Opinie o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Transcom ... Na temat tej fimry, można napisać nie tyle co komentarz, a wręcz całą powieść dotyczącą brudu, układów, braku szacunku. Oprócz tego, że człowiek poznaje tam przyjaźnie na lata to nic innego z tego nie wyniesie. Temat wybijających toalet - to nie wina pracowników, to wina budynku, który nie jest przystosowany. Chcesz zostać TL ? Pamiętaj! Żyj dobrze z Business Managerem, a napewno dostaniesz awans. Nie ważne czy to Play czy jakiś inny zagraniczny projekt. Tu patrzą nie na to jakie masz kompetencje, a na to jak dobrze umiesz wylizać rowa. Od stycznia współpracę w TWW zaczęła Pani BJ. Hmm.. Nic się nie zmienia, jest coraz gorzej. Apeluje ! Pani B. idziemy na dno.. Niech się Pani ruszy i coś zmieni. Chyba, ze brak jakichkolwiek dalszych kroków jest po prostu spowodowane obawą przed utratą kg. Nasza administracja leży ... Dobrze, że jest Ł.C, ten to się chociaż uśmiechnie.. Nie to co ta druga, co siedzi obok niego.. (nie pamiętam imienia - zresztą tak nie przyjemna, że nie warto). Praca tam jest ciężka. Siedzę, bo płacą - jakkolwiek. Pracuje tam już 3 lata i biernie się przyglądam jak firma idzie na dno. Czemu siedzę ? Bo mimo tych wszystkich idiotów, którzy rządzą tą firmą, współpracuję z cudownymi ludźmi, którzy tą firmę ciągną i dzięki nim ona jeszcze istnieje. Uwielbiam swoj Team i to oni daja mi chec pracy w tym gownie. Ale nie !!! Nie polecam !!! Nie warto !!!

Porucznik

To prawda, tylko towarzysze niedoli i chęć pomocy drugiemu człowiekowi pozwala tu wytrzymać. Jednak czy codziennie rano warto myśleć, ja pierd*** znowu do tego szamba i to za psie pieniądze?

Pato

Wczoraj znowu prawie wywaliło kanalize na projekcie którym pracuję. Było blisko. Na szczęście czujni liderzy zawiadomili kogo trzeba i sytuacja ogarnięta. Ale niesmak i smród pozostał i pozostanie już do końca dni tej firmy.

Kaśka

OMG.... dostałam ofertę pracy ale już sama nie wiem co mam myśleć, jedni piszą że nawet spoko inni narzekają... kumpela pracowała i nie narzekała. Czasami się zastanawiam, czy tych złych opinii w sieci nie pisze jakiś frustrat.....

Ola
@Kaśka

Koleżanka dostanie za Cb hajs z polecenia więc czemu miałaby Ci mówić prawdę?

Kaśka
@Ola

Wiesz co... ale gdyby było tak źle to sama by tam nie pracowała...

@Kaśka

Hajs z polecenia dostaje się po tym jak "kolega/koleżanka" przepracuje określony czas. Więc interes zerowy. A firma dla desperatów lub tych co nie wiedzą jeszcze czym jest Transcom.

xxx
@HGWXIX

przy poleceniu dostaje i polecany i polecający :)

AAAAAAAAAAAA

Pracuję w tej firmie od kwietnia i przyznam, że na początku chciałam odejść ze względu na różne akcje, ale zależy mi na pracy i postanowiłam wykazać się, pokazać co pot6rafię i po 7 miesiącach mam eksperta. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie-godz. + praca- nie mam żadnych zastrzeżeń. Utrzymuję się sama i spokojnie starcza pieniędzy na normalne życie i kupienie tego czego chcę, a nie siedzę tam całymi dniami tylko po 7 godz. BARDZO CZĘSTO przychodzą ludzie, którzy uważają, że awanse i pieniądze ma się z siedzenia na tyłku i patrzenia w monitor. Oczywiście ta praca nie jest dla wszystkich i jest to normalne, ale jeżeli ktoś się przykłada do swoich obowiązków i nie użala się nad sobą tylko robi to co powinien zostaje zauważony i doceniony. Szkoda, że wypowiadają się ludzie, którzy pracowali tam miesiąc,bądź dwa nie traktując pracy poważnie i nie chodzi mi tutaj tylko i wyłącznie o Transcom, ale ogólnie o podejście do pracy.

JP
@AAAAAAAAAAAA

Zgadzam się z opinią "bryk". Najpierw należy się wykazać, pokazać pracodawcy, zapewne to doceni. Transcom ma rozwiniętą ścieżkę kariery. Nie wszystkie call centra to mają. Zmiana stanowiska równa się ze zmianą wynagrodzenia. Poza tym panuje super atmosfera.

@JP

To się wykazuj. Jaka płaca i warunki pracy taka i praca ze strony pracownika.

Rob
@AAAAAAAAAAAA

Żeby mieć eksperta potrzeba pół roku doświadczenia, od konsultanta, przez młodszego po starszego specjalistę. Jako starszy specjalista musisz przepracować kolejne 6 lub 7 miesięcy, aby móc zdawać test kompetencji. Jeśli przejdziesz go pozytywnie, dopiero wtedy mozesz otrzymać stopień eksperta. Nie ma ustępstw. Więc nie kłam i nie wydziwiaj, po 7 miesiącach możesz co najwyżej być starszym specjalistą.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gość

Praca podła i okrutna. Liderzy, wybrani przypadkiem i po znajomości, absolutnie nie znają się na swojej robocie. Znęcanie się psychiczne, mobbing, krzyki, groźby to norma w gdańskim oddziale. Wyniki niemożliwe do osiągnięcia, przez co zdobycie premii graniczy z cudem. Starzy, doświadczeni pracownicy przymusowo zesłani z I na II linię, czy tego chcieli czy nie, przez co na połączeniach przychodzących pracuje może z 5 osób. Łamanie praw pracowników jest na porządku dziennym, na przerwy się nie chodzi bo nikt NIE DAJE POZWOLENIA. Ucinanie godzin, bo nie ma pracy, brak szacunku do drugiego człowieka, do jego zdrowia psychicznego i fizycznego. Nie respektowanie grafików, wciskanie dodatkowych godzin bez konsultacji z pracownikiem, kary finansowe nakładane bez powodu, ładu i składu. Sprzęt stary, słuchawki się rozpadają, systemy wieszają, wszędzie brud, smród, zatkane kible, uwalone kuchenki, jeden stół na cały oddział, więc nawet nie ma gdzie zjeść. Pani Kasia z Vent Trade, agencji pracy, która zatrudnia dla Transcomu studentów, w pracy nie pojawia się notorycznie, spóźnia się lub wychodzi dużo wcześniej, niż powinna bez powiadomienia kogokolwiek, przez co nie można nic załatwić. U Pani Kasi podpisuje się również wykaz godzin, bez zrobienia tego w odpowiednim terminie nie uzyskamy wypłaty. A jak to zrobić, kiedy dziewczyna jest duchem i znika ze stanowiska pracy. Piszę te opinie na gorąco, tuż po zwolnieniu się, aby ostrzec innych, młodszych i starszych. To nie praca, to śmietnik. Oprócz tego złożyłem również skargę do Urzędu Pracy i do Rzecznika Praw Pracowniczych. Może ktoś w końcu za ten (usunięte przez administratora) się weźmie. Szkoda mi znajomych, którzy musieli tam zostać.

Misiek

UWAGA na projekt BMW w Olsztynie. Wymagania z księżyca jak to w BMW - klient premium a hajs standard. Nie polecam. Czepiają się dosłownie o pierdoły.

Ad
@Misiek

Nic nie poradzisz polityka firmy jest jaka jest. Oni też muszą znosić pewnie niejeden szajs ze strony przełożonych

@Ad

To ich problem. Nikt nie kazał być TL albo SV

Mariusz

Polecam. Przez ta firme zmienilem sobie życie. Mialem slabe nerwy ale dzieki firmie zyskalem pewnosc siebie i odwage zeby zrobic cos co od 5 lat mialem zrobic. Jak na pierwsza prace kasa dobra. Milo wspominam. Ludzie z gory bezkonfliktowi. Nie bylem nawet w pracy przy skladaniu wypowiedzenia.

dno
@Mariusz

hahahahha kasa dobra hahahahah. to ty mieszkasz w Bangladeszu?

@Mariusz

Mariusz, dobry towar, skąd masz? Daj trochę.

gowoek

Jeśli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy w Transcomie powiem że warto spróbować. Zawsze nowe doświadczenie. Jeśli chodzi o pracę, cały czas na projekcie przedłużania umów są potrzebni konsultanci, więc jeśli ktoś nie widzi ofert ich pracy, to nic bardziej mylnego. Transcom zatrudnia agencje pracy jak Progress czy Vent Trade i to oni zajmują się zatrudnianiem agentów. Jeśli ktoś jest zainteresowany to ZAWSZE SĄ POTRZEBNI NOWI LUDZIE DO PRACY W TRANSCOMIE.

dupa
@gowoek

oh dzieki za info dziale hr transcomu

jul
@gowoek

Właśnie super jest to że Transcom ma nagrodę za niezatrudnianie na śmieciówach a zatrudnia przez agencje pracy. BRAWO

@gowoek

Zawsze są potrzebni bo albo wywalacie ludzi albo nie pozwalacie wracać doświadczonym. Wasza strata, mój zysk.

Pracowałem w Transcom 6 miesięcy na projekcie ICC. Swoją przygodę zacząłem w roku 2016. Wtedy był to projekt bardzo potężny ze wspaniałymi ludźmi i super atmosferą. Pomiędzy połączeniami było z kim się pośmiać i jak odreagować, a TL służył zawsze pomocą. Zrezygnowałem z pracy na rzecz wyjazdu za granice. Wiadomo - lepszy chajsik. Po powrocie z tzw. saksów zdecydowałem się wrócić do Transcom, ale tym razem próbując swoich sił na niemieckiej linii. Trafiłem na dość ciężki i wymagający projekt, jednakże ludzie, których tam poznałem są moimi przyjaciółmi do dnia dzisiejszego. Pracowałem tam rok. Po pół roku zostałem LEAD CSR (prawa ręka TL) - niestety bez gratyfikacji finansowej, ale fajnie wpisać takie stanowisko do CV. Po roku aplikowałem na trenera przy nowo powstałym projekcie. Wygrałem rekrutacje :) Da się! Niestety ze względów prywatnych musiałem opuścić firmę. Ścieżka kariery jest jak najbardziej realna! Oczywiście trzeba też się wykazać i pokazać chęć rozwoju. Może nie ma wspaniałego biura, może i kible wybijają, ale ta firma ma coś bardziej wartościowego niż krzesła z najwyżej półki, czy też porcelanowe sedesy - LUDZI !! Cudowni ludzie, którzy pracują tam przez kilka lat tworzą niesamowitą atmosferę. Kontakt nie ogranicza się do zwykłego CZEŚĆ w pracy, a wręcz przeciwnie. Znajomi poodchodzili to SUPER MEGA HIPER biurowców - bo przecież takie fajne ... A teraz ? Teraz to ja wysłuchuje jak to operacje ich traktują i jak kołchoz jest w innych firmach . Moja droga zawodowa poszła w zupełnie innym kierunku i nie mam już do czynienia z branżą BPO, ale uważam, że Transcom dał mi dużo - przede wszystkim możliwość rozwoju, ale też przyjaciół. Nie mówię, że było cudownie, bo i 3 razy trzymałem w ręku wypowiedzenie, ale jakoś ci ludzie mnie inspirowali i dla nich zostawałem. Tyle w temacie :)

@anonymous

Z Transcomu to mam kontakt tylko z 2 osobami - reszty ani nie pamiętam ani się nie chce przypominać mi. Co do rozwoju - najpierw niech zrobią porządne szkolenia podstawowe. Bo ten drugi system poza CRM ( tutaj - infolinia dużej sieci komórkowej ) jest nieczytelny. A starszy specjalista to maks potem szklany sufit. A ubikacja to ma być fest działająca.

Lidka

Nie ma gorszego call center w Gdańsku. Ludzie na szczescie masowo odchodzą.

@Lidka

Odchodzą - to prawda ! Jeszcze więcej wraca : D

Szajscom
@anonymous

2 razy do tego samego szamba się nie wchodzi

@Szajscom

Prawda. Sam chciałem wrócić do Olsztyna, ale szczęście od Boga, że nie pozwolili wrócić.

Jest OK

Pracuje w Transcomie 2 lata, kasę mam zawsze na czas, bonusą są też fajne. Często można coś wyrwać dodatkowo za bonusy. Są cele na przedaż, nie jestem w czołówce ale zawsze bonus dostaje.

....
@Jest OK

Kasa na czas to obowiązek pracodawcy, a nie jakieś Wow..

@Jest OK

Kasa na czas to nie jest żadna łaska ze strony tej dziado-korpy. To ich fajdany obowiązek.

Lidia

@Lidka, mógłbyś swoją opinię o Transcom Worldwide Poland jako pracodawcy merytorycznie uzasadnić? Jak prezentuje się Twoje całe doświadczenie z tym pracodawcą? @Zyczliwy, to forum dedykowane jest osobom poszukującym informacji o Transcom Worldwide Poland. Informacje dotyczące zatrudnienia w innej firmie, powinieneś zamieścić na forum jej poświęconym.

Misiek
@Lidia

Co tu uzasadniać? Szambo i tyle, traktujecie ludzi gorzej niż zwierzęta

ops61
@Lidia

Lidia? Lidia G. z gdańskiego oddziału tej wątpliwej sławy firmy? Nie pracuje w tej firmie juz pare lat. Z ciekawosci zajrzałem i nawet mnie nie dziwią te opinie. Od zawsze firma Transcom miała bardzo złe opinie. panienki z HR i innych działów choćby nie wiem jak sie starały organizować konkursy, czy wpisywać pozytywne komentarze o transcomie na różnych forach to i tak nie przynosi to żadnego efektu. pamiętam, jak pracownicy transcomu szli z ulotkami pod uniwerek zachęcać ludzi do pracy xD Ponadto wieczne szukanie haków na innych. Dziś ktoś jest liderem, a jutro wywalony. Na porządku dziennym były akcje, że się kogoś wyrzucało bez okresu wypowiedzenia zmuszając do rozwiązania umowy za porozumieniem stron. jednej liderce nawet powiedziano ze po x latach bycia TL moze wrócić na ICC. Wspaniały pomysł. Chyba jedynym liderem, który sam odszedł to wiecie kto. Ten sławny z mediów z paskiem na oczach ;) Dodatkowo liczne zmiany regulaminu premii, co skutkowało obnizeniem wypłaty. Dalej SV puszcza łaskawie na przerwę do toalety czy trzeba błagać o możliwość skorzystania z toalety?

Mariusz
@ops61

Witam Pracowalem tam praktycznie od powstania firmy. Słaba płaca, na premie to trzeba sie napocić. Nawet będąc liderem nie ma sie 2k podstawy. Mieszkania nie kupisz, do konca miesiaca pieniedzy nie wystarczy a co jakis czas bylem na zupce chinskiej. Zreszta Transcom wiedzial ze jest bieda bo czasem sami rozdawali pracownikom zupki chinskie. Dzieci nie wyżywisz. Wiec lepiej ich nie mieć. Ludzie ? Jak to ludzie, czasem widza w Ciebie dobrego człowieka a czasem mają wzrok jakbyś kogoś zabił. Menadżer ? Hmm kiedys bylo lepiej za Pana Dawida . potem sie zepsuło. Nie miej mi za zle Piotrzs ale nie radzisz sobie. Zamkneli juz prawie wszystko i konca nie widac. Kto twierdzi ze tak nie jest niech pierwszy uderzy kamieniem. Hr ? To dzial ludzi po politologii i hotelarstwie bez doświadczenia, nic nie wiedza nic nie robia. Maluja paznokcie hybrydami ale nie wiedza co to jest pasek. Sv ? No prosze Was. Czlowiek mcdonald... Specjalnie dla SV wykroili biurko na brzuszek. Wiedza zerowa.... Nie puszcza na przerwy i jest niemily.

Salazar
@Mariusz

Zupki chińskie to niech prezes żre. Tylko desperaci tą truciznę jedzą.

HGWXIX

Pracowałem tam rok. Jeśli chcesz skończyć z poważną nerwicą (infolinia znanej sieci telekom) to jak najbardziej pchaj się do tej pracy. Bonusy - raz na milion lat dadzą do mediamarktu może 100 PLN okazyjnie do Tesco ( no bo po co gdzieś gdzie można kupić porządne rzeczy ). Wymogi z sufitu, skracanie czasu połączeń wymagane maksymalnie. A co do przerw - tak ze stoperem trzeba ganiać. Sprzęt na którym się pracuje - rzęchy działające jeszcze na Windows XP, słuchawki rozpadające się, często klawiatury z zepsutymi przyciskami - nie mówiąc o tym, że te klawiatury są brudne. Więc jak ktoś jest alergikiem - bąble/wysypka gwarantowane. Wymuszają teraz 2 weekendy pracujące ( i musisz sobie zaklepać weekendy wolne, bo jak nie to tyrasz cały miesiąc ). Szczyt sezonu świątecznego - system ( a nie podpisujesz umowy gdzie się zgadzasz na system co dokłada godziny ) dowala dodatkowe godziny, a potem przełom marca - kwietnia dociągają nowych pracowników a starym karzą iść do domu bo za dużo ludzi i Gdańsk dzwoni żeby ludzi odesłać. A i nie wierzcie jeśli was desperacja dopadnie, że dadzą wam po iks czasie wrócić do tej pracy jak odeszliście. Nie zależy im na doświadczonym pracowniku.

A ja dzisiaj miałam masaż w pracy. Raz w miesiącu przychodzą i chętni mogą się zapisać. Jestem tutaj kilka miesięcy i czasami ciężko z klientem, ale poza tym nie ma co narzekać. Jest kilka bonusów ja dostaje na przykład dofinansowanie do biletu miesięcznego i Multisport też mam w fajnej cenie.

Lol
@Karolina

Jaki masaż? Hahaha xd Na bank wszyscy mogą yhy. To jakieś farmazony. Dofinansowanie biletu jest od eksperta w górę. Nieładnie tak kłamać.

Lol
@Lol

No dobra od starszego jest dofinansowanie

@Lol

A czy ja powiedziałam, że nie jestem ekspertem? Na masaż można się zapisać są przecież otwarte listy i informacja o tym jest z wyprzedzeniem. Wystarczy czytać komunikaty.

Rotfl
@Karolina

Kilka miesięcy i ekspert? Nie czaruj. Ekspert to co najmniej rok jak nie 1,5 w górę :) To dobrze że napisałaś bo dla zwykłego konsultanta to UJ jest. Również twierdzę że masaż to fanaberia...

Karolina - wciskasz kit.

Niestety ale nie polecam nikomu. Sprzęt beznadziejny, słuchawki i mikrofon najgorszej jakości, przez co bolą cię uszy i musisz krzyczeć do mikrofonu żeby ktoś cię usłyszał. System bardzo wolny, ciągle się zacina a potem ci odbierają kasę za długi czas rozmowy. Toalety śmierdzące, za każdym razem zapchane, raz na jakiś czas połowa nieczynna bo przecież kupują najtańszy szary papier toaletowy i wszystko się zapycha. Często nie ma wody do picia. Awanse to jest jakiś żart, nagle ktoś na projekcie dostaje awans ale wszystko w wielkiej tajemnicy, w ogóle nie wiadomo na jakieś podstawie ktoś nagle dostaje awans, i że w ogóle coś takiego się odbywa, po prostu powiedziane na ucho i tyle. Jedna pani z HR-ów strasznie niemiła, zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy, chce cię wprowadzić w błąd, i wiecznie wkurzona że o cokolwiek pytasz. Może być spoko dla studentów, którzy nie mają innej opcji, jako cokolwiek na początek, ale polecam rozejrzeć się za innym pracodawcą.

Adams

Po restrukturyzacji wiele stanowisk zostało przejęte przez osoby które strasznie chcą się wykazać i odkryć Amerykę drugi raz. Robią to skręcając czasy pomiędzy połączeniami itd itp. Po trupach do celu, tak trzymać!

Kebson

Nadawanie jakiegokolwiek etosu tej pracy jest jak perfumowane szamba, pozdrawiam.

Bo tak

Na oleju jest określony czas na rozmowę, jak przekraczasz czas to jesteś wzywany na dywanik aby podpisać papierek że się poprawisz. Zapisywanie się na przerwy już jest znane :) Kiepskie argumenty macie jeśli jedynym jest wypłata na czas. Bonusy są gówniane i uznaniowe :)

kinia

Ciekawa jestem ilu z Was rzeczywiście tam pracowało...

Serek
@kinia

No na bank jest to hobby wielu ludzi postronnych aby tu wchodzić i pisać coś o czym nie mają pojęcia :)

Matheo

Z tą firmą jest jak z naszym krajem, jesteśmy w dupi* ale najgorzej jak się w tej dupi* urządzamy i mówimy że jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 9 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 395 ocen.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.