Opinie o Arma w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Arma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arma w Rzeszów

Kiki

Przepracowałem w tej pseudo firmie pół roku i uważam że o było pół roku straconego czasu.W ogłoszeniach o pracę mają napisane zwrot za koszty paliwa karta multi sport totalna bzdura nie takiego nie ma,Ubrania używane spodnie po Kaziu kurtka po Mirku i polar po Wojtku to twoja wyprawka.Za buty 4,15 zł na miesiąc i 7 zł za pranie dam im chętnie te ciuchy i te 7 zł niech za nie piorą .Nie polecam tej firmy omijajcie z daleka tą fimę oni tylko żerują na dopłatach z Pfron ich tylko interesuje jaką masz grupę i ile można z ciebie wycisnąć kasy.Wodę dostałem jedną zgrzewkę przez cały okres letni żałosne.

Jakaś taka
@Kiki

Ja też pracowałam tam bardzo długo coś z 7 lat w banku sprzątałam potem dali mnie na ZUS z pomówienia zostałam zwolniona i to na stałej już umowie że niby kradlam środki czystości w się masakra jakaś jak można zwolnić za pomówienie bez dowodów osobę niepełnosprawną chora i tak oczernić o jakaś kradzież co w zusie są kamery i wszystko można sprawdzić to jakaś masakra dobrze że sprawę dałam do sądu

Mieciu

Byłam na rozmowie o pracę bardzo źle to zniosłam Kierowniczka nie nadaję się na kierowniczke drze się na ciebie krzyczy nerwowa podchodzi do ludzi wyszłam stamtąd z płaczem nie polecam robić w Rudnej Małej Nikomu nie umie rozmawiać z ludźmi tylko z krzykiem

Wiolka Nowy wpis

Ciekawią mnie zarobki Kierownika ds. ochrony, jest teraz dostępna oferta do mojego miasta ale bez widełek placowych. Znacie je? Dodatkowo piszą o rekrutacji zdalnej, to o co w zasadzie pytają na samej rozmowie?

Kiki

Krystyna
@Kiki

Co do tej wspomnianej wody to czy nie można było poprosić o jeszcze? Nie próbowałeś wprost mówić czego Ci brakuje? Co by odpowiedzieli? Piszesz też o tych rozbieżnościach pomiędzy ogłoszeniem a rzeczywistością... To w umowie jak to zawarte zostało?

Jakaś taka Nowy wpis
@Kiki

Przed oczami mam ofertę pracy dla pracownika ochrony. Widzę, że firma oferuje różne benefity np zwrot za leki. Kilkoro z was wypowiedziało się, że później nie można na te benefity liczyć. Dlaczego? Ktoś próbował wyjaśnić ich brak? A może to kwestia zawieranej umowy? Firma zawsze podpisuje z pracownikiem umowę o prace?

Dio Nowy wpis

Pracę w tej firmie (obiekt Delicpol Kamyk) nie polecam. (usunięte przez administratora)że strony kierownika JR i jego przełożonego są na porządku dziennym. Zero dopłat za zwrot za leki,zakup okularów,za dojazd na paliwo. Teraz mam nadzieję wraz z innymi,że dyrekcja Delicpolu im podziękuję za współpracę. Szerokim kołem omijać obiekty gdzie ochrania ARMA

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Arma? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Gigi

Hej a czy w ostatnim czasie miał ktoś jeszcze rozmowę rekrutacyjną? Zastanawia mnie poprzednia opinia od jednej z Pań na forum, bo jakby nie patrzeć zostały do rozmowy przypisane jakieś krzyki i ciekawa jestem w jakich okolicznościach w trackie rekrutacji mogły się w ogóle pojawić? A jak już się przez nią przebrnie to co dalej z pracą? jak wygląda wdrożenie i tak dalej?

Mieciu

ekipa budowlana ksenon żory

Kochani na powstającym w Żorach obiekcie kssenon Żory cztery hale wykonawca główny BUDIMEX pracuje wasz pracownik Arma -Andrzej .To jest wspaniały człowiek zachowujący się niesamowitym sprytem ma smykałkę wszystko na jego rannych zmianach wszystko działa jak należy.Gościu ma niesamowite zdolności logistyczne, przyjazne usposobienie wesoły uśmiechnięty pożartuje niesamowity człowiek .Takich ludzi powinna przyjmować ARMA Andrzejku jesteś wielki! potwierdzają firmy PYSZNY,TEXO,MBC,GWOREK,ELEKTROMONTAŻ,EL-MAR,FOSA,HOSSA,INTAL PARTNER,IZODACH,JET,KRISMAR BUD,MAWI,MBAU,MIRBUD,MONBUD, ANDRZEJKU POZDRAWIAMY Praca jak jesteś na zmianie to zawsze super dniówka,

Wikk

Bardzo niepolecam tej firmy pracowałam tam bardzo krótko ale nawet dzień dłużej bym nie chciała, bardzo zła atmosfera wśród pracowników nie wiem czy to tylko tam gdzie ja pracowałam czy wszędzie, trafiłam na bardzo niekompetentnego kierownika oddziału w kamyku , firma nie wywiązuje się z zobowiązań umowy,

@Wikk

Z powodu tej atmosfery odeszłaś? Z jakich zobowiązań się nie wywiązują?

Anatol99

Szczerze odradzam pracę w tej firmie,to jest jeden wielki przekręt.4,15zl miesięcznie na obuwie.To się już nawet nie nadaje do śmiechu warte.Na paliwo obiecywali 300zl,okazało się że będzie połowa,ale jeszcze nikt tego nie widział.Jak ktoś szuka pracy, radzę szukać w innym zakładzie.Pozniej będzie ogromne rozczarowanie,i nic więcej,naprawdę.

Gośka

Firma tragedia. W Dębicy stracili placówkę. Połowa ludzi poszła do zwolnienia. Kierownik naprzyjmowal ludzi z grupami po to żeby firma miała kasę a potem brak godzin wypełniał urlopami.

Ant
@Gośka

Bo taka prawda

pracownicy budowy Żory

Witam wszystkich jesteśmy pracownikowi budowy w Żorach budujemy 4 hale Akcelerator biznesowy Kssenon chcieliśmy tu opisać pozytywnie o ochroniarzu który tam pracuje.Wspaniały człowiek bardzo miły i uczynny dla ludzi jest wzorem uczciwości każdego wita z szacunkiem takich ochroniarzy pewnie w kraju jest kilku.Andrzej ochroniarz po prostu jest człowiekiem wspaniałym a nie jak na innych budowach służbiści i idioci.Szanujemy go tak jak on nas na prawdę jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego człowieka pracuje dla firmy ochroniarskiej Arma .Pozdrawiamy wszystkich.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Arma? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Irena

Witam, Arma przegrywa przetargi, to nie ma pracy z dnia na dzień.O to główny powód.

Maja
@Irena

I jak w takiej sytuacji wygląda sytuacja pracowników, są zwalniani z dnia na dzień czy otrzymują jakieś odprawy? Czy firma oferuje osobom zwolnionym pomoc w znalezieniu nowej pracy?

@Maja

Witam, nie ma pracy i już.Szukaj sobie sam.To wszystko zależy od Army, i jej oddziału, kierowników, a nie jak my pracujemy za minimalną stawkę. We Wrocławiu, tak było i jest nadal. Pozdrawiam, życzę powodzenia we wszystkich sprawach życiowych tak trudnej obecnej sytuacji Polski związanej z Ukrainą.

Krystyna
@Irena

Czyli pracy tak jakby nie ma, ale w sumie ludzie wciąż pozostają zatrudnieni nawet za najniższą i nikt ich stąd siłą nie wyrzuca?

@Krystyna

Witam,nikt ich nie wyrzuca, sami odchodzą, jak Arma przegrywa przetarg.

INFERNO Scorpion

Sami rezygnują ,firma beznadziejna 40 stopni w.budzie 12h ,system 7/19 19\7 ,wieczne pretensje o wszystko od Pani A.M która jest koordynator na Gamrat ,Są gdzie firma ochrania płacą 2300zł ,jak się odezwiesz straszy cie kierownikiem i zwolnieniem ,mas, być na każde pierdnięcie firmy nie ważne że. Masz urlop telefony musisz odbierać s idź na chorobowe to ci kier powie ze jesteś (usunięte przez administratora) ,grafiki dramat jebiesz jak beduin, nawet ubikacji godziwej toi toi smród masakra

Gabriela
@INFERNO Scorpion

To co ile dni ma się wolne? Jeśli praca po 12 godzin

Grażyna

@Waldi, a Ty pracowałeś lub pracujesz jeszcze aktualnie w Arma w Rzeszowie? Jeśli tak, to jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Bardzo proszę Cię o odpowiedź. @Leonardo, czy mógłbyś powiedzieć na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w Arma? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Myślę, że to bardzo ważne kwestie.

antos
@Grażyna

zatrudnienie odbywa się z reguły o umowę o pracę na czas określony 3 umowy standardowo i 4 powinna być stała o ile pracownik będzie się ze wszystkiego wywiązywał co powinien.Ja pracuję w tej firmie 4 rok i nie ma powodów żeby na nich narzekać nie utrudniają ludziom pracy ciągłymi kontrolami jak inne firmy a to raczej powinno być ważne w miejscu pracy.Serdecznie polecam pracę w tej firmie wypłaty są zawsze o czasie a kierownicy w porządku

@Grażyna

Witam, jeśli jesteś z grupą to tak.Tylko czy firma tego respektuje.

Wieloletni pracownik
@Grażyna

Tak. Masz same benefity. Od łaski paczki na swieta ktorej wartosc nie przekracza 50zl i umundurowanie.

Gabriela
@Wieloletni pracownik

A jakaś karta Multisport, prywatna opieka medyczna? Nie ma czegoś takiego?

Radek

Biedna firma Arma ,dalej szuka pracowników do ochrony Głowno Mit-Mar ogłoszenie widnieje na nuzle biedni nie mają ludzi ogłoszenia nie pomagają ,pan Tomek niech siada na krzesło i robi robotę ,do chorych ludzi nikt nie pójdzie ,chyba że (usunięte przez administratora)

Głowno
@Radek

Byłeś ? robiłeś ? Jak coś trzeba więcej niż oglądanie tv to firma zła i niedobra

Mirosław
@Głowno

To szukają dalej ludzi tutaj? Niby jak skoro podobno firma jest w likwidacji? To prawda czy nie?

@Mirosław

Witam, zależy w którym rejonie, Wrocław, Rzeszów.

Endzi

Powiem wprost.Jeżeli chodzi o kierownictwo i koordynatora na obiektach w pomorskim to ludzie z przypadku jak i ludzie których zatrudniają,Tolerują wszystkich bez wyjątku najbardziej pożądani są tzw.pożyteczni idioci co to bez umiaru donoszą i wchodzą w 4-ry litery.Nikogo nie interesuje,że negatywnie wpływają na wizerunek firmy i swoją postawą i niekompetencją zagrażają utratę obiektu,ale to nie ważne ważna jest sztuka z odpowiednią grupą.Generalnie ne polecam pracy w Armie ponieważ co tu ukrywać jeżeli kierownictwo nie dba o wizerunek i wysoką jakość swoich usług to co się dziwić ludziom z łapanki z którymi nie ma mowy o jakiejkolwiek współpracy,że nie wspomnę o czymś takim jak szkolenia coś takiego przecież nie istnieje.

Wójo

Ogólnie to pracuje w tej firmie w Siemianowicach Śląskich od początku miesiąca i wszystko jest ok.sprzątam magazyn praca lekka łatwa????Koordynatorka przywiozła mi szybko umowę i ubranie do pracy jednym słowem jest dobrze.Pozdrawiam

@Wójo

Witam, to Ty masz szczęście, . Bardzo się cieszę, że w Armii nie jest aż tak źle, jak piszą prawdę. Ryba psuje się od głowy, ! Wszystko zależy od szefów Army, jak zadbają o stanowisko pracy i pracownika, to wszyscy zadowoleni, także firma dla której jesteśmy wynajmowani.We Wrocławiu klęska urodzaju, bida z nędzą! Pozdrawiam.

Mario

Jak sie dba tak sie ma ja byku prace mam super ,a na Mit-mar rozwiązanie widze tylko jedno zmienic cały skład lub po 24 godziny ryc tak jak pani Dorota ,Piotr przełożony pan Tomasz oraz kierownik Przezdz.....i do przodu powiem tylko tyle dziwie sie bardzo zakładowi Mit-mar że taki zespół pracuje na tej portierni ,ale byku oni mają problem że nie mają ludzi nie my ,jak to firma krzak to nic na to nie poradzisz.

Riko

Mario czy ty to widzisz pan Tomasz wystawił ponownie dzis ogłoszenie szuka ludzi na portiernie w Głownie Mit-mar słynna firma Arma ,ludzie sa tylko kasy nie ma

M

Powiem wprost nie polecam obiektu w Głownie w tej firmie Arma kłamstwo i (usunięte przez administratora) totalne nie wierzysz zaryzykuj i sam sie przekonasz kto tam żadzi nie dac sie wrobic w to (usunięte przez administratora) firma krzak a nie ochrona .

Dawid

Wiem cos na ten temat bo pracowałem na tym obiekcie w Głownie i w tej Firmie 3 miesiace ,tragedia wielka kasy za dojazdy za ostatni miesiac zero kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo ,tak jak kolega napisał kierownika tam nie ma ,kierownikiem tam jest pracownik pani Dorota która ustawia ludzi do pionu ,i robi grafiki pod siebie i swojego Męża ,nie polecam tam komuś pracowac ,a jak ktos nie wieży to niech spróbuje i sie sam przekona (usunięte przez administratora) i tyle........

Zostaw merytoryczną opinię o Arma - Rzeszów

• Jak się pracuje w Arma?

Zobacz opinie na temat firmy Arma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arma