Diehl Matering Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o Diehl Matering Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Someday a czy Ty nadal pracujesz w Diehl Matering? Na jakim stanowisku jest taka sytuacja? Ktoś ma podobne doświadczenia? Na stronie intranetowej firma mówi o pomocy w zdobywaniu doświadczenia osobom młodym, co świadczy o niej pozytywnie. Na przykład jest stworzony program studiów dualnych, która umożliwia pracę i studia. Ktoś był na tym programie i mógłby się nim wypowiedzieć?

Someday

Jak nie masz pleców to musisz lizać du***o kierownikowi i jego pupilkom. Jak nie to nara. Szczerze? Za te stawke i system 3 zmianowy? Szkoda zachodu. Szkoda czasu, nerwów, słów i po prostu szkoda zachodu.

miła

Czy może mi ktoś powiedzieć jak zostać kierownikiem aportowania ?

użytkownik zarejestrowany

@zbirek, a co najlepiej wspominasz z pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?

ona
@Paulina 17.03.2017, 14:18
@zbirek, a co najlepiej wspominasz z pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?

A wszyscy aporują do kierownika........

ona

jedno ,jest pewne nie powinni na tym samym dziale pracować, powiązani rodzinnie .np popieram zachowanie B.S i jej męża ...on kierownik szanuje jego :) jeszcze w głowie się jemu nie poprzestawiało

zbirek

Pracowałem prawie 3 lata ,na dziale PH ludzie rożni .od normalnych po lizusów ,zazdrośników !! Jak można komuś tak cukrować bo jego bliska osoba jest na wyższym stanowisku ale cóż .Szkoda mi tam co nie których ludzi ...bo są normalni ,,,nie szukają akceptacji to są brani za dziwaków ,Ludzie plotkawi okropnie ;;;zakłamane koleżanki i koledzy ...

użytkownik zarejestrowany

@Hulk24 dziękujemy za Twój komentarz. Na jakim stanowisku pracujesz?

Hulk24

Ogólnie to syf jeśli chodzi o ludzi poniektórych jeden drugiego obgaduje,plotki,romanse,każdy z każdym jak moda na sukces [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca nie jest zła spoko,tylko nie liczą sie z ludzmi jak maja dużo zamówień to przyjmuja jak mało to zwalniają tych co przyjeli nie liczą się z człowiekiem czy maja rodzine na utrzymaniu czy nie jedno wielkie shit..nie polecam.. Nie warto się starać bo itak zwolnią majstrowie tępi,jak liderzy praca dla niemyślących karierowiczy.

Marek
użytkownik zarejestrowany

@wojcie w tej chwili nikogo niestety nie poszukują - chyba, że jakieś ogłoszenie gdzieś mi umknęło. Zero rotacji wśród pracowników, to w zasadzie dobrze wróży :)

rozczarowany

Wszystko w porządku gdyby nie liczyły się tylko znajomości i plecy jeśli ich nie masz jestes nikim. Dostaje się podwyżki i wyższe stanowiska jeśli się ma tam rodzine a tak to nie wiadomo czego się spodziewać. Co roku są zwolnienia miedzy wrzesniem a listopadem bo jest mniejsze zapotrzebowanie i mniej częsci wiec mimo że się starasz bądź znasz się na maszynach a np stary pracownik nie ma o nich pojęcia lub osoba ktora ma na to wyjebane ale ma np męża, brata gdzieś wyzej to spodziewaj się ze tak czy tak wylecisz. Zarobki swoją droga 1300 na ręke i nie ma co marzyć o znacznej poprawie.

Waterkeener

Alkus i gościu co nie umiał kompa obsłużyć?

Czesław

Odszedł na zawsze Czesław ,najstarszy pracownik Mirometru,szef zmiany,dobry człowiek,dobry organizator,koleżeński,nigdy nie odmówił nikomu pomocy i swojego czasu.Był też w tym wszystkim samotny w swojej ułomności i gdzie zabrakło pomocnej ręki,ale zato został zwolniony - porzucony przez firmę.Następnie pozbyto się drugiego najstarszego.Czy tak sie dziękuje pracownikom?

Waterkeener

Mirometr, obecnie Diehl Metering samo produkuje ponad 1 mln wodomierzy rocznie, a z tego co wiem to w planach jest więcej. Na hali pracują różne osoby, nawet po teologii. Co do postępowania w czasie wizyt to się zgodzę, ale każdy chce wypaść jak najlepiej przed tymi z góry. Zarobki - zaczynasz od stawki minimalnej. Zatrudnienia są co jakiś czas.

jedyny

pracuje już kilka lat ale jak zjawiają się Niemcy czy francuzi to kierownictwo ma nasrane w spodniach i trzepoczą galotami ale ogólnie jak dla mnie jest spoko ale to wszystko zależy od tego czy komuś chce się pracować czy nie

joy77

Witam....;-(hmm chciałabym tam pracować,ale cv wysłałam i nic i nie wiem kogo zapytać ..Pozdrawiam

nic

PPG Polifarb Cieszyn rządzi!! Gdyby jeszcze to byli ludzie kompetentni i pracowici, ale to są tylko karierowicze...

Myslący

Mirometr to miejsce gdzie przyjmują chętnie ludzi i naprawdę dbają o nich, pieniądze, premie, atmosfera jest OK. Ale jeżeli ktoś lubi używać mózgu to tam nie pasuje. Niestety wasz głos nie będzie się liczył, o wszystkim decyduje jedna osoba.

Zawiedziony

Jeden wielki syf...nie warto zaczynać tu pracy...zero szacunku do człowieka....

kaaaaccc

Witam , czy moglby mi ktos powiedziec jak wygladaja zarobki w tej firmie ? Jakie umowy i czy trzeba chodzic duzo na nadgodziny ? Bardzo prosze o odpowiedz.

Waterkeener

0 śmieciówek. Nawet jakbyś miał pracować 1 miesiąc to masz zawsze umowę o pracę i to jest duży plus.

Waterkeener

Firma się rozwija, co widać gołym okiem. Niestety za rozwojem firmy nie idzie rozwój wypłaty. Ludzie są generalnie w porządku.

Na dzien dzisiejszy mamy trzy zmiany-idzie sie przyzwyczaic. Zarobki takie jak wszedzie-startuje sie od najnizszej krajowej,a potem minimalnie podwyzszaja-ale to nie sa WIELKIE pieniadze. Praca nie jest ciezka,choc trzeba byc troche obrotnym i po prostu chciec pracowac. Poza tym ludzie sa OK (przynajmniej na mojej zmianie).

jan-o

Witam,ile na dzień dzisiejszy zarabia sie w tej firmie i jak się tam pracuje ,dwie zmiany czy trzy?....

ktoś

Bardzo przyjemną robotą w Mirometrze jest praca na stanowisku Altair V3 do wody ciepłej. Jest to ciekawa i urozmaicona robota i bardzo ciekawie się ją wykonuje. Wodomierze Altair V3 do wody ciepłej to wodomierze o bardzo solidnej budowie. Składają się one m.in. z koralików i bardzo istotne jest, żeby dać koralik i o nim nie zapomnieć. I zapamiętaj: "KIEDY NIE DASZ KORALIKA, MOŻESZ MIEĆ PRZECHLAPANE U [usunięte przez moderatora]". Są pracownicy, którzy nie lubią składać Altair V3 do wody ciepłej, bo za dużo roboty, ale są tacy, którzy bardzo lubią.

Uważam, że w Mirometrze jest ok i uczciwie, nie można narzekać

Żabojad

Witam, Ta firma to jeden wielki syf. Ludzie którzy tam pracują przychodzą od razu po szkole, ale widzac taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uciekaja jak najdalej zostaja tylko desperaci, albo powiazani z kadra kierownicza. Wyzysk maksymalny a płaca oczywiscie minimalna. Normy ludzie w obawie przed zwolnieniem sami sobie dzwigaja istny wyscig szczurow

,,,,

i oto wypowiedż kogos kto nigdy nie pracował w tej firmie, bądz kogoś kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liże !!!!!!!!!!!!!!! jeśli jesteś osobą nie zależna to trzeba było sie przedstawić .... no chyba ,że twoja wypowiedz jednak nie jest taka obiektywna i jednk masz kogoś znajomego na konkretnym stanowisku !!!!!!!!!!!!!!!

ala

Mam pytanie ile teraz zarabia się w Mirometrze ? I jak tryb zmianowy macie 3 czy 2 ? I JAK SIĘ TAM PRACUJE ALE PROSZĘ O ODPOWIEDZ TYCH KTÓRZY NADAL TAM PRACUJĄ?

rotmistrz

Mnie to tam nikt nie popędza, nikt nie mówi, że jest źle, a swoje robię. Może pracuję na innej zmianie. Zawsze jak ci nie odpowiada praca to się zwolnij. To najprostsze rozwiązanie.

ktoś

brak słów co się zaczyna "wyprawiać" w tej firmie .... czego by człowiek nie zrobił i tak zawsze będzie zle ..........

rotmistrz

nepotyzm w prywatnej firmie? Nie żartujcie sobie? Zazdrość i zazdrość. Oczywiście, że pojechały osoby najbliższe majstrów, kierowników itd. Takie życie

kolo1

no cóż tak to u nas bywa , że szanse na lepsze zarobki i szkolenia ma rodzina i znajomi jednym słowem trzeba mieć plecy .... a poza tym jak to zawsze mówią nasi przełożeni jak sie nie podoba to wynocha podań mamy cały stus ........ [usunięte przez moderatora]

lolo

brak sprawiedliwości w tej firmie gdy wreszcie nadarzyła się okazja szkolenia ludzi z produkcji za granicą to dziwnym trafem pojechały żony dziewczyny i konkubiny kierowników oraz przyjaciółki i krewne kierowniczek a że zostało 5miejsc wolnych do dorzucili kilku roboli żeby ludzie się nie rzucali...nie ważne ile człowiek się stara i jakie normy wyrabia jeśli nie ma kontaktów na górze nie ma szans na lepsza płace i lepsze jutro:(

a taki sobie jeden

hmmm no cóż na czas sprzątanie można zamykać ale cas sprzątanie o 20 -30 minut a nie godzina czy półtorej , a normy ......... to jus pytanie , bo często majstowie i majstrzy twierdzą ,że ich nie ma a jak się zrobi nawet teoretycznie jakąś norme z poprzednich lat to zawsze się słyszy, że za mało ,że można więcej ........szkoda tylko,że jak wszyscy zrobią \\\\\\\"więcej \\\\\\\" żeby wysyłka poszła to nikt tego nie zauważa a my na koncie tym bardziej........ wielki wstyd z tymi naszymi zarobkami !!!!!!

kac

Jakie zarobki to co dostajemy to jałmużna a nie zarobki nawet za festyn trzeba zapłacić i tego nie odpuszczą a jak wycieczki przyjeżdżają to parę dni się bawią za friko [usunięte przez moderatora]

luc

Firma nie jest zła. Robota nie jest trudna. Czasem lekko, czasem zapieprz jak wszędzie. Na atmosferę i współpracowników też nie narzekam. Jedynie twierdzę, że stawkę mógłby pracodawca podnieść, a nie cateringi zamawiać.

mlody oj

siemanko mirometrowcy:) mowicie ze was zamykaja:) ale nie przesadzajcie wyjscie ewakuacyjne chyba wiecie gdzie jest:) Normy dzwigają no jak w każdej firmie i to ludzie ja dzwigaja pamietajcie!!!:) ale tak czy siak milo bede wspominal mirometr:) co do wynagrodzenia no jedyny minus. pozdrawiam wszystkich:)

a taka jedna tam

Co do norm - hm, ja tak jak wielu z nas wyrabiam, i wcale nie powiem że trzeba robić jak wół - no po prostu robi się i już, jak części są dobre to praca sama idzie, jak są gorsze - no to trochę trzeba ruszać rączkami -ale żeby z tego powodu tak narzekać??? A co do tego zamykania,to każdy głupi wie,że to z powodu mycia podłogi w szatni i na jadalni jest zamykane wyjście i to tylko na ten czas. Jak komuś się chce do kibelka iść,to na hali też jest toaleta,a jak ktoś chce pić,to może sobie zabrać picie przed sprzątaniem lub po- jak żeś zapomniał, to już chyba nie sprzątaczek wina. One też chcą swoją pracę zrobić porządnie,a nie "po łebkach". Jeśli już nie szanujecie swojej pracy,to może innych wysiłki uszanujcie. A co do pożaru-hm,znam wiele miejsc,gdzie na czas sprzątania zamyka się dane pomieszczenie i jakoś nikt z tego afery nie robi. Ale gdyby nagle zaczęło się palić,....no to miałaby ta zmiana pecha...hi hi

mily

zamykają niestety na pierwszych i drugich zmianach bywa ,że jesteśmy zamknięcie nawet 1,5 godz dwa razy w ciagu jednej zmiany ............ paragraf hmmm no tylko kto znajdzie się taki odważny i gdzieś to zgłosi ? normy sa masakryczne a i tak dyrekcja wciąż ma za małe i twierdzi, że się opierdzielamy ...........

były

Jaka teraz norma? Na V3 250? Za moich czasów 200. A V4? 240? Na początek było ~150. Poważnie was zamykają? To już podchodzi pod paragraf. Pozdrawiam normalnych.

mona

Dosłownie [usunięte przez moderatora] już jetesmy zamykani na klucz nawet do szatni czy po wode nie można wyjść ..........hmmm ciekawe co w razie pożaru albo jakiegoś wypadku ?? czy ktoś wtedy będzie racjonalnie myślał i szukał klucza?? wątpie pewnie zostawią nas na pastwe losu w końcu na nasze miejsce jest masa innych ludzi to po co szanować tych co się ma........... ogólnie praca ok ale płaca jak na sprzedaż naszych wyrobów TRAGICZNA większośc z nas po zapomogi do opieki musi chodzic , bo za taką pensje nie da się utrzymać!!!

KZ

I normy w góre masakra ... widac ze norma staje sie norma dla niektorych to normalne dla wiekszosci jednak nie ,jak tak dalej pujdzie to ludzie zaczna sie zwalniac . Zarobki tragiczne ewentualnie dla singla nie mowiac o rodzinie . Kto nie popracuje ten sie nie dowie lecz NIE POLECAM

z...

a ktoś z was pracował u gorszych pracodawców?? bo ja tak i szczerze nie ma co narzekać, każdy pracodawca kombinuje, by mieć jak najwięcej kosztem tych na dole, każdy wiedział jaka jest umowa! a firma się i tak utrzymać musi więc o co chodzi ?? a co do atmosfery ja lubię i mi się podoba, nie narzekam bo miałam już do czynienia z takimi pracodawcami co w konia robili ludzi a ludzie by spoko i też procowałam tam gdzie pracownicy byli nie w porządku w stosunku do pracodawcy a więc może róbmy swoje a na niektóre rzeczy i tak wpływu nie mamy ps. dla kogoś tam z góry co pisał, nie każdy ma wykształcenie średnie albo zawodowe!! głupie i daremne ocenianie ludzi!

do ktoś do ktoś

każdy głupi wie ,że to te 48,1% ponad te 100% ale czy nie pamietasz w zeszłym roku był mniejszy obrót i zysk a jednak premia była wyższa i to ponad 100% i nazywała sie wtedy premią roczną a teraz to premia zimowa hehe a raczej ble ble ble...

Marek
@do ktoś do ktoś 04.02.2012, 15:59

Tak dzisiaj mówisz,a nie wiesz co Cię jutro czeka.Jeszcze tak może być w twoim życiu,że będziesz prosił o pracę nawet za 1500 a nie będziesz mógł dostać.

PPPPP

no tak same osły tam pracują nikt mądry za 1500 brutto by tak nie zapierdzielał

ktoś do ktoś

ble,ble,ble.....co za osioł to tam pisał.Przecież każdy głupi wie,że 148,1% tzn. że dodatkowego zysku poza planowanym jest 48,1% Gdybyś miał swoją firmę to byś wiedział że między zyskiem planowanym i uzyskanym jest zawsze różnica - czasem na plus,czasem na minus... No ale widać najłatwiej jest wszystkich o wszystko oskarżać - to łatwo przychodzi,żal mi tych wszystkich co siedzą (i też pracują) na górze... Jasne że im lepiej i nie mają przynajmniej problemów z odpaleniem auta po nockach, ale nie możemy nikogo oczerniać,tylko dlatego,że nam na dole siadłaby lepsza kasa....ble ble ble..

ktoś

148,1 % wypraowanego obrotu 48,1 % dla pracownika nieżle tylko pozostaje pytanie gdzie podziało się to 100 % czyżby asystentki ,asystenci i liczne awanse aż tyle kosztowały naszą firmę ???? a może szkolenia nadzoru produkcji są az tak drogie ???? no w końcu uczą się motywować pracowników do pracy :) ale chyba z odrwotnym skutkiem , bo ciągle powtarzają swoją starą śpiewke \" NA WASZE MIEJSCE JEST CALA MASA INNYCH \" ...szefie czy we Francji naprawdę tak motywuje się pracownika???

Jasno

no cóż szef nas docenia jak widać w końcu ciągle powtarza "musimy trzymać się razem " ale jak trzeba docenic pracownika to rączki umywa no ale cóż widać gdzie poszły nasze wysiłki w końcu nasi przedstawiciele i dyrekcja musiała siebie nagrodzić za swoje ciężkie wysiłki ..... szkoda,że zapominają, że gdyby nie "CI ROBOLE NA DOLE " to oni też by nie mieli !!!!!!!!!!!! no ale jak to wciąż powtarza nasza bardzo wykształcona KADRA KIEROWNICZA " JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TO DROGA WOLNA NIKT NIKOGO NA SIŁE NIE TRZYMA " i tutaj właśnie widać jak bardzo szanują ludzi ...

Co za lizus tu pisze to znaczy jak na ciebie leją z góry to znaczy że pada deszcz. Trochę szacunku do siebie byś miała?

koleżanka

to "docenienie" oczywiście w cudzy-słowie, ale jutro będzie lepiej, dla tych co mają oczy zawsze wschodzi słońce,nawet gdy z nieba leje się tylko woda. Powodzenia :)

Zostaw opinię o Diehl Matering Sp. z o.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diehl Matering Sp. z o.o.