Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie o Abra S.A.

Zdzichu

Dlaczego w tym roku nie było podwyżek dla pracowników technicznych ? Zawsze było odrobinę więcej niż minimum a teraz stoimy na 2 brutto.Jak nie ma skąd na to, to zabrać sprzedawcom czy kierownikom.

jeszcze obecna

a ja właśnie rezygnuje bo juz mam odruch wymiotny,więcej nie przełknę.

Nie polecam

Najgorsi w tej firmie są kierownicy sklepów i regionalni.Wysokie mniemanie o sobie,kim to oni nie są.Myślą że jak rozkazują weź i zrób to są lepsi, poprzez wyżywanie się na pracownikach realizują swoje chore ambicje,żałośni karierowicze.Miałam taką kierowniczkę ale to już nie mój problem. Mopa do ręki nie weźmie,w sobotę do pracy nie przyjdzie a do urlopu to jest pierwsza,wielka pani kierowniczka.W dni świąteczne typu wigila czy sylwester też jej nigdy nie było a ja musiałam prawie zawsze.Do tego ciągłe naciski o plany i kredyty.Jak nie było klientów to goniła nas do sprzątania a sama na facebooku... Zrezygnowałam z tej pracy bo już mnie to męczyło.Ten ciągły wyścig szczurów.Nic na siłę.

Nie polecam

Sprzedawca

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

Anty Abra

Jak jest z urlopami w wakacje w waszych sklepach? Czy rzeczywiscie kierownik decyduje o tym? CZY tez macie tylko po tygodniu? Gdzie mozna zgloscic te sprawe? Inspekcja Pracy?

W wielką sobotę wszystkie sklepy pozamykane tylko Abra jak zwykle otwarta.To samo we wtorek 2 maja.Ci co o tym decydują pewnie urlopują się już od tygodnia.Panie prezezie i reszta z Krakowa gardze wami.

ona
@Anonim

jesli chodzi o dni wolne to pracuje co prawda w innym sklepie ale wielka sobota jak i 2 maja pracujace

Kierownik

Pracuję w Firmie od 4 lat. Wszystko zależy od sklepu na który trafisz, w jednym jest bardzo dobra atmosfera a w drugim porażka. W ostatnim czasie na rynku pracy rosną wynagrodzenia jednak nie obejmuje to Abry. Mistrzowie marketingu dalej myślą że gdy zrobią konkurs w którym będę miała możliwość zwiedzebia fabryki materacy to zaspokoi to moje potrzeby finansowe. Czasem myślę że to Firma z wielkimi ambicjami którą robi wszystko tanim kosztem. Spotkanie w Krakowie ? To co usłyszałam przechodzi pojęcie. Jak ktoś z zarządu, prezes może powiedzieć publicznie takie rzeczy dotyczące zatrudnienia, wynagrodzeń. Pracownik techniczny pracuje za minimum. Łamie wszystkie zasady BHP by podnieść kolejny mebel. Sprzedawca nawet przy braku klientów musi się tłumaczyć dlaczego nie ma obrotu, w żenujący ten sam sposób od kilku lat - korpojęzyk. A kierownik ? To już w ogóle żenujące. W Firmie jedynie nadzieja w ludziach którzy dzwigaja ciężar pracy. Jeżeli odejdzie jedna lub dwie osoby ze sklepów które pracują od rana do nocy to wszystko się zawali. Jeszcze są ludzie ambitni (zwykle młodzi) którzy się starają i chwała im za to jednak to wszystko do pewnego czasu. Ja znalazłam pracę z mniejszą odpowiedzialnością za sporo wyższe wynagrodzenie. Lek ? Albo opuścicie Firmę tak jak ja to robię albo będziecie ambitniakami perspektywą awansu co i tak wiele wam nie da. Być może czas by powstały u nas, u was związki zawodowe. Mogłabym książkę napisać o tej Firmie. Do mojego sklepu.już rok temu ciężko było znaleźć sprzedawcę.

Ponoć na tym zjeździe szych w Krakowie w przyszłym tygodniu mają być poruszane kwestie zarobków dla kierowników sklepów czy magazynierów.Ponoć coraz więcej ludzi odchodzi,bo firma nie szanuje wieloletnich pracowników a byle kto wzięty z ulicy na dzieñ dobry dostanie tyle ile dośwoadczony ogarnięty pracownik.

malopolska

witam.. praca w abrze wyglada tak : jesli umiesz ukrasc klienta swoim wspolpracownikom to dobrze zarobisz ale jestes wyzywany od najgorszych.. zreszta jest to nie w porzadku..ale brawa dla kierownikow i dla kierownictwa w Krakowie za brak dzialan w tym kierunku..trzeba byc swinia i sie dobrze zarobi a kierownik pochwali a czasami nawet menager.. nic tylko uszami klaskac..

sparta

Napiszcie proszę jak dłago trwa szkolenie na kierownika sklepu? i co obejmuje?

hahah

czysty szał wypłata też 2000 brutto :D

abra tt

Abra to firma na wariackich papierach. . atmosfera w pracy w miejscu w ktorym dane bylo mi pracowac - porazka. Kobiey dzwigaja meble bo przeciez nie ma kto... marne poszanowanie dla pracownika i jego praw.. swoja droga klienci tez sa odpowiedzialni za taki stan rzeczy i producenci mebli , ktorzy ciagle cos myla.. pozdrawiam

roa

@rpkak a powiedz mi prosze jakich tutaj mn iej wiecej zarobkow sie mozna spodizewac? wiaodmo ze na kazdym stanowisku innych ale tak orientuacyjne pytam

Pracownik techniczny

Największa ,, premia " dla pracownika z magazynu to astronomiczne 0,08 % wyliczne z minumim 115% lub więcej obrotu sklepu. Ogólnie w pracy jest się zwykłym pionkiem który najwięcej robi a najmniej zarabia.Nikt Cie nie pichwali za ciężką pracę a zjebać to zawsze jak ma być coś zrobione na wczoraj a się nie zdąży bo kilka rzeczy jest na raz. Plusem jest umowa o pracę na pełny etat od pierwszego dnia ,pewna pensja zawsze do 10 ,oraz praca pod dachem.

Pracownik techniczny

@Pracownik techniczny

Nie zawsze pod dachem, bo dostawę trzeba przyjąć a nie zawsze mieści się do magazynu.

pracownik techniczny

Witam.Jeszcze pracuję.Pytanie do innych pracowników - czy u was też zarządzili ,, nowy wystrój ekspozycji " ? Mój sklep regularnie robi plany ale tym idiotom na górze się wyraźnie nudzi i teraz mam praktycznie cały sklep do przemeblowania żeby mogli się moją pracą pochwalić przed prezesem.A potem jak sie nie soodoba to będę od nowa przestawiał i malował bo przecież co ich tonie obchodzi że dopiero było zmieniane

pracownik techniczny

werano
@pracownik techniczny

no dobra, to proszę teraz o szczegóły - jak z prowizją? Co prowizja obejmuje? czy po prostu są progi np. 50 000 to norma, 70 000 tys to np prowizja? Czy zależy to od wielkości salonu? Dodatkowo : W abrze także są raty bądź ubezpieczenia? Jak to wygląda? Czy na ratach można zarobić? jak to wszystko wygląda?

Z tego co wiem wynagrodzenie za pracę na magazynie jest identyczne dla wszystkich czy ktoś pracuje rok czy 7 lat. Może ktoś potwierdzić ? Obecnie 2 brutto

Janek

Witam.Również pracuję na magazynie.Od jakiegoś czasu irytuje mnie ,że są dni w których mam czas ale zupełnie nie mam co robić a potem przychodzi dostawa i np sporo nowych mebli na ekspozycję i to wszystko na wczoraj.Do tego wydawanie towaru i wpychanie np dużych materacy do osobówek bo ludziom szkoda na transport.Trzeba się tylko użerać z idiotami.Składam meble na sklep a ludzie psują np szafy przesuwane bo targają bez rozumu.Generalnie nie polecam.Zmieniam pracę bo drugie dziecko w drodze.

zimek

Kierownik sklepu jakie zarobki ? Otwieraja sklep w Zambrowie jestem zainteresowany tam pracowac. Czy warto ? Jakie minusy jakie plusy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Abra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Abra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abra S.A.?

Kandydaci do pracy w Abra S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abra S.A.