Opinie o PKP Cargo w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PKP Cargo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PKP Cargo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP Cargo w Katowice

w 2015 akcje Cargo 80zł po 5 latach nszz solidarność i pis 10 zł GRATULACJE !!!!!

TomTom

Witam! Jak kształtują się zarobki na stanowisku Dyspozytora ds. międzynarodowych? Mam ofertę pracy w PKP z językiem niemieckim. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Bolek
@TomTom

Zarobek w okolicach 4 tys netto

Gododi

Dobry wieczór mam pytanie na konduktora jaka jesteś mniej więcej stawka dziękuję serdecznie za Odpowiedź

Bigbro
@Gododi

Na konduktora w tej firmie można było aplikować jakieś pół wieku temu... Robota była odpowiedzialna i dobrze płatną. Życzę powodzenia!

Olo
@Bigbro

A jakie warunki pracy na stanowisku kierownik pociągu

Lekko Gazowany

Ma ktoś dostęp do EKL-a? Potrzebuję sprawdzić pare informacji , odpłatnie. awaria1234567@gmail.com

Deklaracja S

Ile odpalę

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

To kolega poszalał z tym 5000 zł. Tyle to tam zarobisz jak wyjdziesz w 2 albo 3 niedziele i zrobisz conajmniej 24 nadgodziny no i oczywiście masz conajmniej 30 lat pracy w Cargo. Moja max wypłata to było 4500 zł przy 36 nadgodzinach i 2 niedzielach. Dodatku za lata pracy miałem około 200 zł a najstarsi pracownicy mają około 800 zł. Tak więc 5000 zl jest możliwe ale trzeba spełnić warunki jakie napisałem. Do tego jazda osobowymi pociągami po pracy i do pracy. Latem spocony i śmierdzący w pociągu pełnym ludzi bo na lokomotywach klimatyzacji nie zobaczysz jeszcze długie lata. Lokomotywy tak syfiaste ze śmierdzisz po samym wejściu tam na 10 minut a co dopiero siedząc 12h w 40 albo 45 stopniach. Pomijając to ze bezpieczeństwo pracy w takich warunkach jest zerowe.

Aa

Szykuje się strajk

Spawacz,nieco ponad 2200 na rękę.Między rokiem 2018 a 2019 tylko ok. 350 zł więcej.Licząc inflację realnie zarobki spadają.A ten rok ma być jeszcze gorszy bo obecnie zabrali stałą premię.Jestem za strajkiem,ponieważ pracowników mają nie za ludzi tylko za zasoby ludzkie.I mam pytanie,gdzie są nasze związki?

Tt
@Paweł

Wszyscy siedzą cicho, z tego co mi wiadomo to związki w jednym zakładzie tylko działają reszta olewa sprawe

Bdg
@Aa

Kto ci człowieku ten strajk zorganizuje, banda mocherowych beretow którzy boją się pisnąć słowem bo boją się o swoje dupska w biurach, związki? Proszę cię, nie rób sobie żartów..

maszynistacd
@Tt

Jaworznickie ? szczakusy ?

Max1999

Żenada , odprawa po 35 latach pracy na PKP 3200 netto.Czy Dyrektorzy Zakładów nie widzą szerzącej się biurokracji, mistrzów, radców itp.

zombi

Może nie jest idealnie ale czas mamy bardzo ciężki więc lepiej ostro pracować niż stracić pracę.

gregor

bankomaty dinozaury trampolina dla cwaniaków ze związków Gregor alkoholik PS pozdrowienia dla koguta

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PKP Cargo. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Gal anonim

Wypłata glodowa, trzeba utrzymywać nierobow. (usunięte przez administratora) kompletne, brak szacunku dla pracownika wszystko idzie do góry a Cargo obniża pensje. (usunięte przez administratora)

Karol

Proszę o Poradę. Jestem zatrudniony w pkp cargo umowę mam do końca października. Zakład chcę mi dać aneks do umowy i mnie przenieść do pracy oddalonej o 160km. Czy muszę podpisać aneks, skoro mam umowę do października i na miejscu pracę. Proszę o Poradę co robić w takiej sytuacji... Dodam że nie jest to delegacja na 3 miesiące

Kongo
@Karol

Nic nie podpisuj i wykonuj obecną umowę na tych warunkach

Kiks
@Karol

Masz umowę na czas określony. W chwili niepodpisania aneksu zapewne twoja umowa po prostu wygaśnie a ty zostaniesz z gołą (usunięte przez administratora) Biorąc pod uwagę aktualną sytuację firmy powinieneś się cieszyć, że w ogóle zaproponowano ci cokolwiek. Zrobisz jak zechcesz. Albo zostaniesz albo powinieneś szukać nowej pracy.

Opornik
@Karol

Kolego jesli jestes na umowie pracodawca moze wyslac cie na 3mies z ta sama pensja plus delegacja mozesz odmuwic jesli masz chore dziecko rodzicow lub sam wychowunjesz dzieci.co do umowy to od ciebie zalezy czy ja przyjmierz czy nie. Nowa umowa nowe negocjacyjne porozumienie. Wiec mozesz przedstawic takie oswiadczenie a pracodawca nie moze cie zwolnic z takich powodow ale terz moze nie przedluzyc umowy.

Max1999

Nie opanowana biurokracja ,Nikomu do niczego , utworzone Stanowiska takie jak Mistrzowie,Specjaliści.Trzeba to zmienić. Pracownicy na etatach robotniczych nie zarobią na te psełdo potrzebne etaty.

Max1999

Pracuję 35 lat w tej firmie. Pensja podstawa 2300 zł.Śmiech i żenada.Pracownik zastraszany ,przestawiany z miejsca na miejsce.Przeludnienie w biurokracji np.Mistrzowie kiedyś wykonywali jakąś pracę teraz przy braku pracowników nic,tylko 8godz.za biurkiem.Powinni te etaty likwidować.

mechnik
@Max1999

Popieram głos

Gregor

@Max1999 Konkurencja mocno atakuje. Jest tak źle , że wytrzymujecie 35 lat!

Zbyszek

Takiego syfu zastraszania nie miałem w żadnej innej firmie kolesiostwo i układy

Patryk

Paczki będą dla dzieci? Bo słyszałem że Nie. Wstyd!!

@Patryk

Mają być Paczki,ale mogą się w tym roku nie wyrobić. Haha dobre !! Czekamy jak to na kolej...

hjkl

Witam, jest ktoś "w temacie", kto się orientuje ile można zarobić na stanowisku specjalisty w PKP Cargo w Krakowie czy Katowicach czy w innym mieście? Np. taki specjalista na rynek austriacki z j. niemieckim, w Krakowie? Na jaką płacę można liczyć, na jaką atmosferę w pracy? Ewentualnie na mail proszę od odpowiedź mksmaj@hotmail.com Pozdrawiam

Valpin

Czy jest problemem dostawić jeden wagon więcej w pociągu o 16.06 do Szczecina.Czy tym kapitałową sprawia to przyjemność że ludzie się cisną na korytarzu.

Prezes
@Valpin

juz dostawiony mozna wsiadac

oiujou
@Prezes

jaki wagon ? bydlęcy ?

Paweł 33

Czy jest możliwe zarobienke ponad 5000zl podczas kursu na maszyniste? Moj znajomy tak dostał dlatego pytam bo jestem zdziwiony bo nie mając jeszcze świadectwa można tyle już zarobić?

@Paweł 33

W 3 miesiące to może i tyle zarobisz

lool
@Paweł 33

to słabo ten znajomy się dogadał. Ja podczas kursu na licencję miałem prawie 10 k

Xyx

Czy będzie premia do wypłaty w grudniu i gratyfikacja na dzień Kolejarza? Straszą ze nue będzie nic bo przewozy słabe

@Xyx

W każdej firmie jest różnie,to tak jak z podwyżkami.W jednej dostaną 500 zł, w drugiej 200zł,a jeszcze w innej 100zł.Wszystko zależy od naszych związków.Górnicy choć kilka lat byli pod kreską podostawali po kilka tysięcy.Ta Kolej i związki są do bani.

Witam. A czy na umowie próbnej dostanę coś na dzień kolejarza? Pytam bo jak narazie to 1700zł mam i by się przydała jadą na święta. Dzięki !

CargoTaborowiec
@Adam

Kolego, ty sie lepiej martw żeby umowę tobie przedłużyli a nie 'Kolejarzem'. Przewozy siadły i szukaja oszczędności na etatach..tego Pan Premier już nie powiedział w Expose :)

lol
@Adam

Na umowie próbnej 1700 zł ? To jako kto pracujesz ?

@CargoTaborowiec

Nie martwię się bo przyszedłem tu ze względu na 12 godzinny grafik pracy. W poprzedniej firmie miałem od 2600 do 3200 Więc mogę wrócić. Martw się lepiej o swoją dupę. A pytałem o dzień kolejarza A nie o to czy dostanę umowę. Czytaj że zrozumieniem!

@lol

No jak to kto? Robotnik A po egzaminie manewrowy

Aplauz
@Adam

Hehe, jakaż ciekawa konwersacja u pracowników, ale widzę, że jeden nie trzyma ciśnienia.. chyba pomylił ścieżkę kariery bo na kolei będzie miał wiele sytuacji gdzie żyłka pęknie..

Odpr
@Adam

Trzeba przepracowac rok ale pewnie jakaś premie dostaniesz :)

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Cargo - Katowice

• Jak się pracuje w PKP Cargo?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Cargo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Cargo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP Cargo?

Kandydaci do pracy w PKP Cargo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP Cargo