Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

Zainteresowana

Dzień dobry! Media System prowadzi teraz rekrutację na pracownika ds. social media (chyba w kilku miastach, ale mnie konkretnie interesuje Bydgoszcz) - czy możecie powiedzieć coś o tym konkretnym stanowisku pracy, warunkach, zarobkach? Z góry dzięki!

teraz wiem dlaczego o dobrych pracowników nie walczą, mnie puścili bez próby zatrzymania

Dlaczego?

Bo wlasnie o to chodzi - chodzi by zrobic (-1) do progu i zeby firma zarobila tyle ile trzeba a prowizji nie wyplacila. (usunięte przez administratora)przeciez tez ma prowizje od tego zeby grupa zrobila jakis tam plan - ale jak jzu za duzo osob zrobi prog to jest problem(usunięte przez administratora) Jak to mowia kasa musi sie zgadzac :)

sarah

to dlaczego u (usunięte przez administratora) jest pełno osób które nie robią ciągle prowizji?

Konsultant Telefoniczny

Rozmowę miałem jakiś czas temu, przebiegła w miłej atmosferze. Pani przyszła po mnie do recepcji przywitała się i poszliśmy do pokoju w którym przeprowadzane są rozmowy. Po 2 dniach dostałem info , że mnie przyjmują i zapraszają na szkolenie.

Opowiedz coś o sobie, gdzie wcześniej pracowałeś, jakieś mocne strony, była też jakąś scenka sprzedażowa. Pytania raczej standardowe. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Arr

(usunięte przez administratora) nie firma.. po 2 tygodniach jak nie zrobisz wyniku który Ci każą to wylatujesz.. Wiadomo że nikt od razu alfą i omegą nie jest żeby robić niewiadomo jakie wyniki.. W ogłoszeniu jest napisane że 12 zł/h ale jest to kwota BRUTTO.. jak już pracujesz dowiadujesz się że masz wyrobić czas który jest nie do wykonania i wtedy dostajesz 7 zł/h.. Osobiście nie polecam tej firmy tną w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich tam robiących za murzyna i tych którzy odeszli bo zrozumieli co to jest za "firma" PS. Prowizje są śmieszne na szkoleniu Ci powiedzą że za 20 sprzedanych urządzeń obojętnie jakich czy to laptop czy tablet masz np 400zł a jak już wejdzesz n sale i dzownisz dowiadujesz się od koordynatora że za lapka masz np 30 zł a za tableta 20..

leo

a co teraz sprzedajecie? i jaka prowizja jest i ile osób zrobi

on

hej powiedzcie co dzieje się w tej firmie? podobno syf

xxx

jak masz mniej niz 30 lat to dostajesz umowe absolwencka na 3 miesiace czyli praktyki z wynagrodzeniem, ubezpieczenie w zusie samemu trzeba zalatwic

Aha

I jeszcze jedno - pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) który jako jedyny jak na ta chwilę zdecydował się opuścić tą żałosną firemkę.

xxx

po prostu idz do pracy obijaj sie nic nie rob, dostaniesz wypowiedzenie za porozumieniem stron i jak tak to rozegrasz to dostaniesz jeszcze wyplate :) chyba ze sama chcesz zrezygnowac to wtedy tak jak wyzej ktos napisal, nie zapalcisz nic ale wtedy bedzir tak jakbys za darmo pracowala :) ale wystarczy chodzic normalnie, miec w (usunięte przez administratora) wszystko i dostac wypowiedzenie :D

xxx

nikt nic nie płaci żadnych kar to jest straszak po prostu nie zapłacą Ci za te dni które przepracowałaś ale kary 500 zł nie zapłacisz uciekajcie od tej firmy jak najdalej !!!!

Mmm

Podpisalam ta smieszna umowe o praktyke absolwencka. Stwierdzilam ze to nie dla mnie. Czy ktos placil juz tej firmie 500 zl kary? Po jakim czasie przychodzi wezwanie do zaplaty?

wstyd

robią wszystko by prowizji nie dostać , z mieciąca na miesiąc tylko gorzej wysokość prowizji ośmieszająca firmę

ooo

Nie polecam. firma fatalna zarobki jeszcze gorsze ciągłe poniżanie i tępienie ludzi ....

koordynatorzy sie nie dra..... czasami mówią głośniej ale to nie jest darcie się ludzie ogarnijcie się ja naprawdę nie znam innej firmy w której jest tak zajebista atmosfera :):) z koordynatorem zawsze idzie się dogadać.... a wiadomo że człowiek na każdą pracę będzie narzekał nawet jak by siedział z tyłkiem i nic nie robił i tak by mu było źle..... a jeśli obiecują że dostaniesz umowę o pracę to tak jest..... chyba że ewidentnie tego nie chcesz i się nie przykładasz do pracy ale to tylko twoja wina wtedy....

załamana

Ludzie powiedzcie mi czy ktoś z was był zatrudniony w media system i zwolnił się wcześniej ? (usunięte przez administratora)

Zadowolona

Ja pracuję od stycznia 2014r. i nie narzekam. Przyszłam w grupie, z której większość się wykruszyła bo na wszystko narzekali, tzn. "cały czas męczymy te same rekordy...", "dialer długo wybiera...", "cały czas poczty..." itd. Po prostu ludziom nie chce się pracować. Zamiast tego narzekają jakie to wszystko jest złe. Pracowałam wcześniej w COB i tutaj jest o niebo lepiej. Koordynatorzy nie krzyczą, że mamy drzeć ryja do klientów i nie naparzają w krzesła jak idioci tylko jeśli nie ma wyniku to zbierają nas do sali odsłuchowej i przeprowadzają rozmowę. Jeśli ktoś robi swoje to nikt się nie sra o to, że siedzimy na fejsie, YT czy malujemy paznokcie. 45 minut przerwy w pracy i konkursy na wcześniejsze wyjścia za wysyłki, a godzinówka liczona za 8h nawet jeśli ktoś wygra konkurs o 9:00. Ile jeszcze takich firm znacie? Co do stawki godz. to wystarczy 90% obecności i już jest 9zł/h + długie rozmowy i jest dyszka brutto + prowizja za osiągnięcie wyniku. cvbvc nie chrzań głupot, że miałeś dobry wynik i zwolnili Cię za nieróbstwo. Żadna firma nie byłaby tak głupia żeby zwalniać kogoś kto przynosi zysk, a w jej miejsce przyjmować i szkolić nowe osoby więc daruj sobie taki koment. Skoro ktoś Ci powiedział, że jesteś nierobem to pewnie tak było:) Pozdrawiam tych, którzy chcą coś osiągnąć i potrafią coś z siebie dać:) Resztę olewam:)

zwała
@Zadowolona

góra widzi, że się starasz? jak to zauważy to zaraz progi podwyższy, bo premie uznaniowe nie istnieją w tej firmie

rr

ja jestem tego zdania że jeśli ktoś chce pracować to pracuję...... nie ważne że nie zrobisz aktywacji góra widzi że się starasz i jest dobrze.... za byle co cie nie zwolnią... ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie ludzie i atmosfera super:) kasa może duża nie jest ale lepiej mieć taką niż nic czyż nie?

paranoja

prowizję dostaną osoby wytypowani przez górę - dając im lepszą kampanię. a dla reszty zarobki są z ledwością najniższa krajowa, nawet jak zrobisz 19 aktywacji masz 0 zł

tryptyk

Hmmm... Powiem tak. Praca fajna, czysta nie fizyczna do tego jest na kim oko zawiesić (plec piekna) ale nie za te pieniadze! Zarzadowi sie cos chyba pomylilo proponujac takie wynagrodzenie. Wiecej. dostaniecie w sklepie na produkcji czy gdziekolwiek indziejale nie musicie myslec coit bedzie jutro do czego sie przyczepia czy mnie zwolnia itp. Bez konsultantow ta firma to jedno wielki (usunięte przez administratora) Nie wazne jaki byles dobry ile serca i zdroeia zostawiles na sluchawce w walce z klientem jestes zwykla cytryna, ktora predzej czy pozniej nie przyda sie do niczego. Pamietajcie koledzy konsultanci bez was ta firma nie istnieje i nie dajcie sobie wmowic ze to wasze jedyne wyjscie na zarobek. Jeszcze tylko slowko do koordynatorow, hr i zarzadu: To wy jestescie slabi i problem lezy w waszych glowach.

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 59 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.