opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Abra Meble (Abra)

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.7/5

Na podstawie 1015 ocen
Opinie(1311)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1311)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Jak rekrutujemy?
  • .
  • Co oferujemy?
  • .
  • Praktyki studenckie
  • .
  • Meble
  • .
  • Social Media

O nas

Kogo szukamy?

Jak rekrutujemy?

Co oferujemy?

Praktyki studenckie

Meble

Social Media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biała Podlaska - Abra Meble
Bielsko-Biała - Abra Meble
Brzesko - Abra Meble
Bydgoszcz - Abra
Chojnice - Abra Meble
Chorzów - ABRA S.A.
Dębica - Abra Meble
Gdańsk - Abra Meble
Gniezno - Abra Meble
Gorlice - Abra Meble
Gorzów Wielkopolski - Abra Meble
Jarocin - Abra Meble
Jelenia Góra - Abra Meble
Katowice - ABRA S.A.
Kielce - ABRA
Kluczbork - Abra Meble
Konin - Abra Meble
Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno - Abra Meble
Kraków - ABRA
Krosno - Abra

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie

Opinie o Abra Meble (Abra) Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Abra S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ja

    29.02.2012 15:44

    Inne

    Powiem tak, pracowałam tam jako kasjerka i ja sądzę że na tym stanowisku jeszcze było fajnie - pomimo kilku minusów podobało mi się choć czasami miałam ochotę rzucić tą robotą z dnia na dzień ale to głównie wtedy gdy kient mnie wkurzył. (usunięte przez administratora). Pisanie ile miało się rozmów handlowych ,ile tranzakcji w dwu godzinnych przedziałach czasowych - durnota totalna. Wiem że pracować gdzieś trzeba ale przestrzegam przed tą firmą, bo jest tam coraz gorzej.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    26.02.2012 10:30

    Inne

    No to gwarantuje ci ze długo się nie ostanie.W firmie nie ma miejsca dla takich ludzi. Nie tacy byli dobrzy a niestety zostali zwolnieni. Będą cyferki to się liczysz. Nie ma cyferek to cię nie ma.
    ReviewUserIcon
    xyz

    26.02.2012 00:00

    Inne

    Pracuję już w tej firmie"trochę"i dopiero teraz chce mi się do pracy przychodzić.Wreszcie mam NORMALNEGO mre.Wymagający ale kulturalny i ludzki-o wszystkim mogę z nim porozmawiać.Wiem że w każdej sytuacji mogę na niego liczyć.I chyba o to chodzi-o współpracę i dobro firmy która daje nam pracę i zarazem utrzymanie.Pracownik zestresowany nie jest dobrym pracownikiem.Pracownik doceniony-będzie starał się pracować jeszcze lepiej.Od naszego mre niejeden mógłby się nauczyć.Mam nadzieję że utrzyma się długo bo jest dobrym człowiekiem-ja za nim w ogień.Napewno usłyszę że jestem niepoważna,że to niemożliwe albo że jakiś mre się promuje.Dlatego też nie napiszę o kogo chodzi ale uwierzcie mi-prawdę piszę.
    ReviewUserIcon
    ciekawe

    25.02.2012 12:35

    Inne

    ciekawe kiedy nasz poleci, tu staz pracy krótki :)
    ReviewUserIcon
    krakowianin

    08.02.2012 13:41

    Inne

    Cóż dla zainteresowanych pracą na stanowisko kierownika w Krakowie. Kasa jest śmieszna, żadnych negocjacji.(usunięte przez administratora)Długo się tego nie wytrzymuje. Widząc kolejną rekrutacje w Krakowie to dowód na to co wcześniej napisałem. W listopadzie zwolnili całą załogę na jednym sklepie za słabe wyniki a teraz nowa załoga sama się zwalnia. I tu każdy powinien się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. Najlepiej zapytać się osób które tam pracowały co jest na rzeczy:)
    ReviewUserIcon
    madeo

    06.02.2012 15:05

    Inne

    witam Ponawiam dyskusję - ile może zarobić kierownik sklepu Abra w Krakowie - czy są jakieś widełki czy można wynegocjować coś sensownego? Z tego co widzę zaczyna się kolejna rekrutacja na to stanowisko - pytanie czy otwiera się nowy sklep czy następuje zmiana kierownika bo poprzedni się zwolnił ?? Rok temu także widziałem ofertę pracy na to stanowisko w Krakowie...
    ReviewUserIcon
    fiucek

    30.01.2012 22:34

    Inne

    Nie radź co robić bo można by napisać NIE PODOBA CI SIĘ CO CZYTASZ NIE CZYTAJ A TYM BARDZIEJ NIE KOMENTUJ i co lubisz syneczku jak ci mówią co masz robić. SAM się zwolnij chorych pełno w tej firmie na twoje miejsce \"ZAPALEŃCÓW\" takich urojonych pełno będzie)
    ReviewUserIcon
    Santani

    26.01.2012 23:45

    Inne

    fiucek - 2012-01-25 20:16:32 precz z acta precz z abraDlaczego precz z ABRA? Kto nie chce pracować w ABRZE niech zmieni pracę,nic nie stoi na przeszkodzie.Są tacy co lubią pracować w naszej firmie.
    ReviewUserIcon
    fiucek

    25.01.2012 20:16

    Inne

    precz z acta precz z abra
    ReviewUserIcon
    ali agca

    22.01.2012 22:06

    Inne

    tyle potrafi zarobić ile potrafi sprzedać,a na to składa się wiele czynników,a najważniejszy-profesjonalnie obsłużyć klienta!
    ReviewUserIcon
    Ali

    21.01.2012 23:44

    Inne

    zapytanie - 2012-01-21 21:45:54 a najmniej ile sprzedawca w tej firmie zarabiaA najnizszą krajowąją.Zależy jakim jest sprzedawcą i na ile sprzeda.Sprzedaż jest prowizyjna.
    ReviewUserIcon
    zapytanie

    21.01.2012 21:45

    Inne

    a najmniej ile sprzedawca w tej firmie zarabia
    ReviewUserIcon
    Ali

    21.01.2012 21:38

    Inne

    zapytanie - 2012-01-21 21:29:54 Witam czytam trochę tego co tu napisaliście i wiem że firma nie jest dobra ale czy sprzedawca nie zarobi 2 tys miesięcznie?? i czy wypłaty są w terminie??Wypłaty są w terminie,a nawet przed. Sprzedawca ma szansę tyle zarobić ale zależy w jakim okresie i w jakim sklepie
    ReviewUserIcon
    zapytanie

    21.01.2012 21:29

    Inne

    Witam czytam trochę tego co tu napisaliście i wiem że firma nie jest dobra ale czy sprzedawca nie zarobi 2 tys miesięcznie?? i czy wypłaty są w terminie??
    ReviewUserIcon
    Lord

    09.01.2012 23:52

    Inne

    Za wcześnie żeby cokolwiek sądzić.Czas pokaże-jeżeli dane mu będzie mieć ten czas:-)
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    06.01.2012 10:12

    Inne

    a co sadzicie o nowym dyrektorze?
    ReviewUserIcon
    ozes

    09.11.2011 21:29

    Inne

    Bardzo dobrze nad moim losem nikt się nie pochyla Przeminęło z wiatrem:-)
    ReviewUserIcon
    lklkl

    05.11.2011 15:54

    Inne

    gorzej niż było być nie może. Swoja drogą ciekawe jak on to przyjął, zrzucony z piedestału, czad :)
    ReviewUserIcon
    hehe

    25.10.2011 01:17

    Inne

    o Mre sie promują :) nic dziwnego zmiany u steru- kto wie co przyniesie przyszłość
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.10.2011 22:41

    Inne

    Mnie również nowy mre przypadł do gustu. U nas jest (usunięte przez administratora)-fajny gość i z sensem mówi.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Abra Meble (Abra)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Abra S.A.

    Łagiewnicka 33A 30-417 Kraków

    NIP:6792143823

    REGON:351200371

    KRS:0000003143

    https://www.abra-meble.pl
    Branże: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    hhhhhhhhhh

    16.10.2011 07:02

    Inne

    czyli zmieścił się w średniej :) zwalniają, nowi przychodzą coraz gorsi bo na rynku brak regionalnych, którzy chcieliby w abrze pracować
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.09.2011 11:59

    Inne

    Witam, mam pytanie kto z was pracował jako kasjera warto składać cv . Jakie są tam warunki .Słyszałam ze robią śmieszne testy to prawda .
    ReviewUserIcon
    :)

    27.09.2011 22:50

    Inne

    Nowych !he he no tak jeszcze są, ale nie ma naszego Mów mi M... Cóż straszna to rzecz ale wytrwał tyle ile mu dawali czyli okres próbny. Kto teraz będzie następny ???????????
    ReviewUserIcon
    ja

    27.09.2011 16:54

    Inne

    możesz któryś z nowych MRe
    ReviewUserIcon
    hmmmm

    26.09.2011 19:17

    Inne

    to ciekawe, który to Mre. Nasz nas zna
    ReviewUserIcon
    Maroco

    06.09.2011 23:00

    Inne

    Oj nie jest tak najgorzej.A znajdź mi firmę w której byłoby idealnie i wszyscy byliby zadowoleni.Nie ma takiej.U nas cisną na sprzedaż-a gdzie teraz nie cisną?Czasami tylko e-maile od Mre.doprowadzają mnie do białej gorączki ale staram się go zrozumieć ponieważ on na pewno dostaje podobne od naszej"góry":-)
    ReviewUserIcon
    załamany sytuacją

    01.09.2011 16:20

    Inne

    Nie w tej firmie nie ma szczęśliwych ludzi. (usunięte przez administratora)ja to zrozumiałem i muszę stąd uciekać bo nie jest ok ;-(
    ReviewUserIcon
    Figaro

    27.08.2011 00:16

    Inne

    Akurat jesteś w błędzie bo dziewczyna jest spoko. Nie wyciąga się pochopnych wniosków o ludziach których się nie zna a pierwsze wrażenie też czasami jest bardzo mylne.
    ReviewUserIcon
    przyjaciel abry

    16.08.2011 17:56

    Inne

    oj, ty musisz być bardzo szczęśliwym człowiekiem...
    ReviewUserIcon
    przyłączam się do dyskusji

    16.08.2011 16:23

    Inne

    Kiedyś pracowałem w abrze. Odszedłem nie tylko dlatego, że było źle, ale przede wszystkim, bo nie było obok mnie nikogo, kto chciałby w tej firmie coś, cokolwiek zmienić na lepsze.Teraz mam o wiele lepszą pracę. Ale żeby nie było nieporozumienia, nie uważam się za lepszego! umiem po prostu dokonywać w swoim życiu lepszych wyborów od niejednego z Was - malkontentów. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    kprt

    11.08.2011 15:12

    Inne

    a mnie się najbardzo spodobało to: "praca jak praca". Ile w tym filozoficznej głębi...
    ReviewUserIcon
    przyłączam się do dyskusji

    10.08.2011 15:39

    Inne

    Czy pracownik o tak defetystycznym nastawieniu skłonny jest wydajnie pracować? Czy ktoś o takiej postawie może osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie? Współczuję. Szczerze współczuję.
    ReviewUserIcon
    życzliwy

    08.08.2011 20:53

    Inne

    "kryzys od Jagiellonów" hi, hi - to dopiero kabaret.
    ReviewUserIcon
    spostrzegawczy

    18.07.2011 11:16

    Inne

    znowu zmienił się pierwszy komentarz na tej stronie, to znaczy,że usuwaja posty ale wzięli się na sposób i usuwają z opóźnieniem żeby nikt nie zauważył, z tego co widze to usunęli opinie nt stanowiska kierownika regionalnego. Ale manipulacja!
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2011 22:43

    Inne

    No to jak to napisał ten tam jak mu tan Baba to znak, że rozumem nie grzeszy bo takie teksty- ja zakasam kiece może być ? Ocena tej firmy na niedostateczny mniej. Jaja sobie z nas robią każą pracować za półdarmo przy ciężkich meblach haha:-) Ale się wpakowałem odradzam to jest marna robota :-( Jak dzisiaj na to patrze to głupio zrobiłem przychodząc do tej ,,firmy" to był mój błąd.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.07.2011 15:14

    Inne

    xxxxx - 2011-06-13 23:42:02 Rafał wcale nie jest taki zły.Nie rozumiem tej prowokacji.Że mu zależy,że stara się,że lubi swoją pracę i jest zaangażowany-to jest takie złe i w oczy kole?Może wszyscy byśmy zakasali rękawy zamiast narzekać.Firmę tworzą ludzie.Wszyscy zacznijmy się bardziej starać to może będzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    shf

    06.07.2011 10:05

    Inne

    stanowisko regionalnego to poracha, ani kasy, ani samodzielności, ani swobody, ani poszanowania, śliski stołek jak cholera, pracowałem i wiem co mówię
    ReviewUserIcon
    krystyn1

    20.06.2011 16:56

    Inne

    Co do pytania maxa2000, to nie widzę nic zdrożnego. Człowiek pyta o rzeczy ważne a takimi są narzędzia pracy jakie oferuje firma. Jak mówi stare mądre przysłowie: "Jaki kram taki Pan" i po tym można poznać porządnego pracodawcę.Tak więc czego oczekiwać po firmie która montuje w swoich samochodach GPSy, albo wydzwania do pracowników po nocach? Nie ma głupich pytań są tylko mnie mądre odpowiedzi. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    miki

    19.06.2011 22:28

    Inne

    Bardzo trafnie napisane.Smutne to ale prawdziwe.
    ReviewUserIcon
    xyz

    19.06.2011 21:18

    Inne

    Nie wiem jak to jest być regionalnym bo jestem kierownikiem, ale mogę ci powiedzieć że im współczuje. Jeżdżą po tobie jak po psie. Zero szacunku. Jesteś pod telefonem 24 godz na dobę. Zero wytchnienia . A ten biedny regionalny potem jeździ po kierownikach bo nie ma innego wyjścia. Pieniądze marne. Bo ile on może zarabiać skoro kierownik zarabia tak śmieszne pieniądze że wstyd się przyznać. Firma która nie ma marketingu. Głupie prezenty z których klienci się śmieją. Kiedyś myślałem że to prężna firma w której warto pracować ,a dziś myślę że jeśli się nic nie zmieni to pomału będzie zbliżać się dna. Jedno jest pewne tam nikt nie szanuje pracowników. To są maszyny które mają wyciągnąć tylko pieniądze od klientów i to najlepiej żeby to był zakup na raty bo jeszcze bank zapłaci abrze

    Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.