Opinie o Centrum Językowe Moose

xxy
użytkownik zarejestrowany

Dla mnie też sa najważniejsze zarobki, ale jak są stawki adekwatne do powierzanych obowiązków, to nic dziwnego, że są teraz tak popularni. a jakie są wypłaty? Premie się pojawiają do podstawy. Pozdrawiam

Seb

Ktoś powie coś o zarobkach?

AldonkaS

Moje dziecko uczy się w tej szkole, przyjeżdża świetna lektorka, czasami nawet z gitarą :), wcześniej to miałam przeboje, że tak powiem z siedmioma dziwnymi osobami, bo lektorami nie można ich nazwać. Dlatego zdecydowanie polecam Moose i moja córka także.

Seba

Pewnie, że szukają lektorów, sam tam pracuję i mamy inny problem - nie jestem w stanie juz przyjmowac nowych uczniów, moi znajomi są w podobnej sytuacji, pewnie dlatego poszukują lektorów :)) Nie rozumiem, tego narzekania, ksero jest, praktycznie bez ograniczeń, biblioteczna zasobna jest, i co najważniejsze WYPŁATA jest zawsze na czas. A umowa? A kto woli bez niej? Po prostu umową jestem związany do końca roku szkolnego. I już :))

lsl

bzduuury piszesz... masz mozliwość kserowac za darmo 6 kopii na ucznia na lekcję - u mnie nawet mozna wiecej, bo nie wszyscy z ksera korzystają, nie wiem jak jest w oddziałam, które nie mają ksera, u mnie jest. Trzeba zadeklarowac miimalną ilość godzin, ale nie jest tak, ze jak odmawiasz przyjecia to ci karę nakładają... ja nie mam wszystkich godzin zajetych bo juz nie mam wolnych terminów i nic się nie dzieję, koordynatorka przydzila uczniów innym lektorom. Jest ok, chociaz stawki nie są powalające, to moj jedyny zarzut. Ale milo się pracuje i jestem zadowolona.

Lucy

Potwierdzam, bardzo przyjemna szkoła z samego centrum Warszawy ale ucząca na terenie całego miasta

Krystian

Polecam, jedna z najlepszych szkół w Warszawie zarówno jako pracodawca jak i szkoła

Zostaw opinię o Centrum Językowe Moose - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Językowe Moose