Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J.

Bożena

Fajnie tam.

anonim

(usunięte przez administratora)

Bożena

Dzięki wielkie za te informacje. Właśnie miałam dopytywać o te kwestie, więc w porę zobaczyłam Twój wpis. Brak socjalu to już naprawdę spory problem. Na stronie FLIS znalazłam informację, że wszystkim pracownikom oferują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Faktycznie tak jest? Można liczyć od razu na umowę o pracę bez okresu próbnego?

Romekss2
@Bożena

Jest oczywiście okres próbny i na ogół zatrudniają przez agencję .wszędzie trzeba pracować ale przynajmniej wiesz że dostaniesz swoje zarobione pieniądze

DIDO

Ukazało się ogłoszenie w firmie na stanowisko Dyrektora ds, Kluczowych Klientów. Może ktoś podrzucić czy poprzednia osoba długo pracowała, jakie są warunki pracy itp. Dzięki.

Julia

A z czego ten stres wynika w pracy? No i poza tym wszystko jest w porządku, tak?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Zakład Producji Cukierniczej FLIS Sp.J. podczas okresu próbnego?

romekss
@Pytanie

Umowa o pracę na okres próbny na 2 lub 3 miesiące z kwotą brutto podaną na umowie , pełny legal . Umowa przez zakład pracy lub przez agencje pracy ale to naprawdę nie ma znaczenia .

4
Pracownik

Pracuję w tej firmie już 4 lata i jestem zadowolona - praca bardzo dobrze płatna tylko na umowę o pracę, fakt w stresie, ale gdzie tak nie jest - ci którzy chcą uczciwie pracować znajdą tam coś dla siebie. Na emeryturę się uzbiera i wtedy będzie można odpocząć.

8
Bożena

Minęło już trochę czasu odkąd ostatnio pisaliście coś na temat warunków pracy w firmie Zakład Producji Cukierniczej FLIS. Jak wygląda aktualna sytuacja w fimie? Może coś uległo zmianie w ostatnim czasie? Wszystkie informacje mogą być istotne dla osób zastanawiajacych się nad podjeciem pracy w tym miejscu.

9
xxx
 Rekomendacja

witam poszukuje informacji na temat flisa osób z produkcij

anonim

(usunięte przez administratora)

Jerzy

Czy były przypadki, że rzeczywiście zabrano premię pracownikom, którzy pracują w tej firmie? Możesz dokładnie napisać, jak wygląda poziom premii, które oferuje pracodawca? Zachęcam do odpowiedzi, ponieważ jest to aspekt pracy, który dla wielu osób jest kluczowy przed podjęciem zatrudnienia.

anonim

(usunięte przez administratora)

Jerzy

Twoja wypowiedź jest bardzo negatywna. Taką wypowiedź przydałoby się odpowiednio uzasadnić, ponieważ na chwilę obecną nie wiem, co konkretnie wpłynęło na to, że tak oceniasz to miejsce pracy. W jaki sposób zostałeś rzekomo wykorzystany przez firmę Zakład Producji Cukierniczej FLIS? Uzupełnij swoją wypowiedź tak, aby była, jak najbardziej zrozumiała.

Jerzy

@Dzejson, firma Zakład Producji Cukierniczej FLIS po zakończeniu procesu rekrutacyjnego informowała, że w jakim czasie dostaniecie odpowiedź? Czy oprócz Ciebie ktoś jeszcze był zaproszony w tym samym czasie na rozmowę kwalifikacyjną? Może sam osobiście dowiadywałeś się, co jest powodem dalszego braku odpowiedzi w tym zakresie? Napisz, jak to wygląda.

Cookie’s
@Jerzy

Firma Flis oferuje swoim pracownikom bardzo wysokie wynagrodzenie, gdyż praca jest bardzo wymagająca, stresogenna i musisz znać się na wszystkim, chociaż nie za dobrze. Bo w firmie tej „ szef ma zawsze racje”. Jeśli chodzi o fluktuacje to najlepiej śledzisz pracuj.pl tam statystyki mówią same za siebie. Średnio 1-2 osoba miesięcznie jest poszukiwana na stanowiska do pracy biurowej.

Jerzy
@Cookie’s

Możesz napisać, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie, które oferuje firma Zakład Producji Cukierniczej FLIS, Sp. j. swoim pracownikom? Czy, aby pracować w tej firmie, należy mieć jakieś specjalne kwalifikacje i wymagania? Mógłbyś przedstawić, jak to wygląda?

Jerzy

Nie jestem pracownikiem firmy Zakład Producji Cukierniczej FLIS, więc niemożliwe, abyśmy razem pracowali w tej firmie. Chcę się dowiedzieć, jak wyglądają warunki, o które zapytałem w swoim poprzednim komentarzu. Mógłbyś odpowiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Dla wielu czytelników będzie to kluczowa sprawa przy ewentualnej decyzji o aplikowaniu do pracy u tego pracodawcy.

Jerzy

@Sill, czy osoba, która przeprowadzała z Tobą rozmowę rekrutacyjną do pracy w firmie Zakład Producji Cukierniczej FLIS poinformowała Cie, dlaczego Twoja kandydatura została rozpatrzona negatywnie? Czy czynnikiem decydującym było to, jak zaprezentowałeś się na rozmowie, czy może był to inny powód?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jerzy

@Juliusz Cezar, jak często dochodzi do zmian w strukturach pracowniczych firmy Zakład Producji Cukierniczej FLIS? Czym spowodowane są odejścia z pracy pracowników? Jeżeli posiadasz informacje na ten temat to zachęcam do przedstawienia swoich doświadczeń, które będą pomocne dla innych użytkowników forum.

Administrator

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w Zakład Producji Cukierniczej FLIS, Sp. j.?

Eryk

Czy tak dobrze sie wam pracuje, że nie ma chętnych żeby napisać jak pracuje się?

wrx

Witam serdecznie! Czy ktoś mógłby napisac cos o tym miejscu pracy? Jaka atmosfera i jakie podejscie do pracownika zatrudnionego przez agencje pracy?

KAROLA

POTRZEBUJE OPINIE O TEJ FIRMIE FLIS KURANÓW

JJ

Super firma. Pracuje w niej ponad 200 pracowników i nikt nie napisał nawet jednej opinii :-). Ciekawe nie? Grzegorz proszę nie kasuj tego!

Boje_sie
@JJ

Wybieram sie tam do pracy może ktoś mi napisze czy warto?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja
@Boje_sie

Bój się - masz rację...

Romekss
@JJ

Praca jak praca wszędzie trzeba pracować nigdzie nie płacą za leżenie

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J. - Radziejowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J.?

    Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J.
Przejdź do nowych opinii