Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

szymon

Dajcie sobie spokój ludziska. Lepiej juz siedziec na bezrobociu niz byc traktowanym tak jak oni traktują. Wszystko co jest napisane co forum jest prawdą. Poszukajcie sobie czegoś innego, ponieważ ta firma nie jest warta żadnego uczciwego człowieka. [usumięte przez administratora] Kto tam pracowal wie kim jest i jak traktuje człowieka, z pewnością kiedyś jej się ktoś odwdzięczy za to. Pozdrawiam ją serdecznie. Możecie spróbowac ale gwarantuje, że po czasie spedzonym tam wejdziecie na forum i bedziecie mieli takie samo zdanie.

tablety tablety

Tablety tablety jak nie umiesz sprzedac to pracuj w nocnym

takitam

Na prawdę musisz przeżywać zwolnienie z pracy przykro mi z twojego powodu i troche zal mi twojego podejscia do pracy

Mundo

hahahahaha studia dzienne i praca w media system - pozdrawiam. chyba, ze masz zajęcia po 20, ewentualnie będziesz wyrabiać codziennie do 16 plan to może, ALE MOŻE, wyjdziesz o 16.

Mundo

Poza tym, że wydawało mi się, że praca jest fajna, od 8 do 16, atmosfera super, koordynator w porządku, masz swoje biurko i "ciepły stołek", to wydawało mi się, to najlepsze określenie. Ogólnie? Na początku jest bajka, umowy Ci idą, bo inkubator dzwoni na nowej bazie, więc masz wyniki. Później, zaczyna być gorzej. Obdzwaniasz przez miesiąc starą bazę, na nową wchodzą teoretycznie najlepsi, obiecują złote góry, a potem? Nagle dowiadujesz się, że jesteś zwolniony, bo miałeś gorszy tydzień, a to wszystko za sprawą "góry". Atmosfera jest spoko, wszystko na luzie, ale starego składu zostaje maksymalnie 2 osoby w grupie, ciągła rotacja. Śmiech na sali fotomontaż. Co do kasy, to akurat jeśli się chce to można ładnie zarobić, chyba że 2000 Was nie satysfakcjonują. : ) Tak naprawdę ine znasz dnia, ani godziny. Nawet jak wyrabiasz próg, to jeśli góra Cię nie lubi, to i tak wylecisz, i tak wylecisz. Pozderki :*

Anonim21

Podstawą na rękę powinno być 2tys zł . Wtedy byłoby to normalne. A 1100zł za wciskanie ludziom telefonów na siłę jest poniżej ludzkiej godności.

antyanonim21
@Anonim21

Wszyscy tylko byście chcieli dostawać pensję 2-3tys. zł za nic. Przychodząc do pracy w call center spodziewaliście się tego, że będziecie siedzieć i nic nie robić? Na etapie szkolenia dowiedziałeś się na pewno, że będziesz dzwonił do ludzi i "wciskał" telefony więc mogłeś zrezygnować. Nie zrobiłeś tego bo jak większość liczyłeś na to, że klienci będą brać wszystko po skrypcie, a na koncie będzie się mnnożyła kasa z prowizji. Wymagania macie wzięte z d..., a nie potraficie wykazać się zaangażowaniem żeby uczciwie zarobić pieniądze tylko narzekacie jak Wam źle.

Agniecha s

Bardzo godziwe prowizje do 30zł (co prawda mój mąż zarabia 40tys), miała atmosfera, dają zaliczki, podczas przerwy można skoczyć na obiad i świetne imprezy po pracy ze znajomymi w licznym gronie :) Można pograć na tablecie no chyba ze się zepsuje, na poniedziałek upiekę świetne ciasto dla wszystkich, chcecie przepis?

Grażka

w dodatku ciągle się dzwoni na starej bazie i oni oczekują cudów. Smiech na sali!!!

libra

nawet nie potrafili mi powiedzieć dlaczego zostałam zwolniona, dla mnie śmiech na sali, jak przyszłam po rzeczy to nic nie powiedzieli, kazali podpisać godzinówke i bajo

sinne

No nie wiem MOZE DLATEGO ZE JEST PROBLEM Z JAKAKOLWIEK PRACA???!!!

Pan P

Moi Kochani, problem nie stoi po stronie klientów czy Media system tylko problem siedzi w Waszych głowach, dopnijcie wysyłkę i będzie dobrze a najwyżej zostaniecie do 20-tej to jak zrobicie indywidualne plany dzienne to możecie sobie dopisać godziny, wiecie dobrze że zarząd się nie zgodzi żeby z 60 sztukami do BO wyjść do domu o 16tej, porzucam trochę pisakiem i na tym kończę przemowę a i (usunięte przez administratora) 15 po idą do rocka..

Firma przyjmuje wszystkich, nowe osoby mają więcej zapału do pracy i są bardziej wydajne. To jest klucz do sukcesu MediaSystem. Nowi pracownicy są zmotywowani i zachęceni szkoleniem (faktycznie pozytywnie przeprowadzone). Na poczatku pracy spisują umowy, a po jakimś czasie zapał opada i zaczynają się schody. Do tego faktyczne zostawanie po godzinach i zapraszanie do pracy w soboty. Trzeba mieć dużo samozaparcia, żeby codziennie być w stanie pójść do pracy. Można narzekać, jednakże taka specyfika call center. Są osoby, które się tam dobrze czują i są dobre w tym co robią. Jednak dla większości osób jest to krótki przystanek, albo się zwolnisz albo zostaniesz zwolniony.

ing

idz do firmy podpisac rachunek, dopiero wtedy ci zaplaca!

Tomasz

Umowa Zlecenie bodajże na pół roku. Miesiąc lojalki tak jak wcześniej pisałem. Umowę oczywiście mam. Potrzebne jeszcze jakieś informacje ? ;)

Tomasz

Witajcie ! Mam problem... Zacząłem pracę w media system obiecywano mi 8 godzinną zmianę ( inaczej by mi sie nie opłacało) a jednak nie wiadomo czemu mogłem chodzić tylko na 4 godzinną zmianę :/. Największym problemem jest to że był miesiąc lojalki, pare dni przed końcem lojalki zwyczajnie zachorowałem, poinformowałem koordynatora ze jestem chory niby nie było problemu i mam dać znac ze jestem zdrowy i przyjsc do pracy, po 5 dniach zadzwonilem, powiedzialem ze jestem zdrów. Po czym powiedziano mi ze skreslono mnie z listy pracowników... (usunięte przez administratora)

Ludzie lubią narzekać na wszystko, w zime za zimno i chcą lata, w lato za gorąco, to chcą jesieni, na jesień leje i pogoda w kratke, to też źle ;] Identycznie jest z pracą. Sam nie mam za dobrych wyników, ale się staram. Tak naprawdę wystarczy trzymać się skryptu, trochę samemu poszukać po necie info o przedmiocie, który się sprzedaje i można sprzedać. Ja jestem na tablecie alcatela i chociaż info o nim jest fałszywe, to osobiście przedstawiam go tak jak jest w rzeczywistości i jakoś mi idzie! Skrypt bardzo dobrze dopracowany. Dla nie znających tematu to tylko "tekst, który każdy mógłby napisać". Prawda jest jednak taka, że jest bardzo dopracowany! Z początku skłania klienta do przytaknięcia, co jest podstawą. Później podbudowuje jego ego, więc klient czuje się wyróżniony i lepszy. Całość sprowadza się do sprzedaży ceny, a nie przedmiotu. Dlatego może się tu pojawić problem, dla ludzi, którzy uważają, że sprzedają daną rzecz! Przy rozbiciu obiekcji najlepiej to widać. Nie będę tutaj się zagłębiał w każdy wers, ale jest to świetnie napisany skrypt. Mówicie, że jak się ma gorszy dzien, to nie sprawiedliwe, że są "kary". Ale jak oglądacie sport i zawodnikom nie idzie, to jesteście pierwsi, którzy mówią, że powinni ich zmienić ;] tu jest ta sama zasada hipokryci ^^' I nie, nie miałem zamiaru tu nikogo obrażać :) Jeśli chcecie spróbować, spróbujcie i tyle, najwyżej się Wam to nie spodoba i zostaniecie zwolnieni ^^ nic gorszego się nie stanie, a na bez rybiu i tak ryba. Miłego dnia i do usłyszenia :P

NowaOsoba

Ma szanowne (usunięte przez administratora) zaszczyciło mury tej firmy stosunkowo nie dawno bo niecałe dwa miesiące temu choć po przeczytaniu opinii z tej strony me jestestwo w tej firmie nie było wcale pewne mimo wysłania tam CV. Przejdźmy do konkretów, z nowych ludzi zwolnienia zdarzają się dość często, ale po co trzymać w pracy kogoś kto nie robi wyników tylko dlatego,że ma ciekawsze zajęcia, a dzwoni tylko w wolnych chwilach?:) Szanowanie ludzi? Przepraszam raczej jego brak? Czego wy się spodziewaliście,że będą was na rękach nosić? Są plany, trzeba je wykonywać, ale jak Ci na koniec tygodnia zbraknie jeden czy dwóch wysyłek to Ci nikt problemów nie robi, jeśli się starasz,a Ci nie idzie to starają się pomóc. Jak przyszedłeś się opieprzać i liczyć na jałmużnę to nie ma przebacz. Nie pasuje Ci przyjście do pracy w dany dzień? Spoko nie przychodzisz jeśli jesteś w planie nie musisz odrabiać tego dnia, jeśli nie jesteś... Chyba oczywiste? Podsumowując fajna firma, miła atmosfera, zostawanie po godzinach się zdarza, ale nikt Cie siłą nie zatrzyma jeśli nie możesz zostać. Praca jest ciężka i nie dla każdego, ale nie jest to (usunięte przez administratora) br /> Polecam każdemu kto docenia to co się mu daje i na odpowiednie traktowanie potrafi sobie zapracować.

M

te bzdury co tu wypisywane są to wypisują ludzie którzy nie radzą sobie w pracy i są do niczego, pracuje w tej firmie i jest to bardzo przyjemna praca, oczywiście jak każda praca wymaga poswięcenia i wysiłku ale nigdzie Wam nikt nie zapłaci za nic, Ci co mają złe opinie to lenie, idzcie do biedronki to zobaczycie co to znaczy ciężka praca i nieprzyjemna!!!

mag

Nie ma przynajmniej ja nie znalazłam ale chcesz to idź zobacz tylko licz się z tym, że jak w pierwszym tygodniu pracy nie podpiszesz umowy to Cię wywalą. Dobra szkoła życia poniekąd

dxx6

mam pytanie czy w pracy w media system Bydgoszcz są jakieś dobre strony bo widzę tylko złe

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 50 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.