Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

lula

Umowa zlecenie a jak masz do 26 lat to umowa studencka na ogłoszeniu pisało że do przedłużania umów a w praktyce wciskasz jakiś kicz komu popadnie. Jesteś dobry jak masz umowy a jak na następny dzień nic nie masz to już jesteś ten zły .

Olalala

To się tak tylko wydaje, że żadna praca nie hańbi, ale ta jest bardzo wykańczająca psychicznie. Ciągły nadzór, groźby, zastraszanie, że zwolnią itp. A klienci też potrafią dac do wiwatu. Jak zaczynałam, też sobie mówiłam, że wystarczy się nie przejmować, jednym uchem wpuścić, a drugim wypuścić, ale tak się nie da, a w konsekwencji ostro wjeżdża na psychę... Nie warto. Choćby i 10 zł na rękę mi dawali, to może, może, podkreślam możeeee wytrzymałabym tam miesiąc dłużej, a potem i tak odeszła. Nigdy więcej call center. W moim przypadku po tej pracy mam zniszczoną samoocenę i straszną niechęć do dzwonienia do jakichś anonimowych ludzi, np. do urzędów itp.

Zainteresowany pracą

Witam, jak jest ale tak szczerze ? umowa o prace ? no i jaka podstawa netto?

heh
@Zainteresowany pracą

Dostajesz na początek 10zł brutto czyli na jakis miesiąc 1100 zł z groszami. Prowizje o ile sie nie myle dopiero od 40umów czyli ta najmniejsza 400zł brutto czyli 300cos nettto, wciskasz ludziom kit nieziemski oferta NP 40zł u nich to X minut do wszystkich, a ta sama oferta na necie ma nielimitowane rozmowy do wszystkich lepszy telefon itd, gonią Cie z umowami 5 na 2 dni chcą dązyc do 6 umów na 1 dzień :))) na oferty jedynie dadza sie nabrac starsze osoby... nie polecam ogolnie.

Pracowniczka

Syf zaczęłam pracować jakieś 2 miesiące temu wszystko pięknie dzwoniłam do klientów którzy mają na karte i wciskałam abonament podpisywałam po 3-4 umowy dziennie. Zaczął się nowy miesiąc i od tygodnia nie mogę spisać mam zaledwie 3 umowy i powiedzieli mi że jeżeli nie spisze 5 w ciągu 2 dni to nara chodź nie mam prowizji masakra cisną aby tylko było jak najwięcej każą wciskać to biednym starszym ludziom którzy nie mają pojęcia czasami o tym powtarzasz w kółko i to samo codziennie nie polecam wszyscy (usunięte przez administratora)z tamtąd po krótkim okresie pracy... Pozdrawiam naiwniaków :)

@Pracowniczka

Pracuję tam dopiero parę tygodni ale już jest nieprzyjemnie. Przede wszystkim atmosfera i koordynatorka sprawiają, że nie tylko nie chce się tam przychodzić, ale się jeszcze odechciewa żyć.

Konsultant Telefoniczny

Rozmowę miałem jakiś czas temu, przebiegła w miłej atmosferze. Pani przyszła po mnie do recepcji przywitała się i poszliśmy do pokoju w którym przeprowadzane są rozmowy. Po 2 dniach dostałem info , że mnie przyjmują i zapraszają na szkolenie.

Opowiedz coś o sobie, gdzie wcześniej pracowałeś, jakieś mocne strony, była też jakąś scenka sprzedażowa. Pytania raczej standardowe. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Stefan

Ile obecnie zarabia Lider/Kierownik Zespołu?

ewelka

Jest oki od 8do 16 ciągle gadasz i gadasz przez tel

3 2 1

12 to podstawa jest... albo 2000 brutto zł podstawy (minus podatek) na umowę o pracę - zależy jakie ogłoszenie. Jest fajnie

zaproszona

12 zł od ilu sprzedanych umów?

Ciekawski

Witam ;) jakieś konkretne opinie i wrażenia odnośnie pracy? bo 99% to same niezadowolone osoby a ktoś jednak tam pracuje ;) ... napiszcie jak jest , atmosfera i sama praca ;) bede wdzięczny

Mateo

i codzzienne Bede to pisał o tej firmie Bo tak sie nie robie zwyczajnie i To nie Tylko tu wszedzie ,..

Elo

Każdy ma stawkę 12 zł/h od samego początku. To przecież najwięcej ze wszystkich ogłoszeń telemarketingowych.

taaaa

a ja umowę podpisywałam w zeszłym tygodniu i mam na umowie 12 zł za godzinę, pozdrawionka dla grupy bb

Zawiedziony

Odradzam firmę !Ogłaszają się że posiadają stawkę 12 zł za godzinę a przy podpisaniu umowy słyszymy 8.Plus za byle głupotę zmniejszają prowizje... Które nawiasem są prawie że nie możliwe do zdobycia.

Zawiedziona

Powiem tak, praca jak każda inna, zarobić się da, ale oszukują jak tylko potrafią. A jak tylko się odezwiesz i sprzeciwisz się przełożonym nawet jak masz rację to już jesteś na straconej pozycji... Jeżeli lubicie być wyzyskiwani i obrażani to zapraszam do Media System :-) Pozdrawiam

Yhm

Witam mam pytanie na umowie zlecenie z ilu dniowym wypowiedzeniem mozna zrezygnowac

Omnix

Zgadzam się z Szalonym i czekam na wyrobienie 80h i spadam. A komentarz Pana Rozsądnego śmiechu warte , pewnie pisał to zwykły lizus albo ktoś z firmy bo niemożliwe żeby zwykły pracownik się tym komentarzem tak zbulwersował i oburzył.

takajestem

Pracuje w media system juz drugi miesiąc i na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłata jest w terminie taka dokładnie jak na umowie. Progi sa do wyrobienia jesli chodzi sie pracować, a nie obijać. Jest fajna atmosfera, konkursy i ogólny luz. Jak dzwonisz to koordynatorzy maja gdzies czy w tym czasie tez korzystasz z telefonu, czytasz gazetę czy malujesz paznokcie ;) rozumiem, ze nie dla każdego praca z minimalna krajowa jest satysfakcjonująca, ale dla tych którzy dopiero zaczynaja to praca całkiem spoko. Na duży plus sa tez przerwy co równe dwie godziny. Czytałam opinie po podpisaniu umowy i mocno sie przeraziłem wiec pisze Wam, ze wcale nie jest tak zle. Pozdro ;)

stefan

ktos wie ile podstawy zarabia Lider Zespolu Sprzedazowego? I ile prowizji moze wyciagnac?

rozsadny

Do szalony - a po co podpisales taka umowę w ogóle? Ze strzelba ktos stal Ci nad głową? Gosciu jestes zalosny nic asertywności a potem szukasz pomocy w necie? Może mamusi spytaj co zrobić? Żal żal żal!!!!! I posłuchaj pókim powiadam madrze- idź jak człowiek dorosly w pełni praw publicznych i powiedz ze nie chcesz i zalatw sprawę a nie tu zalosne bzdury wypisujesz... Slabo mi i szczerze to nie chce być z Toba w grupie mazgaju

Projektant

Witam serdecznie. Specjalnie wysłałem cv że niby mam średnie i takie tam. Zadzwonili i chciałem sprawdzić czy serio jest tak jak podają na olx czy inne media. Słuchajcie 12 i 13 zł to ściema!!Ogólnie podpytałem dziewczyny w w windzie jak jest i to tzw. (usunięte przez administratora)Przejrzałem umowę z moja koleżanką prawniczką i jestem w szoku jak ona została sprytnie zbudowana!!!Nie zgłaszajcie się do tej firmy nigdy(usunięte przez administratora)

Amy95
@Projektant

Co konkretnego Ci powiedziała ta pani prawnik?

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 59 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.