Opinie o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy X-Press Couriers Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Pierwszy raz skorzystałam z usług firmy, bo dotychczas korzystałam z innych przewoźników, bez zarzutu. Tutaj czekam drugi dzień na paczkę, która miała dotrzeć do 22. Od 2 dni dostaję też SMS, że kurier podejmie się dostarczenia paczki. Po czym nikt nie przyjeżdża i nie można się dowiedzieć co się dzieje z paczką i jak ją samemu odebrać. Firma (usunięte przez administratora) i nie dba o klienta.

Xpress kraków

Absolutnie nie polecam tej „firmy”.Nie dostałem wypłaty , brak kontaktu z przełożonymi.Nie dają możliwości wykonania swojej pracy , skoro paczki mają być doręczane od godziny 18 , a przyjeżdzają do kurierów po 20.Nie pozdrawiam.

pablo

Nie polecam firma która ma klienta głęboko w (usunięte przez administratora) ani nie ma powiadomienia o przesyłce ani pocałuj mnie w dupę.Przesyłka miała być w godz.18-22 następnego dnia i niestety nie dotarła .Po napisaniu to tej obsranej firmy zero kontaktu maja cie w (usunięte przez administratora) ,sprzedawca się skontaktował z nimi i stwierdzili ze paczka będzie następnego dnia i oczywiście nikt nie przyjechał i tak w kolko macieja .Zero info o paczce podejście do klienta zero,obsługa zero totalne (usunięte przez administratora) ta firma .Nie polecam jeśli komuś zależy na szybkiej wysyłce to napewno nie tu .NIe polecam wręcz odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piter

paczka u kuriera a nie u mnie w domu !!!!!!!!!!!! :( firma nie wywiązała się z umowy nie polecam!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
piter

przesyłka nie dotarła na czas (usunięte przez administratora) i żenada !!!!!

piotrek

nie nie nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!! przesyłka nie dostarczona !!!!!!!!!!!!

piotrek

Paczka miała być u mnie w godzinach od 18-22 niestety nie dotarła a była to pilna przesyłka Nie! Nie! NIe ! niepolecam nie skorzystam już nigdy więcej z tej firmy omijać z daleka !!!! paczkomaty inpost wybierać nic innego niż kisić w domu i czekać na kuriera. Firma na 0. Kurier 0. Ludzie którzy się dowiedzą że ta firma jest niekompetentna też nie zamówią nigdy więcej! Polecam tym którzy lubią kisić w domu i czekać! na wiadomości gdzie jest paczka ani nr do kuriera ani dokładnej lokalizacji paczki!

Skorzystałem pierwszy i ostatni raz. Gwarantowany czas dostawy można umieścić gdzieś pomiędzy działem legend i fantastyki, tej najgorszego sortu. Brak jakichkolwiek informacji dotyczących opóźnienia dostawy. Przesyłka, pomimo jasnego i jednoznacznego oznaczenia pojechała pierwotnie do zupełnie innego miasta, a firma winą próbowała obarczyć nadawcę. Dostawa zamiast jednego dnia, trwała 4, szybciej i taniej byłoby nawet PP... Nie polecam.

Klient

Skorzystałem pierwszy i pewnie ostatni raz z usług tego "kuriera". Przy wybraniu ich usługi wszystko pięknie gwarantują że paczka będzie następnego dnia do 22. Dzwonie o 22, a Pani uprzejmie mi mówi że mają opóźnienie i paczka będzie dopiero w poniedziałek... Paczki oczywiście sam też nie mogę odebrać z punktu, bo przecież w soboty nikt nie pracuje. Informacji o tym że paczki nie będzie oczywiście też nie otrzymałem, bo ludzie przecież uwielbiają czekać na kuriera, który nie wiadomo czy się zjawi. Następnym razem trzeba zamawiać inpostem, przynajmniej przesyłka będzie w sobotę i zapłacę połowę ceny za usługę.

Przemek

Firma powinna zmienić nazwę na Dramat Couriers. Jedna wielka żenada. Paczka miała dotrzeć w jeden dzień do godz. 22 i dlatego się na nich zdecydowałem. Po wielu próbach kontaktu po 22 w końcu dowiedziałem się, że paczka najwcześniej będzie o 23:30!!! Szkoda jeszcze, że nie o 3 rano. Obsługa klienta ma wywalone na wszystko. Nikt nic nie wie, kiedy prosisz o kontakt od kuriera to zapomnijcie o tym. Otrzymałem też informację, że paczka dotrze do mnie następnego dnia. Zaznaczone wyraźnie było, że miała być dostarczona w ciągu dnia najpóźniej w godzinach popołudniowych, więc kwitnę jak ten kretyn w domu i grzecznie czekam. Kiedy po raz kolejny dzwonię do obsługi klienta dowiaduję się, że paczka będzie między 18 a 22, a najlepsze jeszcze jest to, że za chwilę mówią, że kurier pobiera paczki do wydania dopiero około 19. Sami sobie zaprzeczają. Generalnie firma ma klientów głęboko w miejscu gdzie światło nie dochodzi. Skorzystałem z ich usług po raz pierwszy i ostatni, bo w dużo krótszym czasie każda inna firma kurierska dostarczyłaby przesyłkę bez wkurzania i olewania klienta. Reklamacja usługi będzie na bank. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

New

Witam, czy mogę prosić o opinię jak aktualnie wygląda praca w Poznaniu na stanowisku kuriera. Czy można normalnie pracować. Wypłaty w miarę terminowo? Jaka atmosfera? Dziękuję z góry

Kiedyśpracowałem

Przez ciekawość; poza chciwością i skąpstwem(usunięte przez administratora). przezesa zresztą, coś się zmieniło? A może dalej dziwne wizje i brak kurierów.

Porazka
@Kiedyśpracowałem

Nadal brak kurierów

Patrycja

Dla mnie szok. Rewelacja! W życiu bym nie przypuszczała, że raz dwa i paczka będzie i mnie. Jeśli tylko będę miała okazję wybrać dostawcę przesyłki, nawet się nie zawaham żeby skorzystać z Waszych usług jeszcze raz. Dziękuję!

krakus

najgorsza firma z jaką miałem do czynienia . nigdy więcej!!! Przesyłka, kóra miała dotrzeć między 18-22 nie dotarła chociaż miała do przebycia około 8 km.

beata

w dniu 16-08-2020 złożyłam zamówienie z prośbą o dostarczenie paczki w dniu następnym ,jeszcze takiej obsługi kurierskiej jak zdarza mi się korzystać z różnych firm przewozowych nie widziałam - ekspres rzeczywiście - jakbym złożyła zamówienie normalnie to paczka w dniu dzisiejszym tj.18-08-2020 byłaby dostarczona przez firmy DHL,UPS,.DPD ale nie firmę X-press - kurier nie pojawił się ani dziś tj 18-08-2020 ani wczoraj tj 17-08-2020 w wskazanych w sms godzinach 18-22 pogratulować takiej prędkości - po co ktoś zajmuje się czymś na czym się nie zna no absolutnie to nie te czasy - dobrze że inni mają doświadczenie w dostarczaniu przesyłek - NIGDY WIĘCEJ

Nataliia

X-press courieirs - najgorsza slużba kurierska jaką kiedykolwiek wysyłałam paczkę. Obiecują termin doręczenia przesyłki do Ukrainy w 5 dni roboczych. No i wysłałam paczkę 16.07.2020 i do dziś 30.07.2020 nie doszła. Ale najgożej jest to że nikt nie wie gdzie ona jest. Bo, cytuje pracownika z obsługi " po naszej stronie było dostarczone w termin, a reszta - to sprawa strony ukraińskiej". Kurwa Cooooo?!! A dlaczego nie informujecie że termin w 5 dni to termin dostawy przesyłki do granicy a dalej was nic nie interesuje? Kontaktowałam się 3 razy, 2 razy telefonicznie i 1 raz w chat i jednak nie mam informacji gdzie kurwa jest moja przesyłka, bo została przekazana z jednego magazynu do Ukrpoczty ale na Ukrpoczcie jej niema i nie jest zarejestrowana. Nie rozumiem dlaczego weszła w gre Ukrpoczta, i szczerze to mnie nie interesuje. Fakt to że mają w dupie klijenta, terminy, przesyłki bo po wplacie na konto nic ich nie interesuje i za nikt za nic nie odpowiada.

Dramat

Dostałam SMS, że paczka będzie do godziny 22. Czekałam cały dzień. Nie przyszła. Zadzwoniłam na infolinię - Pan powiedział, że był jakiś błąd i paczka miała dwóch kurierów i żaden nie zdołał dostarczyć paczki. Zapewniono mnie, że dostanę paczkę do godziny 12 następnego dnia. Nie przyszła. Państwo z infolinii z miasta, gdzie paczka miała dojść powiedzieli, że paczka już dzisiaj nie dojdzie- znowu. Czemu? Nie wiadomo. Pytam się kiedy będzie? A może jutro, może pojutrze. Pytam się czy na 100% będzie jutro, bo dwa dani czekam na paczkę w domu. "Nic nie mogę Pani zagwarantować".

Odbiorca
@Dramat

Spoko. Ja czekałem tydzień. Interwencje nic nie dawały. Porażka.

Zośka

Najgorsza firma jako do tej pory spotkałam, paczka szła oo 23 czerwca mimo zmiany godzin nie dotarła na wybrany adres , Infolinia na poziomie 0 . Kurier na poziomie - 1

turbo

paczka miala byc 18-22, nie przyszla, zadnej informacji od kuriera, nic, infolinii nie ma

Bartosz

Jezeli chodzi o tego przewoźnika to jakaś masakra. Wybrałem ich bo mieli dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego dnia miedzi 18 a 22 godz kuriera nie było chociaż na drugi dzień się okazało że o 21.38 nikogo w domu nie zastał gdzie siedziałem cały dzień w domu i dodzwaniajac się do kuriera twierdził ze nie rozumie systemu bo od 3 dni na urlopie siedzi następnego dnia miała być miedzi 14 a 18 też się nie pojawiła minął weekend przesyłka miała zostać doręczona do godz 17 póki co jej nie widzę. Więc wgl nie polecam tych (usunięte przez administratora) którzy biorą 2 razy więcej za dowóz a nie potrafią dowieść towaru..

Zostaw merytoryczną opinię o X-Press Couriers Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X-Press Couriers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

X-Press Couriers Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Al.jana Pawła Ii 25
    00-854 Warszawa

X-Press Couriers Sp. z o.o.