Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

Xx

Jaka jest zdawalnosc rozmow symulacyjnych?

Tczew

Ta firma to jeden, wielki chory zart i cyrk na kółkach. Starasz się, robisz wyniki, a i tak pochwaly to chyba jakaś ujma, ale jak idzie Ci gorzej przez 2-3 dni to dostajesz taki (usunięte przez administratora), ze to sie w pale nie mieści i do tego jeszcze non stop grożenie zwolnieniami. Najpierw napierają na to, aby wciskać na sile te umówienia, a potem pretensje, ze przychodzą z tego tytułu reklamacje XD to w końcu jak trzeba tam pracować, aby laskawy Media System był zadowolony z pracownika? Niesprawiedliwe traktowanie jest na porządku dziennym. Niektórzy dostają świeże bazy, a reszta, jak nie liżesz (usunięte przez administratora) to totalnie śmieciowe. Skracanie godzin pracownikowi, byleby nie zarobił, kto by chciał pracować za tysiąc złotych na miesiąc? Przecież to niedorzeczne, niech sami spróbują za tyle wyżyć, w szczególności jak jest taka inflacja. Nie polecam tej firmy, omijajcie szerokim łukiem.

Domi
@Tczew

Cześć. Mam iść tam na rozmowe. Zdziwiło mnie troche że ledwo złożyłam CV a Pani z HR zadzwoniła po 2 minutach ???? rozumiem że atmosfera w pracy zła? A plany nie do wyrobienia? Czy może to bardziej kwestia że się Pani po prostu do tej pracy nie nadaje? Bo i tak moze być.

Ktoś
@Domi

Atmosfera w pracy jest bardzo fajna, jeśli chęci do pracy są i ktoś faktycznie przychodzi wykonywać swoją pracę to jest wszystko w porządku, wiadomo nie każdy musi się odnaleźć w takiej pracy, kwestia gustu, zawsze warto spróbować :)

Tczew
@Domi

Tam non stop są rotacje, bo to, co napisałam jest prawda :) tam jest durna polityka firmy. Możesz być dobrym sprzedawca, ale jak powinie Ci się noga, przez dwa dni idzie gorzej to straszenie zwolnieniami, ze odsuną Cię od kampanii, uwierzcie, to demotywuje, a nie motywuje do pracy. Praca w stresie, jak nie jesteś odporna to nie polecam. Ale tak czy siak nie polecam, chyba, ze chcesz zarabiać 1000 zł na miesiąc :) pozdrawiam

Popychadło

Swoją przygodę z tą firmą zaczęłam niedawno i mogę tylko powiedzieć, że to żenada i nieporozumienie. Rzucanie ludzi z projektu na projekt to w tej firmie chyba norma, tak samo jak brak pewności zatrudnienia ;) Konrad to koordynator, który nie daje żadnych wskazówek odnośnie pracy, no chyba że "mów wolniej" i "zadawaj zamknięte pytania" to coś, co sprawi, że nagle zacznę wyrabiać w tej firmie jakąkolwiek normę na tych żenujących bazach xD W mediaSystem nie ma czegoś takiego jak praca stabilna i pewna. Firma chce wycisnąć z człowieka wszystko, oskubać go z kasy i zaorać do momentu, w którym ktoś będzie ledwo wyrabiać. Normą jest to, że człowiek przychodzi do pracy i dowiaduje się, że po 4 czy 6 h może wracać na chatę, albo zwalnianie kogoś z (usunięte przez administratora) nierówne traktowanie, dezinformacja, czy nawet składanie obietnic bez pokrycia. Ludzie, szkoda waszego czasu i nerwów na pracę w tak niepoważnym miejscu, serio. Znajdziecie coś lepszego. Nie dajcie się tej firmie zrobić w bambuko. Jedyny pozytyw w tym miejscu to naprawdę super ludzie z HR, reszta to totalne dno

Dzidza

Jak się komuś nie podoba to zapraszam do mnie na produkcję. 8 godzin stania, przerwa 1 i tylko 15 min. Praca na akord i słyszę że normy nie wyrabiam. Do tego na magazynie 17 stopni. Placa taka jak wszedzie Więc nie narzekajcie Bo naprawdę może być gorzej. Pracowałem w MS i też narzekałam a teraz wiem że to bajka

ffhkklll
@Dzidza

to dlaczego nie wrócisz?

Dzidza
@ffhkklll

Bo mieszkam w innym mieście. Jak wrócę kiedyś do Bydgoszczy to napewno zacznę tu pracę na nowo.

ffhkklll
@Dzidza

a to nie zaproponowali pracy zdalnej takiemu oddanemu pracownikowi? jest wogóle w ms możliwość pracy zdalnej???

Konsultant Telefoniczny

Rozmowę miałem jakiś czas temu, przebiegła w miłej atmosferze. Pani przyszła po mnie do recepcji przywitała się i poszliśmy do pokoju w którym przeprowadzane są rozmowy. Po 2 dniach dostałem info , że mnie przyjmują i zapraszają na szkolenie.

Opowiedz coś o sobie, gdzie wcześniej pracowałeś, jakieś mocne strony, była też jakąś scenka sprzedażowa. Pytania raczej standardowe. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Artur

Zatrudnienie w Media System potrzebna mi była na przetrwanie jakiegoś okresu w moim zawodowym życiu. Na stałą pracę to ta firma się nie nadaje ze względu na małe zarobki, śmieciowe umowy i słabe benefity. Dużo absurdów i arogancki koordynator zmotywowały mnie do szukania czegoś lepszego, bo uznałem że zasługuję na więcej i lepiej. Jedynie trenerkę, która mnie szkoliła na infolinię firmy kurierskiej mogę pochwalić.

żart

Nie polecam. Najniższa krajowa, premie niskie i bardzo trudne do wyrobienia. Duża presja na "klepanie wyniku" Uroku dodała tegoroczna premia świąteczna. Po 4 latach pracy jako wspomnianą premie świąteczną dostałam (a właściwe wszyscy pracownicy) butelkę wina która w sklepie stoi po 25 zł 99 gr .

Żart

Wart
@żart

Ciesz się że wogole dostałaś. Ja pracuje na produkcji i nic nie dostałam. Pozdrawiam media system

Lol
@żart

Są projekty gdzie premia to fikcja. Na rozmowie każdy słyszy ze są premie do 400 zł, a potem lider robi wszystko żeby jej nie było. Z tym winem tez się nie popisali…

jajak
@żart

ale macie tupet. dostajecie prezent na święta żeby było Wam miło, a wy macie czelność podsumować ze to marne i cena nie taka? pracodawca ma obowiązek płacić wam adekwatnie za wykonana prace i to sobie komentujcie. ale prezenty obowiązkiem nie są, komentowanie tego to zwykle chamstwo. bliskim tez wypominasz jak Ci się prezent nie podoba?

jack

Najgorsza firma CC w mieście, Osoby zarządzające oddziałem Mbanku to osoby niekompetentne i pozbawione jakiejkolwiek wiedzy na temat zarządzania pracownikami. Cechuje i brak empatii i wyrąbanie na wszystko dookoła. Najchętniej by panie przegadały cały czas na papierosku obgadując wszystkich dookoła. Nie polecam!!

Ona
@jack

Na mbanku liderki bardzo pomocne ,zawsze mam od nich wsparcie .

Szkolenia są super, Anna prowadząca szkolenia ciepła i pomocna osoba. Koordynatzorzy inpost super ludzi. Atmosfera fajna, polecam

xyz

Pracuję w Media System od prawie 4 lat, początki bywały trudne, były wzloty i upadki, ale patrząc ogólnie to śmiało mogę powiedzieć, że pracuje się dobrze, z przełożonymi można się dogadać, można ustalić dogodne godziny pracy, można zdobyć duże doświadczenie. Polecam każdemu :D

Pracuje od 7 miesięcy. To był szalony czas w którym bardzo dużo się nauczyłam a wiem, że nauczę się jeszcze więcej bo jest od kogo :) Atmosfera jest bardzo dobra. Tworzą ją ludzie, którzy są bardzo pomocni. Cieszę się, że dołączyłam do zespołu Media System.

Ksz.ksz

W grudniu minął rok mojej pracy w MediaSystem. Szczerze? To był rok pełen przygód, wzlotów i upadków, ale mimo wszystko jestem zadowolona, ze jestem częścią tego teamu. Poznałam tu kilka serio wartościowych osób, od których mogłam nauczyć się wiele nowego i zawsze służyli dobra rada.

Zuzanna

Jest ogłoszenie "Specjalista ds. Rekrutacji - rozpocznij swoją karierę w MediaSystem", czy to w takim razie oferta kierowana dla osób, które nie mają doświadczenia? Ja dopiero skończyłam studia jakiś czas temu i tak naprawdę dopiero staram się spróbować znaleźć sobie odpowiednią pracę. Szkolą jakoś na początek?

XYZ
@Zuzanna

Z panią K. nabawisz się jedynie nerwicy zamiast doświadczenia ????

Gabriela
@XYZ

No dobra a już z takich organizacyjnych spraw? Jak całe wdrożenie na stanowisko wygląda i czego można spodziewać się na sam początek? Poważnie pytam.

Była
@Gabriela

Na sam początek uśmiechu i obeitnic. Odpuść sobie. Poważnie pisze

Jak myślicie kiedy będą wypłacać jakieś dodatkowe premie na święta?

A
@Nowy

Pewnie nigdy :)

@A

Serio? Nie ma premii świątecznych?

Marzena
@A

Już nawet nie mówiąc o premiach świątecznych, macie w ogóle jakiś system premiowy? Jakieś dodatki do wynagrodzenia?

K
@Nowy

Znajoma pracuje i mówiła, że e w tym roku wina rozdawali, więc premia lekko niestrawna pomimo,że wino ponoć wytrawne.... przemyśle czy warto zaczynać tu pracę ;))

Bubu

Generalnie żenada. Stawki śmieszne, wieczne ciśnienie, żadnych perspektyw. A i przedstawiciel pokolenia Z daje Wam protip: wasze ostatnie ogłoszenie o pracę to lekki cringe :)

@Bubu

Dziękujemy za poradę :)

Pat

Czy potrącenie na infolinii kurierskiej podczas szkolenia jest stałe? Czy np. jeżeli zrezygnuje się szybciej ( bo się nie nadaję ) to jest proporcjonalne do dni odbytego szkolenia? Tzn np jeżeli byłem 3 dni to mi nie zapłacą o tyle? Czy muszę zwracać cała kwotę?

heh
@Pat

widocznie w media system nie odpowiadamy na niewygodne pytania :)

Mariusz

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Bydgoszczy i to jest jakieś nieporozumienie. Młoda Pani, która przeprowadzała rozmowę kwalifikacyjną podśmiewała się z innych pracowników! Wstyd i żenada.

Maria

Czy to prawda że jak komuś w jeden miesiąc nie idzie to od razu jest zwolniony? Bo się tego obawiam

Pracowałem
@Maria

Jak wytrzymasz tam miesiąc to będzie góra, z zewnątrz wygląda fajnie, a wewnątrz jest dramat. Nie rób tego błędu.

@Maria

Nie jest to prawdą, o ile nie przycinasz z frekwencja itp. + są pracownicy którzy pracują nawet po kilka lat więc spokojnie można „wytrzymać”. A ze zdarzają się ludzie co się dziwią ze im każą dzwonić w cc to już inna sprawa.. xd

Uzasadnie

To tak: Czepiają się o wszystko, ja rozumiem że tam trzeba dzwonić ale na niektórych projektach ludzie będą cię wprost wyzywać,a presja na wyniki jest duża. (usunięte przez administratora). Głowa potrafi siadać, a jak masz słuchać cały dzień co robisz źle i wgl, wystarczy że chwilę nie będziesz dzwonić i już problem. Musisz przegadać minimum 4 h ( czas połączen zsumowany) a pracujesz 7h 15 minut bo 45 minut przerw. Lepiej zarobisz w markecie niż tu i głowa spokojniejsza

Mariaaa

I tak uwazam ze człowiek powinien się sam przekonać a nie żałować potem ze się nie spróbowało a w każdej pracy trzeba się wykazać i przyjmować krytykę na klatę

Praca

Każdy jest świadomy, ale nie jest świadomy sposobu w jaki to się odbywa. Statystyki zatrudnienia ? Na projekcie wymienia się kilkanaście osób w ciągu 2-3 miesięcy. Po roku zna się może 15-20% osób z których się poznało zaczynając pracę. Reszta uciekła od razu jakbylo to możliwe. Napiszcie może prawdę i pokażcie statystyki. 4 h czasu połączeń, nie wlicza się tu raportowanie, oczekiwanie aż ktoś odbierze. Spróbujcie sami zrobić taki czas, osobo która odpisujesz, ubierz słuchawki i dzwon na tym (usunięte przez administratora) i pokaż twoje 4 h i się przekonamy

Darija
@Maria

Zostaje raz upomniany i potem rozwiązują z tobą umowę

Gabriela
@Darija

Nie no jak tylko raz? To jak wielkie musi być to całe upomnienie?

PYTANIE

Alek
@PYTANIE

???

Kolo

Witam. Mam pytanie odnośnie projektu infolinii kurierskiej. Jeżeli chodzi o potrącenie za nieukończenie szkolenia lub nie zdanie ,, egzaminu ,,. Czy jeżeli np. po 2-3 dniach stwierdzę , że to nie jest dla mnie to obciążają mnie cała kara , która jest w umówię - czy proporcjonalnie do ilości dni w których brałem udział . Proszę o odp.

Viki

Proponują 23 zł/h to realna stawka?

@Viki

Kwestia wynagrodzenia jest zależna od projektu i waha się w granicach 19,70 do 22,10 zł za każdą przepracowaną godzinę.

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 59 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.