Opinie o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Beznadzieja

Nigdy nie idźcie pracować do tej firmy, byłem na rozmowie o prace gdzie zapewniano mnie o odzewie nawet gdyby miał być on negatywny. Po pierwsze, osoba rekrutującą spóźniła się godzinę na moje spotkanie, teraz natomiast 4 tygodnie minęły od rozmowy i nic zero kontaktu, szkoda czasu na to miejsce gdzie nie szanuje się ludzi i ich czasu. Z reszta na pierwszy rzut oka po wejściu do firmy widac te wszystkie beznadziejne spizgane miny

Wolna Amerykanka
@Beznadzieja

Miałam podobne doświadczenie. Strata czasu. Po drugim etapie dostałam telefon, że nie ma kasy na projekt. Totalny brak szacunku czasu.

Pati

Atmosfera od początku bardzo pozytywna. Ludzie wyluzowani, uśmiechnięci i przede wszystkim pomocni. Aż chce się chodzić do pracy. Zdecydowanie polecam to miejsce pracy.

Adamczyk
@Pati

HR widzę znowu w natarciu i puszcza slogany z ustawionej ankiety. Może opublikujecie całość a nie tylko to co dla was wygodne?

Pracownik.

Pracuje w Transcomie od poltorej roku, przeszedlem wszystkie etapy od konsultanta do experta, obecnie zajmuje wyzsze stanowisko. Firma zapewnia ciagle wsparcie i daje duze mozliwosci rozwoju. Osoby na wyzszych stanowiskach w 95% sa z rekrutacji wewnetrznych. Nie jest to praca dla kazdego, trzeba miec predyspozycje do sprzedazy. Polecam Transcom wszystkim osob, ktore chca sie rozwijac i maja checi do pracy.

hejka :)

świetna atmosfera pracy - koleżeńskie relacje, ogromne wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników; otwartość i gotowość do wymiany doświadczeń, a sympatia unosi się w powietrzu! :)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wolna_Amerykanka

Chciałabym podzielić się swoimi ''wrażeniami'' z procesu rekrutacji na stanowisko Project Managera. Firma sama zgłosiła się do mnie z propozycją wzięcia w niej udziału. Po dwóch rozmowach z Panią z HR, które przebiegły bardzo dobrze, zostałam zaproszona na kolejny etap. Do wykonania test (ok. 1,5 h), dwie referencje do sprawdzenia i dwa kolejne spotkania. Spotkanie nr 1 - 45 minut online. Czkeam w meeting roomie, pojawia się Pani Rekruter po ok. 10 min z informacją, że się nie odbędzie i zostanie ponownie zaplanowane. Kolejne, drugie spotkanie - 30 min. Gdzinę przed nim dostaję informację, że proces jest odwołany, bo nie ma funduszy na projekt. Krótko - strata mojego czasu. 1 godzina na rozmowy z HR, potrem 1,5 na testy. Małe ogarnęcie tematu i brak szacunku czasu drugiej osoby.

hmmm

jestem zszokowana opiniami. jestem zatrudniona co prawda od miesiąca i w oddziale w Olsztynie, ale naprawdę nie ma, na co narzekać. umowa o pracę; nie ma problemu, żeby wyjść lub przyjść wcześniej/później, oczywiście trzeba odrabiać; przerwa 50 min + treningi, gdzie dla mnie to też jak przerwa, więc wychodzi ponad godzinę. na moim projekcie przerwę mogę robić w każdej chwili. oczywiście jest nacisk na sprzedaż, ale to chyba o to chodzi, żeby sprzedać jak najwięcej. zresztą nacisk jest bardziej motywacyjny, absolutnie nie ma jakiegoś mobbingu, darcia się czy ucinania premii ze strony TM. ja jako świeżo zatrudniona zawsze mogę liczyć na pomoc bardziej doświadczonych konsultantów i team leadera. zresztą osoby, które są zatrudnione dłużej, a mają gorszy okres, tj. nie idzie sprzedaż, również otrzymały taką pomoc i wsparcie. minusem jest niska podstawa, 1600 zł. za to premie sprzedażowe są niezłe i doświadczeni konsultanci na luzie zarabiają drugie tyle lub lepiej. poza tym codziennie mamy konkursy, czyli dodatkową kasę lub gadżety za sprzedaże. podsumowując to naprawdę nie wiem, skąd te wszystkie opinie. albo inne projekty są fatalne, albo piszą to ludzie, którym sprzedaż nie szła :) ja jedyne minusy, jakie w tym widzę to słaba podstawowa wypłata i to, że sama praca momentami bywa nudna, ale to już kwestia gustu :)

Adamczyk
@hmmm

Zobaczymy co powiesz po pol roku :)

Hmmm
@Adamczyk

Nawet jeśli mi przestanie się podobać, to nie zmieni faktu, że są ludzie, którzy siedzą po 2-3 lata i nie narzekają :)

Lol
@Adamczyk

Daj spokój chłopie. Widać że to pisane przez HR

@Lol

Go**o prawda ^^. Potwierdzam wypowiedz osobnika o ksywce hmmm. Jak sie jest kolkiem ktory nie ma innej perspektywy niz siedzenie za sluchawka przez reszte zycia to frustracja jest gwarantowana. Jezeli sie podchodzi do pracy jak normalny czlowiek ktory wie ze tam nie bedzie musial zawsze pracowac to sie to tez odzwierciedla. Nie przyszedles do pracy ? Zabrali ci 100zl ? Ach, co za gnojki. Nie do zrozumienia dlaczego sie powinienem pojawiac w pracy jezeli grafik tego wymaga.

i btw, potrafie tam zarobic wiecej niz WSZYSCY moi znajomi po (nawet i 8 lat) studiow. chytrusy transcomowe..

olaf

jakie studia trwają 8 lat i najważniejsze jakim krety*em trzeba być żeby po tylu latach sutdiów pracować w Transcomie?

Vicky
@hmmm

Przerwa 50 min ? To chyba jakiś żart .....

Normalny człowiek
@Lol

Za to takie komentarze jak Twoje widać że piszą biedni, sfrustrowani ludzie, którzy potrafią się tylko nad sobą użalać zamiast ruszyć (usunięte przez administratora) do roboty. Nasuwa się tylko jedno stwierdzenie : kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Otwarcie nie pójdzie nie pogada z przełożonym tylko woli wylewac żale na necie i w dodatku wymyślając niestworzone bajeczki. Prawda jest taka że kto ma chęci do pracy a nie do opierdalania to swoje miejsce w Transcom bez problemu znajdzie i zarobi spoko kasę. To praca na celach, jak je osiągasz to zgarniasz nie tylko dobre zarobki ale i masę nagród rzeczowych. Jak idzie Ci nie najlepiej to otrzymujesz wsparcie ze strony przełożonych i masę coachingow. Poza tym atmosfera jest mega luźna, w pracy można nawet zagrać na konsoli lub w piłkarzyki żeby się odstresowac. W Transcom od samego wejścia czujesz się jak w innym kraju, każdy się do Ciebie uśmiecha i wszyscy mówią sobie po imieniu. Umowa o pracę dla osób z doświadczeniem może być od startu, a bez doświadczenia w ciągu pół roku. Śmiało polecam pójść samemu na rozmowę i się przekonać, a nie czytać komentarze bandy nieudaczników :)

menelis
@Normalny człowiek

Bierz połowę tego co bierzesz :)

Normalny człowiek
@menelis

Za to Wam polecam wzięcie się do roboty zamiast hejtować w necie. Ktoś Wam za to płaci? Jedyne jak możecie się odnieść do tego jak ludzie pozytywnie napiszą o Transcom to tekst "pisał dział HR". Zaś mam wrażenie że większość komentarzy mogą pochodzić od konkurencji, aby wystarczyć tych którzy myślą nad aplikacją. Co jak co, może i to Wasz jedyny sposób, bo jednak w porównaniu do innych call center firma stawia wysoko poprzeczkę :) pozdrawiam!

Menelis
@Normalny człowiek

Ojoj, czyżbyś był jakimś kija wartym tłem któremu brakuje rąk do pracy w tym czymś?

Ludek

ludzie, tu naprawde jest spoko... liczy się dobry zespół i spoko atmosfera... jeśli o to chodzi to tu jest git

To
@Ludek

Typowe korpo slogany, na bank HR...

aleks

Super ludzie, fajna atmosfera, polecam!

Zatrudnilem się przez agencję pracy. Wszystko super, szkolenie, wdrożenie. Mówiono, że premia od każdej sprzedaży, więc natrzepałem sporo umów, żeby mieć dodatkowe pieniądze. Przy rozliczeniu okazuje się, że zostałem perfidnie okłamany i jednak były jakieś progi, o których nie zostałem powiadomiony, nie spełniłem jakiegoś kryterium i nie dostałem ani grosza. Kpina, zarówno trener jak i teamliderka zarzekali się, że mówili o kryteriach premiowania. Cyrk na kółkach i totalne dno.

Krzysiek

jak dużo tego sprzedałeś? Slyszałem że pierwszy miesiąc to nauka i jak jesteś dobry to dostaniesz nawet dodatek. Ale jak nie miałeś kryterium to chyba za dobry nie byles

dot

Praca na projekcie niemieckim AGD jest dobrze płatna, jednak dzieje się coraz gorzej. Ludzie się pozwalniali albo zostali zwolnieni. Ciągłe kolejki, ciągła kontrola. Zwracanie uwagi, że minuta przerwy pomiędzy jednym a drugim połączeniem to za dużo. Wymagają odbierania połączenia za połączeniem i to cały dzień. Masz pracować jak robot. Nie liczy się pomaganie ludziom tylko wyniki. Warunki w transcomie są uwłaczające godności człowieka -stary sprzęt, niewygodne krzesła. Jak przychodzisz do pracy to nie dostajesz własnych słuchawek, tylko nosisz po kimś. Nie wiadomo, ile osób miało je wcześniej na sobie. Gdzie tu BHP? Jakość połączeń tragiczna. Toalety psują się non stop. Polecam sobie dorobić na kilka miesięcy i potem szukać normalnej pracy.

BZDURY

STRONA POWINNA NAZYWAĆ SIĘ (usunięte przez administratora)WORK, BO WIDZĘ ŻE FATYGUJĄ SIĘ JEDYNIE LUDZIE Z ŻALEM. NIE WYRABIAJ SOBIE OPINII O TEJ CZY INNEJ FIRMIE NA PODSTAWIE WPISÓW OSÓB ZAWIEDZIONYCH. TRUDNO NA CAŁEJ STRONIE W OGÓLE ZNALEŹĆ OPINIE POZYTYWNE, ZWYKLE SA TO POMYJE LUDZI PODRAŻNIONYCH NIE WIEM SZUKAJĄCYCH SPRAWIEDLIWOŚCI ZA TO ŻE IM NIE POSZŁO W TEJ CZY INNEJ FIRMIE. JAK UWAŻACIE ŻE FIRMA ŁAMIE PRAWO ZGŁOŚCIE TO a NIE WYPISUJECIE BZDURY I NIEPRAWDĘ. SZKODA ŻE JAKIŚ POMYSŁ NA STRONĘ ZSZEDŁ W KIERUNKU RYNSZTOKU I FAKE INFORMACJI O FIRMACH

@BZDURY

Po pierwsze wyłącz capslock dziecko, po drugie to co jest tu napisane to w 80% prawda. Jeśli by było dobrze to firma sama by się obroniła pozytywnymi komentarzami pracowników. Ciekawe czy znalazłbyś świadków wśród zatrudnionych, ludzie mają kredyty albo są pod ścianą pracując w tym czymś, więc nie bądź taki do przodu bo Cię murzyni :)

HGWXIX
@BZDURY

Negatywy to w 99% przypadków prawda.

Haha
@Adam

Jestem pracownikiem od bardzo dawna i wchodzę na tą stronę tylko po to aby się posmiać z ludzi którzy oczekują cudów i gratulacji że zachciało im się ruszyć tylek do pracy ???? ja nie rozumie czegoś warunki wam nie odpowiadają stawki też a ja się pytam gdzie wy macie umowy i dlaczego ich nie czytacie??? Pretensje do całego świata że ktoś się kim się nie opiekuje i nie pomaga. Drodzy Państwo zacznijcie ruszać głowami i radzić sobie w większości samemu a nie przychodzić z każdą pierdoła ????????

Czytając opinie dochodzę do wniosku że piszą je sfrustrowani pracownicy infolinii dla których jest to pierwsza praca i oczekiwali cud wie czego i okazjonalnego pokazywania się w pracy. Jeśli chodzi o zarobki to są różne - na projektach sprzedażowych/obcojęzycznych są w porządku, gorzej na infoliniach - wszystko zależy od wyników... Jeżeli chodzi o warunki pracy zależą pewnie od oddziału, nie wiem, nie byłem we wszystkich. Zdecydowanie największy plus to atmosfera - nie czuć, że jesteś w korpo. Z minusów - to nie jest praca dla każdego, trzeba być odpornym na stres, nastawionym na pracę nad tym by być jak najlepszym. Z podejściem że za takie pieniądze nie ma sensu daleko nie zajedziemy. Są pracownicy którzy są w firmie od lat i są zadowoleni, ale też będzie masa frustratów którzy odpadną po miesiącu pracy...

Prawda w oczy kole
@Piotr

Wcale nie czuć korpo hahaha xd W żadnym korpo nie liczą przerwy co do minuty jak tu. To jest chore. Pracę tu można porównać do produkcji - skręcania długopisów, kwadratowe skrypty, brak samodzielnego myślenia i wolnej ręki. Rotacja potężna. Ludzie na wyższych stanowiskach są tam w większości przez zasiedzenie.

Ta firma to jakiś żart !!! Pracowałem akurat w Gdańsku jakiś rok temu , ale zdania nie zmienilem . Pomijam już stawkę jaką tam oferują , która uwłacza godności człowieka . Pamiętam pierwsze dni pracy , jak rosło mi ciśnienie , bo wiadomo potrzebuje się pomocy , a z jaką łaską się ją otrzymywało od team leaderow , bo niestety przerwalo im się plotkowanie na każdy temat ... może ich najpierw należałoby przeszkolic bo czasami ich jedyne odpowiedzi to żeby sobie samemu poszukać w informatorze czy jak to się tam nazywalo !!! Dodatkowo agencja , która zatrudnia pracowników haha ... nie raz przelew nie przychodzil na czas i trzeba bylo się dopytywac kiedy będą pieniądze ! Nie polecam

Ajschylos

Zasady panujące w tej firmie uwłaczają rozumowi i godności człowieka.

Tą firmę tworzą wspaniali ludzie. W różnych działach można spotkać ludzi, którzy mają ciekawe pasje. Wystrój biura w Gdańsku mocno przestarzały, ale nie ma co narzekać bo usytuowanie biura jest w dobrym miejscu. Blisko do SKMki, tramwaju no i darmowy parking. Płaca? Różnie w zależności od projektu, ale dużo rekrutacji wewnętrznych więc zawsze można coś zmienić. Polecam.

Martaxd
@Karolina

Rekrutacja w tej firmie trwa non stop w każdym oddziale. Ciekawe czemu?

lubięswojąpracę
@Karolina

@Karolina na jakim dziale pracujesz? W HR?

Lol

Darmowy parking hahaha xd

Vectra
@Karolina

Ludzie wspaniali, to w rzeczy samej Ci wykorzystywani przez korporacje ... wielki (usunięte przez administratora)

Aaaaaa

Najgorsze są te przekłamane opinie od HR jaka to świetna firma. A prawda jest jaka jest i wszyscy tam zatrudnieni o tym wiedza. Nie ma znaczenia lokalizacja czy projekt. To kwestia nastawienia do pracownika jako zła koniecznego, ale przy typowym call center niczego innego nie będzie.

Mormont
@Aaaaaa

Jeszcze gadanie o wielkiej Transcomowej rodzinie, która zaczyna się powyżej eksperta.

Widehopf

Dzień dobry.. o Transcom krążą legendy.. ale czy faktycznie jest aż tak źle ??? Każdy projekt to inne warunki. Spędziłam w tej firmie 2 i pół roku, więc wiem o czym mówię ( projekt językowy). Fakt, toalety nie błyszczą ale jest to spowodowane tym, że jest ich za mało w stosunku do ilości pracowników.. (chyba 11 jeśli się nie mylę) a ludzie są różni i nie koniecznie zachowują po sobie czystość, nie jest to nowoczesny biurowiec tylko wielka hala zapełniona rzędami biurek. Hałas, Sprzęt także widział już lepsze czasy.. Słuchawki fatalnej jakości.. niestety mam ubytek słuchu. Praca trudna, wyczerpująca wręcz.. telefon za telefonem.. do 100 dziennie odebranych połączeń, dzień w dzień, w Święta i weekendy.. grafik jednak fleksyjny, można się było dogadać. Co do samej firmy - pensja na czas, Multisport, konkursy, owoce, słodycze, masaże... Atmosfera SUPER.. fajni ludzie, serdeczni, pomocni.. pensja na projektach językowych jest dobra, bonus co miesiąc, premia na Święta. Niestety.. nie było co liczyć na awans.. ważne było kto komu lepiej smarował .. ale nie było tak zawsze.. na początku atmosfera był wspaniała, zgrany team, wspólne wyjścia, pikniki, kino, imprezy. Ten TEAM tworzyli niesamowici ludzie.. ale odeszli a wraz z nim całe dobro i się zaczęło.. tam gdzie jest wojna o stołki będzie konflikt.. Praca mnie ( NIE TRANSCOM ) sponiewierała.. Everything stars with You.. kiedyś w to wierzyłam.. nie odradzam pracy w TRANSCOM.. Twoje warunki zatrudnienia nie zależą od Transcom.. tylko od kontrahenta.. a sama firma stara się dbać o pracownika..

menelis
@Widehopf

Oczywiście że warunki zależą od Transcomu a nie od zleceniodawcy :) Kto Ci płaci i jest Twoim szefem Transcom czy zleceniodawca?

Cham

Firma w akcie desperacji ustawia pracownikom tapetę na pulpicie poleć kumpla xd

Bardzo fajna atmosfera w firmie, ciekawe i różnorodne zajęcia no i wspaniali ludzie! Generalnie polecam, uważam że każda osoba znajdzie tu coś dla siebie.

Juz tam nie pracuje

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła, nie ma nikogo decyzyjnego na miejscu, a jak dostajesz wypowiedzenie do ręki to żadnych szczegółów, nic. Po prostu. Bez powodu. Płaca taka sobie, warunki sanitarne i lokalowe - tragiczne, ciągle niedziałające toalety, rozwalone drzwi, niesprawne zamki w drzwiach, śmierdzi, na wykładzinach w firmie plamy pamiętające czasy dinozaurów. Komputery - tragedia, słuchawki - tragedia. Współpracownicy - okej. Generalnie, jak komuś nie zależy na fajnym biurze i stałej pracy - śmiało. Jak szukamy firmy, która na dłuższą metę chciałaby zapewnić pracownikom dobre warunki bytowe - odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 9 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 395 ocen.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.