Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

Marzena

Widzę ogłoszenie na stanowisko konsultanta infolinii, czy ktoś z was pracował na tym stanowisku i powie jak się realnie pracuje? Ile faktycznie miesięcznie wychodzi(już tak powiedzmy po wdrożeniu) na rękę? Jaka atmosfera panuje na tym dziale?

@Marzena

Nasz zespół na infolinii firmy kurierskiej jest the best, a dobra atmosfera to podstawa! Zapraszamy do naszego teamu!

kandydat

Pracuje może ktoś w Toruniu? Jak warunki, stawka, premie?

@kandydat

Przygodę z Toruniem dopiero rozpoczynamy, aktualnie startuje szkolenie na projekt bankowy polegający na sprzedaży produktów bankowych. Dla naszych pracowników oferujemy stawkę godzinową 22,10 zł za każdą przepracowaną godzinę, rozpoczynamy od umowy zlecenie z możliwością w przyszłości przejścia na umowę o pracę i oczywiście dorzucamy cały pakiet benefitów pracowniczych. Jeśli jesteś zainteresowany obserwuj nasze ogłoszenia, kolejny nabór już w krótce!

Roksana i Nikola

Praca w Tczewie jest w pytke, Natalia K jest cudowną przełożoną, ekipa jest bardzo zgrana ale są zgrzyty o klimatyzacje. Kochamy sie wszyscy.

@Roksana i Nikola

Hej Girls, dziękujemy za miłą opinię! ps z klimą robimy co możemy, prosimy o wyrozumiałość!

Asas
@Roksana i Nikola

Czy można wiedzieć gdzie ta firma się znajduje i jak złożyć cv

Asas
@Pracodawca

W Tczewie

Mimi

Czy umowa o prace nadal nie osiągalna?tylko pochwały za dobrą sprzedaż i na tym się kończy, nagrody słuchawki ????,premia nie osiągalna, zero stabilizacji,większość na zleceniu,praca dobra na chwilkę

Olimpia
@Mimi

Pracuje w Media od roku, po 3 msc. Otrzymałm uop na czas okreslony na 2 lata. Premie otrzymuje praktycznie co miesiąc.

kazi
@Olimpia

a mi powiedzieli, że tylko najlepsi dostają umowe lub zależnie od projektu

Mimi
@Olimpia

To super ,jedyna osoba jeśli to prawda

Konsultant Telefoniczny

Rozmowę miałem jakiś czas temu, przebiegła w miłej atmosferze. Pani przyszła po mnie do recepcji przywitała się i poszliśmy do pokoju w którym przeprowadzane są rozmowy. Po 2 dniach dostałem info , że mnie przyjmują i zapraszają na szkolenie.

Opowiedz coś o sobie, gdzie wcześniej pracowałeś, jakieś mocne strony, była też jakąś scenka sprzedażowa. Pytania raczej standardowe. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Były kandydat

I pyk! Negatywne komentarze na temat kary finansowej na infolinii kurierskiej usunięte. Tak działa Media System????

@Były kandydat

Tak działa regulamin platformy GoWork - nie każda treść jest dopuszczona. Ponadto na projekcie infolinii kurierskiej nie ma żadnej kary finansowej tylko potrącenie w przypadku NIEWYWIĄZANIA SIĘ Z WARUNKÓW UMOWY

kazi
@Media System Sp. z o.o.

a jakie to treści w tych opiniach były niedopuszczalne?

@kazi

proszę o zapoznanie się z regulaminem platformy GW.

pytanie

ile zarabia koordynator w media system? ale nie chodzi mi o wyimaginowane widelki na papierze tylko realnie jak to wyglada. wie ktos?

zadowolona ze swojej pracy

Media system jest super, jak każda praca stawia wymagania ale są one standardowe jak CC - trzeba dzwonić, tyle. Mamy mnóstwo benefitów, jasne warunki zatrudnienia (panie z kadr zawsze tłumaczą co i jak jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości), marketing co chwila wymyśla nowe akcje, kasa zawsze na czas, z koordynatorami bez problemu można się dogadać a w razie czego ma się wsparcie działu HR :)

Ignaś

Widzę tu dużo pozytywnych jaki i negatywnych komentarzy miło że komuś się tu bardzo podoba ale to zależy od tego ile kto pracował i oczywiście na jakim projekcie. Oczywiście na początku praca na nationale umawianie spotkań z klientami co nie jest takie proste jak się wydaje ponieważ trzeba namówić osobę żeby chciała zaprosić agenta do swojego domu. Na początku fajnie super nie było jakoś dużo wymagań ponieważ się uczymy. Po tygodniu, dwóch zaczynają się schodki więcej wymagań czemu tak mało co taki mały czas połączeń ale pomińmy to to był pierwszy projekt. Przeszedłem do sprzedażowego projektu na początku jak zwykle fajnie atmosfera miła i nie mogę też narzekać na samą firmę bo wymyślają fajne gry jakieś konkursy więc to też jest bardzo miłe równie pozwalają chodzić na zdalne ale koniec końców psychicznie człowiek długo nie wytrzyma. Później oczywiście zmniejszanie prowizji zwiększanie progów prowizyjnych błędy jeżeli w rozmowach są jakieś błędy tutaj również są procenty odejmowane i nie będzie premii, czasy połączeń 4 godziny na 7 godzin i 15 minut pracy ( bo łącznie jest 45min przerwy ) jest bardzo ciężko zrobić a jednak to było oczekiwane inaczej nie będzie premii więc no można powiedzieć że to już troszkę pod mobbing podchodzi bo rozumiem próg zrobić że jak czas będzie trochę mniejszy to trochę odejmują a nie całe 200zł ( co jest dużo bo samej permi to miałem max 100zł ) psychicznie człowiek troszkę się męczy dlatego to jest fajna praca żeby doświadczenie jakieś mieć na słuchawce ale nieważne jaki jest przełożony jak miło jest w firmie jacy są ludzie bo naprawdę dużo fajnych osób można poznać, to człowiek wstaje rano zestresowany zmęczony psychicznie i w tej chwili jak dzwonię do kogoś i mówię halo dzień dobry to już mi się robi niedobrze.

@Ignaś

Dziękujemy za przesłanie wyczerpującej opinii na temat naszej firmy.

Bolson
@Ignaś

Ten komentarz jest najbardziej bliski prawdzie.

Miało być tak pięknie

Oszuści! Oferowali nam prace w chelmnie i co? Na obietnicach się skończyło. Zwodzili nas i grali na czas, a większość mogła już mieć prace! Nie pozdrawiam pań oszustek

opinie

Chyba zaczęli usuwać negatywne opinie, co do pracy to jest dramaaat. ale chyba im sie pali bo cala firma fruwaaaaa

@opinie

hmmm od czego by tu zacząć... Usuwanie komentarzy to nie w Naszym stylu :) osobiście myślę, że dobrze radzimy sobie z krytyką z Waszej strony kochani hejterzy :) Poza tym usuwanie komentarzy to nie taka prosta sprawa. Wystarczy zapoznać się z regulaminem platformy GoWork, który jasno mówi, że komentarz musi spełnić wyznaczone kryteria, abym mogła go usunąć, a dodatkowo odpowiednio to uargumentować :)

...
@Media System Sp. z o.o.

gościu, właśnie zapostowałeś krindżuwe

Do tu więcej mówić, po prostu nie polecam . Atmosfera to była dobra ale jakieś 10 miesięcy temu. teraz jest dramat !!!

Przykro nam czytając ten komentarz bo w MediaSystem staramy się dbać o dobrą atmosferę w pracy. Szkoda, że zanim zakończyliśmy współpracę nie skontaktowałeś się z działem HR.

Nie polecam.

Przepracowane 7msc w Tczewie. Naprawdę nie polecam tego miejsca do pracy, zachęcają swoimi SM, ale tylko na obrazku to pięknie wygląda. Projekt (usunięte przez administratora)... szczerze ? HR powinny zainteresować się tym kogo zatrudniają, bo w tej pracy krzyki, wyzwiska są na porządku dziennym. Jeżeli chcesz wstawać do pracy bez stresu, to miejsce nie jest dla Ciebie, chyba że masz odporną psychikę i potrafisz się odezwać. Fakt nie rozumiem ludzi którzy są zdziwieni że trzeba dzwonić do innych. Praca jest typu call center, sam projekt mBanku był super doświadczeniem ale jeżeli chodzi o zarządzanie, to ktoś chyba pomylił pracę na magazynie z dobrym bankiem. Szkolenia ? Nie uczą nawet połowy z tego co musisz wiedzieć, wszystkiego uczysz się sam. W większości przypadków ludzi tam są bardzo fałszywi i widać kto ma wtyki a kto nie. Co do waszego ,,oceniania,, rozmów, to tragiczny system macie, jak widać że dobrze pracujesz to przywalą się do wszystkiego...bo oczywiście trzeba jakoś premię Ci odwalić. System premiowy nie jest wcale regulowany, są jakieś widełki...ale nigdy nie wiesz ile dostaniesz. Oczywiście także stawka nie zadowala, praca dla studentów, ale wiadomo że studenci w Tczewie nie będą pracować.

Halina

Bardzo nieprzyjemna Pani Klaudia W. z Tczewa. Tworzy taką atmosferę, że człowiekowi odechciewa się czegokolwiek. Nie można z nią normalnie porozmawiać, bo w ogóle nie słucha tego, co się do niej mówi. W ciężkich, życiowych sytuacjach , powiedziała, że wystarczy się od tego odciąć i pracować. Wydaje mi się, że nieodpowiednie podejście, jak na stanowisko przełożonego. Tylko wynik wynik wynik, a atmosfera i współpraca z tą Panią- D R A M A T. Zero podejścia, zero wiedzy. Brak jakichkolwiek kompetencji. Nie ma podstawowej wiedzy, o wszystko pyta pracowników. Podaje błędne informacje. Ale ma przecież wieloletnie doświadczenie w handlu. Chyba burakami handlowała, bo o produktach kredytowych nie ma zielonego pojęcia. Zero pomocy i wsparcia. Poza kwestią braku kompetencji, Pani Klaudia wydziela bardzo nieprzyjemny zapach. Praca spoko, ludzie super. Ale Pani Klaudia zniechęca do pracy zamiast motywować i wspierać swój zespół.

Po prostu Ja
@Halina

Oczy zazdrości, kłamliwe są. Wstydu nie mają- Zaślepiają. „Skaleczone dusze”

@Halina

Halinko, zweryfikujemy opisaną przez Ciebie sytuację. Pamiętaj, że z każdym problemem możesz udać się do Agi bądź zadzwonić do działu HR w Bydgoszczy - tel. kontaktowy 530 112 585 Julka, Becia lub Kasia postarają się by pomóc Ci w gorszych dniach w pracy :)

xx

polecam oddział w tczewie zgrana ekipa

@xx

True Story, Bro :)

Lubiąca swoją pracę

Bardzo nieprzyjemna Pani Klaudia W. z Tczewa. Nie da się z nią normalnie pracować. W ciężkich, życiowych sytuacjach, gdy człowiek nie jest w stanie normalnie funkcjonować mówi, że wystarczy się odciąć od problemów i normalnie pracować. Podejście chyba nieodpowiednie jak na lidera zespołu. Brak podstawowej wiedzy i jakichkolwiek chęci pomocy. Zero interakcji z jej strony. Podobno ma doświadczenie w handlu, ale chyba burakami bo o produktach kredytowych nie ma zielonego pojęcia. Współpraca z tą Panią to istny dramat. Praca sama w sobie naprawdę super!!! Różne atrakcje, zabawy i integracja. Gdzie wcześniej w poprzednich firmach nie spotkałam się z czymś takim. Praca i ludzie 10/10. Ale Pani przełożona na odstrzał.

Ona

Jeżeli zaproponują wam projekt Mbanku...uciekajcie. W życiu nie spotkałam się z taką niesubordynacja osób zarządzających danym projektem. Rzeka kłamstw i pomyj, które trzeba tam znosić pod nadzorem smutnych pań koordynatorek woła o pomstwe o nieba. Dziwię się, że nadazacie ze zgłaszaniem komentarzy. Prawda boli i to mocno. Nie łatwiej zwolnić niekompetentne osoby? Pozdrawiam

@Ona

Masz świadomość, że jak piszesz z jednego IP wiele negatywnych komentarzy, co ewidentnie robisz, to jest to łatwe do ustalenia i łatwiej im je zgłaszać?

abcde
@Ona

Tak, najłatwiej zwolnić im niekompetentne osoby, czego jak widać nie czynią tylko dają ludziom szanse. Was konsultantów tez maja zwalniać od ręki jak coś zrobicie zle? Wszyscy tacy swieci jestescie a szkoda ze Wam nie można założyć portalu na goworku i ocenić Wasza prace. Nie pracuje w media system ale pracowałam w wielu miejscach tego typu i znam wiele osób pracujących w charakterze koordynatora - to jak bardzo czasem musza stawać na głowie żeby wyegzekwować prosta zmianę w podejściu do pracy - to nic tylko rwać włosy z głowy. Zastanówcie się najpierw nad sobą czy na pewno byli z Was tacy idealni pracownicy. Rozgladam się teraz za praca i pewnie do media system nie pójdę. Ale na pewno nie przez koordynatorów a ludzi którzy tam pracują - jak taka tworzycie tam atmosferę jak tu to podziękuje.

@Ania

Ups... a nasz hejter myślał, że jest Anonymous ^^

Czarna
@abcde

Nie pracowałas w media system a otwierasz jadaczke próbując zaistnieć. Tak się składa, że przedmowczyni w sposób kulturalny opisała panujące tam zwyczaje. Oczywiście, zgadzam się z tym, że praca koordynatora wcale nie należy do łatwych, ale czy nie dlatego mają wyższe wynagrodzenie i nie muszą się użerać przez słuchawkę z obiekcjami klientów? Motywowanie pracowników to kwestia indywidualna, ale na pewno nie zrobi się tego stresem czy presją. Czasem warto nie kalkulować tylko być człowiekiem dla człowieka...to takie proste Karolina i Wer, mimo wszystko życzę wytrwałości i realizacji celów . Pozdr A.

@Czarna

Kobietki, prosimy o kulturę ponieważ każdy ma prawo do wyrażenia opinii "na poziomie" - zarówno nasz pracownik były czy obecny jak i również osoba poszukująca pracy :) Prosimy tylko o wzajemny szacunek. Miłego dnia!

abcde
@Czarna

Ja też wypowiedziałam się w sposób kulturalny, jednak nie zgadzając się z opinią przedmówcy, gdyż oceniam ją jako krzywdzącą, jednostronną i niesprawiedliwą. Zaś Ty pisząc o "jadaczce" kulturą się raczej nie popisujesz. Niezależnie od tego czy pracuję w media system czy nie- mam prawo się wypowiedzieć, gdyż forum jest ogólnodostępne. Gdybym chciała zaistnieć zdecydowanie wolałabym to zrobić pod prawdziwym nazwiskiem :) nie wiem czy można anonimowo zaistnieć - oceń samodzielnie. Zdecydowanie atakowanie każdego kto się nie zgadza świadczy tylko o bardzo subiektywnej formie wypowiedzi. Pracę koordynatora oceniam jako mimo wszystko trudniejszą bo odpowiada się nie tylko za swoją pracę, ale także pracę innych, którzy niekoniecznie przychodzą do pracy mając ochotę faktycznie pracować. Zgadzam się, żę warto być człowiekiem dla człowieka ale jakby nie było to działa w dwie strony.

Media System Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Koordynator Sprzedaży. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Zapraszamy do składania swoich aplikacji!

Ktośiek

Jest ktoś w stanie coś powiedzieć o zarobkach w tej firmie?

@Ktośiek

Wynagrodzenie jest podzielone na dwa składniki - stała podstawa plus prowizja zależna od wyników :)

Pensja
@Ktośiek

Najniższa krajowa + premia jeżeli zrobisz plan, czyli jakieś 200-300 złoty

xaio

Szukacie jeszcze na projekt tele?

@xaio

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na projekt firmy telekomunikacyjny, ale zapraszamy serdecznie do udziału w rekrutacji na inne projekty.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Media System Sp. z o.o.?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na dwa projekty : - bankowy polegający na sprzedaży kredytów gotówkowych - ubezpieczeniowy polegający na umawianiu spotkać Chętnych prosimy o przesłanie CV na adres praca@mediasystem.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 59 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.