Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

krystynka

hej Tabaczki...ja tez skladam podania do innych firm...tutaj nie doceniaja długoletnich pracowników....a prowizje to jeden wielki zart....wiadomo ze w niektórych mistach nigdy obrót nie bedzie taki jak innych.....szkoda...bo lepsze wynagrodzenie to lepszy pracownik...chciałabym tu zostac...ale mimo tylu lat pracy nic sie pewne rzeczy nie zmieniaja:(

lolavanx
@krystynka

składaj, moze ci się poszczęsci. Mnie się udało. W raz zemną skończyła się w sklepie " stara gwardia". Zostali sami nowi. W Tabaku przepracowałam 7 lat.

wera

U nas to samo leci jedna za druga a takie elementy chcą do pracy ze wola o pomstę do nieba zamiast droga firmo doceniać stara gwardie dac podwyżkę za każdy przepracowany rok to by ludzi trzymało i w końcu ktoś by się poczuł doceniony ale nie po co. Przykre to a najlepsze jak ci co chcą do pracy przynoszą cv pytają o zarobki i idą z powrotem z takim rozbawieniem.

ona97

U nas też stara ekipa myśli o odejściu. Nowe osoby przychodzą za karę a nie wspomnę o tych na pół etatu. Sprzedaje i wychodź taka pani a wymagania ma jakby sklep bez niej nie istniał. Rządzić chce całym zespołem a wytyczne do grafiku z kosmosu.

pracownica

Oczywiście, że nie jest opłacalne. Mnie ta praca tak dobija, że na poważnie rozważam złożenie wypowiedzenia po sezonie urlopowym.

samira
@pracownica

U nas stara gwardia te z o tym myśli , niech tylko trafi się coś konkretnego. Mamy rodziny i pracować trzeba. Życzę powodzenia nowej ekipie , teraz nikomu nie chce się pracować , uciekają szybko.Nie ma to jak stali pracownicy, wyszkoleni dobrze i solidnie. Ale takich w tej firmie się nie docenia.

Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne. Więc ubrałam się stosownie. Przyjechał Gość w butach sportowych i spodniach typu "dzinsy", koszula typy tani chiński tishert. Spotkanie w kawiarni. Pan mówi ,że proszę sobie coś zamówić. Dodał ,że w granicach finansowego rozsądku. Wiec co zamówić ? Zamówiłam wodę :-). Rozmowa może z 10 minut. Po przedstawieniu oferty zapytałam czy przy tej ofercie po odliczeniu kosztów zarobię choć minimalną krajową. Odpowiedź: WSZYSTKO ZALEŻY OD PANI. Szybko podziękowałam. Za wodę oczywiście zapłaciłam sama. Żabka do kwadratu.

Czy zarobie choś minimalną krajową.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
ona97

Istnieją tylko obowiązki systematycznie dokładane.

Peśka

Witam teraz lato wakacje sezon urlopowy a nie ciekawi was co z funduszem świadczeń socjalnych istnieje cos takiego w tej firmie

lolavanx
@Peśka

Nie istnieje. został zlikwidowany w 2014, kiedy weszły przepisy że można go zlikwidować.

ona97

Zapomniałaś dodać, że jesteśmy wkładką pomiędzy regałem, kasą a klientem.

xyz

No właśnie , same obowiązki, a gdzie prawa pracowników???!! U nas śníadanie jadamy o godz 14, bo wcześniej nie można odejść od kas , jak niejednej to drugiej! Konwoje muszą być szykowane pomiedzy jednym klientem a drugim, co podobno jest niezgodne ze standardami firmy, ale jak sie dzwoni do personalnej , to ona rozklada rece, godzin nie dołozy, to kiedy pytam ten konwoj robic jak jest 30min na przekazanie zmiany ???? Zostawac po godzinach???? Jeszcze te smieszne wytyczne KR i Koordynatora - policzyc to, policzyc tamto, odeslac maila co nie gralo w zwrotach, a co w dostawach, ile czego sprzedano, co zamowiono, a czego nie i dlaczego , mozna tak wymieniac w nieskończoność. sprzedawca juz nie jest sprzedawcą, a kierownikiem, ksiegowym, sprzataczka, analitykiem, kasjerem, układaczem, listonoszem, zaopatrzeniowcem, i najlepiej jakby poswiecił tej pracy całe 24 godz, bo w normalnych godz pracy nie idzie sie wyrobic !

ona97

Rozsyłają do podpisu podstawowe obowiązki pracownika. Ciekawe kiedy przyślą podstawowe prawa pracownika np DO PRZERWY podczas 10 godzin pracy!

tia

u nas jest akurat chlodno nie mozemy narzekac na upal :)

yyyt

czy u was też panuje tak kosmicznie gorąca temperatura w kiosku?

Zuza

Zwalniają się bo mają dosyć

Natka

Nie zwiększają, 99,9% to kobiety, i najzwyczajniej w świecie to ciąże.

xXx
@Natka

nie zwiększają. ludzie się zwalniają i idą do innej roboty. 1 ze sklepów na liście to mój ;-)

wisienka99
@xXx

Dziewczyny macie rację.Ludzie sami zwalniają się z tej roboty bo poprostu mają dość takiej harówy i wymagań za byle grosze...

pracownica

No co Ty, zwykły zbieg okoliczności. Na stronie zawsze jest tyle ogłoszeń. Bo jest tak, że jeśli dziewczyny same nie mogą znaleźć kogoś na wolne miejsce wtedy dają ogłoszenie na stronę.

pracownica

Nikt etatów nie zwiększa, dziewczyny same się zwalniają pewnie

abc

A co w waszej firmie tylu pracowników szukają dużo zwolnień na punktach czy etaty zwiększają

wiki
@abc

KR może zarządzać zapłacenia za niezdaną prasę po terminie na kasie.Nie ma nigdzie w regulaminie mowy o nocie za niezdaną prasę, to tylko była dobra wola KR. Ja raz zapłaciłam, dostałam nauczkę i od tej pory pilnuje by nie mieć nic po terminie. Jak na razie od 8 miesięcy nie miałam żadnej wpadki z niezdana prasa. Skoro nie oddałam to moja wina i nie wykonałam należycie obowiązków slużbowych.

Pracownica

Mam pytanie, czy nie za zdaną prasę, Kr może żądać, nabicia na kasę i zapłacenia za nią bez żadnej noty obciążeniowej?

tia

a co do tego towaru po terminie i sadu pracy :) to zeby to bylo prawomocne to towar musi byc odpowiednio przeceniony wczesniej ? czy po prostu przeterminowany towar oddaje KR ?

wytrwała

Co do "czytelników" - przecież możesz zwrócić klientowi uwagę, żeby odkładał gazetę tak jak należy. To jest sklep a nie prywatny folwark. Poza wszystkim to ludzie obsługi wymagają perfekcyjnej a słoma z butów. Ja za chamstwo zwracam uwagę i tyle. Albo się obraża i już nigdy nie wraca albo odkłada prasę kulturalnie. "W domu też Pan tak dba o porządek?"- pytam. Za te pieniądze nie cackam się z byle brudasem. Na szczęście takich klientów jest zdecydowanie mniej. Co do podziału KR to nam przypadł ktoś nowy. Zobaczymy jak to będzie. Wolałabym żeby zostało tak jak było. U nas to już czwarta zmiana. Ceniłam bardzo naszego KR. to wymagająca ale bardzo sympatyczna i pomocna osoba. Co do not za przeterminy to jesli przecenicie towar na czas to nikt nie ma prawa Was obciążyć. Miałyśmy dużo przeterminowanych słodyczy i napojów, przyjechał KR wszystko zabrał i do dziś nie ma not. Jeśli taka się pojawi to podobnie jak samira też zwalniam się od razu. Pozdrawiam Tabaczki : )

tia

semita ja to stwierdziłam ze jak nie przejde tajermniczego klienta to odchodze. Bo czasem czlowiek jest tylko czlowiekiem.I wpis do akt to przeginka.

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.