Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Monia

"Patrol Group to ogólnie w porządku firma. Gdyby poprawili warunki pracy (temperatura na hali) i trochę podnieśli zarobki - ludzie nie narzekali by" - czyli do poprawy jest bardzo ale to bardzo dużo. Niestety Wieluń to polska klasy C gdzie brak perspektyw na lepsze zarobki zmuszają ludzi do niewolniczej pracy za psie pieniądze. Nooo ale prezes zrobił paczki na święta, tylko szkoda że zabrał premie w zamian haha.

Magdalena

Witam, ktoś może powiedzieć coś o pracy na stanowisku Kontrolera Jakości? i jak wygląda finansowo?

@Magdalena

Praca na zmiany, najniższa krajowa.

Rfh

Nie trać czasu. Warunki pracy tragiczne. Zero możliwości rozwoju. Zimą zimno latem upał nie do wytrzymania. Wieczna zabawa kierownictwa w optymalizację stanowisk pracy, która w ogólnym rozliczeniu nie przekłada się na wyniki. Aaaa zarobki są porazajace jak na dzisiejsze standardy, najniższa krajowa haha. Ludzie zacznijcie się szanować i zacznijcie wymagać.

Jasia

Witam, jest ogłoszenie na kierownika zmianowego. Wiem ze jest pełna obsada. Wiadomo za kogo ten etat?

so

hala 4

Dom

Na hale 4 :)

Dom

Anka

Witam. Jestem osoba dość młodą, chce złożyć podanie do Patrol. Widziałam ogłoszenie że potrzebuja operatorek na produkcje. Czy początki sa ciężkie? Czy przełożeni pomagają w pierwszych dniach pracy? Proszę o obiektywne odpowiedzi.

Grufi
@Anka

Dużo zależy gdzie się trafi, wiem że jak sobie ktoś nie radzi to przerzucają go gdzie indziej a nie zwalniają od razu.

@Anka

Możesz iść do działu handlowego po ostatnich zmianach niedługo w tym dziale będzie pełno wakatów

@Anka

Anka, jeżeli jesteś zaitnetesowana podjęciem pracy w Patrol Group, zapraszamy do nas na Fabryczną 10 w Wieluniu. Spotkasz się z przełożonym, pokażemy Ci na czym polega praca operatora, z kim miałabyś pracować i odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy!

Zaczęło się trolowanie strony z opiniami. Taka polityka firmy nie pierwszy raz. Pewnie zalecenie od góry bo nikt nie chce tam pracować.

Olek

tak, tak goowork to chyba nie portal reklamowy. Aż tak źle nie stać już na fachową reklamę ???

@Olek

Byle,m pracownikiem firmy. Na dziale handlowym. Nie raz było tzw zlecenie żeby na stronach klientów. Wystawiać pochlebne opinie o produktach.

Starszy

Jedyne co mogę powiedzieć jako niedawny kandydat, a więc osoba spoza firmy, to chociaż rozmowa była całkiem rzeczowa i wydawało się na konkretnym poziomie, to mimo obietnicy kontaktu, takowego nie było. Szkoda, bo skoro pracodawca poświęca swoją godzinę czasu, a kandydat jeszcze więcej - szczególnie biorąc pod uwagę lokalizację firmy :) - to miło by było uzyskać jakikolwiek, chociażby negatywny feedback. Pozdrawiam, życzę sukcesów i powodzenia w utrzymywaniu handlowców

@Starszy

Witaj @Starszy, Patrol Group udziela informacji zwrotnej wszystkim swoim kandydatom. Czasami informacja może być przekazana chwilę później np. ze względu na okres świąteczny. Jeżeli masz wątpliwości co do statusu swojej aplikacji skontaktuj się z nami pod: rekrutacja@patrol.pl. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Młody

W firmia pracuje się dobrze. Warunki atmosfera sa spoko. Jedynym minusem sa zarobki. Sporo młodych ludzi ostatnio odeszło i wszyscy zgodnie mówili że przez niskie zarobki.

NewYear
@Młody

Firma nigdy do rozrzutnych nie należała bo Mercedesy kosztują:] fakt jest jeden bez dobrej i stałej kadry w sprzedaży nikt tej firmy poważnie traktować nie będzie a dobra kadra ucieka jak ktoś jej niedowartościowuje. Wzrosty na rynku wymagają czasu i dobrych proklienckich relacji z partnerami handlowymi a o jakich relacjach można mówić jak handlowcy uciekają za lepszymi pieniędzmi i należytym traktowaniem. 20% wzrostu mają firmy 1-5lat na rynku a i to nie jest łatwe do wykonania a nie firmy z 25 letnim stażem na rynku bez stałej kadry która nie jest pewna jutra.

były
@NewYear

NewYear, absolutnie się z Tobą zgadzam, natomiast bardzo żałuję że firma podchodzi w ten sposób do sytuacji, i za nic traktują ludzi którzy robią obroty dla firmy, uważam że to właśnie ludzie odpowiedzialni za sprzedaż powinni być najbardziej docenieni w strukturach, bo to przecież Oni powodują że firma funkcjonuje, ma co robić, dlatego również postanowiłem,pewnego pięknego dnia stąd odejść do miejsca, gdzie Handlowiec jest na pierwszym miejscu, do firmy która owszem wiele wymaga ale również dużo daje: Benefity, narzędzia, poczucie bezpieczeństwa, a w dzisiejszych czasach, wcześniej wspomniane atrybuty są bardzo ważne, co powoduje że pracodawca staję się atrakcyjnym na rynku pracy. Pozdrawiam obiektywnych.

MEMSON

(usunięte przez administratora) zarobki śmieszne nie cenią sobie zupełnie, pracownika nie rozumiem, dlaczego w tej firmie zwykły szary człowiek musi się kłócić o każdy grosz, to pracodawca powinien zabiegać o pracownika.

Moni

W patrolu pracują przede wszystkim fajni ludzie oczywiście nie wszyscy ale większość. Atmosfera pracy nie jest zła ale warunki już tak. Zarobki zbliżone do innych zakładów.

Czarna

Pracuje w Patrol Group dobre kilka lat Może nie jest tu idealnie ale na pewno nie jest najgorzej. Najważniejsze jest dla mnie to, że w firmie powoli wszystko zmierza w dobrym kierunku. Uwierzcie mi a mam porównanie, że w porównianiu z innymu firmami to jest tu naprawde dobrze. Każdemu łatwo narzekać ale jak to mówią wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich szukających informacji na temat Patrol Group.

Chcemy być tam, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszej firmy, stąd też postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania dotyczące rekrutacji czy pracy w naszym przedsiębiorstwie.

Naszym celem jest nieustanny rozwój, dlatego z uwagą słuchamy wszystkich komentarzy dotyczących Patrol Group.  Wierzymy, że dzięki nim, możemy usprawniać funkcjonowanie naszej organizacji.

Dziękujemy za pozostawione na forum opinie. Każdy komentarz od pracownika lub kandydata jest dla nas cennym źródłem informacji.

Osoby, które chcą skontaktować się z nami bezpośrednio, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: hr@patrol.pl, lub kontaktu osobistego – zapewniamy anonimowość.

Zachęcamy także do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy:

Pozdrawiamy,
Patrol Group

Good Time

"Dobrze że jest ktoś od HR. Że ktoś będzie dbał o prawa pracowników. może gdyby wcześniej Pani była z kompletacji nie zwolniła się ardzo wartosciowa osoba, długoletnia pracownica która umiała wszystko. Ale to nie było doceniane tylko osobisty stosunek do niej oraz zazdrość o wynagrodzenie finansowe a przecież podobno mamy prawo do NIEJAWNOŚCI ZAROBKÓW. Podobno... W teorii także praktyce na kompletacji NIE , przynajmniej tak bylo...Kompetentna i rzetelna kierowniczka zmiany nie robi szumu wokół wypłaty pracownicy a tak było i wyszlo to do innych działów." " Zgłoszenia były już dawno. Pracownice zgłaszały kierownikowi rok temu ale nikt z tym nic nie zrobił i tak bedzie tym razem. Pozdrawiam wszystkich pracowników. Naprawdę ludzie a przynajmniej wiekszosc to fajne osoby a reszta tylko narzeka." Mam nadzieje ze dział HR to czyta mam nadzieje ze ktoś kompetentny to przeczyta i trafi z tym do Prezesa GM . I chwilę się nad tym zastanowi. I wyjdzie z jakąś ciekawą inicjatywą. Zacznie się bacznie przyglądać pracy na kompletacji. Panie Prezesie bo przypuszczam ze wolnych chwilach wchodzi pan na to forum i je czyta... ja wiem że trzeba wymagać i itd , ale trzeba do rządzenia dawać mądrych i kreatywnych ludzi. Chyba że woli pan, wciąż czytać o kolejnych kłopotach na tym dziale. I frustracje ludzi ze nic się z tym nie robi. PS : Ona jest lepszą aktorką niż pan. :) Pozdrawiam

Sven
@Good Time

Za to ostatnie zdanie stawiam Ci piwo.

Good Time

" Pracuje w Patrolu i obserwuje i moge stwierdzić że nigdy nie było tam lepiej niż teraz. Kadra zarządzająca jest obecnie najlepsza w firmie dużo sie dzieje. Kierownik produkcji - pierwszy który interesuje sie naprawde wszystkim wychodzi do ludzi rozmawia o potrzebach słucha ludzi - brawo. Dyrektor właściwy człowiek na właściwym miejscu ogarnia cały zakład. Niech starzy pracownicy powiedza jak było kilka lat temu. Warunki poprawiły sie i to duzo. Atmosfera pracy tez. Oczywiscie zaraz wyleje sie na mnie fala krytyki bo ci co tylko narzekaja na pewno skrytykuja moją wypowiedz." hehehe to na sto procent pisał jakiś zwykły szary pracownik, no na sto procent :D nie pisał tego nikt z kadry zarządzającej no na sto procent :D żenada po prostu żenada. Czytając to można odnieś wrażenie ze Patrol to kraina mlekiem i miodem płynąca. Szkoda tylko ze wciąż są poszukiwani ludzie. Że jest tak ogromna rotacja, że po za starymi pracownikami którzy już przywykli do tego. To już nowi ludzie przychodzą i widzą ten chaos i bałagan i szybko odchodzą. Do tego żałośnie śmieszne zarobki, za nie ma co się oszukiwać, prace często pod presją czasu. Ja wiem że krytykować jest łatwo i każdy głupi to potrafi, ale ja tu nie zamierzam krytykować czy wylewać wiadra pomyj na jakieś osoby. Bo nie to jest moim zamysłem. Bo w tej firmie pracują naprawdę w porządku ludzie. Nawet wśród kadry zarządzającej. Plusem jest to że łatwo się też zaaklimatyzować bo jednak pracuje tam dużo młodych i otwartych i inteligentnych ludzi. Ale panuje też ogromny bałagan, atmosfera jednak gęstnieje, wymaga się więcej w zamian oferując nie wiele. Ale wierze ze trafi ten komentarz do kompetentnych ludzi w tej firmie i poczynią jakieś kroki w tym kierunku. Widzę ogłoszenie na dział kompletacji, myślę ze póki kierowniczką zmiany jest tam AK to nawet jak ktoś tam przyjdzie to wystarczy ze ta osobą nie będzie lubiana przez tą panią to długo nie popracuje i nie ma znaczenia czy będzie dobrym pracownikiem czy też nie. Sprawia wrażenie ogromnie zatroskanej o sprawy tej firmy a w rzeczywistości dba o to ażeby było pod jej dyktando i jest wstanie oczernić każdego. Ocenia czyjąś prace na zasadzie Lubię albo nie lubię. A to jednak podobno profesjonalna firma. Myślę ze zmiana na tym stanowisku da marketingowy i nie tylko pozytywny impuls dla firmy. Że jednak żadne układy tu nie rządzą, że kadra zarządzająca dostrzega pewne sygnały ze czas coś zmienić, ze czas pokazać ze oczyszczamy tą toksyczną atmosferę. Ale może będzie jak dawniej że ludzie będą pisać "Tak jest i wszyscy mają ubaw jak idzie z paleciakiem tylko w te dni kiedy szef jest na zakładzie. Kiedy go nie ma to jakos dziwnie nie ma nic do przywiezienia. Trzeba umiec sie pokazac i zablysnąc czasem hahahahaha" nie wiem kto to pisał, ale wiem ze taka jest opinia większości. I niestety taka jest też prawda. Ale ocenę tego pozostawiam tak zwanej "Górze " Nie ma ludzi niezastąpionych. Czy warto przyjść do Patrol Group ? myślę ze mimo wszystko warto. PS : " UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patrol Group Sp. z o.o. " Mam nadzieje ze ten warunek pozostał spełniony :) Pozdrawiam

Mateo
@Good Time

Warto przyjść do firmy oczywiscie byle tylko nie na tamtą zmiane na kompletacji. Pozdrawiam.

@Good Time

MATEO, dziękujemy za Twoją opinię. Nieustannie pracujemy nad warunkami i lepszą organizacją pracy w Patrol Group. Firma jest jednak duża i się rozwija więc ciągle jest miejsce na dalsze usprawnienia - nad czym codziennie pracujemy. Co do sytuacji w Dziale Kompletacji, będziemy to badać. Jeżeli możesz nam podać więcej szczegółów będziemy wdzięczni za wiadomość na adres: hr@patrol.pl

@Good Time

Masz rację: ja widzę to tak: jeśli Firma jest ok to nie ma słodzenia i zachwalania w internecie. A tutaj same słodzenia i wmawianie, że teraz to tylko lepiej, bo to i tamto . Negatywne i niewygodne komentarze natychmiast znikają!!. Opuściłem szeregi tej firmy jakiś czas temu i uważam, że była to najlepsza decyzja. Na pracę w Patrolu szkoda zdrowia i czasu. Lepiej rozwijać się i przynosić pożytki w innej organizacji.

@Patrol Group Sp. z o.o.

" Co do sytuacji w Dziale Kompletacji, będziemy to badać. Jeżeli możesz nam podać więcej szczegółów będziemy wdzięczni za wiadomość na adres: hr@patrol.pl" To aż trudno uwierzyć ze w końcu ktoś z działu hr się odezwał, ale bardzo to doceniam.:) Jeśli chodzi o szczegóły polecam dokładnie przeczytać wcześniejsze komentarze, ludzi z którzy mają z tą osobą nieprzyjemność pracować. Ja wiem że można napisać : Że kierownik nie jest po to by go lubić, ale aby słuchać jego poleceń. I owszem zgadzam się z tym absolutnie. Ale proszę mi wskazać inną osobę na stanowisku kierowniczym czy też nawet dyrektorskim do której ludzie mają tyle zastrzeżeń ? bardzo nieliczne i pojedyncze przypadki. Czyli to już coś powinno dać do myślenia. Dlaczego nie wspomniano słowem o drugiej pani z kompletacji która też jest kierowniczką ? A wydaje mi się ze prace wykonuje tak samo ze zlecenia są wykonywane na czas. Ale jednak w drugim przypadku po za tym ze druga kierowniczka zmiany również wymaga od swoich ludzi, zaangażowania i jej załoga również pracuje pod presją czasu. To potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, a proszę mi wierzyć obok finansów to atmosfera w pracy jest drugim bardzo istotnym czynnikiem. Wierzcie mi ludzie zanim podejmą prace w jakimkolwiek zakładzie z reguły często zasięgają informacji z Internetu, jakie są opinie o danej firmie. A takie opinie spójrzmy sobie prawdzie w oczy zniechęcają. Ale uważam ze firma jako sama w sobie ma potencjał ogromny i naprawdę podkreślę to jeszcze raz, pracuje w niej naprawdę dużo życzliwych i w porządku ludzi. Nawet wśród ludzi którzy w tej firmie zajmują najwyższe stanowiska, Dyrektorskie czy kierownicze. A to oni z reguły w innych firmach są najbardziej atakowani. Jeśli naprawdę ktoś poważnie do tematu podejdzie i zastanowi się ze może jednak coś jest na rzeczy i tu już nie chodzi o zwykłe atakowanie kierownika na zasadzie bo wymaga to nie lubię. Tylko ze problem jest naprawdę znacznie poważniejszy. Bo jak już napisałem wcześniej proszę wskazać inną osobę do której było by aż tyle zastrzeżeń? …… no właśnie Stwierdzenie " Co do sytuacji w Dziale Kompletacji, będziemy to badać. " to proszę mi wierzyć za mało. Bo te komentarze i opinie nie pojawiają się od wczoraj. Widocznie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Wierzcie mi jeśli będą poczynione jakieś faktyczne kroki by to zmienić to i opinia się zmieni. Wierze ze nasza dyskusja przebiegła znów w merytoryczny i kulturalny sposób. Pozdrawiam :)

@Patrol Group Sp. z o.o.

Moja wcześniejsza merytoryczna odpowiedz nie została opublikowana. Czyżby odpowiedzi były wybiórczo publikowane. ? Nie chcemy sprowadzić tego forum do kulturalnej dyskusji ? Czy regulamin został złamany ze nie zostało ono opublikowane ?

Doris

Klon
@Good Time

Zgłoszenia były już dawno. Pracownice zgłaszały kierownikowi rok temu ale nikt z tym nic nie zrobił i tak bedzie tym razem. Pozdrawiam wszystkich pracownikow. Naprawde ludzie a przynajmniej wiekszosc to fajne osoby a reszta tylko narzeka.

Zdich
@Good Time

Ciągle czytam ta nowa: kadra zaządzająca jest lepsza od poprzedniej i to słodzenie i to kilkanaście razy w po każdej wymianie w Patrolu .... Było wiele bardzo dobrej kadry, którzy de facto budowali tą firmę, ale niestety polityka "najwazniejszych" w firmie nie sprzyja utrzymaniu dobrych fachowców. Moim zdaniem nie warto podejmowac pracy w tej firmie szkoda zdrowia. Nikt, nikogo nie doceni; w perpektywie nawet tej obecnej samowychwalającej się kadry kierowniczej

Ktoś

Pracuje w firmie już kilka lat i powiem tak raz jest lepiej raz gorzej. Widze ze kadra zarzadzajaca bardziej liczy sie ze zdaniem pracownikow. Kiedys za rzadow jednego dyrektora to było tak: "nie podoba ci sie to nikt cie siłą nie trzyma". Teraz jest zupelnie inaczej. Da sie zauwazyc ze problemy staraja sie rozwiazywac na bieżąco i bardzo mi sie to podoba. Malymi krokami ta firma jest coraz lepszym miejscem pracy ( nawet nastawienie szefa do pracownikow) te drobne rzeczy sprawiaja ze ja przestałam myslec o zmianie pracy ;)))

@Ktoś

Hmmm… Czy kadra zarządzająca liczy się bardziej z zdaniem pracowników ? To owa kadra zarządzająca o której piszesz a może jesteś jej częścią, chyba nie widzi, albo udaje że nie widzi, problemów o których była wcześniej mowa. Tj nie czyta komentarzy a one są może nie zawszę merytoryczne, a wręcz mocno atakujące pewną panią. Ale mimo to są bardzo szczerze. Co do dyrektora no ja się absolutnie zgadzam tu nawet nie ma porównania miedzy poprzednimi dyrektorami a obecnym. Bo pan Wojtek, jest człowiekiem o wielkiej kulturze i ogromnej wyrozumiałości, i nie widzę by ktoś go tu atakował. Także nie odbiegajmy od głównego tematu. Chodzą słuchy a że mają być mocno ograniczone premie, chciałbym żeby ktoś kompetentny się wypowiedział w tej sprawie. Jeśli to prawda to jeśli to jest to " nowe nastawienie " to nie sądzę aby przyniosło pozytywne rezultaty. Ja myślę ze sporo ludzi mimo ze będzie się im pluć w twarz i mówić ze deszcz pada i tak nie zmienią pracy. Będą swoją frustracje wylewać na tym forum. Ale to jest kwestia samego pracodawcy, na ile zależy mu, aby stworzyć wolną od frustracji załogę. A proszę mi wierzyć ze nie poniesie za to wielkich kosztów finansowych. Po po prostu niech czyta uważnie opinie ludzi którzy u niego pracują. pozdrawiam

Dorian

Tak, tak idzcie tam do pracy szczególnie pod jedną kierowniczke która tylko niektórym znanymi sposobami stosuje mobbing, atmosfera pracy tak gęsta że po powrocie do domu z człowieka kompletnie wyssane życie i energia nie wiem z czego ona tam jeszcze pracuje???

Mamy 2018 rok, każdy wie że trudno jest znaleźć dobrych pracowników. Jeśli jesteś dobry i nie chcesz tracić czasu na współprace z donosicielami i amatorami (nie mówię o pracownikach produkcji dla których szacunek), idź do Patrola. "Kierownik" i Menagier i pewna tajemnicza osoba w biurze szybko cię obrobią kryjąc swoją "d". Szkoda czasu.

Dolar

Kto jest tą tajemniczą osobą?

Obserwator

Czy naprawdę nic pozytywnego nie da się napisać o Patrol Group Sp. z o. o.? Firma publikuje sporo ofert pracy. Pewnie jest wielu kandydatów, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem. Napiszcie, proszę czy to firma raczej dla ludzi z doświadczeniem, czy jest dobra również dla początkujących? Jak wyglądają warunki pracy oferowane przez firmę na tle rynku?

Konrad

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

@Konrad

Post chyba z ekipy zarządzającej; nie podoba się to nikt Cię nie trzyma. Usuniemy niewygodne wpisy i znajdziemy kogoś innego.......

@Konrad

Cześć Marcin!

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.