PKP Cargo
2 6 12 5 1
Natalia Nowy wpis

@anonymous na forum nie można używać wulgaryzmów oraz nikogo obrażać. Jest o tym informacja zawarta w regulaminie forum: https://www.gowork.pl/regulamin Każda opinia, która go narusza może zostać usunięta przez administratora forum. Jeżeli chcesz napisać opinię o PKP Cargo to z zachowaniem kultury słowa jak i przestrzeganiem regulaminu.

Natalia Nowy wpis

@poldeek i co spróbowałeś dostać tą posadę, którą opisywałeś w komentarzu poniżej? A pytanie do pracowników jak odczuliście zmianę zarządu PKP Cargo https://www.pkpcargo.com/pl/aktualnosci/zmiany-w-sk%C5%82adzie-zarz%C4%85du-pkp-cargo-sa/ ? To zmiana na lepsze czy na gorsze?

poldeek Nowy wpis

wydaje mi się, że u nich jest nowa oferta - nawet ciekawa jako Naczelnik Wydziału Ochrony Informacji, a można też zarobić na niej naparwde sporo, jak wydaje mi się, bo srednia to chyba te 3 tys z tego co wiem.

Marek Nowy wpis

Nie zawsze było żle,ale wtedy były parowozy

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Milosnik Kolei - 2009-07-02 10:20:15 Zmieńcie cały zarzad, znajdzcie wykfalifikowanych pracowników, wywalcie polowe administracji, A BĘDZIE ŻYŁO SIE LEPIEJ, nie zarząd utrzymuje kolej, tylko kolej utrzymuje zarzad, DARMOZJADÓW [usunięte przez moderatora]. A wogóle dlaczego prywatni przewoźnicy dalej zarabiaja juz maja 30 procent rynku przewozów towarów??? BO MAJA LEPSZY ZARZAD NIZ PKP rozpacz

tutaj

jutro o 8 mej zapraszam na stype po firmie wezcie megafony i marsze załobne i spotkajmy się przed firmą

Milosnik Kolei

przyszły bezrobotny

to hanba dla firmy proponują ochłapa w wysokosci 15000 tysięcy po 35 latach uczciwej pracy wstydze sie za dyrektorów menadzerów i związki zawodowe które ostatnio są strasznie milczące

tutut

blady strach boją sie cokolwiek napisac zeby się nie narazic

cargul

przyjdzie walec i wyrówna

castruk

co to za plityka firmy która dziła na szkode własne firmy cały ten marketing [usunięte przez moderatora] i zgadzam cię z kolego prawie emerytem o klanie kolesiów w firmie

prawie emeryt

takiej sytuacji nie było nigdy dopuki za cargo nie wzieło sie towazystwo kolesiów z gdyni i z olsztyna razem ze związkami pseudo związkami

Zostaw opinię o PKP Cargo - Olsztyn

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie