MOOSE Centrum Języków Obcych

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MOOSE Centrum Języków Obcych

Darek

Z tego co wiem to u każdego inaczej, ja napisałem bardzo dobrze test i miałem dużo referencji, dowiedziałem się tylko ,że dzwonili do szkoły, w której kiedyś uczyłem, więc u mnie w zasadzie zaproponowali mi już umowę, ale moja koleżanka dostała na 2 etapie sporo pytań metodycznych, pytali ją także co można zmienić w nauczaniu języków obcych w szkole publicznej. Ale jak już zostałaś zaproszona na 2 etap to znaczy że zdałaś egzamin językowy.

anita

A jak wygląda drugi etap rekrutacji?

~Paula

Chodzi mi o wynagrodzenie netto za godzinę i ile ty akurat tych godzin miałaś, piszesz, że komplet. I kiedy w takim razie się tam rok szkolny zaczyna skoro na rozmowę zapraszają na początku września.

~Paula

Tzn Kasia jakie miałaś wynagrodzenie za godzinę i ile godzin w tygodniu?

Lektor

test na poziomie pre-intermediate - uczniowie w liceum takie pisza. Dodatkowo wypowiedz ustna na jakis temat

pytali cos o metody np callana o sposoby motywowania uczniow

~Paula

Jakie jest wynagrodzenie brutto za godzinę? I jaki procent z tego odchodzi?

Tam mają zawsze dwie rekrutację( przed i po wakacjach), ja kiedyś nie składałam CV w czerwcu ale złożyłam na końcu sierpnia i zaraz na początku września zaprosili mnie na rozmowę więc chyba możesz spróbować.

~Paula

A czy teraz w sierpniu trwa jeszcze rekrutacja na lektorów czy już zakończyła się?

Bożena

Mam tylko krótkie pytanie jak wyglądają te etapy rekrutacji, poinformowano mnie, ze pierwszy etap to krótki test i wypowiedź ustna, czy to wyglada jak konwersacje na studiach?narzucony temat i mam sie wypowiedzieć czy luźna rozmowa?proszę o jakieś podpowiedzi

Zadowolona

Jeż też uważam ,że nie to bardzo dobra placówka. Od 2 lat mam 10 uczniów i nikt jeszcze nie zrezygnował. Jako nauczycielka mogę poświadczyć ,ze wszystko jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o MOOSE Centrum Języków Obcych - Wrocław

• Jak się pracuje w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Zobacz opinie na temat firmy MOOSE Centrum Języków Obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 37 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOOSE Centrum Języków Obcych?

Kandydaci do pracy w MOOSE Centrum Języków Obcych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOOSE Centrum Języków Obcych