Arma

Bydgoszcz

Opinie o Arma

luty
użytkownik zarejestrowany

Ja rownież tak uważam, ponieważ nie ma sie co męczyc na siłę i sie uszczesliwiać, jezeli nie pasują ci warunki jakie masz zaoferowane i umowa to nie podpisuj jej wogole by pozniej załować i narzekać ,na wstepie najpierw przeczytaj za jakie pieniadze bedziesz pracował

Szef

Zrezygnuj z tej pracy. Twój szef.

użytkownik zarejestrowany

Szef

Nie rozumiem, dlaczego się nie zwolnisz. Twój Szef

ja

Bardzo niedobrze się pracuje w Armie. Szefostwo nastawione na ciągłą kontrolę pracowników. Główne pytanie w firmie "Co robisz?" potrafi paść 20 razy dziennie. Bardzo nerwowa atmosfera, a po za tym zimno. Nie polecam!

AC
@ja 24.09.2014, 13:07

Nerwowa ? - Dawno i nieprawda ;-). Pytanie "Co robisz?" zadajemy tylko kiedy widzimy, że pracownik nic nie robi. Z drugiej strony na tyle zatrudnianych osób - rzeczywiście kiedyś zdarzył się ktoś taki :-) , którego trzeba było kontrolować.

ex drukarz

Andrzej W.
@ex drukarz 06.09.2011, 00:02
Lepiej tam się nie pchajcie do pracy!!!( usunięte przez administratora ). Jak ktoś chce mogę opisać doładniej....

Mam ofertę pracy w tej firmie. Jest aż tak źle?

wisia
@ex drukarz 06.09.2011, 00:02

ex drukarz--- tak niestety masz racje tragedia co kombinują i mają lekceważący stosunek do pracowników. czystym kombinowaniem mają pracowników pracuje w armie rok i czekam tylko do konca umowy i spitalam z tej firmy.

Zostaw opinię o Arma - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arma