Opinie o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy X-Press Couriers Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Pati

Nie polecam , nie liczą się z klientem. Po raz kolejny paczkę dostarczono po czasie. To było ostatnie zamówienie przez tą nie poważna firmę .

Daniel

Ta firma to kpina. Uzylem dwa razy, pierwszy i ostatni. Przesylka oczywiscie nie dostarczona w terminie. Zamowiona tylko i wylacznie ze wzgledu na termin dostarczenia "nastepnego dnia". Rzekomy powod? Blad sortowania w magazynie. Kolejnego dnia wiadomosc o 8 rano ze przesylka zostanie dostarczona do 22:00. I teraz siedz czlowieku w domu i czekaj bo maja okienko dostarczenia 8-22. A i tak pewnie nie dostarcza... Unikac jak ognia!

Izabela
@Daniel

Zgadzam się, zamieniam się dniówka mi w pracy aby być w domu w tych godzinach...a oni piszą że była nieudana próba doręczenia.Porażka.

Izabela

Od kilku dni słowa rzucane na wiatr...SMS że kurier dziś doręczy przesyłkę...i tak jest do dziś.Przez 4 h dziennie waruję jak pies i nic, nadal nic!!! Dziwię się że Allegro za Nich świeci oczami.

Klient z OleOle

Mam nadzieje że szybko znikniecie z rynku i posypią się dla Was kary za nabijanie klientów w butelke. Nie polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kto to ? Bo na podany link nie da rady wejść.Ktoś z Mineralnej ?

W życiu nie spotkałem się z tak niekompetentną firmą kurierską i obsługą klienta, nie rozumiem jak takie duże firmy jak Media Expert (i nie tylko) mogę współpracować z kurierami którzy nie dostarczają przesyłek, nie ma z nimi kontaktu... Wystrzegajcie się jej jak ognia, cała usługa SameDay to jakiś żart... Najgorza firma kurierska z jaką miełam do czynienia. NIGDY WIĘCEJ

m

Uważam sprawę za SKANDALICZNĄ. Dziś - po dwóch dniach opóźnienia - miał dotrzeć moja przesyłka . O godzinie 19.47 rozmawiałam z konsultantem sklepu int i dostałam wiadomość, że będzie ona na 100%. Zaraz po 20.00 - dokładnie jak w poprzednich dniach - przyszedł sms, że dostawa następnego dnia, czyli 14 października. Uwazam, ze to są kpiny z klienta. Kolejne dni czekania i blokowania wielu godzin. Firma, która dostarcza przesyłki jest jakąś pomyłką. Proszę o natychmiastowe wyjaśnienie sprawy - w piątek wyjeżdżam na parę dni z Warszawy. Obawiam się, że ta paczka nie dojdzie nigdy. Maria

Maria
@m

I znowu ta sama historia. Konsultant zapewnił, ze paczka przyjdzie. Przed chwilą sms od kuriera, że JUTRO. Kolejne jutro. Zażdałąm zwrotu pieniędzy i wycofałam zamówienie, dodzwonić sie do firmy kurierskiej nie sposób. Straszna granda.

xyz

DRAMAT! kolejny raz zawiodłam sie na tej firmie. doplacilam za dostarczenie paczki tego samego dnia, dzis mija trzeci dzien opoznienia, codziennie orzychodza do mnie sms, że ' jeszcze nie dzis'. juz paczkomatem by szybciej doszło niz z tą firmą

Blanka
@xyz

Mam dokładnie to samo. Ciekawe czy dziś dojdzie

Brak szacunku dla człowieka i jego czasu, zamówienie miało dojść tego samego dnia od 18-22 ,nie doszło i nawet żadnej informacji,że kuriera nie będzie. Drugiego dnia pół dnia siedzenia w domu kuriera jak nie było tak nie ma, wyszłam na chwilę przyjechał bez uprzedzenia , mówię, że do 30 min będę a on,że zadzwoni potem i oczywiście nie zadzwonił paczka wylądowała w magazynie. Trzeci dzień to samo z tym,że od rana do wieczora byłam w domu i kurier się nie pojawił. A jak zobaczyłam, że znowu paczka jest w magazynie to już totalny wnerw , dzwonić na infolinię można bez końca, na czacie napiszesz to nawet nie odpiszą, totalna olewka, więc napisałam do gościa z zamówienia o myślę, że gdyby nie jego interwencja to paczka może po tygodniu łaskawie by dotarła. Dramat tak Kiepskich usług dawno nie widziałam i nawet nie przyszło mi do głowy że jeszcze takie mogłyby być. Nazwa express nie ma nic wspólnego z tą firmą. Szczerze nie polecam wydawać ani złotówki na tę firmę.

KK

Ja również mam bardzo negatywne doświadczenia. Zamówienie za pośrednictwem dużego internetowego sklepu; przesyłka w teorii "same day" i czekam 3 dzień... Zero kontaktu z infolinią i czatem. Infolinia i czat to totalna ściema. Status przesyłki na www pokazuje wydanie przesyłki kurierowi do doręczenia a po kilku godzinach, że towar zwrócony do magazynu...Dom wariatów. I zero kontaktu z klientem. Najgorsze jest to, że z tą firmą współpracuje jeden z największych sklepów z elektroniką na literkę M. To dzięki nim "mam przyjemność" zetknięcia się z jakością usług z czasów PRL (każdy kto nadaje/odbiera przesyłki u "normalnych" firm kurierskich przeżywa totalny szok, że jeszcze tak można!!!) i przez to 10 razy się zastanowię, zanim zrobię zakupy w firmie na literkę M. Sorry ale to wstyd oferować klientom takich podwykonawców

Błażej

(usunięte przez administratora) Nie wiem jak inaczej mógłbym podsumować tą firmę kurierską. Paczka zamówiona wczoraj o 8 rano miała przyjść tego samego dnia w godzinach 18-22. Paczka oczywiście nie wyszła nawet z magazynu a dzisiaj kurier odebrał paczkę o godzinie 12:45 z magazynu ale jakimś cudem jeszcze raz tam trafiła dzisiaj o 18:05. Z całego serca nie polecam.

Beata

Ta firma to jakaś kpina. Kurier został zamówiony przez sklep internetowy, w którym dokonywałam zakupy. Mieli dostarczyć przesyłkę tego samego dnia do 22. Ok 22 próbowałam się z nimi skontaktować jednak kurier nie odbierał, na czacie "próbowali" mi pomóc, jednak po chwili przestali odpowiadać. Na drugi dzień jak się z nimi kontaktowałam dostałam informację że kurier miał wypadek i paczka zostanie dostarczona do 22. Ok godziny 20 zadzwoniłam do nich, zapytać czy dostarcza to Pan z infolini powiedział że przesyłaka jest w magazynie i nie wie czy ktoś podejmie się żeby mi ją dostarczyć. (oczywiście pan nie słyszał o żadnym wypadku). Po czym próbowałam jeszcze kontaktować się kilka razy to dostałam odpowiedź że paczka została odebrana pod moim blokiem przez kobietę o innym nazwisku jak chciałam uzyskać odpowiedź jak to jest mozeliwe przestali odpisywać i odbierać. W końcu na 3 dzień mąż ich "przycisną" i okazało się że przesyłka jest na magazynie, finalnie sami musielismy ją sobie odebrać... Brak profesjonalizmu i kpina. Klienta mają gdzieś, nie polecam korzystać z ich usług!!!!

Czarli

Nie mam pojęcia co ta firma robi na rynku w 21 wieku i kto chce z taką firmą wspópracować i dlaczrgo jeszcze rynek jej nie zweryfikowal . zaplacone zlecenie za dostarczenie w godzinach 18-22 tego samego dnia . O 21 dzwonie na infolinie. Zlecenia nie uda sie w dniu dzisiejszym dostarczyć . PYTAM SIĘ PO CO KTOŚ OBIECUJE I NIE DAJE TEGO CO OBIECA W DODATKU BIERZE ZA TO PIENIĄDZE . DAWNO NIE SPOTKALEM SIE Z TAK NIEKOMPETENTNĄ FIRMĄ .

Olga

Żenada! Rzadko pisze negatywne komentarze ale tutaj aż sami się o to prosicie. Kurier przez telefon chamski, stwierdził ze nie ma zamiaru wysłuchiwać moich skarg bo to nie jego problem i się rozłączył. Dalej nie mam informacji i ciagle czekam na przesyłkę. Usługa na najniższym poziomie, najgorsze doświadczenie z firma kurierska jakie miałam w swoim zyciu. Unikać jak ognia. Dodam, ze zawartością przesyłki jest Macbook i teraz mam obawy czy kiedykolwiek do mnie dojedzie. NIE POLECAM.

Zażenowana
@Olga

Zgadzam się w 100%, kompletny brak profesjonalizmu, żenujące podejście do klienta. Przesyłkę radzę odebrać sobie samemu z magazynu, bo Ci Państwo mają w głębokim poważaniu to, czy klient otrzymuje na czas i czy w ogóle otrzyma swoje zamówienie. Zamierzam napisać taką skargę na tę bandę nieudaczników, bo to się w głowie nie mieści jak (usunięte przez administratora) ludzi...

Zażenowana

Nie polecam korzystania z usług tej firmy kurierskiej. Nie dotrzymują terminów dostaw, podają fałszywe informacje odnośnie statusu przesyłki, (usunięte przez administratora) Przesyłkę musiałam odebrać sobie sama, a firma dodała status przesyłki jako doręczona. Tragiczna obsługa, nigdy więcej żadnych dostaw poprzez tę firmę... pomijam już fakt, że konsultanci z infolinii sami nie wiedzą na czym polega ich praca i przekazują niezgodne z prawdą informacje, chociażby to, że przesyłka jest u kuriera a faktycznie leży od kilku dni w magazynie i nikt nie raczy jęk odebrać. Masakra, nie korzystajcie z braku usług tej pseudo firmy !

Kamil

Paczka miała dotrzeć do 22, od 13 jest na magazynie. Dział obsługi klienta ma wszystko w 4 literach...

Tetiana

Okropna dostawa. Czekałam przesyłkę do 22. Dostałam smsa ze będzie do 23. Potem dostałam telefon od kuriera i mam połączenie z nim, ale kureir cofnął połączenie przed tym jak zdążyłam coś powiedzieć. Na stronie internetowej mam informacje o braku odbiorcy o 22:17, chociaż o 22:16 jeszcze dzwoniłam do kuriera, ale on mnie zignorował. I ignorował przez kolejną godzinę. Zależało mi na tej przesyłce, a dostała całkowite ignorowanie ze strony administracji, chociaż na stronie internetowej wskazano że infolinia działa działa do 22:30.

Agata
@Tetiana

Widzę że to taki standard tej firmy, byle hajs się zgadzał. To tylko 4 zł więcej od standardowej przesyłki ale bardzo zależało mi na tej przesyłce.

Kandydatką na główną księgową.

Stanowisko podobno wyższego szczebla. Rozmowa kwalifikacyjna dwa razy- najpierw z panem od finansów a następnie z prezesem. Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź, czytaj jej brak. Pozdrawiam. BB.

Kandydatka na główną księgową
@Kandydatką na główną księgową.

Do tego zmarnowany dzień urlopu, bo pan prezes najpierw chciał się spotkać osobiście ale w dzień spotkania zalało mu dom. Najpierw kreują się na nowoczesną firmę a potem cisza. Minimalny szacunek dla kandydata to odpowiedź zwrotna jakakolwiek by ona nie była.

Gosia

Paczka ze świeżą żywnością miała być wczoraj między 18.00 a 22.00 informacja wczoraj że z przyczyn niezależnych od firmy będzie opóźniona czat w trakcie zamknięty bez odpowiedzi paczka była w magazynie 20 minut od Krakowa o 19.38 nie zdołali dostarczyć do 22.00 ciekawe jakie nadprzyrodzone ogień woda czy powietrze czy siły nieczyste czy zwykle lekceważenie klienta. Dzisiaj w czacie informacja odemnie że mam wizytę u lekarza o 10.00 proszę o przełożenie na po 12.00 dostarczenie. Po 10.00 dzwoni kurier że będzie za 5 minut tłumaczę ze prosiłam o zmianę godziny łaskawie godzi się przyjeżdża i nie dopuszcza mnie do głosu krzyczy na mnie zachowuje się po chamsku. W firmie czat wyłączają telefonu nikt nie odbiera

P

Wysyłany jest SMS o próbie doręczenia paczki, a później Pani na infolinii mówi, że paczka nie opuściła magazynu, bo jest błędny adres... ADRES Był podany prawidłowo. Nikt się nie kontaktował, żeby to zweryfikować. Gdyby nie mój telefon to pewnie dalej jak idiotka bym siedziała w domu i czekała na paczkę. Oczywiście mimo tego, że paczka nie opuściła magazynu i został poprawiony adres kuriera dziś nie będzie, bo UWAGA nie ma kuriera... Ciekawe czy jutro otrzymam paczkę...

Zostaw merytoryczną opinię o X-Press Couriers Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X-Press Couriers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

X-Press Couriers Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Al.jana Pawła Ii 25
    00-854 Warszawa

X-Press Couriers Sp. z o.o.