Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

XXXXXXXX

Mleczka na zmianie B (usunięte przez administratora) a ciągle mają dymy. Prawda jest taka, że jak ma się tam znajomości to się awansuje co chwile ludzie pracują ok 2 lat i awansy ciągle mają a ci którzy pracują 5 lat nic z tego nie mają.

Pracownica
@XXXXXXXX

Nie wnikam w szczegóły ale obiektywnie mówiąc długość pracy nie zawsze jest powodem do awansu. Można pracować 2 lata i być kumatym, a można pracować 5 i po prostu stanowisko jest odpowiednie do zdolności. Jednak fakt, czasem lizusostwo pomaga... :(

Przemas

Wkurza mnie ta robota pracuje na makro a rzucają mnie jak psa na produkcję albo na DPO wkurwia mnie ta firma pojebana i ci kierownicy skurwysyny jebane.

Grześ

Jak się ma chody u kierownika to można i romans mieć i na fajkę wyskoczyć albo najechać kilka palet bez nadruku czy nakleić złe stikery na 10 palet albo gnębić kolegę z pracy i za chwilę zostać super liderem albo być wulgarną. opryskliwą, przemądrzałą małolatą, która ma wszystkich za nic ale byle mieć gadane.

Tak
@Grześ

Dokładnie tak. Teraz to tym bardziej tacy czuja sie pewnie bo ludzi potrzebuja i wiadomo ze nic takim nie zrobia. Na inne zmiany tez nie rozdziela bo jeszcze foch bd. Niestety to da sie odczuc ze nie ma "twardej reki"ze strony wyzszego kierownictwa

James Bond

Romanse są na każdej zmianie haha a szczególnie na produkcji ;)

....
@James Bond

Jeżeli maja przyzwolenie i nikt z tym nic nie robi to potem gadaja o tym zakladzie tak a nie inaczej. Bo skoro jest czas na schadzki gdzies po katach,na maszynie badz na fajce,to chyba logiczne ze w tym momencie oboje pracownikow nie pracuje nalezycie. Jezeli wgl pracuja. Widzialam. Wiem. Ostrzegam.

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Mietek

W kwietniu będzie znowu spotkanie z prezesem ciekawe co on takiego wymyśli. Napewno znowu powie ze nie będzie zwalnial ludzi a będzie inaczej. Pozdro dla rudego lysego

James Bond

A dzisiaj przyszedłem do pracy trochę przymulony i trochę skacowany miałem może 1promil ale mój kierownik dupa wolowa lizaca dupa i reszta debili kretyni (liderzy) nie zauważyli tego jak pracowałem bo opierdalalem się . Huuuuuj wam w dupie !!!!!!!!! Pozdrawiam wieśniaków. Naaaaraaa

Jola

Praca ciężka szczególnie dla kobiet.W kartonie po 10 -12 butelek litrowych dzwigać na palete na 4 warstwy to jest dość cięzko, I jeszcze trzeba to robić szybko.Albo po 4 butelki 1,5-2 litry na 5 warstw - można wysiąśc.Niby do wszystkiego można sie przyzwyczaić , ale kręgosłup daje w kość.Ile lat tak można.Poza tym kwasy i enzymy dość szkodliwe.Starsze z trudem chyba dają radę a młode muszą się zastanowić jak chcę mieć zdrowe dzieci.

"Pracowales"chyba dawno. Nikt nikt nie musi godzic sie na to by robic np za goscia biegajacego na fajeczki i pogaduchy. Jedni maja inne prawa? A jedni nawet o wolne musza zebrac.

Jon

Praca na kakord chodz placa za godziny kazdy kazdego kapuje bo mysli ze moze po premi nie dostanie ciagy stres to nie jest praca adekwatna do wynagrodzenia i jeszcze kazdy z przelozonynych traktuje cie jak smiecia jak nie ty to 10 innych jest na twoje miejsce

Kkko9

Pracowałem w mc.Bride x lat! Zaczynając jako pomocnik operatora firmy pośredniczej! Uwazam że firma dba o pracownika w tym o spr. BHP, socjalne i rozliczeniowe ! Co do atmosfery: to atmosferę robią LUDZIE ! -ciągłe niezadowolenie, obgadywanie i leńistwo ! To główne zajęcie NIEZADOWOLONYCH ! Gdyby ludzie zajeli się w 75% pracą a nie w/w rzeczami praca była by inna! Co do kadry zarządzającej: to w 80% Są to osoby adekwatne do zajmowania takich stanowisk! 20% w/w osób nie nadaje się na te stanowiska, a zajmują je dzięki dobremu "laniu wody" ich przełożonym wyższego szczebla :-) a na tym cierpią zwykli pracownicy, ale to są sporadyczne przypadki. W firmie wszystko jest transparentne, a nie jak w wielu firmach tzn. U prywaciarzy! Ludzie powinni docenić że mają pracę a nie marudzić! Bo jak sie komus nie podoba to u W sa etaty do ukladania kostki, tam jest czas na fajke. Bajere i kielicha w trakcie pracy, na głowe pada i kregosłup dostaje w d... :)

Mietek

Co to za wypłata to jałmużna jest. Ta firma to jeden wielki syf. Masakra jak można tam pracować dobrze że mam l4. A ten nowy prezes to dajcie spokój jakiś pojeban... jest .

Ktoś

Praca oczywiście nie należy do łatwych . Pracowałam tam kiedyś w zeszłym roku sama odeszłam Po kilku latach pracy . Miałam dość psychicznie atmosfera była tak gęsta że siekierą było można ciąć . Miałam swoją linie i sama praca nie była zła . Fakt ciężko czasem bo zależy na jaką linie się trafi . Ale to co góra zaczęła wymyślać przechodziło ich samych . Płynna zmiana . Norma sztuki czystość i jakość nie dało sie czasem na tych starych maszynach . Za wszystko obrywa produkcja bo oni są ostatnimi którzy mają styczność z produktem . Gdy tam robiłam dostanie umowy na stałe Nie było cudem zależy od działu i od zamówien czy klienta no i od tego czy jest sie pupilem. Wypłata fakt za mała na to co ma się na głowie.

Olek

Praca w Interce nie należy do łatwych, jest to praca na 4 brygady także w weekendy.Są duże wymagania a pieniądze ... no cóz trochę większe niz minimalna płaca.Bardzo przestrzegają standardów, ogólnie przerost formy nad treścią.Co chwila wymyślają coś nowego. Ostatnio bardzo się tam pogorszyło jeśli chodzi o komfort pracy i atmosfera jest nieciekawa.Dużo ludzi odeszło lub zostało zwolnionych.Trzeba pracować jak na akord. Czasem nie ma czasu nawet pojść do wc , bo nie ma kto cie zastąpić a linia musi iśc.Najważniejsza jest wydajność i tyle .pracownik raczej mało.Raczej nikt cie nie pochwali za to opieprz można zgarnąc za byle co.CIiągle jest problem z dostaniem zgody na urlop , bo jest mała obsada a ludzi nie przjyjmują.Ogolnie nie polecałbym tam pracy.Unowy na czas określony , dostanie umowy na stałe graniczy z cudem.

xyz

Wypłaty na czas i niekiedy przed jeśli 10 wypada w weekend. To JEDYNY plus tego pracodawcy pani Zuzanno. Reszta jest wyżej.

Zuzanna

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz nie obrażanie i wyszczególnianie pojedynczych pracowników firmy. Za to Wasze konstruktywne opinie na pewno pomogą innym w znalezieniu ważnych dla nich informacji, dlatego chętnie dowiem się więcej na temat tego jak widzicie Intersilesia Mc.Bride jako pracodawcę.

Lysa bania

A okim gadacie ffffff i pary rozdzielać ?? Bo ja znam też inna osobę nie ze zm A tylko innej.

Pary rozdzielac
@Lysa bania

Na A ciagle ci sami. Kto tam robi to wie co to za osoby. Sama za niego robic musialam gdy na fajke ja zastepowal albo pogadac poszedl. Skargi byly nieraz ale na upomnieniach sie konczy.

@Pary rozdzielac

Moj maz pracuje w interce i wiem ze miał moze jeszcze ma romans z jakas siksa i potrzebuje pomocy zeby to udowodnic prosze o pomoc.

jan
@ona

Jak ci pomoc i o kogo chodzi? ;)

@jan

Wolalabym na forum nie podawac nazwiska moze skontaktujemy przez maila?

jan
@ona

jangrzegorz5@gmail.com śmiało pisz :)

Ech
@ona

To przykre ze jest wiecej poszkodowanych przez takie osoby i przez to co tam sie dzieje. Takie"siksy" i kozaki rozwalajace komus zwiazki maja pelne pole do popisu tam. Na forum (i nie tylko) wiele razy gadali o jednym z takich przypadkow schadzek na maszynach i niestety z minimalnym odzewem. Jeszcze takim osobom pomagaja i przedluzaja umowy albo przymykaja oko na wybryki. No i opinia o zakladzie idzie w swiat. Wywala kogos za potkniecie jedno,a pary i paropodobnych spikajacych sie przy maszynach od dawna- niezauwazalne.

@jan

ok juz napisałam

Lysa bania

Ostatnio słyszałem od wujka który jest ochraniarzem że na jednej zmiany dzieje się dzieje tzw romans i widać było jak się bzykali porażka. Ludzie wstydu nie macie. Niewiecie o tym że w tej patologii są kamery. Ja (usunięte przez administratora) szkoda słów ...

Pary rozdzielac
@Lysa bania

Na A. Od roku ten mlody lata do niej na maszyne i ma w (usunięte przez administratora) upomnienia. Teraz mieli jej nie przedluzyc,ale przedluzyli co jest smieszne. Juz nawet na miescie o tym wiedza,a kierownictwo od tak dawna nie potrafi rozdzielic ich na inne zmiany albo co?? Jaka opinie robi sobie jako firma? Kto chce na to patrzec? Nikt glosno nie powie bo wyleci jak tamta dziewczyna kiedys wyleciala za to ze sie temu przeciwstawiala i niby"robila zamieszanie" A,czyli to co oni robia jest ok?? Od dawna sa sygnaly,co jeszcze im potrzeba by z tym cos zrobili skoro do czegos takiego juz dochodzi. Wstyd

fffff
@Pary rozdzielac

ta dziwczyna co dostala przedluzenie to powinna wyleciec a nie siedziec tam i robic wszystko za nią to chore ..... nad czym oni sie zastanawiają....

C

W tzw .normalnym zakładzie pracownik idzie na urlop wtedy kiedy go potrzebuje na to go ma. Na pytanie pracownika czy dostanie urlop na ważna uroczystość rodzinną typu urodziny matki, wesele czy tp. kierownik odpowiada ; niech tą uroczystość przełożą.Cynizm.

Przemas

Chory zakład patologia! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alfons

No masakra widzę ze na innych zmian też to się działo. Niby doszły mnie słuchy że ludzi będę na nowo zatrudniac masakra. To jest porażka po huja oni tam tych ludzi zwolnili jak mają nowych zatrudniać. Patologia totalna jak huj. Odradzajcie ludziom tutaj robić bo ja moim znajomym odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.