Opinie o BMZ w Gliwice Ligocka 103

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BMZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BMZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ w Gliwice Ligocka 103

jola

To z tego wynika że ta agencja Lewandowska jest nic nie warta,jak oni moga kierowac tam ludzi gzie jest zwykły przekręt,i na czarno że nikt tego nie zgłosił na policje,niewiem ale jak mam jechać robić i nic z tego nie miec to szkoda zachodu,już nie wiem gzie szukać uczciwej pracy.

route

jola rob jak uwazasz,a ci co tam pracuja czekaja za wyplata

jola

Czyli mam rozumieć że zna pan ludzi którzy pracują z tej firmy tak?szukam pracy i nie chcę się rozczarować,a ci którzy pracują u Turków co mówią?jak jest no i najważniejsze czy płacą.teraz mam dylemat nie wiem co robić.

route

jola najlepiej sobie zostaw kase na droge powrotna,rozmawialem z ludzmi zaden nie pracuje u niemca, moze akurat tak trafilem i wszyscy na czarno a wiadomo moga nie zaplacic, bo nie ma umowy.

Viktor
@route

Sorry,że takie błędne informację przekazujesz Osobie,która chce pracować,proponuję przedstaw i określ się ,czy pracowałeś u tureckiego pracodawcy bo zawsze każdy procodawca podpisuje bezposrednio umowe o pracę po zameldowaniu Cię na terenie Niemiec,tylko trzeba troszkę czekać,przepraszam,ale już Nikt nie pracuje na czarno tymbardziej w Niemczech,maja częste kontrole,nie wierzę w to co nie wiarygodnie tu przedstawiasz.Ludzie nie wierzcie tym opiniom ,pojedżcie Sami a się przekonacie,ze warto zaufać i wysłać CV do Agencji BMZ!!!Tylko cierpliwość i szczera rozmowa na tel .z konsultantem Tej Agencji.Polecam tą i tylko tą Agencję.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BMZ.
Leszno
jola

Pytałam i mają w różnych miejscach oferty pracy nie tylko u Turków więc myslę ze najlepiej porozmawiać.Trochę strach wyjechać i zawiesc się jedzie się po to aby pracowac i zarobić,czy to Niemiec czy Turek ale nie wiadomo jak tam jest.

route

tak , umowa jest tak skonstruowana ze masz odebrac kaucje po podpisaniu umowy niemieckiej, a jak dostaniesz prace na czarno u turka nie podpiszesz zadnej umowy i kaucja nie jest zwracana ,a BMZ prowadzi turek , ktory ozenil sie z polka

jola

Tak to prawda jest opłata 100zł ale niby jest zwracana,nie wiem co o tym mysleć zbieraja 400 osób do pracy do niemiec i do holandii.

monika

Ato trochę dziwne bo tez dzwoniłam pod ten numer do agencji Lewandowska bo szukam pracy i rozmawiałam z panią która wszystko dokładnie mi powiedziała i nie pobierają żadnej opłaty,więc nie rozumię dlaczego piszą tu takie bzdety czyzby konkurencja?albo oszusci ktorzy wlasnie zeruja na tych co szukaja pracy_

judy

tak, i dostac sie do kolejnych turasow na czarno i zebrac o swoja kase a kaucja i tak przepadnie bo nie podpiszesz umowy, organizuj grupe i zrob im wtope z prace, a warunki mieszkaniowe wolaja o pomste do nieba.

jola

Właśnie z agencji Lewandowska poszukują od marca do pracy sezonowej do Niemiec i do Holandi dzwoniłam pod numer502667144 pani która odebrała bardzo ładnie przedstawiła warunki,czy ktoś wybiera się w marcu do Niemiec z tej agencji pytam bo dojazd we własnym zakresie ,więc wrazie oferty można zorganizować grupę i skorzystać z jednego busa.

danny

Pojedziesz od tej agencji i wtopa podpiszesz stawkę 9 euro przed wyjazdem a jak zajedziesz do DE tam się okaże od turka że masz 7 euro na godz. no i super komfort ze spaniem po 3-4 w jednym pokoju,jedna kuchnia na 6 osób z jednym działającym palnikiem powodzenia tym którzy już pracują w tej agencji

dana

zapomnialam dodac ze na ulotki

Vitalii
@dana

Dobroye sutok CZAS! Jestem z Ukrainy. Hotelarze wyjaśnić Cię na okazję dannoy informacji! Jak można być z svyazatsya? Możesz napisz napisz mail lub Skype? Ehat Gotowość do pracy w SL. tydzień!

Vitalii
@dana

bibasok@gmail.com

dana

potrzebuja w Berlinie 2 osoby z autem i z gpsem praca na czarno i bez placenia pieniedzy na firme Lewandowska po 100 zl, dam adres za darmo pracowalam tam i mam kase, czekaja tam ludzie z ukrainy bez auta i nie maja jak pracowac, kto sie nie boi wyzwan niech pisze, warunki mieszkaniowe pokuj bez okna i goraco jak w piekle,ale idzie wytrzymac,placa 3 razy w tygodniu po 50 e za dniowke, reszta po miesiacu, zawsze tygodniowka im zostaje ,a za pokoj z dwoma materacami 200e, ale praca na swiezym powietrzu nie w fabryce,przemyslcie to

oszukany

BARDZO NISKO UPADLI!!! POD KONIEC STYCZNIA 2015 ROKU DALI FULL OGŁOSZEŃ ŻE PRZYJMĄ W WIELU ZAWODACH DO PRACY. ZGŁOSIŁO SIĘ MNÓSTWO LUDZI KTÓRYM KAZANO WPŁACIC KAUCJE W WYSOKOŚCI 100ZŁ W ZAMIAN ZA OTRZYMANIE ADRESU FIRMY W KÓREJ JEST PRACA ( OCZYWIŚCIE TAKIE PRAKTYKI SĄ ZABRONIONE I NIE DOPUSZCZALNE W PRAWIE POLSKIM) PO WPŁACENIU OCZYWIŚCIE ZERO ODZEWU, DOPIERO PO WIELU TELEFONACH I MAILACH ODDALI KASE. DZWONIŁ JAKIŚ FACET OD NICH PODAJĄC SIĘ ZA SZEFA I PRZEPRASZAŁ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJE BO NIBY JAKAŚ PRACOWNICA PRÓBOWAŁA SOBIE DOROBIC TROCHE GROSZA NA BOKU I Z TĄD TA SYTUACJA TŁUMACZYŁ. PRAWDA JEST TAKA ŻE NIE MIELI SIĘ JUŻ CZYM OGONIC A BYŁ KONIEC MIESIĄCA WIĘC WPADLI NA TAKI CHYTRY PLAN WZIĘLI OD LUDZI KASE POPŁACILI SWOJE ZOBOWIĄZANIA. PO CZYM NASTAŁ MIESIĄC NAZSTĘPNY SPŁYNĘŁY PIENIĄŻKI Z KONTRAKTÓW I ODDANO LUDZIOM WYCIĄGNIĘTE PIENIĄDZE WYMYŚLAJĄC CAŁĄ TĄ CHISTORIE. TYLKO ŻE JA OSOBIŚCIE WPŁACIŁEM KASE NA KONTO PANI ZENONY LEWANDOWSKIEJ.!!! WIĘC JAKA TO PRACOWNICA? BARDZO NISKO UPADLIŚCIE JESTEŚCIE POD DNEM!!! DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH PRACY RADZE OMIJAC Z DALEKA A JAK JUŻ DO WAS DZWONIĄ TO PO ROZMOWIE ZAPISZCIE ICH NUMER JAKO NIE ODBIERAJ WIĘCEJ.

Maniek

Może i dobra ta Agencja, ja jednak trafiłem pechowo,,, nie dość że konsultant podał zły adres w DE to na miejscu się okazało, że pośrednik,, tak tak,, pośrednik turecki nic nie wiedział że mamy przyjechać,, nie dość że jazda autem całą noc, czekanie na osobę odpowiedzialną do zatrudnienia,,, i to z Niemieckiej innej agencji to jeszcze niewiedza, zero konkretów,,, jak dla mnie jedna wielka ściema,, wróciłem po trzech dniach,, wycieczka za 300 euro plus 100 zł kaucji

Homer
@Maniek

Czemu ludzie takie bzdety piszą na tą Agencję ,z tego co sie oriętuje to jest wiele oszustów powołujacych sie na tą Agencję ,ale proszę sprawdzić nr Agencji i certyfikat. Wedle Mnie to dobra Agencja,szczerze trzeba od Swojej strony wspołpracować,rozmawiać,zawsze odbierają Odemnie tel.i zawsze dzwonią z ofertami pracy pracodawców przedstawiają:niemieckich,włoskich i tureckich nigdy nie słyszalem od Konsultanta o innej Agencji niemieckiej, i która oferta Mi odpowiada wysyłają moj dokument czyli CV do niemieckiego pracodawcy oczywiście za Moja zgodą,są pomocni,nie miałem nigdy z tą Agencją o nazwie BMZ Agencja lewandowska problemu,polecam innych tą Agencję oby było więcej takich jak BMZ Agencja Lewandowska to tyle!!!

jimmy

marcin 1 raz jedziesz przez ta agencje

janek

jak z językiem trzeba umiec dobrze do fabryki?

jade na poczatku lutego przez te firme do pracy w niemczech do pracy na mnagazynach, ilekroc maja jakies oferty zawsze do mnie dzwonia i mowia. polecam kazdemu oplata jest zwracan na konto po podpisaniu umowy o prace po stronie niemieckiej kazdy narzeka a to jest jedyna firma ktora moge polecic sa uprzejmi i w porzadku jak dla mnie.

jacek

Jechał ktoś może już przez tą agencje? Podejrzane jest dla mnie to 100zł wpłaty,co o tym myśleć,pomóżcie dzięki

Oferty Pracy

Praccownik Hali produkcyjnej BMZ Agencja Lewandowska 2015-01-12 Żródło: Gowork.pl Hanover ( ) BMZ Agencja Lewandowska (nr cert.12754) jest polską firmąspecjalizującą się między innymi w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy w kraju i za granicą. Gwarancją legalności istnienia agencji jest wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem: 6845.Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Niemiec poszukujemy

Wikary
@Oferty Pracy

To nie jest ogłoszenie BMZ Agencja Lewandowska???oni jeszcze nie umieszczali oferty pracy na produkcji i nr certifikatu się nie zgadza ????? bezpodstawnie oczerniają nie tą Agencją ??p.s.to jest Fer

Wikary
@Oferty Pracy

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ - Gliwice

• Jak się pracuje w BMZ?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BMZ