SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Bielsko - Biała

Co tu się dzieje....jakieś love story....to mamy komedię :)

sgp - Bielsko

My narzekamy na Bielsko, ale jak czytam opinie co się dzieje w innych miastach, to mamy się bardzo dobrze. Poza tym jakoś tak wyszło ze należę do osób które długo tu pracują i wydaje mi się, że jak wykonuje się swoje obowiązki rzetelnie, to nie ma co narzekać. wiadomo chciałbym, żeby płacili więcej, ale nie przesadzajmy, że płacą mało. Poza tym gdzie w 8 godzin, można zarobić za 12h, bo rozliczany jestem według normy. Z koordynatorami można sie zawsze dogadać, czasem faktycznie jest tak że prosi się o jakieś zaświadczenie i się czeka....ale to przecież Częstochowa takie coś wystawia więc się czeka, aż oni to zrobią...ja polecam pracę, jeśli się poważnie podchodzi do każdego rodzaju zatrudnienia....

lolek

w bielsku coraz gorzej nic nie umiom załatwic

BIELKO

Panie kierowniku niech Pan ucieka gdzie pieprz rośnie....:D...

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

luna

faktycznie całe te sgp to wielka kupa nie polecam nikomu

DAW

LUDZIE,OMIJAJCIE TOM FIRMĘ Z DAAA!LAA!! PRACĘ W NIEMCZECH Z WŁOCŁAWKA OFERUJE JAKUB N.UWAŻAJCIE NA NIEGO NIEŻLE ŚWIRUJE CO DO KASKI ITD..ZERO OPIEKUNA,ZDAJESZ SIĘ NA SIEBIE.4 TYS.ZŁ.CHYBA PRZY 220g+ za paliwo.kwatera katastrFoa!!! DLA BIGAMISTÓW LASKI Z FACETAMI W 5 OSOBOWYM POKOJU.MELINA, LIBACJA ZA LIBACJĄ.A TAK NA KONIEC BO WIELE MOŻNA JESZCZE PISAĆ TO W NIEMCZECH NAJNIŻSZA K.WYNOSI 8.80E.POZDRAWIAM TYCH CO TAM TRAFILI.

user

SGP Bielsko: zła organizacja, niska stawka, niekorzystne zapisy w umowie pozwalające na obcięcie wypłaty za byle co, po prostu wyzysk pracowników. Omijać z daleka.

Bielsko
@user

Ja też pracuję na Bielsku i nie powiedziałbym, że tu jest jakiś wyzysk, a byłem chyba u wszystkich koordynatorów...za każdym razem pytają się czy dam radę przyjść w weekend, czy mogę zostać dłużej, czy mogę zrobić coś więcej niż tylko norma...Do niczego mnie nie zmuszają....Więc o żadnym wyzysku nie ma mowy. Chyba, że Pan kierownik który pozjadał wszystkie rozumy, i wydaje mu się ze jest Panem i władcą tej firmy....za głupoty też nie obcinają, poczytaj regulamin, jedynie to, że my pracownicy uważamy, ze skoro pracujemy na umowę zlecenie i kodeks pracy nas nie obowiązuje, to sobie nie przyjdziemy do pracy nie zgłaszając nikomu,albo się spóżnimy albo wyjdziemy wczesniej....za takie rzeczy koordynatorzy obcinają....nie bronię tej firmy, bo mogli by płacić więcej, ale widzę jak ludzie zatrudnieni w tej firmie traktują tą prace i jak się zachowują i mają czelność narzekać na firmę to śmiać mi się chce :)

zonk

Omijać z daleka !! to niby ma byc firma !! hahahaha kpina ale najwieksza beka z firm które "to" wynajmuja hahahahahah

nie placa wypłaty

on

Pracował przez firmę SGP dla X-kom.pl ? Chodzi konkretnie o ofertę prac magazynowych? Proszę niech się ktoś wypowie.

Antoni

Janek, chcesz cos werefikowac na podstawie umowy zlecenie? na prawde........?

kuna

pewnie pan waligorski facet bez jaj

SGP
@kuna

Facet bez jaj to mało powiedziane :D

JW
@kuna

I mówi to osoba z jajami ukryta za swoim nickiem. POwiesz mi to w oczy? You made my day

SGP BIELSKO

Powiem Wam tak, pracowałem w Bielsku , wypłaty zawsze mi się zgadzały, zawsze przychodziły na czas, zawsze z koordynatorką można było się dogadać, nie robi większych problemów i stara się być za pracownikami. Problemy, pouczenia, kary pojawiają się w momencie kiedy jest jakaś reklamacja, ale to przecież normalne, że trzeba wyciągnąć konsekwencję w stosunku do osób które nierzetelnie wykonały swoją robotę. I tak naprawdę koordynatorzy to są małe pionki w tej firmie, zarabiją mniej niż kontrolerzy jakości, oni nic nie mogą zrobić aby w firmie było lepiej. Aby pracownik miał więcej na godzinę, u nas i tak Anka z 6.3 podwyższyła nam na 7.8 zł. Z kierownikiem, tym bez mózgiem nie ma o czym gadac, koleś urodził się tylko po to żeby lać wodę i ściemniać....nic innego nie potrafi....już nie chce się go słuchać....Generalnie narzekają wszyscy na koodrynatorów a oni wiele zdziałać nie moGĄ. Ja polecam pracę w tej firmie jednakże nie na okres dłuższy, choć niektórzy tu utknęli już bardzo długo i nie mają ambicji żeby szukać czegoś lepszego...ale to ich sprawa, jeśli im tu dobrze to niech sobie siedzą. pozdro

Envoy

NIE POLECAM! koordynatorzy w ogóle nie ogarnięci, "SGP z myślą o jakości" ŻARTUJECIE sobie?!! coraz to gorszy sprzęt nabywają aby taniej a normy w góre, gdzie tu logika?? co gorsza UMOWA NA ZLECENIE!! a jeśli coś mi się stanie w pracy to gdzie L4 płatne??? na umowie o wszystko zadbaliście, aby tylko na niekorzyść pracownika... Ludzie co to za firma ja się pytam??

proszek

Do Częstochowy wiecznie potrzebóją

@proszek

Tak nie za bardzo do poprzedniego komentarza ale do wszystkich którzy jeszcze podpiszą umowę z tą firmą: -przeczytać sobie trzeba zanim się podpisze cokolwiek u nich albo z nimi kodeks cywilny część o umowach właśnie zlecenia(jest wszystko i nawet do ilu lat po można się pozwać do sądu za brak wypłaty) -rachunki po zleceniu pisze ten kto wziął zlecenie wysyła je zleceniodawcy (sgp) ten akceptuje albo nie i dopiero po zaakceptowaniu skorygowanego rachunku do zlecenia przez obie strony zapłacić powinni tyle za zlecenie

W Łodzi sgp jak najbardziej na plus. Nie mam na co narzekać, Biuro na Wróblewskiego :)

mario

Praca jak praca. Mnie się podoba elastyczny grafik.I tak na prawde od ciebie zalezy ile zarobisz. praca bardziej dla kobiet niż facetów...

Bielsko

Nie tak dawno byłem na rozmowie w SGP BIELSKO - żenada - rekrutacja pożal się Boże, co to babsko sobą reprezentuje...co mnie na rozmowie interesują jej problemy z chłopakiem, o których z takim przejęciem opowiadała koledze.Ludzie nigdy nie byłem na tak niepoważnej rozmowie kwalifikacyjnej. Pani rekrutantko - trochę taktu.

kij

pan kwasny robi juz tam prawie 5 lat i zyje i temu tyle zarabia

lolek

w tej firmie nie da się nawet rozwijać. koordynatorzy są ok, ale ta cała szajka z góry to zwykłe świnie, a zwłaszcza ten grubas z Częstochowy, jakiś manager czy kim on tam jest

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.