Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Oleńka

Jarek juz śpi.....

Roman

Jarek nie śpij powiec coś

Roman

Daj spokuj XXXX czasami Zuzka się zawiesza ale tak wszyscy ja lubimy nie A może prezesa jarka zapyta a może jole. oni czytaja napewno

xxxx

Zuziu wszystko wynika z decyzji kierownictwa masz juz napisane 6 stron dlaczego sie nadal pytasz czy nie dostalas juz konkretnych odpowiedzi na to co tam sie dzieje??

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Zuzanna

@Oleńkamożesz powiedzieć coś więcej o pracy na Twoim stanowisku? Jak długo obecnie trwają nadgodziny? Czy wynikają one z sezonowego nadmiaru pracy? @Aniapiszesz o problemach z uzyskaniem urlopu. Z czego one wynikają?

Oleńka

Ja juz nie mam sił na ta prace wczoraj miałam nadgodziny wykończona juz jestem tym. A będzie jeszcze gorzej masakra...

Kto chce pracować w Intersilesii ręka do góry.Kto chce pracować przez pośrednika za niedużą pensje , w soboty , niedziele , 1 maja, 11 listopada , w systemie czterobrygadowym na 3 zmiany, przy enzymach i kwasach ,dzwigać ciężkie kartony na 4-5 warstw, pracować w nadgodzinach , miec problem z dostaniem urlopu nawet zgłoszonym na 2 miesiące przed itp.to tylko składac podania.

xxxx
@Ania

To nawet nie jest czterobrygadówka tylko jakiś system pracy ciągłej, wszystkie święta weekendy itp a dodatku za to ZERO.

Zyczliwa

Nie pracuje w McBride ale jak czytam wypowiedzi wasze to smiac mi sie chce. Jak mowa o romansach to wypowiedzi jest tysiace a przeciez nikogo nie interesuje czy ten spal z ta czy z tamta to sa prywatne sprawy indywidualnych osob. Forum te ma na celu przedstawienie warunkow pracy i ewentualnie zachecic badz odradzic komus prace. Przymusowane nadgodziny, praca w dni swiateczne, zwalnianie i zachwile ponowne zatrudnianie to samo mowi za siebie ze czlowiek nie jest szanowany. A czy byliscie wy jako pracownicy na rozmowie z wyzszym szczeblem? Czy gora wie o waszych problemach? Bo to ze ktos sobie pisze ze mu cos nie pasuje to chyba nie wszystko. Taki duzy zaklad wiec raczej nie problem zorganizowac wieksza grupe osob i isc na rozmowe i przedstawic swoje za i przeciw takiej pracy. Jesli to nie pomoze to przeciez jest gdzies jakis glowny dyrektor czydo wlasciciel do ktorego mozna napisac jak nie ma mozliwosci sie z nim spotkac, moze wy sie tak dajeciedobrze a inne McBridy na swiecie pracuja na calkiem innych zasadach? Zal mi ludzi ktorzy wyzywaja siebie na wzajem napisac kazdy cos moze bo to anonimowe i tak najlatwiej ale niestety problemu to nie rozwiazuje a wrecz przeciwnie moze prowadzic do niepotrzebnej obrazy ktora zkolei kolei bedzie prowadzic do konfliktu z prawem. TO wy jestescie pracownikami i ludzmi ktorzy tworza ten zaklad a nie maszynami wiec walczcie o swoje ale wspolnie bo w pojedynke niczego nie zdzialacie.

Tak ale..
@Zyczliwa

Malo kogo obchodzi kto kogo z kim zdradzil i z kim obecnie sypia,ale uwierz gdybys musiala pracowac za kogos kto wlasnie idzie na pogaduchy na inna maszyne,to mialabys inne zdanie o tym wszystkim.

@Tak ale..

Dziewczynko co ty wiesz o pracy to co piszesz to akurat najmniejszy problem bo wcale nie musisz się na to zgadzać wystarczy postawić się takiej osobie i powiedzieć co myślisz o jej postępowaniu uwierz naprawdę to działa. Najgorszy problem to kierownictwo i biurowe nieroby którzy patrzą na Ciebie z pogardą nie myśląc o tym że jesteśmy już u kresu wytrzymałości i nie wiadomo jak długo to jeszcze wytrzymamy ciekawe jak sobie bez nas poradzą w momencie gdy bezrobocie jest tak niskie że przebierasz w pracy

@Zyczliwa

Nie ma czegoś takiego jak rozmowa z wyższym szczeblem możesz poprosić swojego kierownika o to aby zawiadomił kogoś z góry aby z nami porozmawiał i nie wiadomo czy będą mieli dla nas czas. Najczęściej go nie mają jesteśmy zerami które się dla nich nie liczą. Już się ludzie zwalniają a nie wiadomo co będzie dalej. My też już nie mamy siły każdy zastanawia się co zrobić.

pokemon1
@Tak ale..

co do częstego wychodzenia na papierosa czy kawę z pogaduchą (jestem nie paląca papierosów) to mnie samą wkurza, bo odwalasz robotę za dwóch.a jak zwrócisz uwagę to wielka obraza.czasem takiemu pracownikowi wpada nawet 20 min dodatkowej przerwy od pracy . ale patrząc z drugiej strony zawsze możesz "wyjść na świeże powietrze" i chwile posiedzieć.Niestety ale "palących"jest większe grono. W jednej z firm wprowadzono dodatek dla niepalących w postaci kasy do wypłaty.( chyba 50 zł na rękę) za to, że pracownik wykonuje swoje obowiązki a nie traci czasu na papierosa. oczywiście owi palacze nie mieli nic za złe i nie była to dyskryminacja ich nałogu.. bo to ich wybór.

Tak ale..
@pokemon1

Mowisz ze 20 min dodatkowej przerwy od pracy maja palacy i chodzacy na"bajere" Oczywiscie chodzi Ci o 20min co godzine,no nie? Nie podam imienia,ale sa dni ze mniej wiecej tyle zajmowac moze fajeczka plus pogadanki i spacery co godzine. 10min to absolutne minimum. Obraza po upomnieniu? Alez tacy nic sobie z tego nie robia tylko wysmieja,albo zrobia kolo tylka. Firme tworza ludzie. Fakt

...

a te romanse na imprezie były najbardziej widoczne :D

aa
@...

czyżby romans pana dyrektora technicznego?

lol2
@aa

Dokładnie tego...

Antek

To po co administrator usuwa komentarze innych ?? Nie powinien niech się ludzie dowiedzą jak tu.

-_-

Troche kultury ludzie.

Zuzanna

Proszę o nie naruszanie zasad regulaminu. Chętnie dowiemy się więcej o pracy w Intersilesia Mc.Bride, jednak przypominam że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą naruszać dóbr osobistych, ani zawierać pomówień.

Mariola

Najpierw punktują nowych pracowników, tresują , obgadują , nisko oceniają , potem zwalniają a na koniec się dziwią ,że nie chcą wrócić a nie ma kto robić a po co mają wracać ...żeby ich pośrednik zatrudnił na miesiąc , dwa , trzy za słabą kasę ,żeby nimi pomiatali starzy wyjadacze a kierownik wysyłał do najgorszych robót. Oj, oj, nieładnie.

Anita

Rozumiem służba zdrowia, policja , straż pożarna , ale żeby płyny do szyb i wc trzeba było produkować w niedziele i świeta tego nie umiem pojąć.Normalne jest ,że ludzie chcą mieć weekend jak większość.

GÓRNIK

pop pierwsze kolego z " mózgiem" tu nie chodzi o jeden dzień nadgodzin tylko o fakt że nadgodziny są dzień w dzień...nikt nie wie czy płatne ,czy do wybrania.... urlopy wycofane itp.podejrzewam więc przyjacielu ze jesteś z utrzymania ruchu albo kierownictwa...a was nadgodziny nie interesują - jak to mówią...świętych krów się nie tyka :) więc nie obrażaj tu ludzi którzy czasem nie mają wyjścia i muszą ciężko (usunięte przez administratora) aby utrzymać rodzinę (której nie widzą bo są w pracy na praktycznie przymusowych nadgodzinach ) i spłacić kredyty. więc zanim napiszesz cokolwiek "mający mózg"przyjacielu zastanów się dwa razy bo obrażając innych i używając takiego wulgarnego słownictwa pokazujesz tylko obraz samego siebie i niestety nie w superlatywach.Jeżeli ludzie chcą ponarzekać to widocznie mogą zrobić to na tym forum gdyż góra w firmie mało się z nimi liczy... i pamiętaj kolego z "mózgiem" że nie każdy może od tak sobie zmienić pracę...nie pozdrawiam !!!

...
@GÓRNIK

Są dwie strony medalu. Jako już były pracownik,pamiętam jak kiedyś sami" walczyliście"o nadgodziny gdy byly platne. Przekrzykiwaliscie sie by was nie pominięto przy zapisach. Druga sprawa-w którym momencie zainteresowaliście sie co czuje"nowy"bądź słabszy i cichy,gdy wysmiewaliscie go,kpiliście i wykorzystywaliscie by iśc na fajke czy pogadac. Teraz tych osob juz tam nie ma. Nie ma kogo wystawic"na pierwszy ogien"gdy zmuszaja na nadgodziny. Nie ma kogo wykorzystać by wyjsc zapalic co chwile. Nie ma z kogo sie posmiac ze krzywy,powolny itp. Wiec co jak co,ale mimo ze nie jest tam jak widac za fajnie,to powiem tylko-trudno. Nikt nikogo za reke nie trzyma,a kredyty i rodziny ma wiele ludzi. Gadanie.

GÓRNIK
@...

Oczywiście jest wiele racji w twojej wypowiedzi ,nie przeczę.prawda też jest taka,ze to ludzie tworzą firmę,w jedności siła,można zmienić tak wiele,ale trzeba to zrobić razem...niestety jeżeli ludzie nie potrafią się zjednoczyć nic nie wywalczą.działając w pojedynkę z góry skazani jesteśmy na przegraną :-( pozdrawiam

@GÓRNIK

Dokładnie ten kto tu nie pracował to nie wie jak to jest. Kiedy był poprzedni prezes to potrafił z nami porozmawiać i mawet odpowiedzieć na nasze pytania albo chociaż się starał każdy kto nas szanował momentalnie był zwalniany. Oni chyba mają specjalne szkolenia jak gnojić pracowników!!!!

Łukasz

I 1 maj pracujacy masakra

@Łukasz

Hahahaha. A ja nie:) Zwolniłam sie stamtąd dawno,a wy dalej się żalcie:)

Bianka

Czy to prawda, że ostatnio zwalniano pracowników, a teraz już ludzie sami się zaczeli zwalniać ?

Chemik
@Bianka

Tak to prawda.to chyba pokłosie zmian.Ale czy na lepsze?

Racja
@Bianka

Już zanim były te zwolnienia to wiele osób samo odeszło bo mieli dosyć tego co się tam dzieje. Można powiedzieć że wyszli z tego najlepiej.

Eryk

Luuudzie szukajcie pracy gdzie indziej to wszystko jest nienormalne.Nagany za odmowę pracy w nadgodzinach, praca w dni ustawowo wolne od pracy, nierówne traktowanie pracowników, nepotyzm,praca w weekendy na 3 zmiany, ciężka praca przy szkodliwych substancjach, faworyzowanie pupilów przy jednoczesnym wykorzystywaniu innych, problemy z urlopami....szkoda życia .

xxxxxxxxx

narazie tylko postraszyli naganami ale jak beda to do akcji wkroczy PIP

Worker
@xxxxxxxxx

Nagany zostały wręczone. Nie wiem ile dokładnie ale gdzieś połowa zmiany je otrzymała.

Robol

Ponoc na jednej ze zmian wczoraj posypaly sie nagany za odmowienie nadgodzin tak tylko slyszalem jezeli to prawda to ludzie nie dajcie sie tak gnoic bo to chyba nie jest zgodne z prawem najpierw powinno byc raczej upomnienie

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.