Opinie o Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Contact Center Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Contact Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy urlop w Contact Center Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Rozczarowany Nowy wpis

Totalna dezinformacja, wykorzystywanie ludzi jak tylko się da . liderka nic nie ogarnia, pracownicy którzy się starają nic za to nie mają a ludzie którzy mają w czterech literach są tak samo traktowani . Stanowczo ODRADZAM już lepiej się zatrudnić w innej firmie za większe pieniądze a nie za najnizsza krajową z kierownictwem które nic nie robi .

Mikołaj Nowy wpis
@Rozczarowany

To tak mało tu płacą? Nie ma żadnych premii żeby podbić stawkę. Wrzucili ofertę pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta marki premium w branży motoryzacyjnej ale stawka to tylko 21 zł na godzinę i to na zleceniu. Ty też masz taką umowę?

W. Nowy wpis
@Mikołaj

Taka stawka jest dla nowych.

Wiktoria Nowy wpis
@W.

To w żaden sposób nie patrzą na doświadczenie ani nic? Nie da rady ze względu na umiejętności negocjować?

Czy urlop w Contact Center Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Darek
@Pytanie

Ta płatny lecz stratny pujdziesz na łąkę czy l4 to będzie ur.

Mikołaj
@Darek

Co to znaczy stratny? Jak się jest na urlopie czy L4 nie przysługuje premia? O to chodziło bo nie do końca załapałem.

enzo
@Mikołaj

Nie przysługuje wtedy.

Halina
@enzo

I kiedy jeszcze nie przysługuje? Jakie są wytyczne?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Contact Center Sp. z o.o.?

Xyz

Wszystko co obiecują to bzdury. Umowa zlecenie na wieczność za najniższą krajową i zero perspektyw. Obrazki i sciemy wrzucane o szkoleniach przez profesjonalistów i świetnym traktowaniu pracowników to tylko na pokaz dla świata a tak na prawdę żadne szkolenie nie jest poparte profesjonalizmem, wiedzą i nawet ciężko nazwać to szkoleniem. Robią dobrą minę do złej gry.

Aleksandra
@Xyz

To jak wyglądają te szkolenia niby? Siedzicie i filmy oglądacie, czy co? :D

logo firmy Pakowanie lekkich paczek eprezencik.pl
Toxic Shirts Janusz Badełek
logo firmy Księgowa/y
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
GoWork.pl
(489 opinii)
logo firmy Zatrudnię kierowcę wywrotki
Usługi Transportowe-Budowlane Siarkiewicz Zbigniew
Aplikuj na wiele ofert
Grzyb

Widzę, że negatywne opinie o tej firmie są kasowane. Szkoda, że ciągle próbujecie (usunięte przez administratora) ludzie jaki (usunięte przez administratora) u was panuje. (usunięte przez administratora) i zlewka przez liderów. Praca w sobie nie jest straszna, straszne jest kierownictwo, które zniechęci cię do pracy. Przychodzenie do tego biura rozwala psychikę. HR w tej firmie jest bo jest, ale nie oczekujcie pomocy od nich bo jednym uchem wpuszczą a drugim wypuszczą. W korespondencjach będą udawać przejętych oraz to, że chcą coś z tym zrobić. W rzeczywistości niczym jak w tej pracy "przekażę sugestię do odpowiedniego działu". Miesiąc w tej pracy to katastrofa. Na spotkaniach będą poruszane takie pierdoły jak różowe włosy koordynatora projektu czy inne pierdoły. Jesteś nowy/nowa w tej firmie? Uciekaj zanim będzie za późno.

Porso

Nie respektuja ludzi Pracowałem 2 lata i jedyne dzien w czasie pracy Pani mowi że zwolnienie.. A przecież bez przyczyny Nie polecam Nie polecam Lepiej spać nic pracować tutaj Nawet w łazienke pójdziesz pyta))) I mówią że dla czega tak długo byłeś.. Jeszcze raz nie polecam Nie polecam Pozdrawiam

Adam
@Porso

Tak jest też nie polecam..

Iza
@Adam

dodasz coś jeszcze innego od siebie? co by wniosło nowe spojrzenie na tę firmę :)

Ala
Kandydat

W zeszłym tygodniu miałam rekrutacje na stanowisko konsultanta wszystko było ok a Pani wszystko wyjasniła. Nie mam uwag w tym tygodniu zaczynam pracę

Miki
@Ala

Potwierdzam, ja tez juz po rekrutacji i w przyszlym tygodniu ide na szkolenie. Pani od rekrutacji cierpliwie odpowiadala na wszystkie moje pytania. Tak powinna wygladac rekrutacja w kazdej firmie. Pozdrawiam

Iks
@Miki

Jaka propozycja stawki netto za godzinę? Szkolenie płatne? Ile trwa?

Iks
@Miki

Jakie warunki finansowe?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Contact Center Sp. z o.o.?

Praca zdalna

Uważajcie na zdalnej, wyciekają prywatne informacje z domowej sieci pracowników...

Kozioł

Ostrzegam przed wszelkimi projektami. Po wielu latach zwalniają doswiadczoną osobę pod pozorem redukcji etatów a zielonych zostawiają. Pozorne zwolnienia... Mało tego to jeszcze nic nikomu nie mówią jak firma się rozwija czy zwija. Obiecują złote góry. Będziesz miał wyniki będzie praca... Kłamstwa same. Jeszcze do tego kierownictwo, które ma wszystkich w poważaniu.

Jola
@Kozioł

Z Pana wypowiedzi wynika, że został Pan zwolniony z powodu braku wyników. Z całym szacunkiem ale żadnemu pracodawcy nie jest na rękę trzymanie kogoś, kto nie robi wyniku a przychodzi jedynie żeby „nałapać godzin”

@Jola

Nie jedna nagroda za wyniki i premia co miesiąc... Hehe. Grunt to przykleić komuś łatkę jak się nic nie wie...

@Jola

Płaza za etat nie za godziny...

Propozycja
@Kozioł

Witam Panie Kozioł. Jeśli szuka Pan zajęcia w uczciwej firmie i lubi Pan kontakt z klientem, zapraszam do kontaktu. Zapewniam zajęcie spokoje, elastyczne godziny pracy i pełne wsparcie. Pozdrawiam. Daniel 514463209

Lilit
@Kozioł

Zgadzam się z komentarzem w 100 % .

Jak szefostwo w Contact Center Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Xavi.
@Pytanie

Do czasu gdy nie będziesz pytał jest OK.

Świrek

Bez komentarza.

Adi

@Zxy a wiesz może jak w Wwa?

Xyz

A jak w Elblągu ? Spoko jest?

Zxy
@Xyz

Nie polecam. W tym mieście z tą firmą można osiągnąć naprawdę niewiele.

Ostrzegam przed projektem Smartney, tam już nikt nad niczym nie panuje, totalny bajzel, nieudolna koordynatorka która udaje że coś ogarnia i bezczelne (usunięte przez administratora)które wyniosą ja razu pewnego razem z biurkiem...szok

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Contact Center Sp. z o.o.?

Ten co wie
@Pytanie

Z reguły po roku czasu. Ale często można uzyskać umowę o prace wcześniej.

Sonia

Czy są jakieś perspektywy na zakotwiczenie sie w tej firmie z dobrą pracą i płacą? Opinie są zgola odmienne

doświadczona
@Sonia

Lepiej się nie zakotwiczaj. Spróbować możesz, żeby sie przekonać na własnej skórze, ale na dobrą płace nie licz.

@doświadczona

To jest praca na 3 miesiące zatrzymać sie i tyle nic więcej.

Danuta
@Styki

Nie ukrywam, że ciekawi mnie, dlaczego - Twoim zdaniem - praca w Contact Center jest tylko na chwilę. Czy chodzi tu o poziom zarobków? A może o braku możliwości dalszego rozwoju? Rozwiń proszę swoją myśl.

@Danuta

1. Minimalna krajowa jako stawka podstawowa, 2. wypłaty są opóźnione, 3. Ciągła rotacja wśród pracowników/liderów/kierowników- tylko jedna osoba pozostaje bez zmian(Ci co pracują to wiedzą :) 4. Przenoszenie między projektami to ciągłość- bo akurat tutaj potrzebujemy pracowników(średnio 3 projekty na miesiąc).

hm...
@Styki

Ta "jedna osoba" umie doskonale manewrować, to krętaczka i wciąż udaje się jej ocalać swoją suchą d. Do czasu. Swoją drogą fenomen socjologiczny. Ma tak dziwną twarz, a jednak... ktoś ją tam trzyma.

Kompetencja
@hm...

@hm... Jaki jest związek między wyglądem / twarzą a kompetencjami, wiedzą i doświadczeniem danej osoby? Osobiście uważam, że wygląd nie jest ważny, ważne jest to co kto ma w głowie i co sobą reprezentuje w kontakcie z drugim człowiekiem.

@Kompetencja

Zgadzam się, ale jeżeli kompetencje są 0 i wygląd 0 to budzą się w człowieku uzasadnione wątpliwości - może ta osoba ma ukryte pod biurkiem umiejętności.

biurko
@Styki

Ta osoba z każdej innej firmy wyleciałaby po miesiącu, bo jej słodkie pierdy to jedyne kompetencje.

Zainteresowana
@biurko

Kurczę o kogo chodzi bo nie wiem :)

były prac.
@Zainteresowana

Ma bardzo dziwną "twarz". Jak się uśmiecha, to wygląda na szczerzenie kłów. Ogromny tupet i wyjątkowy talent do lawirowania. Miała swoje "pupile" a w cc włazidupstwo zawsze jest mile widziane. No przepraszam, nazwiska tu nikt raczej nie napisze. Może już wyleciała, nie wiem.

Pomarańczowy

Contact center przejęło pracowników Orange, od marca czekamy na regulamin premiowania, jest koniec maja a w czerwcu ma być właśnie wypłacona premia już za kwiecień na zasadach których nie znamy. Zaczynaja sobie w kulki lecieć. A ten jakiś szef cały, to na spotkaniu wiadomo lał taka wodę ze jest pięknie i idealnie ze głowa mała.

Samuel

Same pytania ale odpowiedzi brak. Jest tak dobrze, że nie chce się nikomu zostawiać tu opinii?

@Samuel

Albo tak źle że szkoda słów ;)

tratatata

Czy ktoś może napisać jak to wygląda praca w oddziale w Poznaniu? Na rozmowie usłyszałem jak to wszystko ma być spoko i fajnie, ale chciałbym wiedzieć ile w tym prawdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Contact Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contact Center Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Contact Center Sp. z o.o.