Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Jastin

Mam pyranie....widzę ze sa u nas osoby z Rumuni.....to jednak zabierają nasz projekt do siebie?

Janek

Popieram....to forum ma służyć do tego aby osoby wiedziały co to za zakład i jak się w nim pracuje....Plotkarzy powinni z automatu blokować....jak nie mają się czym zajmować to niech zajma się sobą. Jak byście pracowali w tym zakładzie tak jak ja to nie mieli byście czasu na plotki. Ludzie ja już tu pracuje 12 lat i wszyscy pracownicy szanują się na wzajem bo wiemy ile wysiłku trzeba aby się tu utrzymać. Pozdrowienia dla wszystkich Cooperowców

Milutki

A chyba jakieś zmiany na Takonii dawno nie widziałem Pani A.R z biura czy ją gdzieś przenieśli

prezes

Jakie wyższe stanowiska po znajomości? Przecież jak mi wiadomo cała kadra jest po studiach. Zazdrośni jesteście, trzeba się było uczyć i tyle.

Koks
@prezes

Nie ośmieszaj się dzieciaku.

prezes
@Koks

To była aluzja.... najbardziej jest wyuczony Nocny Jastrząb. Jak będę miał czas to napiszę coś ciekawego o starych ordynatorach :-) . Pamięta ktoś faceta którego nazywano Alvaro????????

Maniek
@prezes

To ten który teraz na liniach robi?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
olo

na land roverze wrocili prace na 2 prasy szkoda ze tak pozno ... potrzebny byl im taki wypadek zeby otworzyc oczy a jak pracownicy mowili ze to jest niebiezpieczne miec wspolna prase to udawali ze nie slysza teraz kazdy umywa rece ze to nie byl ich pomysl zeby tak pracowac zenada i tyle

Igor

Wiadomo co z tym chlopakiem który mial wypadek na mercedesie? No I co zrobili zeby to sie nie powtorzylo.

Maniek
@Igor

Z tego co wiem to ma amputowane dwa palce....biedny chłopak....kaleka do końca życia...

Lolek
@Maniek

Szkoda mi tego prasiarza bo pracował zaledwie kilka miesięcy u nas i takie przeżycie....jest bardzo mlody i dopiero zycie przed nim a na starcie takie przeżycie...współczuję mu z całego serca....

qq

No wlasnie zwalniaja sie, pytanie przez co albo przez kogo , zauwazyc mozna czasami sporo swinstwa i chamstwa wobec pracownikow tych najnizszych , czyli zwyklych prodokcyjnych ludzi i to nie przez innych pracownikow z produkcji bo prasiarz prasiarza zrozumie , tylko ludzi z biura . Nie mowie bo nie wszyscy sa tacy niektorzy sa naprawde wporzadku, a nie ktorzy jakby sie z "choinki" urwali. To drazni bardzo drazni , bo kazdy by chcial isc do pracy zapracowac na wyplate z usmiechem na twarzy , a nie za kare, albo z przymusu bo musi za cos zyc :)

...

za niedługo na land roverze zabraknie prasiarzy ... wszyscy się zwalniają

aas

Igor, wyobraz sobie ze w moim zakladzie liderzy , tudziez "majstrzy", nazywani przez pracownikow " leserzy " , sa niektorzy tak waznymi ogniwami w tej w pracy ze zdarzaja sie sytuacje , ze nie znaja sie na robocie, i biegaja liczac zeby tylko norma byla , wywierajac nacisk psychiczny na pracowniku ... Sa tacy co nie potrafia odroznic poszczegolnych czesci skladowych prodkukowanej uszczelki , ja sie pytam kto ich uprawnil do kierowania ludzmi , biuro , aha znajomosci w korporacji a Ty biedaku sie zaganiaj , i sluchaj takich ludzi

lolo
@aas

Ass to ty nic nie wiesz jak jest ? Jak będziesz miał szwagra to będziesz wiedział wszystko.

Igor

Po prostu ludzie myślą ze norma to jest cos świętego. Norma to jest ile da sie zrobic a nie ile trzeba za wszelka cenę. Nawet kosztem jakości czy własnego zdrowia. A czyszczące maja robić a nie wymyślać i biegać kto co i jak robi.

abc

Igor, nie chodzi o medale , chodzi o to ze jesli pracujesz w jakies firmie jako operator wtryskarki , to wiesz ile trzeba sie nauganiac , tu wycinarka raz tu prasa , tu wycinarka 2 , jak wycinasz profile np na kolejne sety , a potrafia sie zdarzac sytuackje ze operator dostaje zjebe ze jakies tak male nadlewki ida , ile on ma czasu ogladac ta uszczelke , co on jest supermenem ma zrobic normy ogladnac uszczelke od kazdej strony wycinac , biegac i Bog wie co jeszcze, bo tylko uszczelki i uszczelki , a czyszczaca powie ze operator zle robi , i ona musi wyrywac a potem przyjdzie ktos tam z majstrow i powie ze malo , i wychodzi rzeznia ..

jono
@abc

dokładnie nawet nie ma czasu dobrze uszczelki obejrzeć bo trzeba zakładać następna bo tak są normy zrobione

Igor

Piszecie ze prasiarze sa niedoceniani. Myślę ze to nieprawda. Po prostu nikt nie bedzie chodził i rozdawał medali. Podajcie jakiś przykład tego niedoceniania. Komentarz o tych dwóch tecmach Po prostu śmieszny gość nie wie o czym mówimy.

qq

To jo , mozesz zgrzewac nawet po 3000 tys uszczelek , jezeli Ci to odpowiada hahaha, po ta serwisy pracy , zeby wyrazac opinie.., Tak wiem ze sa rozne prasy , a po 2 jak juz tak chciales zablysnac madroscia to powinienes wiedziec , ze fachowo domyslam sie maszyny na ktorych produkujesz te uszczelki to nie sa zadne "prasy" , kolego...

.....

jak juz to praca na 3 prasach a nie 2 ... i sa rozne prasy do niektorych wlozysz uszczelke w 5 seknud do innej musisz sie umeczyc z 20

To jo

Chłopaki na Extruzji od zawsze pracują na dwie tecmy i muszą zgrzać po 1500 uszczelek na zmianę i się tyle nieunarzekają... Jak zwykle umencony fiszing....

ff

praca na 2 prasach ? , haha co to ma byc masowe wykanczanie ludzi czy zaklad pracy ?!. Jakby w mojej firmie kazali mi zasuwac na 2 prasy, to powiedzial bym im "papapa", no chyba zeby za to extra placili...

asd

Oczywiscie ze praca na prasach nie jest lekka, wymaga ciaglego stania na nogach czasami po 12 h , wdychania oparow od topniejacego materialu , oraz wysilku fizycznego przy zaladunku gumy do stalowej matrycy , to nie jest takie proste jak sie moze wydawac , bo guma podczas zaladunku w metal sprawia nie raz nie maly opor , nie wchodzi w forme jak przyslowiowiowy noz w maslo. Prasiarze maja (usunięte przez administratora) na 2 prasy , za takie same pieniadze jak czyszczaca ?, to jakis absurd, czyszczace maja mozliwosc siedzenia sobie w chwilach wolnych przy stoliku to raz , 2 wycinaja tylko wyplywki , 3 sprawdzaja stan uszczelek co czasem jakos nie bardzo dobrze im to wychodzi , powiedza ze prasiarz zle zrobil. To nie jest proprocjalna praca , prasiarz to musi byc czlowiek o dobrej kondycji , bo od niego zalezy ilosc produkcji nie od czyszczacej a nie jest w ogole doceniany w tej firmie.

....
@asd

zgadzam się w 100% nie mowie ze czyszcace nic nie robią albo na wycinarkach ale jednak praca na prasie wymaga trochę więcej wysiłku . według mnie stawka powinna być dawana według stanowiska a nie ze wszyscy taka sama bo jakoś nie widzę żeby ktoś się garnął do pracy na prasach bo wiedza ze jest ciężko

Smutny

Niech się zwalniają pójdą na budowa to się przekonaja co to ciężka praca

oooo
@Smutny

pracowałem na budowie i na prasach teraz wiem ze lepsza praca jest na budowie i to o wiele ...

jjj
@Smutny

chyba nie wiesz co mowisz, na prasach jest sto razy gorzej

diwi

i niech sie zwalniaja moze wkoncu Ci wyzej zrozumieja ze robic w 2 na 5 prasach to jest przesada , a pozatym sami powinni pomyslec juz dawno o tym ze prasiarze zwalniaja sie tylko i wyłacznie z tego powodu ze nie daja rady na 5 prasach robic, robiłem wiec wiem co pisze i z tego co wiem to nastepne kilka osob odejdzie z land rovera i wcale sie nie dziwie bo w takich warunkach nie da sie pracowac i odchodza tylko i wyłacznie starsi pracownicy nowi sie poszkola i tez odejda bo nikt nie jest w stanie na dłuższa mete tak robic ,pozdrawiam tych wyzej przemyslcie sami co jest powodem ze tylu prasiarzy odchodzi

Ciezko przez wakacje nie znaleźć czegoś lepszego niż praca na prasach a pracodawca ma to gdzieś. Zero dodatku zero szacunku człowiek jest traktowany tak samo jak ktoś kto sobie siedzi.

olek
@Paweł

to prawda bo wedlug mnie ktos kto pracuje na prasach powinien miec wieksza stawke niz na wycinarkach czy czyszczaca . po pierwsze wysoka temperatura po drugie wdychamy prosto z prasy ta gume i do tego heptan .

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive