opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Abra Meble (Abra)

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.7/5

Na podstawie 1015 ocen
Opinie(1311)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1311)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Jak rekrutujemy?
  • .
  • Co oferujemy?
  • .
  • Praktyki studenckie
  • .
  • Meble
  • .
  • Social Media

O nas

Kogo szukamy?

Jak rekrutujemy?

Co oferujemy?

Praktyki studenckie

Meble

Social Media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biała Podlaska - Abra Meble
Bielsko-Biała - Abra Meble
Brzesko - Abra Meble
Bydgoszcz - Abra
Chojnice - Abra Meble
Chorzów - ABRA S.A.
Dębica - Abra Meble
Gdańsk - Abra Meble
Gniezno - Abra Meble
Gorlice - Abra Meble
Gorzów Wielkopolski - Abra Meble
Jarocin - Abra Meble
Jelenia Góra - Abra Meble
Katowice - ABRA S.A.
Kielce - ABRA
Kluczbork - Abra Meble
Konin - Abra Meble
Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno - Abra Meble
Kraków - ABRA
Krosno - Abra

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie

Opinie o Abra Meble (Abra) Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Abra S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik techniczny

    18.09.2014 23:31

    Inne

    Panowie macie jakieś remonty teraz na sklepach ? U mnie 2 miesiące temu sam przestawiłem sam więcej niż połowę sklepu,trochę malowałem itp Niedawno zmienił się dyrektor regionalny i teraz znowu wywracamy wszystko do gòry nogami bo ma być tak jak ona chce bo ona teraz nastała. I jeszcze by chciała abym najlepuej sam wszystko przestawił w ramach pensji nawet szafy tupu box 5 czy sypialnie .Oczywiście znowu malowanie bo Abra ponoć teraz zmienia barwy. I to wszystko robione jak najtańszym kosztem na moich barach. Wsztstko bez sensu , przestawianie wieszanie półek a potem znowu przestawianie i lepienie dziur i malowanie a w międzyczasie dostawy czy pakowanie towaru z expo. masakra Chcę się dowiedzieć czy u was też tak jest ?
    ReviewUserIcon
    analityk

    01.09.2014 19:47

    Inne

    pewnie pisał o sobie :-)
    ReviewUserIcon
    bobo

    31.08.2014 23:40

    Inne

    Podobno z tej firmy odchodzą już najlepsi i najbardziej doświadczeni pracownicy?
    ReviewUserIcon
    miś

    01.09.2014 13:14

    Inne

    A skąd masz takie informacje?
    ReviewUserIcon
    galore

    13.08.2014 17:44

    Inne

    @pracownik techniczny - sprzedawcy na swoje premie również muszą się na napracować, bo żebyś Ty mógł ja dostać - Oni muszą sprzedać. Ciebie nikt nie opierniczy, że sprzedaż nie idzie, że kredyt siada - jest to m.in. cena za wyższe premie. Poza tym zawsze możesz złożyć wniosek o przeniesienie na stanowisko sprzedawca :) i nic tylko czekać na premie :D
    ReviewUserIcon
    Pracownik techniczny

    09.08.2014 17:35

    Inne

    Że trzeba się narobić to ja wiem bo robiłem w gorszych miejscach i to bez umowy .Ja żadnej pracy się nie boję ale boli mnie że mi dadzą 100 zł " premii " a takiemu sprzedawcy prawie 600 a on w porównaniu ze mną to nie robi nic.Bywają dni że ludzi nie ma to siędzą na kanapach i nic nie robią cay dzień a ja mam rozplanowane roboty na cały tydzień.
    ReviewUserIcon
    oliwka

    23.06.2014 20:23

    Inne

    Nie piszcie wulgaryzmów choć wiem ,że się cisną....Praca dla młodych którzy mieszkają jeszcze przy rodzicach...wtedy przeżyją. Zarobki? No cóż pracujesz na nie sam ile sprzedaż tyle masz oczywiście trzeba pamiętać że to nie bułki i musisz się nieźle na ćwiczyć żeby sprzedać meble....Na przyjaźnie w pracy nie masz co marzyć,niewykonalne. Kierownicy gnębią sprzedawców.,Regionalni gnębią kierowników a Regionalnego gnębi Kraków.Trzeba mieć mocne nerwy na rozmowy z kierownikiem lub regionalnym na temat swojej sprzedaży...a licznik klientów bije....Ogólnie nie jest kolorowo.....choć sama praca fajna,lubiłam ją ale zarządzanie,gnębienie o którym wspomniałam wyżej,zawziętość kto ile sprzedał,kto ile wypłaty dostał...tragedia.....Nie dla mnie...sroce z pod ogona nie wypadłam żeby tak dawać się traktować chcę wstawać do pracy z przyjemnością a nie mysleć i marzyć czy może uda mi się sprzedać zestaw ze skóry....żenada
    ReviewUserIcon
    Nowy

    19.03.2014 11:50

    Inne

    Podstawa to masakra + do tego masz prowizje zależy od sklepu a jak jest małe miasto to ludzi mało i premie małe. Ale praca jako tako spokojna tylko trzeba czasem sie pokłócić bo magazyn daje (usunięte przez administratora) z dostawami a ludzie na tobie sie skupiają.
    ReviewUserIcon
    kasnienka

    13.01.2014 14:19

    Inne

    witam czy ma ktoś rozeznanie jako sprzedawca w abra jastrzebie zdrój? zarobki? i czy warto
    ReviewUserIcon
    Były

    09.01.2014 14:50

    Inne

    Jest ok.
    ReviewUserIcon
    Szukającypracy

    04.01.2014 12:43

    Inne

    A jaka jest sytuacja w ABRA Włocławek? Da się wytrzymać na stanowisku kasjer-doradca?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2013 14:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.10.2013 22:34

    Inne

    Bardzo dobrze powiedziane :) Także czekam na tą krew :)
    ReviewUserIcon
    prawda

    09.10.2013 00:26

    Inne

    (usunięte przez administratora) kupców pana [usunięte przez moderatora] tez i wszystkich kierowników faso tez zostali pan [usunięte przez moderatora] robia spokoj na sposob cmentarnydali podwyzki o 200 magazynierom a kiedy dla doradców handlowych [usunięte przez moderatora] wymien na litosc boska [usunięte przez moderatora] grupebo mega abra padnie we wrocławiu moze jakis dobry czlowiek zadzwoni i panu o tym wszystkim powie kturys z kierownikow z innych miast ktury pana zna i ratujmy ten sklep bo naprawde warto
    ReviewUserIcon
    wieloletni

    03.10.2013 11:24

    Inne

    W pełni się z Tobą zgadzam, jest w ABRA co raz gorzej, może i premie są, ale jakim kosztem!
    ReviewUserIcon
    odważny

    03.10.2013 09:19

    Inne

    Byłem długoletnim pracownikiem Abry, pracowałem na stanowisku kierowniczym i odszedłem z pracy choć sytuację finansową mam nieciekawą kredyty itp jak każdy. Nie można jednak wszystkiego na pieniądze przeliczać, wszystkim piszącym jak to w Abrze źle mówię to prawda kolorowo nie jest ale gdzie jest? to prawda że często bezsens działań ludzi którzy decydują o kształcie firmy jest wzięty z filmów Stanisława Bareji, to prawda że zarobki niskie itp. tylko jak tak wszystkim źle to na miły Bóg miejcie odwagę powiedzieć stop to nie dla mnie. Ja to zrobiłem po tylu latach i zapewniam was warto było, życie i zdrowie ma się jedno a kasa raz jest raz jej nie ma.
    ReviewUserIcon
    Rys

    30.09.2013 18:43

    Inne

    ARBA - niestety nie mam dobrych doświadczeń z tym sklepem ponieważ : - brak kompetentnej obsługi , - wszystko od krzesła za kilka zł . w górę jest na zamówienie lub najmarniej z wystawy , - na pytanie o zniżkę jeżeli wezmę towar z wystawy usłyszałem " u nas rabaty się skończyły " - brak możliwości zwrotu towaru , także przed zakupem proszę się zastanowić siedem razy , ponieważ po wpłaceniu zaliczki będzie już za późno , Ja osobiście NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Mega Abra wrocław

    07.09.2013 16:29

    Inne

    Ciekawe co sądzicie o najbliższej przyszłości sklepu. Ewakuacja pracowników trwa??
    ReviewUserIcon
    franek

    19.04.2013 15:55

    Inne

    [usunięte przez moderatora]Ja mam fajnego regionalnego a i kasa po zmianie Prezesa i atmo super.
    ReviewUserIcon
    rafi

    16.08.2014 11:10

    Inne

    Witam, chciałbym się podzielić swoimi uwagami dotyczącymi telefonu stacjonarnego i komórkowego w sklepie ABRA w Szczecinie przy ulicy Mieszka I. Mianowicie w tym sklepie chyba nikt nie pracuje a jeśli pracuje to totalnie olewa klienta który chciałby zasięgnąć jakiej kol wiek opinii o produktach. Ile razy można dzwonić pod numer telefonu komórkowego słyszeć w słuchawce "Abonent jest czasowo niedostępny"?? Dzwoniłem dziś 16.08.2014 r 20 razy !!! skandaliczne jest to że podawanie numeru stacjonarnego jest też totalną ignorancją z Waszej strony, ponieważ jak człowiek się połączy i wybierze tonowo że chce rozmawiać z pracownikiem sklepu to w słuchawce słyszy "błędnie wybrany numer". Po co wam te numery telefonów skoro nikt nie odbiera?? i tak praktycznie można sobie dzwonić co dzień /tak właśnie robię - bez skutku/ do usr...j śmierci i nic... Nikt nie odbiera. Zlikwidujcie te numery, zwolnijcie ludzi, zamknijcie sklep jak nikt nie chce pracować i odbierać telefonu i będzie po sprawie, problem się rozwiąże.. Rafał ze Szczecina
    ReviewUserIcon
    klient

    02.06.2015 15:19

    Inne

    to jest pacanie portal dla pracowników - a takowe żale wylewaj na forach dla konsumentów ( nic dziwnego ze nikt nie odbiera telefonu od "odwrotnie inteligentnych" :) ps. klient nasz pan - to hasło z bangladeszu ;)
    ReviewUserIcon
    lewy

    03.04.2013 20:34

    Inne

    tak ci (usunięte przez administratora) dobrze za te pieniadze robic to rob ale ja spadamprzy najblizszej okazji ale na razie nie mam gdzie a jak sie boisz spotkania ze mna to podaj swoj adres to ci (usunięte przez administratora)[usunięte przez moderatora] ta premie w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ja

    29.03.2013 14:56

    Inne

    To po co przedłużałeś umowę, skoro Ci nie pasuje? Szukaj innej pracy...
    ReviewUserIcon
    obecny pracownik

    07.02.2013 14:45

    Inne

    [usunięte przez moderatora] sklep jest to pokazowy jedyny w polsce jak na razie i niech [usunięte przez moderatora] tak zostanie nie boje sie mowic to jeden wielki syf i [usunięte przez moderatora]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Abra Meble (Abra)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Abra S.A.

    Łagiewnicka 33A 30-417 Kraków

    NIP:6792143823

    REGON:351200371

    KRS:0000003143

    https://www.abra-meble.pl
    Branża główna: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    lol

    16.12.2012 19:40

    Inne

    szkolenie , dotyczy kazdego bez wyjatku a rozmowa klasyczna , w zależnosci od stanowiska
    ReviewUserIcon
    Iva

    11.12.2012 11:20

    Inne

    Czy wyjazdowe szkolenie dotyczy każdego regionu Polski ? Czego mogą się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjne ?
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    10.12.2012 20:43

    Inne

    Ja już pracowałem w branży, teraz szukam nowej pracy. Nie ukrywam, że mam zamiar zaczepić się na chwilę, załapac doswiadczenia i przeczekać i szukać dalej. Jak jest z kasą na początek i co z tymi szkoleniami o których piszecie?
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.12.2012 10:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)Po pierwsze nie zwolnili całej załogi.Po drugie ludzie tam pracujący mieli pecha , bo sklep był specyficzny i wszyscy trafiali tam "jak za karę " praca tam wymagała dodatkowych predyspozycji.Po trzecie -nie każdy może być sprzedawcą i po czwarte -powody zwolnienia się z pracy nie zawsze są takie same.Ja pracę wspominam dobrze- pomijając kilka wyjątków.Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    lol12

    29.11.2012 22:53

    Inne

    to tylko zalezy od regionalnego jaki zestaw pytan zada :) W jakie miasto ? Jak poszło ? Mnie tez zaproszono na rozmowe :) zrobiłem wywiad srodowiskowy i tak jak wczesniej pisałem zalezy od osoby rekrutujacej
    ReviewUserIcon
    marta

    26.11.2012 18:38

    Inne

    Witam.mam jutro rozmowę rekrutacyjną na kierownika..podpowie mi ktoś o co pytają..:)dzięki.:))
    ReviewUserIcon
    makena

    15.08.2012 11:35

    Inne

    Witam, pracowałam dwa lata w tej \"pięknej firmie\":P, praca jak praca nie jest tragiczna jak trafisz na w miarę normalnych ludzi chyba,że nagle zaczyna im się włączać wyścig szczurów, ale to normalne w końcu te marne (czasem normalne:)pieniądze(usunięte przez administratora)Szczerze to jedyne na co mogłam narzekać to ciągłe narzekania, a dlaczego tak mało. Uwolniłam się sama i jestem zadowolona pracuje w tej samej branży, ale tu szef potrafi potrafi pochwalić za wynik całej ekipy nie ma gonienia za realizacją zadań dziennych- a szczerze to wątpiłam czy jest jeszcze miejsce na świecie bez planów sprzedażowych, a jednak jest:) Niby teraz ciężko z pracą, ale polecam szukanie naprawdę czasem nie warto się męczyć psychicznie:)
    ReviewUserIcon
    myślący

    06.08.2012 22:23

    Inne

    Napisałe(a)ś się, wypociłe(a)ś parę zdań, brak konkretu... tak na prawdę poza emocjami i przynajmniej jedną bzdurą nie napisałe(a)ś nic... Kole(go)żanko.
    ReviewUserIcon
    były supersprzedawca

    15.07.2012 22:42

    Inne

    Zgadzam się, każdy tylko skomli jak jest źle , ale prawda jest taka że ci co zostali w tej firmie są niekombatybilni z innymi. ( tak delikatnie sformuoławszy). Dla was nie ma żadnej innej alternatywy, - TYLKO ABRA.
    ReviewUserIcon
    .....Reszta w Twoich rekach.....

    28.06.2012 23:38

    Inne

    to info dla wszystkich ktorym w Abrze jest zle!!!!!!! 1) Kochani, obowiązku pracy w naszy kraju nie ma a zwlaszcza obowiazku pracy w tej firmie !!!!pracuje ten kto chce, lub kto sie nadaje ......i tu zrobilabym pauze , bo nie kazdy sie niestety nadaje a zwlaszcza Ci co tylko narzekaja 2) jest w naszym kraju tyle swietnych firm:-) w ktorych pracownik jest szanowany,wynagradzany:-) itp , ze aż dziw ze wciąż w Abrze pracujecie. Abrakadabra to nie wyrok !!!! Kazda umowe można rozwiazac, to nie pakt z diablem z ktorego nie da sie wycofac. Przy kazdej umowie nalezy zachowac jedynie okres wypowiedzenia, pozniej jestescie wolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam juz dzis czasu by uswiadamiac was dalej. Mam nadzieje , ze po przeczytaniu tego, choc do czesci z was dotarlo moje przeslanie i poczuliscie wewnetrzna ulge i chec do zycia. NIE MUSICIE MECZYC SIE W ABRZE, NAPRAWDE !!!!!!! pozdrawiam tych co potrafia docenic to co maja, gdzie pracuja i ze w ogole pracuja. Jest ciezko, owszem, ale damy rade!!!
    ReviewUserIcon
    ktosia

    03.06.2012 23:50

    Inne

    wiesz takim dnem to może nie jest, pracuję juz tam 5 lat ale takich jaj to jeszcze nie było jak tą pracę lubiłam tak ją teraz nienawidzę a czemu może odpowiesz mi na to pytanie?cóż jest tak wspaniałego w abrze????????????????????????????????????????????????może urlopy np.których nie można brać w wakacje i święta i nie moża wykorzystać zaległych do końca września chodź ustawa taka jest ????????
    ReviewUserIcon
    kjhgf

    02.06.2012 10:42

    Inne

    słyszeliście że mają zamknąć Abre w Poznaniu
    ReviewUserIcon
    wrrrrr

    30.05.2012 18:32

    Inne

    ale mnie (usunięte przez moderatora) takie opinie! jak nic dobrego w abrze nie ma i takie getto to po (usunięte przez moderatora) pracujesz tu 4 lata??? takim dnem jesteś,że trzymasz sie pazurami takiej kupy? czy moze boisz sie konkurencji i odstraszasz potencjalnych kandydatów?
    ReviewUserIcon
    kamil

    28.04.2012 17:59

    Inne

    Witam, jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na sprzedawcę w większym mieście. Czy możecie mi powiedzieć jak ona wygląda? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    larisa

    22.04.2012 22:51

    Inne

    hej jak tam w szczecinie na mieszka dlaej stara ekipa, napiszcie moze do was wpade na kawe. no chyba ze jest ten (usunięte przez administratora) ... andre. pozdrawiam ekipe ze szczecina larisa
    ReviewUserIcon
    słodko

    01.04.2012 08:05

    Inne

    daj juz spokój, jak można tak zasładzać ! PiRem śmierdzi na kilometr
    ReviewUserIcon
    ggkcgjdb

    24.03.2012 23:14

    Inne

    xyz - 2012-02-26 00:00:45 Pracuję już w tej firmie"trochę"i dopiero teraz chce mi się do pracy przychodzić.Wreszcie mam NORMALNEGO mre.Wymagający ale kulturalny i ludzki-o wszystkim mogę z nim porozmawiać.Wiem że w każdej sytuacji mogę na niego liczyć.I chyba o to chodzi-o współpracę i dobro firmy która daje nam pracę i zarazem utrzymanie.Pracownik zestresowany nie jest dobrym pracownikiem.Pracownik doceniony-będzie starał się pracować jeszcze lepiej.Od naszego mre niejeden mógłby się nauczyć.Mam nadzieję że utrzyma się długo bo jest dobrym człowiekiem-ja za nim w ogień.Napewno usłyszę że jestem niepoważna,że to niemożliwe albo że jakiś mre się promuje.Dlatego też nie napiszę o kogo chodzi ale uwierzcie mi-prawdę piszę.Ja Ci wierzę.Mam podobne odczucia-może to ten sam :-)
    ReviewUserIcon
    Bastek

    04.03.2012 19:48

    Inne

    Ja tam lubię swoją pracę.Zeby tak jeszcze więcej klentów przychodziło to naprawdę byłoby super boby człowiek więcej zarobił. Nie zarabiam najniższej krajowej i nie czuję się w pracy źle więc staram się nie narzekać.
    ReviewUserIcon
    SKM

    29.02.2012 17:25

    Inne

    To zależy gdzie pracujesz - jaki rejon. (usunięte przez administratora)a walka n sklepie też jest ciężka szczególnie w rejonie 6 , czyli LBN !!!
    ReviewUserIcon
    ja

    29.02.2012 15:51

    Inne

    tego nie można im zażucić wypłaty są zawsze terminowe, a co do zarobków to zależy ile sprzedaż , czy wyrobisz plan, i ile masz wydawek. (usunięte przez administratora) pozostali najniższa średnia krajowa.

    Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.