Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Myszka

Tęsknię za Tobą misiu. Kiedy wrócisz do pracy ??

Wypełniacz - napełniacz.
@Myszka

Już niedługo kochanie...Szykuj gardełko.Głębokie....mrrrr

Byl na a

Dziwaczna atmosfera. Nie ma jakichs normalnych relacji. Jakies smiesze pary o ktorych kraza opowiesci i sa wysmiewanie za plecami bo kazdy musial wiedziec o zyciu prywatnym. Albo pojedyncze osoby ktore tak samo maja dziwne akcje za soba w tej robocie. Ciezko tego nie wyczuc np gdy jedyne o czym maja do powiedzfenia to gosc ma krolika w mieszkaniu i takie opwiastki. Dziwne ze zostali sami tacy,a widac ze fani ludzie musieli odejsc albo znalezli lepsza robote. Moze gdyby gora powywalla wczesniej takich ktorzy opinie firmie zepsuli byloby inaczej. a widac ze wlasnie ci zostali Z pustego i salomon nie naleje. Szalu nie ma.

ktosik_ktos

Ostatnia decyzja zarządu bardzo kontrowersyjna. "nigdy nie znasz dnia ani godziny".

Aha

Całkowicie niezrozumiala

Aha
@Aha

Jak to ma przyciągnąć ludzi do tej fabryki na nowo to Brawo tym krokiem na pewno się uda....ŻAŁOSNE usunąć jednego z najlepszych prowadzących zmianę

243-00
@Aha

Masz na imię Monika?Że takie brednie wypisujesz?

...........

...and justice for all...24.Xll.2017.14:00pm

James Hetwield
@...........

Ha Ha...

Nareszcie

Była

Zula masz racje. Wszędzie dobrze gdzie WAS nie ma :D Nawet nie wyobrażasz sobie jak dobrze.. Głównie nie polecam zm. A

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Klark Kent

A co wy sie łudzicie że po spotkaniu z personalna bedzie lepiej ? Juz mieli spotkanie na DPO i Pani sobie wyszła zła :)

Zula

Nie piszemy bo nie ma o czym pracujemy bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zobaczymy co stanie się po rozmowie z Panią dyrektor.

Nie

Wiele niezadowolonyc.g nadal tam robi bo kijowo samemu odejsc gdy np ma sie druga polowe ktora dla cb zostawila swojego faceta ktorego wychwalala zawsze och ah. teraz musisz pracowac z ta osoba w (usunięte przez administratora) ze pojdzie z kolejnym. Ale juz wie kazdy jaka ona wiec sie nie boj. nikt nie ruszy Hah. A tak serio- (usunięte przez administratora) inny strzelecki zaklad. Wiec ludzi przybedzie w mcbride.

Chemik

Cisza zapanowała na forum...Czyżby powodem tego był fakt iż ci którzy byli niezadowoleni już odeszli,a wielu tych ,którzy ich zastąpili nie potrafi pisać po polsku?Pozdrawiam.

Zawsze mnie smieszylo jak pracowalem w Mcbridzie, ze ludzie wychodzą na fajkę i narzekają jak to zle i nie dobrze. Po czym dopalili fajke i wrocili do pracy ... i tak dzień w dzień. Ludzie dookoła tyle zakładów i każdy płaci podobnie a nawet więcej. Nie dajcie sobie wmawiać jak to bylo za moich czasow ze mcbride placi najwięcej... Za ten stres, nerwy i pracownie kazde swieto ta praca jest nie warta tego. Polecam zmienic prace, a zobaczycie efekty ;) człowiek staje sie inny... Spokojniejszy.

@Adam

Zgadzam sie:) Szczegolnie dużo cwaniakow tam było którzy najwiecej sie udzielali na fajkach,a potem urzadzali wyscigi kto badziej sie podlize kierownictwu. Potem mieli przywileje takie jak lzejsze roboty,urlopy kiedy chcieli,przymykanie oka na cogodzinne maratony na fajke albo na "bajery" Nie ukrywajmy,po jakims czasie przewazaly tam u niektorych jakies "patologiczne"zachowania. Czasem wrecz agresja wobec wspolpracownikow,notoryczne plotkowanie,oczernianie innych,ponizanie.. Widoczne byly podzialy na ludzi ustawionych i na tych ktorzy robili za 3.. Niestety zawiedli ci ktorzy do tego nie powinni dopuscic. I nie ma co oszukiwac sie ze opinie tutaj sa klamliwe. Nic podobnego. I tak to bardzo malo. Ja tez jestem szczesliwa bo juz dawno tam nie pracuje:)

@Adam

Dlaczego zawsze oceniacie wszystkich jedną miarą. Nie wszyscy tam pracują bo chcą tylko dlatego że muszą samotne matki które boją się o pracę. Wiem że zaraz ktoś odpisze mi jakieś mądrości ale czasami zastanówcie się. Powiem szczerze że gdyby nie przyjaciele których tam poznałam to bym tam już nie robiła. Niedługo jest spotkanie z Panią dyr bez kierowników zmian oni naprawdę nie widzą winy w sobie za zaistniałą sytuację. Nie rozumiem tego najlepiej zwalić winę na innych. Osobiście uważam że nasz kierownik (L.R.) mimo naszych obaw jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Góra powinna zacząć szukać winnych u siebie. Winni są tego że tylko udają zainteresowanie naszymi sprawami. Teraz też wysłuchają ale jednym uchem wejdzie a drugim wyjdzie nie czarujmy się że nasze zdanie cokolwiek znaczy ale nie ma co się martwić następna partia Ukraińców nadjeżdża????

Były
@Zosia

To ja napiszę mądrości. Że na siebie nie spojrzycie. Przyjaźnie? Bez urazy,ale czasem nie dało sie tego sluchać jak umieliście najeżdzac jeden na drugiego czy to na maszynie,czy na przerwie. Na siebie warto spojrzec. Bardzo polecam. Nie chcecie byc oceniani,a sami macie problem ze zatrudniaja obcokrajowcow? No ludzie.. Rynek od dawna przyjmuje ludzi z ukrainy tez w innych firmach. Nw co to wam przeszkadza. Wszedzie sa dobrzy pracownicy i zli. Sam z wami robilem i wiem ze sami do idealnych pod tym wzgledem nie nalezycie. Pozwolcie pracowac tym ktorzy tego chca,bo was nikt do niczego nie zmusza. Dzieki. Czesc

Frank

Czy dalej trwają masowe odejścia ?

Nikt z nikąd
@Frank

Masowe to nie odchodzą pojedyńczo. Każdy w Swoim czasie.Większe grupy to tylko na zakończenie pracy na bramie . Ci jednak wychodzą by nazajutrz przyjść z powrotem.

@Nikt z nikąd

No i wracamy bo mamy tam przyjaciół jak się to komuś nie podoba to niech się lepiej zamknie. Nie jest praca lekka i wszyscy o tym wiemy oczywiście Mówię o nas robaczkach bo Ci nam wymyślają nowe zadania nie mają pojęcia o naszej pracy. Wystarczy popatrzeć na ich normy w tych składach jest to nie realne. Ale co ja tam wiem przecież podobno Ukraińcy to taki robotny naród. Tak dopóki nie musisz z nimi robić jeden na dziesięciu cokolwiek potrafi. Pamiętajcie pracowaliście tam więc nas szanujcie bo dobrze wiecie jak tam jest

@Zosia

Szanować? xd

Zuzanna

@Beti Z czego jesteś najbardziej niezadowolona pracując w Intersilesia Mc.Bride? Jak dokładnie traktowani są pracownicy firmy? @Kasia jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Każda pozostawiona informacja na tym forum jest ważna.

Beti

Od zwolnienia kierowniczki zmiany b mija 3 miesiace a fala odchodzacych ludzi dalej przetacza sie przez zaklad.Watpie zeby ogloszenie w gazecie o miejscach pracy przyciagnelo tlumy,opinia jak traktowani sa ludzie jest beznadziejna.Jestem ciekawa czy finalem tego bedzie likwidacja czterobrygadowki czego sobie zycze.

Ktoś tam chce aplikować...o kurde.

Chuck

Dlaczego żałosne? To po prostu życie...

Smerf
@Chuck

Skoro życiem nazywasz rozpieprzanie komuś rodziny, to sorry ale niema o czym gadać. Pozdrawiam

Tak

Nad okresleniem takich ludzi mianem"dorosli"grubo bym sie zastanowil ale racja. Nikt sila nikogo nie zmuszal. Na zdrade nie ma wytlumaczenia i jest to dosyc szczeniackie zachowanie;) Ich radosc tez nie bd trwala wiecznie bo uwierzcie,karma wraca. A juz maja opinie taka a nie inna i tam i na miescie. Ludzie z ktorymi gadaja obrabiaja im niezle tylki bo kazdy przymyka oko,ale swoje pomysli. Temat troche nie o robocie,ale trudno. Tak to tam wyglada.

Chuck
@Tak

Ludzie,zwłaszcza w tej firmie uwielbiają obrabiać tyłki innym,lubią żyć życiem innych i to jest szczeniackie zachowanie.A co tak naprawdę mają do tego "ludzie"?Tylko oni (zainteresowani) poniosą ew.konsekwencje tego i tyle .Gówno "ludziom " do tego.A tak serio to M to spoko gość i tyle .Nie oceniajmy kogokolwiek na podstawie tego typu sprawy.Bo to jest chore.Czy każdy z nas nigdy nie popełnił w życiu błędu?Czy każdy jest idealny...Heh.. na pewno nie.

@Chuck

To nie wnikam. Mowiłem o zm A. Osobiscie lepiej sie pracuje gdy kazdy zostawia swoja prywate poza hala,zajmuje sie robota i zawistnie nie pierdzieli o innych. Robiloby sie o niebo lepiej.

Danka
@Tak

A co masz do zmiany A jak ci się coś nie podoba to przyjdź i powiedz w twarz a nie nam tyłki obrabiasz. Najlepiej mówić za plecami bo odwagi brak nawet nie umiesz napisać swojego imienia. Odwaga nie ma co!!!!

@Danka

Odwga wykazal sie kazdy kto powiedzial temu STOP. Dlaczego dalej smuty piszecie jak bardzo wam tam zle i jak bardzo niesprawiedliwa jest"gora". Co? Odwagi brak? To idz wywrzeszczec tam im w twarz swoje racje skoro tyle niesprawiedliwosci tam jest waszym zdaniem. Ja nie podam imienia bo wstyd ze z wami robilem i mam prawo napisac prawde. Ale skoro ty podalas to wiesz sama jak umialas na niektorych podnosic glos na maszynie. Sadzisz ze to ok? Nie bede nic przytaczac konkretnych sytuacji bo nie o to tutaj chodzi. Juz sama odpowiedz pokazuje ze nie potraficie przyjac krytyki na klate.

Mietek

Kasia ty pierwszy dzień tam pracujesz ???????????nie wiesz w jakim się oznacza wydajność?????? masakra szkoda słów na ciebie jpr.

Hallo a jak tam w obecnym składzie wygląda wydajność?Na zielono czy na czerwono?

To ja
@Kasia

A jaka może być wydajność z trzema lub czterema Ukraińcami.

To ja

Troje Ukraińców na maszynie i ty super robota ciekawe jak długo to będzie trwało. Niech przyjdą i spróbują sami tak popracować!!!

@To ja

Patrząc z boku: Małgosia sobie poradzi jest pełna zaangażowania i cudownie piękna.

Elo
@To ja

haha

Zawiedziony

Witam.chciałbym pozdrowić kolegów z magazynu zwłaszcza zm.C miło mi było pracować z wami.Pozdrowienia dla PRODUKCJI zm.C . Przesyła Darek.

Badii
@Zawiedziony

A dla nas Nie!Cieszymy się bardzo,że największa szuja i konfident w firmie w końcu wylatuje na zbity ryj! I Ty nie miałeś tu NIGDY kolegów!

Zawiedziony
@Badii

Drogi Kordianie B.dziękuję za Twoją opinię. Powodzenia w dalszej pracy w Mrówce.

Andzia.
@Zawiedziony

Ja również dziękuję za Twoją opinię na temat Dariusza N. z którą zgadzam się w stu procentach.Jestem przeszczęśliwa,że w końcu ten gościu zniknie z naszej zmiany,jak i z firmy.Przez jego dziecinne zachowanie i kapowanie źle się działo i dzieje nadal na naszej zmianie.Słyszałam,że sam się zwolnił bo Kazik go strasznie gnębił?A czego się spodziewał po swoim zachowaniu skoro nic innego nie robił jak tylko plotki,kawka i kapowanie?Jak dla mnie to super,że go już nie będzie.Może nastanie cisza i spokój na zmianie.Przy okazji również pozdrawiam Kordiana.Pracuj w tej mrówce i niech Ci się wiedzie.Andzia.

Rafał
@Zawiedziony

Również przyłączam się do życzeń dla Kordiana.Powodzenia w nowej pracy Ci życzę.Rafał.

NICK
@Andzia.

o ktora zmiane chodzi dokladnie?

Marcin Malec autentyczny ja

W dniu dzisiejszym dobiegła końca, moja przygoda z Intersilesia Mc Bride. Bardzo dziękuję Wam wszystkim za te pięć lat współpracy. Było lepiej, bywało gorzej, ale zawsze do przodu. Szczególne podziękowania dla zmiany B, z Wami można było "konie kraść". Coś się kończy, coś się zaczyna ... Życzę Wam powodzenia a najbardziej ZDROWIA, bo teraz tam jest potrzebne, jak nigdy dotąd. Pozdrawiam PS> Do kierownictwa wyższego szczebla: Nauczcie się szanować ludzi - tak chętnie i tak licznie odchodzą !!!

@Marcin Malec autentyczny ja

Cześć Marcin- powodzenia w nowej firmie.A tak poza tym to straszne że odchodzą wartościowi ludzie,fajni kumple , znajomi.Czarno to widzę.Czy w niedalekiej przyszłości zdecydowaną większość pracowników napełniania stanowić będą ukraincy???Przeraża fakt że przełożeni "wyższego szczebla" nie chcą tego widzieć.

Alfons

Pozdrawienia dla (usunięte przez administratora) którzy tak jeszcze pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.