Neapco Europe Sp. z o.o.

Opinie o Neapco Europe Sp. z o.o.

Czy warto się przyjąć do tej firmy jakie stawki dostaje się na początek i później ? Jakieś dodatki? Premie ?

Marzena
@Karolina

Ja tu też trafiłam, aby dopytać się o kasę. Ale skoro są o to pytania, to zapytam o coś innego. Konkretnie o szkolenia. Jak trafi tu świeżak, to jakie szkolenia firma na początek zaoferuje? Stawka na start jest ważna, ale tez przygotowanie do pracy. Jak ono wygląda?

Operator
@Marzena

Ogólnie nie jest tak strasznie jak tu ludzie opowiadają. Na start dostaniesz coś koło 24-25 zł. Szkolenie jest prowadzone przez pracowników wyszkolonych na stanowiskach. Bardzo dobre ekipy i każdy wie co ma robić.

Robert
@Marzena

Na odlewnie jak się przyjmiesz to ok na nocce już spisz czyli koniec roboty o 2.30 (oczyszczalnia )na walkach też i tulipany też mniej się narobisz a więcej zarobisz stawka każdy pracownik inaczej

Barbara

Kto obserwuje przez te kamery? Skoro piszecie o nockach to znaczy że to praca na 3 czy 4 brygady? Daj znać jak to wygląda bo szukam dla męża dobrej pracy, ale najchętniej na 3 brygady

Który dział najbardziej polecacie dla kobiety

Jack

To jak daje 350 zł na czysto podwyżki i co mam z tym zrobić pozal się ......

@Jack

To że inflacja w kraju wynosi ile wynosi to nie wina pracodawcy, tylko osób które wybrały pewna partie, ale tak to jest, nikt wam tyle nie da ile partia obieca i teraz macie owoce tego. Samo rozdawnictwo i socjalizm... Ale dalej idźcie głosujcie na tych socjalistów i narzekajcie jak jest źle w tym kraju..

Marcel

Czesc mam pytanie chciałbym się zapytać czego brakuje wam w Neapco? Czy jest jakaś firma bądź usługa która zmieniła by bardzo dużo w firmie Neapco? Pozdrawiam serdecznie

Kadia
@Marcel

Podwyżek normalnych

Remek
@Marcel

Dziwne pytanie - już nie raz pisano o tym, i sami tego doświadczamy, że niewygodne dla Zarządu wpisy są na bieżąco usuwane . . . Pozdrawiam

Emilia
@Kadia

Co masz na myśli pisząc o normalnych podwyżkach? Dostaliście w ogóle coś wraz z początkiem roku? Ile wynosiła taka podwyżka?

Sraczysko

Związki zawodowe mistrzowie negocjacji z 1200 na 150 w 2 miesiące gratuluje robolom co płacą na nich hajs , szacuneczek

XYZ

Rick Co ty za głupoty wypisujesz i wyprowadzasz ludzi w błąd. Jadąc do Kluczborka masz dwa dni wolnego, nie ma inaczej, Tylko trzeba tam jechać i masz dwa dni wolnego, to nic nie zależy ani od Wydziału ani Pracodawcy, czy Kierownika, porostu jedziesz i masz dwa dni wolnego, i Pracodawca musi ci zapłacić bza dwa dni.Koniec kropka, jeszcze raz cię proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie się zamętu tu na Forum

@XYZ

Tym, którzy nie wierzą iż taka praktyka jest stosowana przez zakład mogą zapytać się pracowników tego punktu RCKIK w Kluczborku.

OOL24
@Rick

Najlepsze jest to jak dyrekcja promuje oddawanie krwi pod zakładem ale zabrania odbierania dwóch dni. Śmiech sobie z ludzi robią. A jeszcze lepsze dzielenie ludzi na roboli i tych lepszych którym jednak wolno te dwa dni wypisać.Nikt się za to nie umie wziąść.

@OOL24

Masz rację kolego, jest tak ponieważ jest to zakład rodzinny, związki na wszystko przymykają oko, pomagają tylko swoim najbliższym. Dyrekcja, kierownictwo i związki to jeden organ, więc nie ma na co i kogo liczyć!

Właśnie coś mała ta dniówka.

Zofia

Mała? A od czego może tak naprawdę zależeć i jakie są widełki tu w firmie jeśli o to chodzi?

Asio

Witam czy przyjmują kobiety do pracy

Karol

Wcale mi was nie żal , związki was robią w bambuko ze gdyby nie oni to nie byłoby zadnych podwyzek a wy łykacie jak dzieci.zobaczcie na inne firmy w okolicy tam związków NIE MA a ludzie zarabiają podobnie lub nawet troche więcej niż wy neapcowicze biedne hehehe . Chcecie zmian to zacznijcie od siebie ,myślenie i tabliczka mnożenia nie boli

@Karol

Poproszę o podanie które to firmy, chętnie tam zapytam czy mają dla mnie pracę. Jeśli nie podasz to uznam że napisałeś fakenewsa dla podgrzania atmosfery.

Fizyczny
@Karol

Bardzo mądrze napisane:) Związki to są na usługach pracodawcy i oni wszystko tłumią w zarodku. Masz problem,to pierwsze co idziesz do związkowca,a on niby " załatwia" sprawę. Nie ma się czym przejmować,bo jest jak jest i plusem jest to, ze śmiało,bez żalu,będzie można iść gdzieś indziej do firmy,bo na pewno nie zarobi się mniej,a nie będzie 5 s i innych bezdetów:) Pozdrawiam Roboli:)

Zbigniew
@Fizyczny

Związki powinny być neutralne a jak już to być bardziej za pracownikami a nie pracodawcą. Czemu tu tak nie jest? Nie można zmienić ludzi którzy reprezentują pracowników jak to robią źle?

Robert

Gorszej atmosfery już nie może być stawka nie podnosząca się

Kamil
@Karol

W PROTEA , METAL TECH I MARCEGAGLI DOSTALI PODWYZKI ale tu chodzi że wszystko idzie do góry i trzeba jakiejś podwyżki a nie stać w miejscu

Donowan
@Kamil

Tam możliwe ze podwyżki dostali bo najniźsza krajowa poszła w górę, u nas w firmie zarobki są dobre, po co podwyżki?

MARIAN
@Donowan

tak kolego masz zupełną rację, w Neapco są dobre zarobki tylko nie dla robotników którzy ryją po trzy zmiany

robol

Dalej jest nacisk na niższy szczebel aby się szczepić a kierownictwo i dyrekcja na temat szczepienia siebie nabiera wodę w usta?

Że co?

Robi
@robol

Lepiej niech dają podwyżki !!!!!!!!!!!!

Karol
@robol

Na ost spotkaniu podobno gadali że nie będzie podwyżek jak to nie wszystko idzie w górę muszą być było porównanie w 2019 r tyle obrotu teraz też jest obrót cały czas robimy i jedzie to wszystko wszystko w sklepie idzie do góry to chyba wypłata też musi iść do góry

Donowan
@Karol

Chłopie żebyś się w pracy utrzymał w najbliźszym czasie, marzą ci się podwyżki, trzeba oszczędzać .....

XYZ

Rick, do tego nie potrzeba Związków, bo do tego jest Rozporządzenie ogólnokrajowe, wystarczy jechać do Kluczborka i przywieść zaświadczenie że oddałeś Krew, i masz dwa dni wolnego , za które ci musi zapłacić Pracodawca nie ma inaczej ale tu też są winni pracownicy krwiodawcy, bo zamiast jechać do Kluczborka to oddawają Krew na terenie zakładu i są w plecy jeden dzień, to ich wyłącznie wina jest, i nie potrzeba nic wypełniać na Wydziałach, tylko zgłosić wcześniej że jadą oddać Krew,i tyle w tym temacie

@XYZ

Przecież pisałem już o tym iż nie jest ważne gdzie oddasz krew, czy na terenie zakładu, czy w Kluczborku to otrzymasz i tak 1 dzień, oczywiście zależy to od wydziału na którym pracujesz. I tyle w temacie, kto oddaje ten wie jak tu jest.

R

Ktoś lub Coś "pozwala" pracodawcy, a brak sprzeciwu "zachęca" nawet, do popełniania tego typu zachowań . . .

Rick

Jeżeli chodzi o krwiodawstwo to z jednym się z Tobą "xyz" zgodzę "jest to łamanie przez pracodawcę prawa" i zdarza się to notorycznie.

@Rick

Ale do tego dopuszczają pracownicy krwiodawcy, ci którzy oddawają krew, po co oddawają w zakładzę w Amulansie, Jechać do Kluczborka i przywieść zaświadczenie i masz dwa dni wolnego, dziwuję się tym ludziom,co oddawają krew na terenie zakładu, Dlatego że się boją jechać do Kluczborka, przecież na to jest zarządzenie ogólnopolskie, ani kierownik ani pracodawca, nie może w to ingerować i basta

@XYZ

Widzę iż zeszleś z tonu i wiesz o takiej praktyce w tym zakładzie, nie obwiniaj ludzi za to, że jest jak jest tylko kierownictwo wraz z dyrekcją i związkami zakładowymi, które przymykają oko na taką praktykę. Oddając w Kluczborku też otrzymasz 1 dzień.

@Rick

jeśli chodzi o związki to czemu mają takie właśnie podejście do sprawy? co z innymi sytuacjami, jak rozwiązują inne problemy tutaj?

Zofia

a te warunki, które przytaczasz to od kiedy konkretnie miałyby być? od czasu tego kryzysu gospodarczego chociażby? mocno to dotknęło firmę w ostatnim czasie? z jakim efektem?

XYZ

Rick, tu nie chodzi czy wpisy są po mojej myśli czy twojej, czy kogoś innego, tu chodzi o to że Pracodawca łamie przepisy, przecież ja nikogo tu nie obrażam, tylko piszę, jak jest, to jest Forum, na ktòrym każdy ma prawo się wypowiedzieć,ale co do tego to też pracownicy krwiodawcy do tego dopuszczają, do takiego łamania Prawa, ale wszyscy narzekają a oddawają krew u nas w Zakładzie, Rick a ty myślałeś że wszyscy będą tu się opowiadać w samych superlatywach pozytywnie, przecież tak nie będzie są plusy i minusy.po to jest to Forum aby się swobodnie wypowiadać, tylko nie można nikogo obrażać po to jest to forum.

@XYZ

A gdzie tu ktoś kogoś obraża? Piszę prawdę i o rzeczach, które niestety mają miejsce na terenie zakładu a nie powinny mieć. To, że na niektórych wydziałach otrzymuje się tylko jeden dzień zamiast dwóch to nie jest wina krwiodawców, lecz ewidentnie "góry" oraz związków zakładowych, które są bierne.

Marian
@Rick

TU NIKT NIKOGO NIE OBRAŻA, PISZĄC PRAWDE O TYCH NIEPRAWOŚCIACH KTÓRE SIĘ DZIEJĄ, A ZWIĄZKI ZAWODOWE IDĄ POD RĘKĘ Z PRACODAECĄ I TO WYMAGA MATYCHMIASTOWEJ ZMIANY.

Rick

Osoba, która kryje się pod nickiem "XYZ" widzę iż zgłasza wszystkie wpisy, które nie są po jej myśli i wyciągają sprawy w zakładzie, które nie powinny ujrzeć światła dziennego jak np. to iż nie na wszystkich wydziałach otrzymuje się 2 dni za krew, ale kto tu pracuje to wie jak jest.

XYZ

Nic nie zeszlem z tonu 1 winowajcą to Pracodawca 2 to Kierownictwo 3 to pracownicy krwiodawcy,bo się boją, choć do tego jest Rozporządzenie ogólnokrajowe, a głupot nie pisz że jadąc do Kluczborka masz jeden dzień wolnego to Absurd, masz dwa dni wolnego i nie wprowadzaj ludzi w błąd, trzeba poprostu jechać przywieść zaświadczenie i masz dwa dni wolnego i za dwa dni musi ci Pracodawca zapłacić. Koniec kropka

@XYZ

Głupoty to ty tutaj wypisujesz i wprowadzasz ludzi w błąd, niezależnie czy oddasz na miejscu czy w Kluczborku otrzymasz 1 dzień, sami pracownicy tego punktu wiedzą o praktykach stosowanych w zakładzie i łamaniu (usunięte przez administratora)i zarządzenia ogólnokrajowego.

XYZ

Kolego -To jest łamanie prawa przez Pracodawcę, ,to że oddajesz Krew, to ani Pracodawca ani Kierownik nie ma nic do tego, to jest twoja indywidualna sprawa, Ty tylko zgłaszasz wcześniej ,że jedziesz oddać krew i tu twoja rola się kończy- Jedziesz oddać krew i przywozisz zaświadczenie i masz dwa dni wolnego i basta nie wypisujcie tu głupot i nie wprowadzajcie ludzi w błąd,tyle razy to tu opisywałem- Jedziesz przywozisz zaświadczenie i masz dwa dni wolnego i masz za dwa dni zapłacone, Koniec kropka

KutoNapletes

Po co mi ten otwieracz?

Pik

A czy ktoś może wyjaśnić dlaczego za oddanie krwi na innych działach przysługują 2 dni wolnego, a tylko na (usunięte przez administratora) przysługuje 1 dzień ? Czy nie jest to zwykłe oszukiwanie pracowniķów, przez wiadomo kogo ?????

@Pik

Od zarządzenia ogólnopolskiego, zawsze było 2 dni, należy tylko jechać i oddać krew -przywieść zaświadczenie i po sprawie,dawno już to opisywałem, ale niektórzy tu pisali że kierownicy nie dawają dwa dni- Kierownik nie ma nic do tego i basta. Jedziesz przywozisz zaświadczenie i muszą ci za 2 dni zapłacić, u nas na Wydziale jadą i mają 2 dni wolnego

Premier

Zdecydowanie 2 dni takie są zasady i nikt nie powinien tego zmieniać

Rebeka
@XYZ

Gdzie to 2 dni na każdym dziale ??

Ktosi

Na montażu

robol
@XYZ

To bardzo dziwne co tu wypisujesz, ponieważ na każdym wydziale jest inaczej. Inny wydział, inny kierownik i co za tym idzie inne zasady.

@robol

robol-Nie ma nic dziwnego bo do tego nie ma nic Pracodawca ani Kierownik - jest Rozporządzenie ogólnokrajowe i tego się trzymam i nie wypisuj tu głupot nie wprowadzaj ludzi w błąd, gdyby ktoś dał znać do (usunięte przez administratora)to pracodawca z tego tytułu miał by nie przyjemności i dostał by karę. W oddanie krwi nikt nie może ingerować to jest twoja indywidualna sprawa i Basta. Tyle razy to opisywałem a w swoje, piszecie głupoty

Rafal

Czyli na montażu

U was czyli gxzie

@Kasia

Tak.Na montażu

Daniel

Na hali będzie zimno a jak w biurach ? Wszyscy dostaną kamizelki i czapki ?

Joanna
@Daniel

Szefostwo robi coś z tym, że ma być zimno? Rozmawiałeś ? Jaka była reakcja szefostwa na zgłaszane problemy?

@Joanna

Tak, rozdają czapki i kufajki, by pracownicy nie zamarli w długie zimowe noce...

Zofia

Czyli to nie o biurze teraz, bo nocek tam raczej nie ma? O odzież w takim razie dbają a co z resztą z zasad bhp wszystko zgodnie z regulaminem?

XYZ

Poruszam kwestię o oddaniu Krwi, bo niektórzy mają wątpliwości i opisują i pytają ile jest dni za oddanie krwi- odpowiadam, za krew oddaną należą się 2 dni, jest to Rozporządzenie Ogólnopolskie, które należy przestrzegać i stosować się do tego Rozporządzenia. Każdy kto ma zamiar oddać krew zgłasza swojemu przełożonemu, że np. jedzie w czwartek i piątek jedzie oddać Krew, np. zgłasza to w poniedziałek i to tyle, nie potrzeba nic wypełniać na wydziałach, bo owo coś tam się wypełnia, czy kierownik wyraża zgodę- to jest absurd i niedopuszczalne, dana osoba zgłasza i na tym się jego rola kończy, przywozi zaświadczenie że oddał krew i masz dwa dni wolnego. Nie wypisujcie tu głupot i nie wprowadzajcie ludzi w błąd, trzymajcie się Rozporządzenia, nikt nie może ani Pracodawca ani Kierownik w to ingerować, to jest każdego indywidualna sprawa. Gdyby ktoś zgłosił to do PIP, to Pracodawca z tego tytułu miałby poważnie problemy i karę, bo to co robi nasz Pracodawca narusza prawo i łamie przepisy i ustanawia swoje prawo, a to jest ABSURD, tyle mam w tym temacie. A jeśli ktoś boi się, to ma jeden dzień wolnego, okradany z jednej dniówki przez naszego Pracodawcę

Zostaw merytoryczną opinię o Neapco Europe Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neapco Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 41 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neapco Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neapco Europe Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neapco Europe Sp. z o.o.