Opinie o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Konsultant

Hej, na infolinii w Białymstoku pracuję od ponad roku. Miała to być praca na chwilę , a zostałam tu na dłużej. Co do przerw no trzeba zrozumieć że jest to infolinia i czasami czekamy dłużej, ale to nie jest codziennie. Przerwy w komentarzach zostały tak przedstawione, że w ogóle codziennie czeka się po 3h. Bzdura ! Kara 100zl ze nie przyjdziesz do pracy- mozna albo oddać zmianę bądź ewentualnie przełożyć na weekend. Kwestia dogadania z Liderami bądź SV. Atmosfera na sali jest mega przyjemna i nigdy nie byłam świadkiem aby ktoś był gnębiony psychicznie jak to czytam w komentarzu. Wręcz przeciwnie to liderzy i ludzie, którzy tam pracują tworzą mega atmosferę. Kiedyś byłam bardzo nieśmiałą osobą, a teraz nie mam barier w komunikacji. Gorąco polecam:)

To
@Konsultant

Jak jesteś taka pierdoła że nie jesteś w stanie rozmawiać z ludźmi to współczuję

Lily

Pracowałam w Olsztynie. Praca nie dla.kazdego. łatwo nie jest ale też nie tragicznie. Sa procedury których trzeba się trzymać. Fizycznie człowiek się nie zmeczy. Zrezygnowalam z powodów osobistych. Gdyby sytuacja mnie nie zmusiła na pewno bym tam została.

@Lily

To też HR

polecamm

Pracowałam na projekcie multi - teleurzędnik, bardzo fajna i przyjemna praca, pomocni koledzy, szczególnie w pierwszych tygodniach, gdy przychodzisz zestresowany :) super atmosfera! grafik układany zgodnie z preferencjami, gdyby nie nagła komplikacja spraw rodzinnych i wyjazd, na pewno pracowałabym tam dalej!

@polecamm

Od razu widać że HR pisał :)

Endriu

Witam, pracowałem na niemieckim projekcie z identyfikacją tożsamości. Gdyby nie mój wcześniej zaplanowany wyjazd na pewno bym został! Polecam!

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Borubar

Pracowałem na projekcie polskim sieci telekomów - reklamacje w innym mieście niż Gdańsk. Zalety: + za moich czasów opiekunowie byli bardzo sympatyczni i cierpliwi, dużo stawiało się na naukę i pracę nad nowym członkiem zespołu (przynajmniej przez pierwsze dwa miesiące) + dobrze dostępna lokacja, łatwe dojazdy + jakieś drobne konkursy co jakiś czas i możliwość przejścia z umowy śmieciowej na umowę o pracę (choć też za grosze) Wady: - praca zwyczajnie trudna, z ciężkim klientem, na bardzo zawiłych procedurach i systemach. - biorąc pod uwagę powyższe i to, że pracuje się niemal non stop intelektualnie przez 8 godzin dziennie na dwóch zmianach, to wypłata poniżej 2000 zł na rękę to żart. - przerwy na siusiu czy zjedzenie muszą być odhaczane w systemie.

Polecam

Pracowałem w tej firmie jakieś 18 miesięcy i zmieniam branże. Nie wiem jak na projektach Polsko języcznych ale niemiecko języcznych całkiem spoko. Mówię biegle po niemiecku i mimo tego miałem możliwość rozwoju. Rozmowy rekrutacyjne nie są może super profesjonalne, ale jak już się pracuję to nie czuć, że pracuje się w korpo. Przyjazna atmosfera, przełożeni naprawdę spoko. Kasa zawsze na czas, umowa o pracę, premia też wpada więc polecam szczerze ????

@Polecam

Niestety projekt zagraniczny a polski to dwa różne światy...

Mariuszek

Pracodawca typu jak najwięcej za jak najmniej.

nacięty .

Raczej nie polecam . Największy szkopuł w tym ,że informują o karach finansowych za "różnej" maści przewinienia dopiero przy podpisywaniu umowy .Co najlepsze , czasem umowy podpisuje się z innymi agencjami pracy tymczasowej ,więc to trochę pokazuje . Na plus pewnie ,można dać ludzi - jednak nawet najlepsi ludzie nie zatuszują "specyfiki" i "ciekawostek" ,które mogą się wykluć w trakcie współpracy z nimi .

Kama

Kilka tygodni temu byłam na rozmowie z jakimś Panem. Chyba był nowy bo mieszał się i plątał aż miałam wrażenie że mówi sam do siebie a nie do mnie. Generalnie monolog i na koniec tylko czy warunki mi odpowiadają. Słabe warunki i słaby rekruter więc pracy nie wzięłam i omijam szerokim łukiem w Gdańsku.

Beka
@Kama

Ktoś tu chyba nie przeszedł procesu rekrutacji i otrzymał wynik negatywny.xD

@Beka

Do tej pracy biorą każdego, więc nie wiem czy chciałeś pojechać czy co ale nie wyszło :)

Kama
@Beka

Nie kpij, w tej firmie chyba wszyscy przechodzą rekrutację, więc nie trafiłaś/eś Beka. A może to Ty rekruterze hahaha :)

Kicntoil

Mam wrażenie, że 99% opini o firmach na takich forach piszą nieudacznicy życiowi. Gdyby było tak źle to nie byłoby tu pracowników ze stażem dłuższym niż miesiąc. Patrz na mój obecny dział, WBT jest ich sporo, a nawet większość. Tak to prawda (usunięte przez administratora) wywaliło, ale kogo to wina? Pracowników, którzy nie dbają o łazienki. Stały bywalec TW zna nasze Pani sprzątające i są świetne. Robią kawał dobrej roboty ????????????????. Na przerwy obowiązuje kolejka i zapisy, ale to chyba logiczn w tej branży, jakbyśmy nagle wszyscy wstali i wyszli na kiepa to kto by odbierał? ????????‍♂️ Nikt nikogo na sile nie wyrzuca do domu, jeśli zapisywałeś się codziennie żeby wyjść szybciej a potem na koncie widziałaś nieco ponad tysiąc złotych nie wiń firmy tylko lenia w swoim tyłku. Jeśli chodzi o słynna Kasie z vt to prawda, kobieta bardzo nie chciała się napracować, tylko ze nie była pracownica transcomu tylko wymienionej agencji pracy. Pani z reszta już nie pracuje. Komputery mogłyby być lepsze, prawda. Systemy tez ale zaręczam, ze awarie są rzadziej niż są. Wam w domu nigdy nic się nie wiesza jak korzystacie z kompa? Jeśli tak to GRATULACJE ????????. Teraz marudo poszukaj pracy idealnej, najlepiej żeby płacili za wakacje na Teneryfie, zamiast avayi dostaniesz najnowszego samsunga s9, na 8h pracy będzie Ci przysługiwać 7,5 h przerwy, dostaniesz swój box z kiblem ze złota, podetrzesz się dolarami, na konto wpłynie nie tysiąc a 10 kafli. Tylko pamiętaj prawdopodobnie te 8 godzin pracy będzie jedyna chwila gdzie spotkasz jakiegoś żywego człowieka. Prywatnie pewnie zawsze marudzisz, wiec smutny twój żywot ????

@Kicntoil

Nie nieudacznicy, tylko rozsądnie myślący ludzie. Firmy dbajace o pracowników nie mają problemów z rotacja i złymi opiniami w Internecie:)

Większość odchodzi po pierwszym kwartale, a odeszliby jeszcze szybciej, gdyby Transcom nie groził zwrotem pieniędzy za to ich pseudo szkolenie!

jakzwykle
@anonymous

widać, że dawno nie było Ciebie w Transcom - nikt niczym nie grozi, a tym bardziej zwrotem kosztów szkolenia... najlepsze jest to, że najwięcej wiedzą i piszą tacy jak Ty

@jakzwykle

Cię nie Ciebie, ale czego się spodziewać po tl i checkerach którzy sprawdzają maile w ortografie hahaha

@Kicntoil

Super odpowiedz. Popieram ! Zabieraja stowke za siedzenie na (usunięte przez administratora) ? Chanba. "nieudacznicy zyciowi" to jak najbardziej trafne okreslenie. bez kitu zabrales mi slowa z konca jezyka.

Dick Head

Kible smierdzace bardziej niz toitoi na budowie. Do tego kolejka, masz 20 minut przerwy, pierwsze 10 szukasz kibla (wolnego i nieosranego i bez tabliczki Awaria), 5 minut (usunięte przez administratora) i ile zostaje na zjedzenie obiadu? Zreszta, jakiego obiadu? Za te pieniadze co tu zarobisz to co najwyzej bulke z najtansza parowka mozesz zjesc. Robota ciezka, ciagle naciski ze strony przelozonych a zero wsparcia.

@Dick Head

Z parowką to tylko zaraz po wypłacie, potem to już na samej bułce jedziesz:-)

@Dick Head

Widze ze dyplom i magisterka sie klania. Narzekac na robote po tym jak sie pol czasu szkolnego wagarowalo albo sie ma po prstu pusta lepetyne :). powtarzam sie: w polo i w biedronce szuakaja. aha, i do kladzenia kostki brukowej na morenie takze :)

desperat

Pracuję w tym bagnie od jakiegoś roku tylko dlatego że aktualnie nie mam wyboru i nie mogę się doczekać aż dam wypowiedzenie, nerwica i depresja gwarantowana. Największy cyrk ? robiąc na ZLECENIU agencja kasuje cię 100 zł za każde 8h nieobecne nieusprawiedliwione XDD na każdy 1 dzień musisz mieć L4 od lekarza inaczej won głodować, presja straszna do tego musisz klientowi wchodzić w (usunięte przez administratora) dopiero jak zacznie kręcić szajbę i wyzywać możesz go rozłączyć. Debilny system ocen w sms-sie zwrotnym że nawet jak klient da ci niezasadną 2 na 6 to nie można tego cofnąć . Kasa nędzna przy 160h i premi dostaniesz około 1850 zł netto. do HR musisz latać na własnej przerwie no chyba że nie ma kolejek to wskakujesz na "info meeting". sprzęt dramat słuchawki się rozpadają często są poklejone kompy to chyba są na węgiel bo czasem trzeba zrestartować 2 razy w ciągu 8h. Jedyna zaleta tej pracy to karta multisport i spoko ludzie oraz akurat mój TL pozdrawiam 1 CC Gdańsk ;)

Beka
@desperat

„aktualnie nie mam wyboru” - No rzeczywiście, na pewno trzymają cię tam skutego łańcuchami xD skoro jest aż tak zle, to po co tam siedzisz? pewnie jestes jednym z tych gosci, co wchodzi na salę z podkulonym ogonem, słowem się nie odezwie, gdy dostaje z***ę, a potem wraca do domu i wywala swe żale anonimowo w internecie. a niech cisną z takich jak ty jak najwięcej. sami się dajecie, a potem zdziwienie, że pracodawcy nic nie płacą i robią z was murzynów

Miki
@desperat

Szczerze... Te opinie są moim zdaniem pisane przez jakieś totalne (usunięte przez administratora) "pracuje tam bo nie mam wyboru", "podejrzane interesy", "kanapka z szynka i serem", "rekruter śmieje się i nie wygląda na rekruterai wg zero profesjonalizmu, (usunięte przez administratora) że ja sam telefonu nie odebrałem więc (usunięte przez administratora) w sumie ze mnie też żaden profesjonalista... Ja byłem na rozmowie, zatrudnieni podjąłem coraz prawda tylko na ok 2 miesiące bo dostałem lepsza ofertę, bo fakt pieniądze to dramat.. Ale ludzie wychodujcie jaja i nie dziwcie się że praca jest jaka jest i że bywa ciężka..

@Beka

chętnie bym napisał czemu nie mam wyboru chwilowo ale będzie wiadomo że ja to ja , właśnie jestem jedną z niewielu osób która siedzi tam na totalnej wyjebce ;D

@ja

Trzeba mieć (usunięte przez administratora) inaczej Cię zajadą

@desperat

nastepny kandydat ktory sie pruje bo nie dostaje pieniedzy za siedzenie na domowej kanapie :|. odechcialo mi sie juz tych zalosnych wypowiedzi komentowac. tak, masz racje. powinni ci dac 100, a nawet 300 zlotych za to, ze nie przyszedles do pracy nie bedac chorym. thumbs up.

@desperat

aha, i btw jeszcze jeden komentarz: mogles sie czegos nauczyc, to bys nie byl "zmuszony" (!) do siedzenia za sluchawka do konca zycia :|

@desperat

a co do: "nie mam wyboru": widzialem ze w polo markecie szukaja. wydaje sie to byc bardzo pilna sprawa. wiec wrota otwarte :)

Mariusz

Firma na wskroś chora, wszystko co tu napisano złego na jej temat jest prawdą. Nie wierzyłem póki nie odczułem i nie zobaczyłem. Omijać szerokim łukiem!

Cześć, jakiś czas temu byłam na rozmowie w Olsztynie na projekt ubezpieczeniowy. Byłam już na tej stronie i szczerze mówiąc przeraziły mnie te opinie dlatego zrezygnowałam jednak myślę żeby spróbować - czy ktoś może zna projekt ubezpieczeniowy? Jakie zarobki, jaką atmosfera w zespole, jak przełożeni :) Mocny nacisk na cel? Będę bardzo wdzięczna za szczere komentarze :)

@Monika

Idź i się przekonaj, wyraź opinię :)

Szukam pracy eh... ; /

już znalazłem xD XDdd

GruchaRPK

W Transcomie panuje podejrzana atmosfera, firma która robi kanapki dodaje do szynki kawałków sera i tak się kręci interes. Niestrawności, słaby współczynnik, potem niższe skille. Biednemu to zawsze wiatr w oczy od kołyski, aż po grób. Elo i pdk! Razem się uda!

Lolek
@GruchaRPK

Za duzo trawki i filozofii ziomali z osiedla. Na nic lepszego Cię nie stać? Zresztą czego się spodziewac po ziomku sluchajacym RPK...

GruchaRPK
@Lolek

Sklej tchawicę patałachu.

Maciej
@GruchaRPK

No faktycznie PaDaKa

Alisa

Byłam na rozmowie o pracę już jakiś czas temu. Generalnie nie polecam. Wiązałam z tą firmą ogromne nadzieje. Na rozmowie rekrutacyjnej ugościła mnie pani której wygląd nie wskazywał na rekrutera. Ale okazało się że to rekruterka. W czasie rozmowy trochę się stresowałam i przejęzyczyłem - wyszło słowo podobne do "penis". Zrobiło mi się głupio, zwłaszcza że rekruterka nie wytrzymała i parsknela w tym momencie śmiechem. I nawet nie przeprosiła. Pełen profesjonalizm. Rozmowa jakoś dobiegła końca a mi było tak głupio że potem nie odbierałam telefonu od nich.

Marian

Byłem niedawno na rozmowie do pracy w Olsztynie. Niby obsługa klienta motoryzacyjnego premium. Jedno słowo porażka, nie ma to za wiele wspólnego z motoryzacją i obsługą klienta. Polega to w głównej mierze na odsyłaniu ludzi do serwisu i przekazywaniu klientów dealerowi. Ludzie którzy tam pracują wiedzą zerowa na temat motoryzacji. Jak BMW może sygnować takie coś i ta wypłata...

Karnod Karicew

W Transcomie najbardziej cenię sobie to, że zawsze znajduję sobie partnerkę wśród dziewcząt zatrudnionych w tym przybytku. Do tego praca luźna i jako krawiec zawodu mam czas na szycie różnych bzdur, którymi potem zalewam uszy innym.

Maciej
@Karnod Karicew

Luźna? Pod jakim względem?

@Maciej

Dla tego pana na pewno, praca to on sie nie chanbi:-)

Była prawie pracownica

Straszna masakra. Brud, (usunięte przez administratora) na podłodze. Rozpadające się krzesło i słuchawki i ciągła presja więcej więcej więcej. A czego się nasłuchałam siedząc przez godzinę obok pracownika to tylko moje. Byłam, nie przyjęłam, nie wrócę.

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 9 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 395 ocen.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.