Arma

Rzeszów

Opinie o Arma

Trol

OSM to wy macie fajnie bo nasz kierownik Kamil to jakaś pomyłka.

Luki. S
@Trol 21.11.2017 18:44
OSM to wy macie fajnie bo nasz kierownik Kamil to jakaś pomyłka.

Ryśka dorabia w barze na kuchni, robi pierogi z serem a ser za darmoszke

OSM

W końcu mamy normalnego kierownika z pojęciem o robocie. Pozdrawiamy Panie Darku.

Huhu
@OSM 13.11.2017 09:42

Pod takim kierownikiem aż się chce pracować☺

Dno

Ryśka i Jagodziński robią pośmiewisko w kutnie

Szpec w tym zawodzie

Kadra kierownicza mało fachową szczególnie jeden z nazwijmy to kierowników z Krosna

anonymous

Nie polecam blado wypada na tle innych firm , mało fachowa kadra kierownicza

Luki. S

Uczciwa to była. Jak przyjęli Ryśke na mleczarnie w Kutnie przestała być Uczciwa. Z portierni zrobiła Hurtownie towar idzie drzwiami i oknami

Marko
@Luki. S 22.07.2017 15:24

O Rysce to juz urosła legenda w Kutnie, ale to wina Jagodzinskiego, Przyjmuje pracownikow. Daje umowy na 2 lata a po 3 miesiacach zwalnia bo ktos mu plotow nagada. Dobrze ze tego idjoty juz nie ma to moze sie poprawi sytuacja pracownikow i skoncza sie układziki Tylko tu jeszcze kilku macicieli zostalo i powinni ich wy*ebac, Powiem taki to Roman K, Wiesław K. ,Wspomniana Rysia, Tomasz B., MAłgorzata A.

Marko
@Luki. S 22.07.2017 15:24

Prawda boli. Usuneli moj wpis na temat Kutna i byłego juz tz. kierownika S.J. OJ ZABOLAŁO :-)

Wojtas

Na tle innych firm tej branży to ta jest uczciwa. Tak trzymać

Jerzy 100

Zajebista firma. Najlepsza w jakiej pracowałem. Duży plus uczciwość, płace bez wałków przekretow itd. Ciężko tak powiedzieć o którejkolwiek firmie z branży ochrony. Ale Arme polecam z czystym sercem.

wer

fakt jest nadal ta oferta na stanowisko przedstawiecila handlwoego..tylko wiaodmpo ze trzeba sie liczyc z tym zze tutaj zarobki w kazdym miesiacy sa inne

Rafał

ARMA KROSNO - bardzo bobrze oceniam prace w armie , bardzo dobry pakiety socjalny dla pracownikow , ciagle szkolenia ktore wnosza cos nowego, bardzo dobre wynagrodzenie, pomocne biuro gdzie zawsze dostalem oczekiwana pomoco , naprawde solidna firma , nie moge powiedziec nic negatywnego ,z pracy w armie sam azryzygnowalem , poniewaz przebywalem przez ostatnie 2 lata w UNITED KINGDOM

numer 1
@ 14.05.2009 21:28

Żle mi się wcisnęło....wcale nie miało być na plus ale na minus:)

Zostaw opinię o Arma - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arma