))) PS. Ja ostatnio widziałem jak się jedna młoda pracownia całowala z mechanikem staryn normalnie masakra on by mógł być jej ojcem. Patologia ze nawet kierownik i liderzy otym niewidzą

Tak
@Mietek

No na A np wiedza. Kiedys nawet przymykali oko na to ze ten mlody latal do laski i ja zarywal,a inna ktora mu sie znudzila gnoil. Teraz tez ma w dupie zakazy. To nie jest normalne.

Zależna

Pracuję w tej firmie 10 lat i to co się teraz tu dzieje to jest porażka. Nigdy wcześniej nie było tak źle. Jest tutaj sporo bardzo dobrych pracowników, którzy po prostu wykonują swoją pracę i robią to bardzo dobrze, ale siedzą cicho i niestety często nie są doceniani przez przełożonych, za to, niestety jest dużo przypadków, że docenia się ludzi, którzy zamiast wykonywać swoją pracę spędzają czas na kawkach, papieroskach czy ploteczkach i nie ma znaczenia czy pracują na produkcji, w magazynie czy biurze. Ludzie piszą o tym tutaj, bo w firmie lepiej się nie odzywać, szczególnie jeśli to dotyczy ulubieńca kierownika. Wiem to z doświadczenia. Już straciłam wiarę w to, że tu się coś zmieni na lepsze dlatego mam zamiar opuścić ta firmę.

Rzeczywiscie
@Zależna

Zgadzam sie. Pomyslcie. Byly redukcje,nie przedluzali umow. A nagle jedna osoba ktora tez miala wyleciec pracuje nadal. Mimo ze przez nia swego czasu popsula sie atmosfera,przez jej intrygi i plotki odeszlo wielu dobrych pracownikow,mimo ze od dawna kazdy mial dosc tego ze ciagle przesiadywal u niej na maszynie inny pracownik. Skad nagla zmiana decyzji. Innym nie przedluzyli a wlasnie takiej osobie tak chociaz wiedza uboga. Nikt sie glosno nie odezwie i dobrze ze jest te forum,ale w sumie co one da? Nic. O schadzkach bylo od dawna gadane-to zamiast rozdzielac takich ludzi,jeszcze ni stad ni z owad ida im na reke. Od zawsze tak bylo. Doswiadczenie nie jest tam wazne,lecz dziwne"chody"

www
@Rzeczywiscie

Tak zgadzam sie z tobą i nie powinnobyc tak ze ktos chodzi n maszyne i gada i zastepuje ja np na papieroosa takaosoba a nie robic wszystko za nia bo ta osoba chce isc na papierosa

ŁŁŁPPP
@Rzeczywiscie

tez sie zgadzam z tą opinią takie osoby to powinne byc od razu wywalane a nie przedluzane umowy to jest chore co sie tam wprawia....

Zuzanna

@Niezależnarozumiem, że nie zgadzasz się z komentarzami innych użytkowników. Chętnie usłyszymy również Twoją opinię na temat pracy w Intersilesia Mc.Bride.

Mietek

Ala dokładnie tak jak mówisz dlaczego oni kazali wybrać całe urlopy żeby były nowe i ludziom nie dawać. Ale oczywiście kierownicy mogą brać kiedy chcą ale chętniej chodzą w weekendy na wolne. Najlepiej spierać.... z tej firmy bo porażka to co oni wyprawiają z ludźmi a będzie jeszcze gorzej zobaczycie. Zgadzam się to co Przemas pisze paranoja.

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Mietek

Ala dokładnie tak jak mówisz dlaczego oni kazali wybrać całe urlopy żeby były nowe i ludziom nie dawać. Ale oczywiście kierownicy mogą brać kiedy chcą ale chętniej chodzą w weekendy na wolne. Najlepiej (usunięte przez administratora)z tej firmy bo porażka to co oni wyprawiają z ludźmi a będzie jeszcze gorzej zobaczycie. Zgadzam się to co Przemas pisze paranoja.

Ala

Plany, planami ale nikt mi nie powie ,ze normalne to jest jak nie można dostać urlopu kiedy się go naprawdę potrzebuje np. na wizytę u specjalisty, urodziny kogoś z najbliższej rodziny, komunie, wesela itd.Ze z miesięcznym wyprzedzeniem mówisz o urlopie i go dostać nie możesz,a o urlopach pod gruszą nie wspomnę , zaplanujesz a kierownik przesunie Ci go jak mu pasuje.No chyba że ktoś nie ma życia rodzinnego i żyje tylko pracą to jest mu obojętne.

Przemas

Hahahahaha paranoja totalna patologia.

Niezależna

Czytam i czytam. Zarzuty kolesiostwa, romanse itd. Pozytywne komentarze od ludzi, ktorym sie farci, z papierosa do papierosa nowa plota i sie kreci ...Ludzie to Wy tworzycie ta firme i poziom jaki reprwzentujecie to dno. Nie posiadacie nawet szczatkowej wiedzy, podstaw funkcjonowania zakladu, rozwoju, trybie reformowania,przeksztalcania-nie macie pojecia. Stad wszystko przenosi sie na poziom patologicznych debat. A kto z kim, a w jakich trampkach. Paranoja. Ludzie produkcji, magazynow sa zatrudniani do wypracowywania zalozonych celow. Ktos przegiol najwidoczniej w tych celach. Sa poziomy, dokumentacje, ktore nie trafia do takich zwyklych pracownikow magazynowych. Stad polska zawisc i jakies opetanie. Jesli kazdy skupil sie na swoich obowiazkach i pracy na pewno byloby o polowe mniej tych negatywnych komentarzy. Niestety jak to teraz sie okresla, jest kilku "januszy", ktorzy z brakiem pojecia, sciagaja wszystko na poziom polemiki o blondi, tatuazach i zaleznosciach kto komu "tylek" myje. Przy takiej ilosci ludzi Zatrudnionych w mc bride w strzelcach kometarze ida od strony jednych i tych samych osob. Zwrocie Panstwo uwage na hejt, wszystko i w sieci ma swoje granice i nikt nie jest bezkarny. to wy tworzycie ta firme. A osobnikow typu "majonezy" i "musztardy" skoro maja takie wysokie ambicje to studia stoja otworem, dzialajcie. Zazdrosc to taki slaby wyznacznik wypowiedzi

@Niezależna

Czytam, czytam i czytam.I tak sobie myślę.To od pracowników (nie ważne jakie działy,stanowiska) zależy jaka będzie atmosfera w pracy. sami się nakręcamy.od wiek wieków istniały romanse, zdrady, lizusy i podpier.......cze . mój staż pracy to ponad 30 lat.różne firmy i stanowiska.nawet te kierownicze.(zmiany podyktowane życiem prywatnym) .w żadnej firmie nie było łatwo. w każdej jakieś zmiany, wymuszone oczywiście rzadzącym się prawem rynku. ale każdą zmianę traktowałam jako kolejne doświadczenie a nie porażkę......nie jestem ani za ani przeciw.pracuję dość długo w MC, za mną wiele wprowadzonych zmian.I jako pracownik produkcji....Ludzie... nikt Was nie zmusza do pracy w tej firmie.(rynek pracy jest skromny, ale wygrywa ten który inwestuje w siebie, łaknie wiedzę, szuka miejsca dla siebie... )To tylko i wyłącznie Wasza decyzja gdzie i za ile i na jakim stanowisku będziecie pracować. Jeśli naprawdę coś nam przeszkadza to trzeba podjąć rozmowę, przedstawić swój problem.Nawet jeśli ostateczność zmusi nas do pozostawienia "gallanonimu" pod drzwiami pokoju dyrektora....Nikomu nie jest łatwo.Każda zmiana nawet w życiu osobistym "kosztuje"...tyle wywodów na ten temat...Kochani, więcej pozytywizmu i wiary w siebie.. ..Obecnie jest ciężko w firmie,zwolnienia, odwołane urlopy, nadgodziny.Cieszmy się,że wypłata jest na czas.Może nie za duża kasa. ale jest. Nie obrażajmy się na wzajem kto kim jest i jaki jest.Tylko spójrzmy na siebie i zadajmy pytanie..Jakim ja pracownikiem jestem, i czy mam szacunek do innych.

Rrr
@pokemon1

Dobrze mówisz pieniądze są na czas ale żeby choć raz nas ktoś w końcu wysłuchał i powiedział że jest zadowolony z naszej pracy. Oczywiście oprócz naszych kierowników zmian bo oni potrafią nam to powiedzieć. Chodzi o to aby góra nas wysłuchała i choć raz odpowiedzieli na nasze pytania. Jak za dużo pytamy to mówią zawsze proszę wracać do pracy i na tym polega dyskusja.

Thor
@pokemon1

Mentalność niewolnika "cieszmy się, że wypłata jest na czas". "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem". Ludwig von Mises.

Chemik
@Thor

Pięknie napisane- zacytowane.Niestety mentalnoścć "pracodawców" tego nie przyjmuje bo to jednostki ,które widzą tylko zyski,oczywiście kosztem pracowników.

@Thor

tak.masz rację. my wykonujemy usługę a pracodawca płaci.(produkcja jest na zlecenie i tak klienta, bo to on kupuje produkty) ale to przecież od nas zależy czy my pójdziemy do tej pracy by ją wykonać.....nie twierdze że jest super.czasem z tego "młyna" człowiek jest już psychicznie zmęczony, bo ciągle ścigają, wymagają, patrzą czy słupki rosną, że tak jak obecnie ciężko jest o jakiś urlop, wolne. ale dajmy sobie sami szanse na przetrwanie i pomóżmy wzajemnie. to my pracownicy tworzymy firmę.

@Rrr

zacznijmy rozmawiać od siebie pracowników,.mamy przecież przedstawiciela pracowników. to do nich trza podejść i zgłosić nasze uwagi, a może nawet jakie propozycje wyjścia z impasu. napewno bez rozmów nie dojdzie się do kompromisu.

@Rrr

zdarza się, że usłyszymy pochwałę za naszą wykonaną pracę, że fajnie "pojechaliście",że fajna wydajność.że kierownictwo ma dobry humor....

Mietek

Masakra ludzi pozwalniali albo przenieśli na makro. a na drugi dzień ta osoba z makra przychodzi na produkcję po ..uja tam tych ludzi zwalnianiali. No ja głupią polityka ta osoba która (usunięte przez administratora) liże zostanie a nieśmiała pójdzie up. Patologia patologia. Żądam nowego prezesa, kierownika produkcji i kierowników zmiany bo ci kierownicy zmiany w ..uja lecą co pół godz fajeczka i tez biorą sobie weekendy wolne zamiast przyjść do pracy a jak pracownik chce mieć wolne w weekend to już odmowa albo ubiecuja że dadzą wolne ale później się przychodzą że jednak nie. Pojebane to wszystko. Żal pl

Strus

Jak już to nie iść na D i B .Kierownicy do bani.

dddd

Czy zmiana A jest ok czy na ktora zmiane isc.......

lukasz

Lysa bania A na jakim dziale?

O
@lukasz

A-produkcja. Dobrze sie bawicie. Takich ludzi intersilesia nie zwolni chociaz z robota macie malo wspolnego

Lysa bania

Brat dokładnie taka gadasz. A co to romansu jak czytałem wcześniej on był na zmianie B .

@Lysa bania

Cos ty,na A! Ale juz sie zakonczyl bo wywalili jedna z tych osob. Patologia. W biurze nie zauwazyli kiedy im sie ten chlew zrobil. Ignorowali sygnaly normalnych pracownikow az ich potracili.

brat

Pracownik senior i lider stoją , mądrzą się i wydaja rozkazy a junior jest od zapierdzielania pomimo że kasy ma mniej.Lider stoi przy mechaniku i nic nie robi w tym czasie junior powylewa butelki, powyrzuca śmieci, podokłada kartonów , wiek i przekładek , pozamiata a potem lider powie ten to nic nie umie i nic nie robi.A jak jest afera przychodzi kierownik do lidera i się pyta co się stało to lider zwala winę na juniora i jest git.Taka sobie różnica.

Smerf

A powiedzcie mi czym się różni pracownik junior a pracownik full i senior. Jak pracownik junior ma mniej kasy a (usunięte przez administratora) tak samo jak pracownik full senior i tez lider junior ??? To jest chore i (usunięte przez administratora) Co za debile to wymyślił :/ !!!!!

Mietek

No Marek i aaaa maciecrację... co tu mówić dziwie się że tego zakładu nie zamknęli a powinni. Oni źle traktują ludzi chodzi mi o kierowników zmian.Nie wiem po ...uja rok temu tyle ludzi zatrudnili i po ...uja gadali że potrzebują tyle ludzi.niech podala to dziadostwo nawet ojciec i syn napewno się ucieszą.

łukasz

O jakim romansie mowa i na którym dziale bo czytam czytam i znaleźć nie mogę nic konkretnego o tym :)

Zle się dzieje. Ludzi zwalniają albo nie przedłużają umów. Były tzw. podwyżki .. niby premie właczone do zasadniczej , po nich wypłaty są mniejsze jak były.Oczywiście nie wszystkie.Jak pracownik ulegnie wypadkowi to za chwilę jest zwolniony. Oczywiście zawsze jest jego wina.T ZW.liderzy piszą a czemu maszyna nie jedzie . a ile na minutę a co się dzieje a czemu taka mała wydajność a za chwilę nie ma kartonów, butelek czy korków .O co tu chodzi.A w ogóle jak sie na kogoś uwezmą to ma przewalone.

xxx

Wiec w tym zakladzie liczy sie sztki praca, praca.wgl jesl ktos wedruje sobie po hali to jest ok a jesli jaks inna osoba to juz jest jest od razu haja wiec odradzam w tym zakladzie pracy. jestem ciekawy gdzie pojdzie pewna osoba do pracy jesli ja zwolnią jesli ten jej ukochany robi za nia i nawet jesli chce isc na papiersa.wiec naprawde odradzam taka prace z takimi ludzmi

ja dyć!
@xxx

Luuuz.. Juz skonczyła swoja przygode z tym zakładem×D Haha,teraz pewnie poszuka w innej robocie kolejnego"ukochanego" frajera×D Dobrze ze tego cyrku juz nie trzeba bedzie oglądać×D

aaaa
@ja dyć!

w tym zakładzie to wszystko co niektóreym wolno ba nawet in niepowiedzą tylko idą ......żalosne to co niektórzy musza zaperdalać a co nie którzy chodzą sobie na papieros,pogaduchy itp ....

Niestety
@ja dyć!

Niestety nie zrobili tego. Dalej cyrk trwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.