PPU Arma Krosno Sp. z o.o.

Krosno

Opinie o PPU Arma Krosno Sp. z o.o.

mysza

krótko i na temat:bajzel w kadrach księgowości p zawora powinna zejsc z pokładu Pan Niemiec chyba nawet niewie jak jego pracownicy mobinguja osoby sprzatające i inne. brak jakiekokolwiek kontaktu z szefostfem. totalny chaos w firmie która nieinteresuje sie swoimi pracownikami. zarobki marne nie zwracaja kosztów dojazdów.

Wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPU Arma Krosno Sp. z o.o. ? Czekamy na nowe opinie.

Zostaw opinię o PPU Arma Krosno Sp. z o.o. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPU Arma Krosno Sp. z o.o.