4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 25 25 5 1

Opinie o Centrum Językowe Moose

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Centrum Językowe Moose?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 355 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w MOOSE Centrum Języków Obcych? Uczy się według określonego programu czy trzeba mieć wlasne materiały?

Czy w Centrum Językowe Moose są paczki/bony świąteczne?

piotr Nowy wpis
@Pytanie

nie

Wanda Nowy wpis
@piotr

Rozumiem. Gdzieś słyszałam, że Centrum Językowe Moose oferuje swoim lektorom (oczywiście między innymi): elastyczny czas pracy, który można pogodzić z inną pracą, własną bibliotekę, bezpłatne ksero i opiekę metodyka oraz, co mnie najbardziej interesuje, atrakcyjny system motywacyjny. Możesz mi powiedzieć, na czym dokładnie polega ten ów system motywacyjny?

Mariola

Stawki są bardzo ale to bardzo zróżnicowane w zależności gdzie odbywa się lekcja. Moja najwyższa stawka to nawet 80 zł, zależy ile lektorów jest w danej lokalizacji i czy klient dopłaca za dojazd. Nie ma tu jednego wynagrodzenia. Uważam, że stawki są warszawskie , można może przyczepić się do lekcji w centrum gdzie jest dużo lektorów i jeżeli klient nie ma dopłat do dostajesz wynagrodzenie podstawowe ale jest ono porównywalne do innych szkół. Prawdą jest, że znasz tylko część lektorów, tylko tych którzy uczą w salkach. Pamiętajcie, że to bardzo duża szkoła i większość lektorów się nie zna. nie da się więc raczej wychodzić na piwo i utrzymywać kontaktów towarzyskich.

Czy pracownicy w Centrum Językowe Moose dogadują się między sobą?

X
@Pytanie

Lektorzy raczej nie mają ze sobą kontaktu, więc ciężko się między sobą dogadywać. Jednak kontakt z biurem jest w porządku.

A

Stawki stanowczo za niskie, biorąc pod uwagę dojazd do ucznia i stanie w korkach i sporo biurokracji. Zarabiam około 35 zł na rękę za godzinę. Lepiej znaleźć sobie prywatne zajęcia i zarabiać dwa razy więcej. Wtedy dojazd zdecydowanie się opłaca Przyjęłam tę pracę, ponieważ chciałam zdobyć doświadczenie, ale na dłuższą metę to się po prostu nie opłaca. Mam paru uczniów. Z niektórymi bardzo dobrze mi się pracuję, z niektórymi ''trochę'' gorzej. Szkoda, że tylko uczeń może zrezygnować z nauczyciela, a nie nauczyciel z ucznia już nie może.

Wolny strzelec

Profesjonalna , sieciowa szkoła w Warszawie, bardzo dużo zatrudnionych lektorów, szybko wypełnione godziny już w moim przypadku po 3 dniach od podpisania umowy. Mają spore dopłaty do dalszych dzielnic , lepiej mają lektorzy, którzy mają samochód. Większość to angliści , nie ma typowego pokoju nauczycielskiego więc lektorzy tylko cześciowo się znają , co jest przeszkodą jeżeli chcesz udzielać się towarzysko, Bardzo uczciwe podejście do lektora. Wypłaty w 2 tygodnie po zakończeniu miesiąca, masz tyle ile masz w umowie, paczek i bonusów ekstra chyba nie ma. Za to zawsze możesz liczyć na pomoc i zrozumienie, podwyżka najczęściej co roku przy przedłużeniu umowy. Ogólnie dobra oferta dla lektorów, szczególnie języka angielskiego. Zajęcia są głównie popołudniami, nie robią problemów jak rano pracujesz w innej szkole. Większość lektorów w wieku 30-40 lat, jest też kilku emerytów i kilku studentów. Nie organizują jakiś specjalnych eventów, dziennik jest tylko elektronicznie. Nie wymagają nic więcej niż jest zapisane w umowie. Szkolenie jest raz do roku obowiązkowe, nie ma za nie ekstra pieniędzy. Czasami jest możliwość ekstra godzin w trakcie roku, które mogą być lepiej płatne. Spin raczej nie miałem w nikim, więc atmosfera jest bez zarzutu. Uczniowie jak uczniowie , od rewelacji po dramaty, możesz odmówić nauki kogoś jak się z nim nie dogadujesz. ksero darmowe nielimitowane , nikt nie patrzy na ręce więc w zasadzie możesz kserować też na inne lekcje w innych szkołach.

Wanda
@Wolny strzelec

Super, że napisałeś, bo właśnie szukałam czegoś o pracy w Moose. A możesz powiedzieć, jakiego wykształcenia i certyfikatów wymagają? Dzięki.

Teresa

Fajnie czyta się dobre opinie uczniów ale szkoda, że nikt z pracujących w szkole osób nie korzystał ostatnio z forum.

Basia
 Rekomendacja

Polecam tą szkołę. Jestem uczniem tej szkoły od roku i zamierzam nadal kontynuować. Zaletą jest elastyczność w ustawianiu terminów lekcji, lektor był zawsze przygotowany i miał przygotowane materiały. Podczas lekcji był czas na powtórki i na nowy materiał. Więcej umiem po tym roku niż po poprzednich dwóch latach nauki w innych szkołach językowych.

Aga

Super szkoła i naprawdę dobra kadra. Bardzo duża elastyczności i podejście do uczniów. Jak nie wykorzystałam lekcji nie było problemem odrobienie jej w kolejnym miesiącu. Gorąco polecam! :)

Agnieszka

Szkoła z elastycznym podejściem do ucznia, jak dla mnie najlepsza!!! Polecam każdemu.

Cezary

Czy w chwili obecnej są jakieś szanse na pracę? Czy jest możliwość pracy w domu klienta?

Robert

W Moose pracuje już prawie rok. Praca jak wiadomo ma swoje wady i zalety. Największą zaletą jest z pewnością elastyczność godzin pracy. Nikt nikogo nie zmusza do wyrobienia jakieś minimalnej liczby. Wszystko jest dostosowywane do nas lektorów i do zadeklarowanej przez nas liczbie godzin i dyspozycyjności. Z tego względu uważam, że praca jest świetną opcją dla studentów, którzy oprócz pracy mają jeszcze sporo nauki.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 29. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Centrum Językowe Moose? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

xxy

Dla mnie też sa najważniejsze zarobki, ale jak są stawki adekwatne do powierzanych obowiązków, to nic dziwnego, że są teraz tak popularni. a jakie są wypłaty? Premie się pojawiają do podstawy. Pozdrawiam

Seb

Ktoś powie coś o zarobkach?

AldonkaS

Moje dziecko uczy się w tej szkole, przyjeżdża świetna lektorka, czasami nawet z gitarą :), wcześniej to miałam przeboje, że tak powiem z siedmioma dziwnymi osobami, bo lektorami nie można ich nazwać. Dlatego zdecydowanie polecam Moose i moja córka także.

Seba

Pewnie, że szukają lektorów, sam tam pracuję i mamy inny problem - nie jestem w stanie juz przyjmowac nowych uczniów, moi znajomi są w podobnej sytuacji, pewnie dlatego poszukują lektorów :)) Nie rozumiem, tego narzekania, ksero jest, praktycznie bez ograniczeń, biblioteczna zasobna jest, i co najważniejsze WYPŁATA jest zawsze na czas. A umowa? A kto woli bez niej? Po prostu umową jestem związany do końca roku szkolnego. I już :))

lsl

bzduuury piszesz... masz mozliwość kserowac za darmo 6 kopii na ucznia na lekcję - u mnie nawet mozna wiecej, bo nie wszyscy z ksera korzystają, nie wiem jak jest w oddziałam, które nie mają ksera, u mnie jest. Trzeba zadeklarowac miimalną ilość godzin, ale nie jest tak, ze jak odmawiasz przyjecia to ci karę nakładają... ja nie mam wszystkich godzin zajetych bo juz nie mam wolnych terminów i nic się nie dzieję, koordynatorka przydzila uczniów innym lektorom. Jest ok, chociaz stawki nie są powalające, to moj jedyny zarzut. Ale milo się pracuje i jestem zadowolona.

Lucy

Potwierdzam, bardzo przyjemna szkoła z samego centrum Warszawy ale ucząca na terenie całego miasta

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe Moose - Warszawa